Wydarzenie: Impreza na zamku Draculi

Tutaj znajdziesz informacje o nowych wydarzeniach i kolekcjach, a także podyskutujesz na ich temat.
aniaania
Miss Podstawówki
Miss Podstawówki
Posty: 403
Rejestracja: 2 lis 2016, o 19:20

Re: Wydarzenie: Impreza na zamku Draculi

Post autor: aniaania » 31 paź 2020, o 17:51

u mnie 22 duże, 1 średni i 4 małe, nie pamiętam już ile kupiłam na promocji więc nie wiem ile dokładnie poszło szm. wpadło 106 rzeczy: 12 mebli, 86 rzeczy do garderoby, 4 fryzury, 2 makijaże i 2 tła. do tego 87 szm i 181 pomarańczowej więc szansa na kolejne 181 szm. mimo konieczności wydania szm i tak jestem bardziej zadowolona niż przy poprzedniej formie, bo wtedy nie miałam szans na tyle prezentów a co za tym idzie na tyle eventowych rzeczy. jedyne nad czym ubolewam to to że nie zgarnęłam jeszcze dwóch fryzurek, bo brakuje mi akurat tych które bardziej mi się podobały.

a tak w ogóle to czy była gdzieś informacja że event będzie trwał o 1 dzień dłużej? w czwartek zauważyłam że czas do końca wydarzenia jest o dzień dłuższy niż planowo, ale nigdzie inf o tym że będzie trwać dłużej i będzie można dłużej dynie zbierać nie widziałam

Isma
Miss Podwórka
Miss Podwórka
Posty: 538
Rejestracja: 5 paź 2014, o 21:03

Re: Wydarzenie: Impreza na zamku Draculi

Post autor: Isma » 31 paź 2020, o 20:21

Uzbierałam jeszcze dyń (i szmaragdów) na następne 6 dużych i 3 małe:

Duże:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Małe:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Kliknij poniżej, aby wejść na mój profil:
Obrazek

Bellanutka
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 37
Rejestracja: 2 gru 2018, o 15:23

Re: Wydarzenie: Impreza na zamku Draculi

Post autor: Bellanutka » 2 lis 2020, o 13:21

Rikki pisze:
23 paź 2020, o 16:49
Ja Bardzo chętnie bym oddała swoje dynie. Nie kupiłam Prezentów - szkoda mi szmarów i diaxów. Szkoda... Przepadną. Mam około 200 dyń.
Ja kupiłam tylko jeden duży prezent, w którym nie było nic ciekawego, a raczej to z czego nie skorzystam. Uzbierałam ponad 300 dyń ale co z tego skoro nie stać mnie było aby je wykorzystać, bo po tym jak kupiłam jeden prezent z dopłata 40 szmaragdów na raz, nie starczyło mi juz na zakupienie pozostałych prezentów bo brakło szmaragdów. Znacznie więcej kupowałam prezentów gdy były jedynie za dynie czy inne tam waluty w zalezności od tematu wydarzenia. Wtedy dałam radę zebrać sporo prezentów, bo dwa duże, dwa średnie i czasem mały to do wyboru ale jednak zdecydowanie więcej. Także dziękuję ale kolejny event z którego w przyszłości nie skorzystam. Lista sie powiększa. Gdyby mozna było je oddawać aby ktoś skorzystał, to bym je oddała, a tak sie zmarnowały.
Ostatnio zmieniony 2 lis 2020, o 13:40 przez Bellanutka, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Mandaloriana
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 394
Rejestracja: 18 wrz 2010, o 19:16

Re: Wydarzenie: Impreza na zamku Draculi

Post autor: Mandaloriana » 2 lis 2020, o 13:27

Ale pretensje mozecie miec do siebie, ze nie dajecie rady nastukac szm ....to jest tak smieszne, ze tylko mozna sie smiac. Ja przy swojej aktywnosci nie mialam najmniejszego problemu by wydac okolo 1000 szm na prezenty xD Tak wiec osoby, ktore nie maja nic sa sobie same winne, nie jest winna gra.
Obrazek

"Bądź tym kim jesteś, i mów to co czujesz, ponieważ ci, którzy mają z tym problem nie są ważni, a ci, którzy są ważni nie mają z tym problemu." 8o

"Złapałam się na tym, że ludzie wiedzą o moim życiu więcej niż ja sama" 8o

Rikki
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 119
Rejestracja: 12 wrz 2020, o 14:37

Re: Wydarzenie: Impreza na zamku Draculi

Post autor: Rikki » 2 lis 2020, o 13:38

Tomorrowland ja mam Mnóstwo szmarów. Naucz się czytać ze Zrozumieniem. Chodzi Nam z Bellanutka o to, że skoro Zbierało się dynie, to po kiego jeszcze Dopłacać Szmarami i Diaxami?!! Bez Sensu całkiem.

Awatar użytkownika
Mandaloriana
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 394
Rejestracja: 18 wrz 2010, o 19:16

Re: Wydarzenie: Impreza na zamku Draculi

Post autor: Mandaloriana » 2 lis 2020, o 13:44

Bellanutka pisze:
2 lis 2020, o 13:21
Uzbierałam ponad 300 dyń ale co z tego skoro nie stać mnie było aby je wykorzystać, bo po tym jak kupiłam jeden prezent z dopłata 40 szmaragdów na raz, nie starczyło mi juz na zakupienie pozostałych prezentów bo brakło szmaragdów.
Polecam Tobie czytanie ze zrozumieniem :thumbsup: bo najwidoczniej masz z tym problem, badz widzisz tylko to co chcesz widziec.
Co do Ciebie - gdybys byla taka napchana szm to nie byloby Ci szkoda ich wydawac, to jest fakt. Po to sie je w koncu zbiera by wydawac na eventy ...
Obrazek

"Bądź tym kim jesteś, i mów to co czujesz, ponieważ ci, którzy mają z tym problem nie są ważni, a ci, którzy są ważni nie mają z tym problemu." 8o

"Złapałam się na tym, że ludzie wiedzą o moim życiu więcej niż ja sama" 8o

Rikki
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 119
Rejestracja: 12 wrz 2020, o 14:37

Re: Wydarzenie: Impreza na zamku Draculi

Post autor: Rikki » 2 lis 2020, o 13:46

[CIACH] Jestem napchana Szmarami, ale Sama decyduje na co mam je wydać. Poza tym Halloween jest raz w roku więc nie potrzebuje wydawać na tego typu eventy. Tylko tła były ładne, więc nie ma czego żałować.
Ostatnio zmieniony 2 lis 2020, o 14:22 przez Casandra, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Proszę zważać na słowa.

Awatar użytkownika
Limonkovaaa
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 36
Rejestracja: 30 paź 2020, o 12:26

Re: Wydarzenie: Impreza na zamku Draculi

Post autor: Limonkovaaa » 2 lis 2020, o 13:56

[CIACH]

Naprawdę? Nie można się kulturalnie wypowiadać? Każdemu podoba się co innego...
Ostatnio zmieniony 2 lis 2020, o 14:23 przez Casandra, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Nie cytujemy posta nad naszym :)

Bellanutka
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 37
Rejestracja: 2 gru 2018, o 15:23

Re: Wydarzenie: Impreza na zamku Draculi

Post autor: Bellanutka » 2 lis 2020, o 18:29

Tomorrowland pisze:
2 lis 2020, o 13:44
Bellanutka pisze:
2 lis 2020, o 13:21
Uzbierałam ponad 300 dyń ale co z tego skoro nie stać mnie było aby je wykorzystać, bo po tym jak kupiłam jeden prezent z dopłata 40 szmaragdów na raz, nie starczyło mi juz na zakupienie pozostałych prezentów bo brakło szmaragdów.
Polecam Tobie jeszcze raz przeczytanie :thumbsup: bo najwidoczniej masz problem ze zrozumieniem , badz widzisz tylko to co chcesz widziec.
Co do Ciebie - gdybys byla taka napchana szm to nie byloby Ci szkoda ich wydawac, to jest fakt. Po to sie je w koncu zbiera by wydawac na eventy ...
Tomorrowland Przeczytaj jeszcze raz bo masz problem z czytaniem ze zrozumieniem w dalszym ciągu .... w mojej wypowiedzi nie ma słowa o tym że byłam napchana szmaragdami :D :D :D :D :D Rikki Ci to już pisała ja powtórze kolejny raz... chodzi o bezsensowne wydawanie szmaragdów dodatkowo skoro zbierane są dynie do użycia tego eventu. Braknie szmaragdów a dyń aż nadto. Żadnej logiki w tym nie ma. Bo skoro braknie mi szmaragdów i nie zdąże ich uzbierać to te dynie można sobie wsadzić głeboko w.... nos. :D :D

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Wydarzenie: Impreza na zamku Draculi

Post autor: Katriel Tremaine » 2 lis 2020, o 21:35

Faktycznie jest o czym rozprawiać, 200 dyń, 300 dyń... ależ to zawrotne sumy, no szok i to w trampkach... a co powiecie na ponad 3000 dyń? A założę się, że to nie jest rekord.
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Awatar użytkownika
Mandaloriana
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 394
Rejestracja: 18 wrz 2010, o 19:16

Re: Wydarzenie: Impreza na zamku Draculi

Post autor: Mandaloriana » 3 lis 2020, o 08:46

Bello a ja Tobie polecam czytanie ze zrozumieniem , poniewaz ta wypowiedz nie byla do Twej osoby ..... a jak szukasz dziury w calym to poszukaj jej na arenie.
Obrazek

"Bądź tym kim jesteś, i mów to co czujesz, ponieważ ci, którzy mają z tym problem nie są ważni, a ci, którzy są ważni nie mają z tym problemu." 8o

"Złapałam się na tym, że ludzie wiedzą o moim życiu więcej niż ja sama" 8o

ODPOWIEDZ