Wydarzenie - Flashback: Świat Ariany - do 27 stycznia

Tutaj znajdziesz informacje o nowych wydarzeniach i kolekcjach, a także podyskutujesz na ich temat.
Awatar użytkownika
Aurelie
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 5860
Rejestracja: 12 lis 2014, o 21:22

Wydarzenie - Flashback: Świat Ariany - do 27 stycznia

Post autor: Aurelie » 20 sty 2022, o 18:41

Obrazek

Drogie Panie!

Po raz kolejny witamy na Arenie artystkę, która w wyjątkowo młodym wieku stała się wzorem do naśladowania dla całego pokolenia, inspirując młodych ludzi do pozostania szczerymi, odważnymi i twardo stąpającymi po ziemi.

Witamy kobietę, która nie dba o to, co myślą o niej inni, a jej pewność siebie jest niezwykle zaraźliwa i sprawia, że zaczynamy kochać siebie dokładnie takimi, jakimi jesteśmy.

Witamy jedną z najwybitniejszych i najbardziej rozpoznawalnych wykonawczyń, której czterooktawowy sopran jest znany na całym świecie.

Witamy kochaną i podziwianą Arianę, poświęcając jej całe aktualne wydarzenie!


WARTO ZAPAMIĘTAĆ, ŻE:

- co 15 minut otrzymujesz jeden ruch za szmaragd i możesz ich posiadać maksymalnie pięć. Po wypełnieniu 5 wolnych slotów na ruchy, czas do załadowania kolejnego ruchu nie będzie się odliczać,

- warto zaznajomić się z kursem wymiany, by być lepiej zorientowaną, które symbole gwarantują największą ilość monet,

- odblokowanie dodatkowych rzędów zwiększa szanse na wylosowanie większej ilości monet za jednym zakręceniem maszyny,

- jokery to Twoi najlepsi przyjaciele, gdyż zwiększają szanse na wylosowanie jeszcze większej ilości cennych monet, więc przed każdym ruchem upewnij się, że masz jeden w zanadrzu. Pamiętaj, że po każdym wprawieniu maszyny w ruch zużywa się jeden joker, niezależnie od ostatecznego wyniku losowania,

- po zebraniu monet, koniecznie zajrzyj do pudełek z prezentami, w których każde losowanie wygrywa! Losowanie w ramach pudełek zużywa uzbierane monety i nie kosztuje nic więcej, a po zdobyciu wszystkich nagród z danego pudełka otrzymasz w nagrodę unikatową fryzurę!

Powtórkowy ŚWIAT ARIANY potrwa do czwartku 27 stycznia 2022, do godziny 13.00.

Zapraszamy do zabawy i życzymy powodzenia!

PS. Jest to powtórka wydarzenia z 2019r.
PS2. Poradnik do tego typu wydarzenia znajdziecie tutaj: (Wydarzenia) Zasady eventu typu "Maszyna losująca"

Zespół Areny Mody
Obrazek
Żadna dama nie będzie walczyć sama

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Wydarzenie - Flashback: Świat Ariany - do 27 stycznia

Post autor: Katriel Tremaine » 22 sty 2022, o 09:38

Czekałam na tę powtórkę, bo poprzednio się zagapiłam i mi zostało kilka rzeczy ze środkowego pudła. Już je, oczywiście, mam.
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

ODPOWIEDZ