Pogaduszki o Konkursie Piękności

Wszelkie dyskusje na temat gry. O wydarzeniach i kolekcjach dyskutujemy w dziale ogłoszeń!
Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Pogaduszki o Konkursie Piękności

Post autor: Katriel Tremaine » 13 paź 2020, o 18:48

Tak, ta sprawa była już poruszana, ktoś nas tu gdzieś ostro robi w wała.
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

kanzagi
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 28
Rejestracja: 10 mar 2018, o 09:01

Re: Pogaduszki o Konkursie Piękności

Post autor: kanzagi » 14 paź 2020, o 12:18

14.10.2020 (środa) - Kod: czerwony
15.10.2020 (czwartek) - Boże narodzenie - Daty, w których był: 19.09.2020, 29.09.2020
Ostatnio zmieniony 16 paź 2020, o 15:58 przez Casandra, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Posty sklejono. Proszę nie pisać posta pod postem

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Pogaduszki o Konkursie Piękności

Post autor: Katriel Tremaine » 15 paź 2020, o 14:21

Straszna nuda, a poza tym to szablonowe myślenie jest dobijające.

Zauważyłyście tę karygodną zmianę w KP? Wcześniej komunikat wyskakiwał jak się miało maks przepustek, a teraz już przy 90 wywalają na ekran gigantyczne powiadomienie, że się zbliżasz do limitu. Czy oni nas serio mają za takich idiotów? Tak, wiem że się zbliżam do limitu, ale po kiego czorta mam brać udział w tym badziewiu? Normalnie ta gra nas szykanuje.
Ostatnio zmieniony 16 paź 2020, o 15:59 przez Casandra, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Posty sklejono
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Awatar użytkownika
Casandra
Administratorka forum
Administratorka forum
Posty: 7480
Rejestracja: 14 kwie 2010, o 16:58
Lokalizacja: Katowice

Re: Pogaduszki o Konkursie Piękności

Post autor: Casandra » 16 paź 2020, o 16:02

16.10.2020 (piątek) - Zimowa moda

Podoba mi się dzisiejszy temat :D Przynajmniej ja oceniając trafiam na fajne i pomysłowe stylizacje :D

Aeryn, boję się, że komunikat został wprowadzony, bo dużo osób pisało, że "miało mieć 100 przepustek, a nikt im nie powiedział, że jest limit!" ;) Tak więc stwierdzili, że będą ostrzegać, że takie ograniczenie istnieje
Poznaj świat Mystificity - rekrutacja trwa
Obrazek
"Życie bez czekolady jest jak plaża bez morza"

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Pogaduszki o Konkursie Piękności

Post autor: Katriel Tremaine » 16 paź 2020, o 16:15

Przyznam szczerze, że mnie on bardzo przeszkadza. Nie widzę sensu wystawiania lali, więc przez większość czasu mam limit. A teraz czuję się traktowana jak kompletny bezmózg, który nie wie co robi. No serio?

BTW wiem, że nie powinnam pisać postu pod postem, ale że ostatni był mój, a temat mnie lekuchno dobił, to chciałam, żeby wyskoczył. Dlatego zabieg był poniekąd celowy, zwłaszcza, że wiedziałam, iż je skleisz :P
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Awatar użytkownika
Casandra
Administratorka forum
Administratorka forum
Posty: 7480
Rejestracja: 14 kwie 2010, o 16:58
Lokalizacja: Katowice

Re: Pogaduszki o Konkursie Piękności

Post autor: Casandra » 16 paź 2020, o 16:18

No cóż.. Może ten komunikat miał też na celu pobudzenie "zbieraczy" do tego, by jednak te przepustki wykorzystywali?
Nie wiem Aeryn, nie ja tworzyłam ten komunikat i nawet nie wiem o jakim komunikacie mowa, bo tylko kilka razy doszłam do 80 przepustek - tak to wszystkie od razu wyklikuję :p
Poznaj świat Mystificity - rekrutacja trwa
Obrazek
"Życie bez czekolady jest jak plaża bez morza"

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Pogaduszki o Konkursie Piękności

Post autor: Katriel Tremaine » 16 paź 2020, o 16:54

A ja robiłam minimum, bo po co to puszczać, jak szansa na wygraną niewielka i miałam stale full. Robienie tego KP jak dla mnie mija się z celem, ot żeby codziennik zaliczyć, reszta to zbytek łaski. Kasę i tak zarabiam na sędziowaniu.
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Awatar użytkownika
Casandra
Administratorka forum
Administratorka forum
Posty: 7480
Rejestracja: 14 kwie 2010, o 16:58
Lokalizacja: Katowice

Re: Pogaduszki o Konkursie Piękności

Post autor: Casandra » 17 paź 2020, o 23:43

17.10.2020 - Moda wiosenna

A to już nie wiem Aeryn, ja moją wystawiam i coś tam zawsze się uda trafić i wygrać, nigdy nie są to mega duże sumy, ale zawsze coś, czy to po to, by do klubu wpłacić, czy po to, by statę do codziennika podnieść :D
Poznaj świat Mystificity - rekrutacja trwa
Obrazek
"Życie bez czekolady jest jak plaża bez morza"

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Pogaduszki o Konkursie Piękności

Post autor: Katriel Tremaine » 18 paź 2020, o 00:38

Mój klub kasy nie potrzebuje, a na statę mi wystarczy z sędziowania. Za szybko się zbierają te koszmary. A co do wygrywania, to nie wygrywam nawet połowy, więc z tego wystawiania lalki to jest guzik, z pętelką. Więcej jest z sędziowania. Jakoś przegrywanie z laskami ubranymi w gotowiec a do tego nie na temat mnie nie bawi.
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Awatar użytkownika
Latika
Miss Gimnazjum
Miss Gimnazjum
Posty: 841
Rejestracja: 24 lut 2014, o 19:55
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Pogaduszki o Konkursie Piękności

Post autor: Latika » 18 paź 2020, o 12:25

18.10.2020 (niedziela) - Styl boho
Temat niby nowy, ale już 2-krotnie pojawiała się impreza boho :D

kacia88
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 36
Rejestracja: 12 mar 2015, o 12:07

Re: Pogaduszki o Konkursie Piękności

Post autor: kacia88 » 19 paź 2020, o 11:21

LaFemmeNikita pisze:
11 wrz 2020, o 19:00
Stylizację można zapisać, ale makijażu już nie. Niby to chwila moment, ale jest to denerwujące.
Kupony można zbierać, ale chyba nie w nieskończoność. Nie ma czasami limitu?
Też jestem tego samego zdania. Jak ktoś ma tą samą mordeczkę do każdej stylki no spoko, ale sporo osób lubi zmieniać wyraz twarzy, makijaż, fryz. Niby szybko to można zrobić ale jednak denerwujące jakbym chciała kilka razy dziennie to zmieniać, już nie było by tak wesoło
Te konkursy powinny odbywać się beztematowo. Głosowanie na stylke która dziś akurat bardziej Nam się podoba. O i tyle w tym temacie. Pozdrawiam

Casandra pisze:
13 wrz 2020, o 00:10

Szczerze powiedziawszy to ta ostatnia konkurentka od Amantis mi się podoba :D Tak na marginesie, dziękuję Amantis za uszanowanie prośby z pierwszego posta i nie podawanie nicków rywalek :love:

Kurde, mam wrażenie że to chyba moja była ale nie pamiętam czy takie włosy do niej miałam

Szczerze, mi też się podoba ;) :P
Ostatnio zmieniony 19 paź 2020, o 11:48 przez Casandra, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Posty sklejono - nie piszemy posta pod postem, a korzystamy z opcji "Edytuj" :)

Awatar użytkownika
Casandra
Administratorka forum
Administratorka forum
Posty: 7480
Rejestracja: 14 kwie 2010, o 16:58
Lokalizacja: Katowice

Re: Pogaduszki o Konkursie Piękności

Post autor: Casandra » 19 paź 2020, o 11:49

19.10.2020 (poniedziałek) - Powrót do szkoły
Poznaj świat Mystificity - rekrutacja trwa
Obrazek
"Życie bez czekolady jest jak plaża bez morza"

HaruKo12
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 1
Rejestracja: 5 lis 2015, o 15:50

Re: Pogaduszki o Konkursie Piękności

Post autor: HaruKo12 » 20 paź 2020, o 03:58

20.10.2020 - Gwiazda K-pop'u
Jakoś ocenianie przez Panie, które nie wiedzą co to K-pop, albo tylko o nim słyszały jest naprawdę śmieszne. Śmieszniejsze jest to, że niektóre stroje Pań minęły się i to bardzo z tematyką K-pop. Bez obrazy, ale chyba nie jest trudno wpisać w wyszukiwarce K-pop i zobaczyć jak naprawdę artyści reprezentujący K-pop wyglądają.

Chodzi tylko o to aby zapoznawać się z tematami i tym jak wyglądają przed ich wykonaniem :thumbup:

Oczywiście mówię to z całym szacunkiem jak i wtedy gdy pisałam wyżej.
Z drugiej strony nie widzę jaki sens ma Konkurs Piękności, gdyż nawet powiedzmy, że masz stylizacje pod temat to i tak jeśli ktoś 'wpada' kilka razy na te samą osobę jako oceniający to siłą rzeczy i tak żeby nie znalazła się ta osoba za wysoko w rankingu to i tak kliknie na te drugą osobę, tak samo jest gdy widzimy kogoś na podium, większość osób wtedy głosuje przeciwko tej osobie, aby obniżyć jej szanse na zajęcie wyższego podium. Dlatego jak dla mnie Konkurs Piękności jest zbędny, albo trzeba go bardziej dopracować. Jak to się mówi zmiany nie zawsze wychodzą na dobre. Jeśli kogoś obraziłam to nie moja wina, wyrażam tylko własne zdanie, tak jak każdy ma do tego prawo. Oczywiście mogę się także mylić, gdyż jestem tylko człowiekiem.
Ostatnio zmieniony 20 paź 2020, o 07:58 przez Aurelie, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Posty sklejono. Proszę nie pisać posta pod postem, tylko używać opcji 'edytuj'.

kacia88
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 36
Rejestracja: 12 mar 2015, o 12:07

Re: Pogaduszki o Konkursie Piękności

Post autor: kacia88 » 20 paź 2020, o 09:11

HaruKo12

Też to zauważyłam - nie ważne, że fajnie wyglądasz jak przegrasz z kimś kto tego K nie doczytał i ubrał się za gwiazdę PoP - najzabawniejsze, że ja dziś właśnie z takimi przegrywam - dlaczego? Tego nie wiem, nie wydaje mi się aby mój stój był jakiś ułomny

Na wyżyny się już nie pnę - kilka Pań się nachapie teraz i za jakiś czas może mój czas nastąpi - ja uznaję taką zasadę, że nic na siłę, nie dziś to jutro (jeśli chodzi o grę i zdobywanie tych wszystkich tytułów zaszczytów i innych trofowych dupereli)

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Pogaduszki o Konkursie Piękności

Post autor: Katriel Tremaine » 20 paź 2020, o 09:28

Od początku istnienia KP powtarzam, że to najbardziej hejterski wynalazek i to się nie zmieni i wiecie co? Powoli zaczyna do mnie docierać, że też powinnam tak właśnie robić. Głosować na złość, żeby inni mogli poczuć to co ja czuję. "Nie rób drugiemu co tobie nie miłe"? Tylko dlaczego to dotyczy jednych a innych już nie? Dlaczego ja mam głosować uczciwie a inni mogą to robić "po złości"? Nigdy nie twierdziłam, że robię ekstra stylki, bo też nigdy mnie to nie bawiło. Stawiałam na rozwój postaci, a lalkę ubierałam niejako przy okazji, ale jeśli ja się staram, a przegrywam z czymś ewidentnie nie na temat, a do tego wcale nie z jakąś ekstra stylizacją, to coś tu się nie zgadza. Skoro ja mogę obrywać za to kim jestem, to inni też chyba mogą.
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

ODPOWIEDZ