Nowa wersja Areny Mody!

Informacje o nowościach, promocjach i innych opcjach w grze, a także dyskusja na ich temat.
Awatar użytkownika
Amantis
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 288
Rejestracja: 16 lut 2017, o 20:56

Re: Nowa wersja Areny Mody!

Post autor: Amantis » 2 wrz 2020, o 15:53

Nikita nie moge sie z toba nie zgodzic .U mnie entuzjazm jest ,dlaczego?Wyjasnilam to wyzej.To bardzo subiektywna ocena lewelu ktory juz od dawna nie bardzo mial co robic.Wyklikiwanie energi dla paru groszy ,czasem jakas wieksza wygrana,najczesciej od jednej i tej samej pani.Teraz przynajmniej na obecna chwile,wrocila mi chec do gry.Moge dalej i latwiej rozwijac swoja lale.Ile to potrwa nie wiem....Calkiem mozliwe a raczej pewne ze wroci znudzenie tym klikaniem ,ale jako ze bylam juz bliska odejscia z gry ,to jednak ta nowa wersja dodala mi skrzydel.
Tematy stylek?Podejrzewam ze po jakims czasie gdy zaczna sie powtarzac ludzie zaczna je po prostu olewac i robic stylki po swojemu,no bo ile bedzie mozna ciagnac boho i pajama party?

Awatar użytkownika
Lyanna
Miss Gimnazjum
Miss Gimnazjum
Posty: 956
Rejestracja: 12 wrz 2012, o 15:53

Re: Nowa wersja Areny Mody!

Post autor: Lyanna » 2 wrz 2020, o 17:38

Mi podoba się nowa koncepcja gry. Oczywiście nie mówię, że wszystko jest idealnie :D

Podoba mi się ogólny wygląd gry, nowy konkurs, garderoba i znalezienie w niej kilku dodatkowych ciuszków :P Kilku z nich nigdy na naszej wersji nie widziałam i kilka z nich jest ze starego wiosennego wydarzenia. Jeżeli ktoś wie z jakiej okazji je dostałyśmy - czekam na odpowiedź :P

Mam wątpliwości, jeśli chodzi o nowe-stare pojedynki. Każdy gracz ma do dyspozycji ograniczoną liczbę energii (=szmaragdów), której nawet aktywna gra nie jest w stanie zmienić. Pomijając okazjonalne nagrody z podium, jakieś losowe małe ilości szmaragdów zdobyte w kartach i wydarzeniach, i możliwość zebrania jeszcze mniejszej ilości żółtej energii w maszynie mody i za vip, nie można szmarków inaczej zdobyć. O przepraszam- można zółtą energię jeszcze kupić za di, tylko jaki jest sens kupienia szmarków za di :?: Szmarkami mamy płacić za ciuchy ze starych kolekcji, ciuchy z nowych kolekcji, ruchy w eventach, organizacje przyjęć... "mała" przesada... Spokojnie można by było zostawić w grze chociaż sesję zdjęciową.

Co do schowanych imion - jestem za. Ktoś zawsze będzie klikać bez sensu i na złość, ale ogólnie uważam, że większość głosów jest (zależnie od gustu i interpretacji tematu) mniej lub bardziej sprawiedliwa.

Czy w ramach opcji butik są dostępne wszystkie kolekcje, które kiedykolwiek były dostępne w grze, chodzi mi o stare kolekcje takie jak "Rok węża" i "Kolekcja karnawałowa" z 2013 roku? :?:
Jestem jeszcze ciekawa czy administracja polskiej wersji ma wpływ na tematy w konkursie piękności ?(
Obrazek

Awatar użytkownika
Kasais
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 53
Rejestracja: 6 lip 2016, o 13:50

Re: Nowa wersja Areny Mody!

Post autor: Kasais » 2 wrz 2020, o 18:42

Lyanna pisze:
2 wrz 2020, o 17:38
Mam wątpliwości, jeśli chodzi o nowe-stare pojedynki. Każdy gracz ma do dyspozycji ograniczoną liczbę energii (=szmaragdów), której nawet aktywna gra nie jest w stanie zmienić. Pomijając okazjonalne nagrody z podium, jakieś losowe małe ilości szmaragdów zdobyte w kartach i wydarzeniach, i możliwość zebrania jeszcze mniejszej ilości żółtej energii w maszynie mody i za vip, nie można szmarków inaczej zdobyć. O przepraszam- można zółtą energię jeszcze kupić za di, tylko jaki jest sens kupienia szmarków za di :?: Szmarkami mamy płacić za ciuchy ze starych kolekcji, ciuchy z nowych kolekcji, ruchy w eventach, organizacje przyjęć... "mała" przesada... Spokojnie można by było zostawić w grze chociaż sesję zdjęciową.
To samo mi dziś chodziło po głowie. Zastanawiam się czy i jeśli tak to o ile więcej zdobywamy zielonych w nowej wersji? Powinno być ich więcej z uwagi na to, że teraz wszystkie kolekcje i pewnie (jak widać po teleporcie) eventy są za szmaragdy. Ale patrząc na to, że na jedną żółtą energię czekam 15 minut i mogę zdobyć 1 szmaragd (lub 2? Zdarzyło mi się parę razy dostać 2, nie wiem od czego zależy wysokość nagrody bo staty przeciwniczki jakieś wyższe niż innych nie były) lub przegrać i dostać pył + teraz wydać co 20 minut 1 zielony na event, a w starej wersji czekałam 10 minut na sesję i dostawałam w większości przypadków po 2 szmarki, to zaczynam się zastanawiać czy i kiedy nas to zacznie boleć? Po pierwszej kolekcji? Pytanie czy to taktyka na "nie masz zielonych to kup niebieskie" czy może moje obawy są bezpodstawne i spokojnie będzie można zarobić wystarczającą ilość szmarków. Będę musiała pograć dłuższą chwilę żeby się przekonać czy nowy system jest fajny.

Dolary faktycznie łatwo się zdobywa, nie muszę pędzić z samego rana aby uzbierać na statę, tylko na spokojnie gromadzę $ na koncie. Więc chyba na plus. Nie jestem jednak przekonana czy zmiana tematyki konkursu piękności każdego dnia i w ogóle dawanie tematu ma sens. Wiem, że ma to na celu motywować graczy do przebierania się, ale powiedzmy sobie szczerze, większości nie będzie się chciało po pewnym czasie przebierać codziennie i to pod tematykę nie koniecznie trafiającą w gusta. W tym momencie jestem trochę ograniczona przez temat. Chce dostać $ więc się przebrałam i muszę teraz tak dobę siedzieć na piżama party zamiast zrobić stylkę w moich gustach :wacko: Poza tym zmiana tematyki o północy - czyli jeśli chcę rano zużyć sobie energię to powinnam albo z samego rana przebrać lalę albo siedzieć w nocy i robić stylki. Myślę, że jak ktoś pracuje 8-16 (chyba większość osób) to rozumie w czym rzecz. Oczywiście można na odwal się zrobić stylkę w 5 min ale czy o to chodzi? Dochodzi też problem wyboru tematyki po pewnym czasie ale to już było tu wcześniej wspomniane. Moim zdaniem dobry pomysł z pojedynkiem 2 anonimowych pań i 1 sędzi, ale zrobiłabym to bez nadawania tematyki.
Obrazek

Awatar użytkownika
Lyanna
Miss Gimnazjum
Miss Gimnazjum
Posty: 956
Rejestracja: 12 wrz 2012, o 15:53

Re: Nowa wersja Areny Mody!

Post autor: Lyanna » 2 wrz 2020, o 19:20

Kasais pisze:
2 wrz 2020, o 18:42
[Poza tym zmiana tematyki o północy - czyli jeśli chcę rano zużyć sobie energię to powinnam albo z samego rana przebrać lalę albo siedzieć w nocy i robić stylki. Myślę, że jak ktoś pracuje 8-16 (chyba większość osób) to rozumie w czym rzecz. Oczywiście można na odwal się zrobić stylkę w 5 min ale czy o to chodzi? Dochodzi też problem wyboru tematyki po pewnym czasie ale to już było tu wcześniej wspomniane.
Możesz tylko sędziować, a uzbierane bilety wydać później gdy przebierzesz lalkę. :D
Kasais pisze:
2 wrz 2020, o 18:42
Chce dostać $ więc się przebrałam i muszę teraz tak dobę siedzieć na piżama party zamiast zrobić stylkę w moich gustach :wacko:
Też mi to trochę przeszkadza. Myślę, że powinni dodać opcję dodania zdjęcia (tak jak na weselu), które by brało udział w konkursie niezależnie od naszego obecnego wyglądu. :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Amantis
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 288
Rejestracja: 16 lut 2017, o 20:56

Re: Nowa wersja Areny Mody!

Post autor: Amantis » 2 wrz 2020, o 20:19

Znaczy sie ten tego....

Obrazek

Nowa poza z psiakami i nowy fryz XDDD

a co tam ...cala w ewentowych ciuchach :)

Obrazek

Joanka
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 167
Rejestracja: 11 lis 2014, o 19:49

Re: Nowa wersja Areny Mody!

Post autor: Joanka » 2 wrz 2020, o 20:51

te rączki były tak straszne że je amputowali :P

Awatar użytkownika
Casandra
Administratorka forum
Administratorka forum
Posty: 7482
Rejestracja: 14 kwie 2010, o 16:58
Lokalizacja: Katowice

Re: Nowa wersja Areny Mody!

Post autor: Casandra » 2 wrz 2020, o 22:04

Lyanna pisze:
2 wrz 2020, o 17:38
Czy w ramach opcji butik są dostępne wszystkie kolekcje, które kiedykolwiek były dostępne w grze, chodzi mi o stare kolekcje takie jak "Rok węża" i "Kolekcja karnawałowa" z 2013 roku? :?:
Tak, wszystkie kolekcje które kiedykolwiek były w grze, a więc starocie też :D Ba! Nie ma ograniczenia tylko do kolekcji "dla niej", sama np. mam wylosowaną teraz kolekcję dla chłopa ^^


PS. Bardzo mi się podoba sposób w jaki piszecie o zmianach i argumentacja pomysłu, by sędzia nie wiedział kto brał udział w pojedynku - przekazałam więc to dalej, a raczej zwróciłam na to uwagę :whistling:
Poznaj świat Mystificity - rekrutacja trwa
Obrazek
"Życie bez czekolady jest jak plaża bez morza"

Awatar użytkownika
Lyanna
Miss Gimnazjum
Miss Gimnazjum
Posty: 956
Rejestracja: 12 wrz 2012, o 15:53

Re: Nowa wersja Areny Mody!

Post autor: Lyanna » 2 wrz 2020, o 22:11

Super :love: Może wkrótce mi się poszczęści w butiku :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1831
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Nowa wersja Areny Mody!

Post autor: Katriel Tremaine » 2 wrz 2020, o 23:59

No dobrze, to może ja jednak coś pochwalę. Muszę przyznać, że te szmaragdy to teraz idą jak złoto. Wpada ich więcej, łatwiej i szybciej. Jeśli kurs taki się utrzyma, to nie będzie tak źle. No, przynajmniej w kwestii zdobywania zielonych.

Jeśli twórcy gry narzucają nam tematy stylizacji, to powinni dopilnować by w rywalizacji brały udział tylko stylizacje na temat.

Ach i jeszcze jedno. Dlaczego gra wymusza na nas klikanie we wszystkie karty? Jeśli nie chcę grać we wszystkie karty, to chyba mam do tego prawo i nie muszę być napastowana przez migającego terrorystę.
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Awatar użytkownika
Anabeliana
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 229
Rejestracja: 1 paź 2014, o 15:45

Re: Nowa wersja Areny Mody!

Post autor: Anabeliana » 3 wrz 2020, o 00:26

Dokładnie. Zgadzam się z Aeryn co do tego, by w rywalizacji KP brały udział TYLKO stylizacje na temat. Mnie osobiście irytuje jak widzę 2 prace nie na temat i z bólem oddaje głos, choć wolałabym aby była jakaś opcja w stylu "Pokaż kolejne". Bo dlaczego ma wygrywać stylizacja nie na temat, a stylizacja zgodna tematycznie i najczęściej z pomysłem nie, ja się pytam? ?( Albo zlikwidujecie te tematy, bo graczom się nie chce codziennie przebierać pod jakiś pierwszy rzucony temat. Obyścieto lepiej dopracowali, póki sie da...
Była tu poruszona kwestia mieszkań. Dlaczego ten konkurs zlikwidowano? Ja czasem zaglądałam do Pań, które miały świetnie urządzone pokoje i mogłam się czymś zainspirować lub podpatrzeć pomysł, a teraz mają być takie niedopracowane stylistycznie konkursy?
Inna kwestia, która już mnie drażni, to wiadomości. Ta koperta to taka maciupka, że może z lupą da się domyśleć, że ktoś coś do Ciebie naskrobał, ale jak już wspomniały przedmówczynie, to większość raczej tam nie zajrzy jak ma to być takie maciupkie. Sama czerwona kropka to wiecie co... :thumbsup: Powinna być większa, powinna być ilość wiadomości (jak na wcześniejszej wersji), może powinno to jakoś mrugać czy coś. Wtedy to bardziej się tam zajrzy, bo jak mrugać będzie, to człowiek będzie chciał, by to przestało mrugać i wlezie przeczyta. No i do meritum tego, a mianowicie czy nie da się wprowadzić jakiejś ikony na profilu gracza odnośnie napisania do niego wiadomości prywatnej? bo wpisywanie w okienku i szukania pani z danym lvl to katorga.... mnie to osobiście już drażni.
Plusem jest to, że nie pojawiają się powiadomienia o pojedynkach w wiadomościach - irytowałao mnie to zawsze. A teraz czy przegrasz czy wygrasz od razu widać i nie ma zaśmiecania tym skrzynki :thumbup:
I błagam zróbcie coś z tą mrugającą poświatą w Wesołym Miasteczku, bo daje po oczach 8|

Joanka
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 167
Rejestracja: 11 lis 2014, o 19:49

Re: Nowa wersja Areny Mody!

Post autor: Joanka » 3 wrz 2020, o 09:16

Zostały mi w kuferku zapasy magazynów, puderniczek itp. to się teraz na nic chyba nie przyda, miała być jakaś rekompensata czy na coś to zamienią czy tak będzie to zalegać?

Awatar użytkownika
Casandra
Administratorka forum
Administratorka forum
Posty: 7482
Rejestracja: 14 kwie 2010, o 16:58
Lokalizacja: Katowice

Re: Nowa wersja Areny Mody!

Post autor: Casandra » 3 wrz 2020, o 09:28

Na razie będzie czekać i zalegać w kuferku. W swoim czasie wszystko zostanie przeliczone na dolary i dodane na konto ^^
Po prostu musimy na to chwilę poczekać :)
Poznaj świat Mystificity - rekrutacja trwa
Obrazek
"Życie bez czekolady jest jak plaża bez morza"

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1831
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Nowa wersja Areny Mody!

Post autor: Katriel Tremaine » 3 wrz 2020, o 10:17

No to muszę pochwalić twórców za kolejną rzecz. Właśnie dostałam zwrot diamentów za rozszerzone wyszukiwanie, które miałam wykupione. To mi się podoba. W końcu to były całkiem realne pieniążki, które na nich wydałam.
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Awatar użytkownika
LaFemmeNikita
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 340
Rejestracja: 27 cze 2015, o 11:15

Re: Nowa wersja Areny Mody!

Post autor: LaFemmeNikita » 3 wrz 2020, o 13:48

Ja natomiast miałam zaliczone osiągnięcie z supermodelkami i nie odebrane +3 do max energii. Takiego osiągnięcia już nie ma, bo nie ma supermodelek.

"Będzie fajnie..." - mówili. "Nic wam nie przepadnie..." - mówili.

Awatar użytkownika
Casandra
Administratorka forum
Administratorka forum
Posty: 7482
Rejestracja: 14 kwie 2010, o 16:58
Lokalizacja: Katowice

Re: Nowa wersja Areny Mody!

Post autor: Casandra » 3 wrz 2020, o 13:55

Hihi tak to jest jak się nagród nie odbiera ;) A tak na poważnie, bo to poważna sprawa, to napisz proszę LaFemmeNikita na Kontakt w grze, że taka sytuacja miała miejsce. Możliwe, że nikt jej nie przewidział i po prostu jesteś wyjątkowym przypadkiem ^^
Poznaj świat Mystificity - rekrutacja trwa
Obrazek
"Życie bez czekolady jest jak plaża bez morza"

ODPOWIEDZ