Pogaduszki o Konkursie Piękności

Wszelkie dyskusje na temat gry. O wydarzeniach i kolekcjach dyskutujemy w dziale ogłoszeń!
Awatar użytkownika
Amantis
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 288
Rejestracja: 16 lut 2017, o 20:56

Re: Pogaduszki o Konkursie Piękności

Post autor: Amantis » 11 wrz 2020, o 19:12

Jest.Nie mozna zebrac wiecej niz 99.

Awatar użytkownika
Gatta
Miss Podwórka
Miss Podwórka
Posty: 549
Rejestracja: 7 maja 2012, o 14:45

Re: Pogaduszki o Konkursie Piękności

Post autor: Gatta » 11 wrz 2020, o 20:46

Mnie to nie denerwuje akurat, zresztą nie wiadomo jakich zmian makijażowych nie robię, no chyba, że wykonuję cosplay. Ale, jak sama powiedziałaś, to chwila. Znam Panie, co i tak kilka razy na dzień się przebierały :)
Oki, edit, bo się koleżanka wypowiedziała i już wiemy :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Pogaduszki o Konkursie Piękności

Post autor: Katriel Tremaine » 11 wrz 2020, o 20:49

Nie potrzeba do tego moderatorki, bo to jest wiedza, każdej AKTYWNEJ graczce i graczowi, znana. Jak widać jesteś z tych mało aktywnych, skoro jeszcze tego nie wiesz, a gra w nowym układzie ma ponad tydzień. Takiemu mało aktywnemu graczowi to faktycznie mało co może przeszkadzać.
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Awatar użytkownika
Gatta
Miss Podwórka
Miss Podwórka
Posty: 549
Rejestracja: 7 maja 2012, o 14:45

Re: Pogaduszki o Konkursie Piękności

Post autor: Gatta » 11 wrz 2020, o 21:12

A Ty jak widać jesteś czymś najwyraźniej mocno sfrustrowana, skoro musisz się wyżywać na forum gry. Nie każdy musi wszystko wiedzieć, po to jest ten wątek, to po pierwsze. A po drugie, trochę mniej jadu, złość piękności szkodzi. Polecam jakieś inne hobby poza grą, dobrze Ci to zrobi ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Pogaduszki o Konkursie Piękności

Post autor: Katriel Tremaine » 11 wrz 2020, o 23:34

I kto tu pluje jadem? Czy stwierdzenie faktu, że jesteś graczem mało aktywnym aż tak boli? Najwidoczniej. No cóż... Tak się składa, że nie wszystkim zdobycie maksymalnej ilości biletów zajmuje aż tyle czasu, co tobie i no wyobraź sobie, że jest cała masa graczy, którym się ta sztuka udała. Zanim zdiagnozujesz kogoś, najpierw zacznij od siebie i może by tak mniej agresji na przyszłość...


No to mamy kolejną powtórkę i to jedną z tych mniej ciekawych, niestety... Można zanotować w kajeciku, że 12 września jest Jesienna bajka.
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Awatar użytkownika
Gatta
Miss Podwórka
Miss Podwórka
Posty: 549
Rejestracja: 7 maja 2012, o 14:45

Re: Pogaduszki o Konkursie Piękności

Post autor: Gatta » 12 wrz 2020, o 01:28

Naprawdę mam pokazać palcem...? Dobrze, w takim razie wyjaśnię. Jako pierwsza byłaś wobec mnie uszczypliwa, kompletnie bez powodu i dalej wyrażasz się takim protekcjonalnym tonem, mając się za nie wiadomo kogo, bo znałaś jakiś fakt na temat gry. Nie dziw się, że inni będą odpowiadać Ci w sposób, w jaki sama zaczynasz. Licytować się z Tobą na staż gry, wiedzę czy aktywność zamiaru nie mam. Gra ma być przyjemnością, miłą odskocznią od codzienności, a nie powodem do złośliwości, niezdrowej konkurencji czy spin. Tych, z tego, co można zaobserwować i tak tu nie brakuje. Tak więc, życzę wszystkim dobrej nocy i mniej narzekania na wszystko :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Casandra
Administratorka forum
Administratorka forum
Posty: 7480
Rejestracja: 14 kwie 2010, o 16:58
Lokalizacja: Katowice

Re: Pogaduszki o Konkursie Piękności

Post autor: Casandra » 12 wrz 2020, o 15:52

Aeryn już wspomniała, że dzisiaj uraczyła nas jesienna bajeczka, ale dla porządku:

11.09.2020 r. (piątek) - Impreza Boho - Daty, w których temat się pojawił: 01.09.2020
12.09.2020 r. (sobota) - Jesienna bajka - Daty, w których temat się pojawił: 06.09.2020

W sumie to ja limitu tych 99 bilecików/plakietek nie doświadczyłam, bo wszystko sobie od razu wydaję, lub zostawiam małe ilości na dzień następny :D

Wgl... Czy tylko ja zauważyłam, że jak za pierwszym razem była Jesienna bajka, to większość prac (z moją włącznie) miało sukienkę z liśćmi w roli głównej, a teraz jest bardziej różnorodnie? :whistling:
Poznaj świat Mystificity - rekrutacja trwa
Obrazek
"Życie bez czekolady jest jak plaża bez morza"

Awatar użytkownika
Amantis
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 288
Rejestracja: 16 lut 2017, o 20:56

Re: Pogaduszki o Konkursie Piękności

Post autor: Amantis » 12 wrz 2020, o 21:00

Lubie zmieniac stylki i robie to czesto i gesto,wiec dla mnie taka forma konkursu to raj.
Powtarzajace sie tematy jednak zaczynaja meczyc i mnie...a dam sobie lape uciac ze jutro czekaja nas arabskie noce,pajama party albo impra u ksiezniczki... no ile mozna???Serio??Zrobili 5 tematow na krzyz i bedziemy je teraz mielic miesiacami zanim wprowadza cos nowego???
Juz widac zmeczenie tematem na arenie,wiele pan olewa go i wstawia inne stylki,reszta ubiera sie na zmiane 3 i te same sukienki,ktore kolorystyka odpowiadaja tematowi.Na kiecke z liscmi przy sedziowaniu juz patrzec nie moge...

I inna sprawa...sprawiedliwego oceniania... Szczerze mowiac nie oczekiwalam zbyt wiele jesli chodzi o ten temat i z przykroscia musze powiedziec ze sie nie zawiodlam xD Tak jak juz gdzies tam wspominalam ,wystarczy ze masz dany nick czy jestes w danym klubie i mozesz miec najlepsza stylke na swiecie a i tak poleci lapka w dol :) Sa dziewczyny ktore oceniaja sprawiedliwie a sa tacy ktorym szybciej uschnie lapa niz dadza wygrac stylce w temacie ( bo nie mowie ze lepszej) tylko dlatego ze to stylka TEJ osoby.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Co w tym konkursie nie gra?
Ludzie sedziuja ciurkiem i wyklikuja bilety ciurkiem.Problem z tym zwiazany jest taki ze trafia ci sie do oceniania 10 razy ta sama osoba,lub tez musisz konkurowac 10 razy z ta sama osoba.Nie powinno tak byc ,powino sie jakos zroznicowac i osoby sedziujace i osoby walczace miedzy soba.
Inna bajka to czas oczekiwania.O ile jesli walczysz to nie ma bolu ,bo naklikasz walk,ktore potem ci wisza jako oczekujace na ocene,to przy sedziowaniu juz jest problem...ile mozna czekac az pojawi ci sie para do sedziowania???Ktos tam pisal ze mozna zrobic wroc i nie tracisz energi,ze nie muszisz czkeac...ale skoro JA CHCE wyklikac te energie ,to gdzie kurna mam wracac?

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Pogaduszki o Konkursie Piękności

Post autor: Katriel Tremaine » 12 wrz 2020, o 23:49

Casandra pisze:
12 wrz 2020, o 15:52
W sumie to ja limitu tych 99 bilecików/plakietek nie doświadczyłam, bo wszystko sobie od razu wydaję, lub zostawiam małe ilości na dzień następny :D
Hahaha no jak to, Pani Administrator! jak tak można! no cóż, musiałam, po prostu musiałam sobie troszku łaszka pocisnąć, no bo jak tego nie zrobić, skoro wyżej poszedł taki bulwers o to, o co poszedł... No to, Pani Administrator, jest limit i jak mam lenia, to się o niego co rusz rozbijam. I proszę bardzo nam tu potwierdzić, że limit jest, co by było oficjalnie potwierdzone i przyklepnięte, no bo co my tam wiemy, marne żuczki :rolleyes:

Amcia, ano to samo mam i ja. Przegrane ze stylkami składającymi się z niczego. Czekam tylko na dzień, w którym przegram z gołą lalką. Kiedyś się doczekam... I wiesz do czego powoli dochodzę, że jestem gotowa oceniać tak jak mnie oceniają. Tylko czy potrafię? no i oto jest pytanie. Ale żeby nie było, że przeszkadza mi wyłącznie jak przegrywam z czymś z czym nie powinnam... Otóż nie, zdarza mi się wygrać z kimś z kim wygrać nie powinnam i wtedy czuję taką samą frustrację. Nie drażnią mnie wyłącznie niesprawiedliwe przegrane, ale te niesprawiedliwe wygrane (jest ich jednak zdecydowanie mniej) też.
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Awatar użytkownika
Casandra
Administratorka forum
Administratorka forum
Posty: 7480
Rejestracja: 14 kwie 2010, o 16:58
Lokalizacja: Katowice

Re: Pogaduszki o Konkursie Piękności

Post autor: Casandra » 13 wrz 2020, o 00:10

Hahaha To że istnieje to wiem! Po prostu ja go nie doświadczyłam, jednak oficjalnie mogę potwierdzić, że istnieje i nie jest jak potwór z Loch Ness :D Nie doświadczyłam również limitu przy energiach, a wiem, że istnieje i wynosi 99 jednostek :whistling:

Też się czasami dziwię, jak wygrywam z pracą, która moim zdaniem jest lepsza. Nauczyłam się jednak wchodzić na profil takiej kobietki i docenić ją gwiazdkami i komentarzem :D

Szczerze powiedziawszy to ta ostatnia konkurentka od Amantis mi się podoba :D Tak na marginesie, dziękuję Amantis za uszanowanie prośby z pierwszego posta i nie podawanie nicków rywalek :love:

Zgadzam się z tym, że ciężko się ocenia kiedy 3 razy z rzędu otrzymujemy tą samą Panią w pojedynku, a jeżeli jest to wgl. ta sama para to tym bardziej jest ciężko...

I chyba wszyscy zawsze pisali o opcji "wróć" i nie czekaniu w kontekście pojedynków... Przy sędziowaniu faktycznie trzeba czekać i jest to wkurzające...

Edit: Czy ja już śnię, czy znowu maszyna losująca uraczyła nas jesienią? 8o
Poznaj świat Mystificity - rekrutacja trwa
Obrazek
"Życie bez czekolady jest jak plaża bez morza"

Awatar użytkownika
Amantis
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 288
Rejestracja: 16 lut 2017, o 20:56

Re: Pogaduszki o Konkursie Piękności

Post autor: Amantis » 13 wrz 2020, o 00:44

Cas zdjecia ktoe wstawilam ze stylkami wygrywajacymi ,nie oznaczaja wcale ze te stylki sa zle,bo nie sa.Chodzilo mi o podkreslenie faktu ze nawet najgorsza stylka ale tematyczna,teoretycznie powinna wygrac...W koncu nie kazdy jest milosnikiem fantasy i tym podobnych i takiej osobie duzo bardziej spodoba sie normalna stylka i ja to rozumiem(pomijajac juz calkowicie fakt tego czy ktos glosowal tak celowo i zlosliwie czy faktycznie ma taki gust a nie inny) ale tu sie rodzi pytanie ... skoro przy sedzioaniu tak iele osob olewa temat konkursu kierujac sie inymi pobudkami podczas glosowania..to jaki jest sens robic stylki pod konkurs??
Do tego naszla mnie taka refleksja,na arenie gdy wchodzi nowa kolekcja,nowe wydarzenie,wiekszosc chce sie zwyczajnie pochwalic ze juz dany ciuszek ma.Jesli chce sie trzymac zasad,to ciezko dopasowac nowy ciuch do danej tematyki konkursu...Pomijajac fakt tego ze nie kazdemu dany temat moze pasowac.
Dlaczego nie zrobic kilka kategori do wyboru?Na dany dzien 5 roznych tematow i gracz moze wybrac w ktorym startowac i w ktorym sedziowac.
Obawiam sie tylko ze takie rozwiazanie jest niemozliwe ...bo jesli do tej pory wymyslono tylko pare tematow...to co by bylo jakby musieli ich wymyslac 5 dziennie...

Awatar użytkownika
Aurelie
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 5860
Rejestracja: 12 lis 2014, o 21:22

Re: Pogaduszki o Konkursie Piękności

Post autor: Aurelie » 13 wrz 2020, o 01:08

13.09.2020 - dziś mamy "Dzień na Hawajach" (jak ja się cieszę, że nie jest to znowu "impreza" :thumbsup: ). Temat zmienił się o 1 w nocy, a nie o północy, więc jest to analogiczne jak w przypadku eventów i kolekcji. :)
Obrazek
Żadna dama nie będzie walczyć sama

Awatar użytkownika
Casandra
Administratorka forum
Administratorka forum
Posty: 7480
Rejestracja: 14 kwie 2010, o 16:58
Lokalizacja: Katowice

Re: Pogaduszki o Konkursie Piękności

Post autor: Casandra » 14 wrz 2020, o 13:50

Dzisiaj znowu wskakujemy w piżamki :D

14.09.2020 r. (poniedziałek) - Piżama party - Daty, w których temat się pojawił: 02.09.2020
Poznaj świat Mystificity - rekrutacja trwa
Obrazek
"Życie bez czekolady jest jak plaża bez morza"

Awatar użytkownika
Amantis
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 288
Rejestracja: 16 lut 2017, o 20:56

Re: Pogaduszki o Konkursie Piękności

Post autor: Amantis » 15 wrz 2020, o 11:59

Mamy kolejna impreze tym razem z lodami.... temat przy ktorym wychodza kolejne watpliwosci co do dzialania tego konkursu..
Wspomnialam juz o fakcie ze mieszanie lvl 10 z lvl 60 to jakas gruba pomylka...a dzisiejszy temat to jakby wbicie noza w plecy mlodszym graczom...Skad tego loda wziac???? Bo temat nie zostawia pola manewru...i w tym problem...Tematy powinny byc ogolnikowe,pozwalajace na dowolna interpretacje tematu.Dzis widzialam doslownie wszelakie slodkosci na arenie,ciastka,lizaki,napoje,balony...cokolwiek co przypominaloby jakos tematycznie te nieszczesne lody...Jedna z pan wpadla nawet na genialny pomysl nalozena lyzew,byleby tylko jakos pozostac w temacie lodow/lodu.
Nie wiem kto wymysla te tematy ale zdecydowanie brak mu wyobrazni...

Awatar użytkownika
Kate
Miss Dyskoteki
Miss Dyskoteki
Posty: 1046
Rejestracja: 26 cze 2012, o 22:31
Lokalizacja: Pod łóżkiem

Pogaduszki o Konkursie Piękności

Post autor: Kate » 15 wrz 2020, o 17:56

Mam stylizacje odpowiednią do tematu może innym się to nie podobać. Trudno tak się zdarza, ale przynajmniej zachowałam zasadę konkursu.
Do sedna...
Amantis masz rację, bo ja przegrałam z dziewczyną z 25 poziomu, która była ubrana, jak księżniczka Sissi.
:S
My lady:
Kaja

„Nie oskarżaj niewinnych ludzi...zwłaszcza, których nie znasz. Bądź odważny i napisz, co ode mnie, chcesz. W internecie i w grze... zawsze jestem sobą”.

Obrazek
-------------------
„Nie mieszkam w Korei Północnej i nie zamierzam ukrywać swoich poglądów.
Nie dla mnie życie w cenzurze”.


-----------------
Soy una mujer y es normal que me guste el maquillaje.
Ella usa todas las ventajas de ser mujer.
Fin de la discusión sobre este tema.

ODPOWIEDZ