Kolekcja Plażowa - do 3 sierpnia!

Awatar użytkownika
MisAdmin
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 898
Rejestracja: 15 lut 2010, o 17:49
Lokalizacja: Ex

Kolekcja Plażowa - do 3 sierpnia!

Post autor: MisAdmin » 24 lip 2017, o 18:30

Obrazek

Kochane Panie!

Słońce, piasek, morska bryza - czy jesteście gotowe na wakacje?
Wybierzcie nowe ubrania z Kolekcji Plażowej i stańcie się królowymi plaży!

Kolekcja będzie dostępna do 03.08.2017, do godz. 13:00!

charmed
Miss Podstawówki
Miss Podstawówki
Posty: 473
Rejestracja: 7 lut 2014, o 14:00

Re: Kolekcja Plażowa - do 3 sierpnia!

Post autor: charmed » 27 lip 2017, o 13:14

Nie lubię letnich, plażowych, kusych strojów. Kolekcja zupełnie nie w moim guście. Podoba mi się chusta na głowę i to by było na tyle. Kupuję rzeczy za $, ale te za szmaragdy i diamenty sobie odpuszczę.

Awatar użytkownika
Psyche
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 64
Rejestracja: 5 lis 2016, o 18:29

Re: Kolekcja Plażowa - do 3 sierpnia!

Post autor: Psyche » 27 lip 2017, o 13:42

Hm... Cieszyłam się na dopasowany do tej fryzury kapelusz, postanowiłam sprawdzić i... tak, tak myślałam, nie mogło być za pięknie :thumbup:

Obrazek

Grafików widzę poniosła kreatywność przy tworzeniu zdjęcia prezentującego kolekcję :P

monia318
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 290
Rejestracja: 22 gru 2013, o 17:32

Re: Kolekcja Plażowa - do 3 sierpnia!

Post autor: monia318 » 27 lip 2017, o 13:49

Hehe, moim zdaniem skoro fotografia przedstawia tak ładnie ułożony kapelusz na zdjęciu, to i powinno tak być również przy kupnie go i ubiorze lali.Jest to trochę oszustwo.Poza tym szkoda, że niektórych ubrań, lub dodatków nie można dopasować do każdej fryzury.

Ogółem kolekcja nawet spoko.

Awatar użytkownika
Amantis
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 288
Rejestracja: 16 lut 2017, o 20:56

Re: Kolekcja Plażowa - do 3 sierpnia!

Post autor: Amantis » 27 lip 2017, o 13:59

Dokladnie to samo chcialam napisac co Lubka...Zaczynaja mnie naprawde wkurzac juz te niedociagniecia graficzne..to w koncu gra o modzie czy nie?Troszeczke dokladnosci by sie przydalo...Na cholercie mi kapelusz do ktorego po wszelkich przymiarkach moge z trudem dopasowac 1 czy 2 fryzury plus ewentualnie lysa lepetyne,bo inne wystaja po bokach...

Awatar użytkownika
Psyche
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 64
Rejestracja: 5 lis 2016, o 18:29

Re: Kolekcja Plażowa - do 3 sierpnia!

Post autor: Psyche » 27 lip 2017, o 14:07

Też uważam, że to nie fair... Prawdziwa niezgodność produktu z opisem :D Ten kapelusz pasuje tylko do łysej czaszki albo tej, krótkiej fryzurki z loczkiem... Szkoda bo sam w sobie jest naprawdę ładny ale wątpię, że kiedyś go użyję. No nie postarali się. Mogli już odpuścić prezentowanie go na zdjęciu (a i jeszcze w centrum handlowym w witrynie sklepu)... To przycinanie fryzury - bardzo, bardzo słabo...
Natomiast reszta kolekcji bardzo mi podpasowała - zwłaszcza sukienka z paseczków oraz pozy w bardzo przystępnej cenie :D

Awatar użytkownika
Rozwielitka
Super Operatorka Gry
Super Operatorka Gry
Posty: 75
Rejestracja: 1 paź 2016, o 18:54
Lokalizacja: Piernikogród

Re: Kolekcja Plażowa - do 3 sierpnia!

Post autor: Rozwielitka » 27 lip 2017, o 14:11

Tak w ogóle to mam wrażenie, że ten kapelusz jest jakiś taki za mały, przyciasny... na jakąś wyjątkowo miniaturową głowę. Nie ma bata, żeby po dodaniu objętości wynikającej z posiadania włosów wlazł na jakąkolwiek głowę. Może to tylko złudzenie optyczne, ale wydaje mi się, że coś tu jest pokiełbaszone z proporcjami.

Awatar użytkownika
Mili29
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 345
Rejestracja: 11 mar 2016, o 19:34
Lokalizacja: Bielsko-Biała.

Re: Kolekcja Plażowa - do 3 sierpnia!

Post autor: Mili29 » 27 lip 2017, o 14:27

Ja nie jestem fanką kapeluszy. Nie mam nic do zarzucenia tej Kolekcji :). Extra ciuchy. Bardzo jestem zadowolona :).
Mili29

Awatar użytkownika
Lady_Blair
Miss Podstawówki
Miss Podstawówki
Posty: 465
Rejestracja: 31 sie 2015, o 13:13

Re: Kolekcja Plażowa - do 3 sierpnia!

Post autor: Lady_Blair » 27 lip 2017, o 14:30

Właśnie specjalnie zalogowałam się na forum, żeby skomentować szerokość kapelusza. Widzę jednak, że nie tylko mnie rzucił się w oczy ten szczegół :rolleyes:
PO CO? Po co nam kapelusz, który nie pasuje do 90 % fryzur z salonu? Kapelusz jest bardzo ładny, ale absolutnie nie jest funkcjonalny! Włosy na górze nieestetycznie wystają po jego założeniu.

Czy jest możliwość naprawienia tego błędu?

Wstawione przez Lubkę powyższe zdjęcie idealnie obrazuje niedbałość grafików i uważam, że skoro pokusili się o dopasowanie kapelutka do fryzury to równie dobrze mogą podziała w odwrotnym kierunku. Póki co ten kapelusz to chyba żart.

Reszta kolekcji bardzo udana :)

Dissia
Miss Podstawówki
Miss Podstawówki
Posty: 467
Rejestracja: 19 sie 2013, o 19:38

Re: Kolekcja Plażowa - do 3 sierpnia!

Post autor: Dissia » 27 lip 2017, o 14:31

Rozwielitka pisze:Tak w ogóle to mam wrażenie, że ten kapelusz jest jakiś taki za mały, przyciasny... na jakąś wyjątkowo miniaturową głowę. Nie ma bata, żeby po dodaniu objętości wynikającej z posiadania włosów wlazł na jakąkolwiek głowę. Może to tylko złudzenie optyczne, ale wydaje mi się, że coś tu jest pokiełbaszone z proporcjami.
Tez to miałam pisać, strasznie mały ten kapelusz, od razu lepiej by wyglądał gdyby był szerszy troche :p Ale widać co my tam wiemy :whistling:
Mi do gustu bardzo przypadła sznurkowa sukienka, reszta wmiare ale szału nie ma :p

Awatar użytkownika
Chintanika
Miss Dyskoteki
Miss Dyskoteki
Posty: 1028
Rejestracja: 9 lip 2010, o 15:23

Re: Kolekcja Plażowa - do 3 sierpnia!

Post autor: Chintanika » 27 lip 2017, o 15:21

No pojechali trochę z tym kapeluszem , jednak ubrania i dodatki powinny się dopasowywać do lali wtedy kapelusz by pasował do każdej fryzury z tym że to by się wiązało ze zmianami algorytmu gry nie wiem na ile jest możliwe.Więc fajnie by było jakby faktycznie w bardziej przemyślany sposób projektowali ubranka lali bo tak to trochę słabo ;/.Kolekcja mi się podoba jest dużo fajnych perełek no i większość za dolary , kila za szmaragdy i dosłownie 3 rzeczy za diamenty to wielki plus. Osobiście uwielbiam kolekcje plażowe nie zgadzam się że rzeczy z nich można wykorzystać tylko do plażowych stylizacji wiele z elementów na przykład kolekcji można wykorzystać do normalnych stylizacji.Dużym plusem kolekcji plażowych są dodatki , nakrycia głowy,torebki,buty,okulary.

Czekam cały czas na powtórkę Kolekcji Dzień Kobiet z 2013 roku było tam dużo pięknych szpilek oraz sukienek ,biżuterii :love: a niewiele z niej mam i Karnawałową z której bardzo mało kupiłam :love: z początku Areny.Zapewne się nie doczekam ale cały czas się łudzę. :)
"Dziś... już dziś podziel się swoją radością, już dziś pomódl się przez chwilę, już dziś u roń choć jedną łzę, już dziś zacznij żyć naprawdę, już dziś zacznij marzyć. Dziś... Bo nigdy nie wiesz... czy nadejdzie jutro."

Awatar użytkownika
MisAdmin
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 898
Rejestracja: 15 lut 2010, o 17:49
Lokalizacja: Ex

Re: Kolekcja Plażowa - do 3 sierpnia!

Post autor: MisAdmin » 27 lip 2017, o 17:10

Lubka pisze:Hm... Cieszyłam się na dopasowany do tej fryzury kapelusz, postanowiłam sprawdzić i... tak, tak myślałam, nie mogło być za pięknie :thumbup:

Obrazek

Grafików widzę poniosła kreatywność przy tworzeniu zdjęcia prezentującego kolekcję :P

Zgłosiłem to. Nie powinno tak być, chociaż w realnym świecie jest cały czas (patrz modelki przed i po edycji w photoshopie :P

Awatar użytkownika
Mili29
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 345
Rejestracja: 11 mar 2016, o 19:34
Lokalizacja: Bielsko-Biała.

Re: Kolekcja Plażowa - do 3 sierpnia!

Post autor: Mili29 » 27 lip 2017, o 18:02

Matko macie Problemy. Wszystko jest do przeżycia. Jakimś kapeluszem się przejmować. To go nie kupuj. Albo przymknij oko. To tylko gra. Wirtualny świat. A Wy bierzecie go na serio.
Mili29

Awatar użytkownika
Libby
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 345
Rejestracja: 16 wrz 2014, o 23:32
Lokalizacja: Mazowsze

Re: Kolekcja Plażowa - do 3 sierpnia!

Post autor: Libby » 27 lip 2017, o 18:18

Przyszłam tu specjalnie po to by zobaczyć dyskusję o tym kapeluszu :D Z czym całkowicie się zgadzam :) Ogólnie kolekcja całkiem spoko :)
Obrazek
Życie trwa tylko chwilę, więc spal się jak najjaskrawszym płomieniem...

Awatar użytkownika
Lady_Blair
Miss Podstawówki
Miss Podstawówki
Posty: 465
Rejestracja: 31 sie 2015, o 13:13

Re: Kolekcja Plażowa - do 3 sierpnia!

Post autor: Lady_Blair » 27 lip 2017, o 20:18

Mili29... ten wątek służy do dyskusji na temat kolekcji, więc chyba można wypowiadać swoje zdanie na jej temat, prawda?
Skoro fotografia reklamująca kolekcję pokazuje, że kapelusz pasuje do danej fryzury to tak ma być.

Zablokowany