Stylistka Tygodnia #165

Awatar użytkownika
Dj-ka
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 273
Rejestracja: 16 maja 2012, o 14:05
Lokalizacja: Szczytniki nad Kaczawą

Stylistka Tygodnia #165

Post autor: Dj-ka » 11 lut 2020, o 11:10

Stylistka Tygodnia #165

Motyw: Naukowiec w dżungli.

Inne informacje: Przebierz panią za naukowca badającego florę i faunę dżungli.

Głosowanie trwa do 17.02.2020r.
Głosując podaj numer pracy, która Ci się podoba i uzasadnij swój wybór.
*Zgodnie z Regulaminem Stylistki Tygodnia ważne są tylko uzasadnione głosy. Jako uzasadnienie rozumiemy wypowiedź złożoną z jednego zdania, wskazującą minimum jedną cechę stylizacji, która przypadła do gustu głosującemu. Przy czym cecha to nie ubranie ani epitet (np. śliczna bluzeczka, świetne spodnie, wspaniały smok, piękna pani).

:!:
Jeśli jesteś świadkiem lub adresatem jakiejkolwiek formy nakłaniania do głosowania, zgłoś to moderatorce konkursu. Należy dołączyć zrzut z ekranu, na którym widać taką wiadomość, gdyż tylko uzasadnione przypadki będą usuwane z konkursu. Nikt poza moderatorem nie pozna tożsamości osoby zgłaszającej, a sama osoba zgłaszająca nie ponosi oczywiście żadnych konsekwencji.



Zapraszam do głosowania!
Pani nr 1.

Obrazek

Pani nr 2.

Obrazek

Pani nr 3.

Obrazek

Pani nr 4.

Obrazek

Pani nr 5.

Obrazek

Pani nr 6.

Obrazek

Pani nr 7.

Obrazek

Pani nr 8.

Obrazek

Pani nr 9.

Obrazek

Pani nr 10.

Obrazek

Pani nr 11.

Obrazek

Pani nr 12.

Obrazek

Pani nr 13.

Obrazek

Pani nr 14.

Obrazek

Pani nr 15.

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Marvello
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 150
Rejestracja: 3 sie 2018, o 13:49

Re: Stylistka Tygodnia #165

Post autor: Marvello » 12 lut 2020, o 15:58

Głosuję na pracę numer 15, zdecydowanym plusem jest kolorystyka całej stylizacji - odcienie moro świetnie nadają się do maskowania w dżungli, dodatkowo ptactwo na ramionach naukowca fajnie oddaje tematykę konkursu - prawdziwa, żywa fauna na zdjęciu, którą owy naukowiec przecież ma badać! Kolorystyka stylizacji nie wzbudzi na pewno strachu w otoczeniu dżungli, naukowiec będzie mógł się wtopić w tło i spokojnie badać/obserwować faunę i florę! A no tak.. jeszcze lupa - świetny pomysł w stylizacji, zwróciła moją uwagę, dzięki niej nasz naukowiec na spokojnie zauważy najmniejsze żyjątka w dżungli! Kapelusz w beżu i okulary dodatkowo super uzupełniają stylizację i pasują do wszystkiego!
BRAWO, życzę powodzenia i wygranej ! :thumbsup:
Silversoul :love: Wiceliderka Klubu Moonlight Ladies

Awatar użytkownika
co.ma
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 127
Rejestracja: 23 wrz 2010, o 16:30

Re: Stylistka Tygodnia #165

Post autor: co.ma » 14 lut 2020, o 11:05

Podobają mi się stylizacje 1, 4, 7 - wyglądają na naukowczynie, które są gotowe do wyjazdu w dżunglę.

Jednak najbardziej do gustu przypadła mi praca nr 2. Co prawda kolory są ekstrawaganckie, zupełnie niemaskujące w buszu, ale poza tym pani ubrana jest estetycznie i praktycznie - wygodne buty, skarpety chroniące kostki, golf, dodatkowa koszula, kapelusz. Ma akcesoria naukowca, a także widać po zwierzętach, czym się zajmuje. Czerwone włosy sprawiają, że pani wydaje się być "szalonym naukowcem", który z pasją podchodzi do swojej pracy i to mnie urzekło w tym stroju.

Awatar użytkownika
Xin xou
Miss Gimnazjum
Miss Gimnazjum
Posty: 713
Rejestracja: 23 lut 2011, o 22:05
Lokalizacja: Warszawa

Re: Stylistka Tygodnia #165

Post autor: Xin xou » 16 lut 2020, o 09:57

Głosuję na pracę nr 15.
Stylizacja posiada wszystkie ubrania i akcesoria, które idealnie nadadzą się do badania flory i fauny w dżungli. Strój w idealnych barwach, kapelusz i okulary, ktore ochronią przed słońcem, wygodne buty, lupa do podglądania małych zwierzątek, jak i roślin oraz aparat, którym sfotografuje wszystkie unikatowe okazy. Dla mnie najlepsza praca :)

Awatar użytkownika
agufa
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 7
Rejestracja: 7 wrz 2018, o 07:27

Re: Stylistka Tygodnia #165

Post autor: agufa » 16 lut 2020, o 11:58

Swój głos oddaję na pracę numer 2
Ze wszystkich prac najlepsze ptasie towarzystwo :) Akurat w tym przypadki spodobało mi się najbardziej- barwne papugi przykuły moją uwagę. Dodatkowo ciekawe atrybuty jak przystało na prawdziwego naukowca. Ciekawa piegowata buzia oraz świetna fryzura :)

uluu
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 111
Rejestracja: 3 kwie 2017, o 22:35

Re: Stylistka Tygodnia #165

Post autor: uluu » 17 lut 2020, o 14:29

Bardzo fajne prace i naprawdę ciężko mi było wybrać.
Głosuję na pracę nr 15. Kamuflujący strój moro, odpowiednio dobrane rekwizyty czynią całość idealnie odpowiadającą wizji naukowca w dżungli. Wyraz twarzy również dobrze oddaje facjatę naukowca - nie jest to słodka kokietka z zalotnie wywiniętymi rzęsami.
Poza tym 2, 4, 5 , 13, 14 - wszystkie te propozycje bardzo mi się podobały:)

Awatar użytkownika
Dj-ka
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 273
Rejestracja: 16 maja 2012, o 14:05
Lokalizacja: Szczytniki nad Kaczawą

Stylistka Tygodnia #165

Post autor: Dj-ka » 18 lut 2020, o 14:19

165. edycję Stylistki Tygodnia wygrywa
Lyanna
praca nr 15

Obrazek
GRATULACJE!!!
Obrazek

Zablokowany