Wydarzenie - Flashback: Orient Express - do 1 stycznia

Tutaj znajdziesz informacje o nowych wydarzeniach i kolekcjach, a także podyskutujesz na ich temat.
Awatar użytkownika
Aurelie
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 5860
Rejestracja: 12 lis 2014, o 21:22

Wydarzenie - Flashback: Orient Express - do 1 stycznia

Post autor: Aurelie » 24 gru 2021, o 01:39

Obrazek

Drogie Panie!

Czas na stylową podróż po największych europejskich stolicach, gdyż jeden z najbardziej luksusowych pociągów w dziejach – słynny Orient Express –wjechał właśnie na stację Areny Mody!

Dajcie ponieść się przygodzie i odkrywajcie piękno odwiedzanych po drodze miejsc!

ZASADY GRY:

Na głównej planszy z mapą wydarzenia znajdziesz 6 niezależnych stref, skrywających różne nagrody. Tym razem będziesz potrzebować biletów, aby móc odkrywać kolejne pola w ramach danej strefy.

Co 2 godziny otrzymasz 1 darmową próbę na odkrycie kolejnego z pól, ale jeśli to dla Ciebie zbyt wolne tempo, to zawsze możesz dokupić dodatkowe ruchy za diamenty lub szmaragdy.


Powtórkowy ORIENT EXPRESS potrwa do soboty 1 stycznia 2022, do godziny 13.00.

Zapraszamy do zabawy i życzymy powodzenia!

PS. Jest to powtórka wydarzenia z 2019r.

Zespół Areny Mody
Obrazek
Żadna dama nie będzie walczyć sama

Awatar użytkownika
Alice Morset
Miss Podwórka
Miss Podwórka
Posty: 580
Rejestracja: 21 kwie 2020, o 17:40
Lokalizacja: Czechy/Zielona Góra/Bolesławiec

Re: Wydarzenie - Flashback: Orient Express - do 1 stycznia

Post autor: Alice Morset » 26 gru 2021, o 10:49

Bardzo się cieszę z tej powtórki ponieważ lubię tego typu rzeczy, na chwilę obecną mam w całości dwie mapki, a czy zdobędę całość to się jeszcze okaże :)
„Przeszłość ma ogromne znaczenie dla przyszłości, niejako ją kształtuje i determinuje pewne cechy charakteru”.

Cytat z książki: Miłość szyta na miarę

charmed
Miss Podstawówki
Miss Podstawówki
Posty: 473
Rejestracja: 7 lut 2014, o 14:00

Re: Wydarzenie - Flashback: Orient Express - do 1 stycznia

Post autor: charmed » 28 gru 2021, o 13:56

Cieszę się z powtórki. Nie pamiętam, czy wcześniej były inne zasady, ale nie udało mi się wtedy zrobić całości. Event, który opłaca się robić na raz. 81 pól na planszę. 20 ruchów można kupić za 30 szmaragdów. Więc wydajemy maksymalnie 122 szmaragdów, a otrzymujemy w zamian 36 ubrań + tło + bonusy. Nie wspomnę o tym, że nawet jeśli nie trafiło się ubrania, to często wpadały 1-2 szmaragdy, więc ten ogólny koszt jest jeszcze mniejszy. Bez diamentów można mieć wszystko. Super!

Awatar użytkownika
Chintanika
Miss Dyskoteki
Miss Dyskoteki
Posty: 1028
Rejestracja: 9 lip 2010, o 15:23

Re: Wydarzenie - Flashback: Orient Express - do 1 stycznia

Post autor: Chintanika » 30 gru 2021, o 07:04

Jeden z najlepszych eventòw w grze , już za pierwszym razem zrobiłam całość.Co do zasad to tak za pierwszym razem zasady były inne ruchy kupowało się za diamenty a nie za szmaragdy naprzykład.
"Dziś... już dziś podziel się swoją radością, już dziś pomódl się przez chwilę, już dziś u roń choć jedną łzę, już dziś zacznij żyć naprawdę, już dziś zacznij marzyć. Dziś... Bo nigdy nie wiesz... czy nadejdzie jutro."

Awatar użytkownika
Morrigan
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 45
Rejestracja: 28 maja 2016, o 22:32

Re: Wydarzenie - Flashback: Orient Express - do 1 stycznia

Post autor: Morrigan » 30 gru 2021, o 18:04

No kiedyś były to zdecydowanie inne zasady. O wiele drożej to wychodziło... A teraz ze szmaragdami, można mieć całkiem za darmo event. :love: Ja już wszystko mam i nie mogę się dalej nacieszyć tymi pięknymi wdziankami. :thumbsup:

ODPOWIEDZ