Pokażcie mi aktywny klub...

Wszelkie dyskusje na temat gry. O wydarzeniach i kolekcjach dyskutujemy w dziale ogłoszeń!
Awatar użytkownika
Amantis
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 288
Rejestracja: 16 lut 2017, o 20:56

Re: Pokażcie mi aktywny klub...

Post autor: Amantis » 8 lis 2019, o 06:51

Zastanawialam sie czy w ogole odpisywac na ten post,zeby nie nakrecac dalej niepotrzebnej dyskusji..Odpisze jednak.
Wspolnie chyba juz doszlismy do wniosku ze gra w wielu aspektach jest niedoskonala,ranking takze,i temu faktowi chyba nikt,nigdzie nie zaprzeczal.Wspolnie doszlismy do wniosku ze kazdy gracz ma swoja metode gry(jeden nie robi pojedynkow,inny nie zbiera doswiadczenia) Wspolnie doszlismy do wniosku ze co gracz ,to inna definicja aktywnosci.Nie doszlismy do jednego...W czym wam wlasciwie przeszkadza ranking forumowy Femki?Ok,ok skrytykowalyscie ze nie odzwierciedla faktycznej aktywnosci klubow,ktora nie sklada sie tylko z pojedynkow...No dobrze...Tyle ze krytykowac jest latwo,podac rozwiazanie trudniej prawda?Nadal czekam na wasza propozycje stworzenia faktycznego rankingu aktywnosci,ktory odzwierciedlalby to o czym caly czas piszecie..Nie da sie????Coz..wiec jak to jest?Lepiej nie robic nic ,bo sie nie da i krytykowac kogos ,kto cos robi wytykajac mu niedoskonalosc wykonanej pracy?Zamiast docenic fakt iz w jakis tam sposob stara sie zebrac dostepne dane i stworzyc z nich przyblizony obraz aktywnosci rankingowej,nawet jesli nie do konca jest on waszym zdaniem prawdziwy?Osobiscie staram sie nigdy nie krytykowac czyjejs pracy o ile nie uwazam ze moglabym ja wykonac lepiej....

Awatar użytkownika
LaFemmeNikita
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 340
Rejestracja: 27 cze 2015, o 11:15

Re: Pokażcie mi aktywny klub...

Post autor: LaFemmeNikita » 11 lut 2020, o 11:22

Dziś jest jedenasty dzień lutego. Ranking za styczeń podliczyłam już ponad tydzień temu, ale nie było kiedy zrobić opisu. Udało się dzisiaj, tak więc zapraszam na trochę spóźnioną, ale bynajmniej nie wybrakowaną, dziewiętnastą edycję rankingu aktywności klubów. Minęły trzy miesiące od ostatniego rankingu aktywności który podliczyłam za miesiąc październik. Był wtedy event z prezentami, teraz w styczniu również, dobrze więc byłoby porównać te dwa rankingi i zobaczyć czy coś się pozmieniało. Teoretycznie zmienić powinno się raczej niewiele, ale okazuje się, że trzy miesiące to wystarczający zapas czasu by było o czym pisać.

Zestawienie po raz kolejny wygrywa Imagine, które jest co prawda słabsze o czterech aktywnych graczy w porównaniu z poprzednim rankingiem, ale nie miało to najmniejszego wpływu na miejsce które zajął ten klub. Przewaga nad pozostałymi jest bowiem bardzo duża. Drugie miejsce przypadło Super ZgAgom, które wyrzuciły z podium UNDERGROUND. Ostatni raz tak aktywnie zagrały dokładnie dwa lata temu w styczniu 2018 roku. Staty idą w górę, klub zbiera siły i gra teraz na wysokim poziomie, pytanie czy to już jest ten czas by poprawić pucharową półkę.
Najniższy stopień podium zajęło Vogue, bardziej znane szerokiej publiczności pod nazwą LANCÔME. W klubie doszło ostatnimi czasy do niespotykanej jak na arenomodowe warunki rewolucji, gdy powracająca po długiej nieobecności liderka klubu lekką ręką pozbyła się wielu aktywnych graczy, a część widząc taką politykę odeszła z klubu sama. Przyczyny są mniej ważne od faktu, że czystka była tak duża, że klub stracił w klubowej wojnie najcenniejszy puchar na rzecz szybko rozwijającego się Nemesis i cóż... przyszłość nie wyglądała zbyt różowo. Tymczasem Vogue nie dość, że odbudowało w ekspresowym tempie skład klubu uzupełniając braki to najwyraźniej były to trafne wybory gdyż w bardzo szybkim tempie udało się odpłacić klubowi Nemesis i odzyskać stracony wcześniej puchar. Było sporo determinacji, ale też chyba sporo szczęścia. Możliwe jednak, że to jeszcze nie koniec tej historii...

Wśród pozostałych klubów pierwszej dziesiątki pojawia się nam bowiem klub Future, budowany na fundamencie osób które właśnie z dawnego LANCÔME zostały wyrzucone/odeszły. Zajęły siódme miejsce z aż 31 aktywnymi osobami co jest najwyższym debiutem w historii rankingu. Staty klubowe rosną, ekipa się zbiera i pewnie nadejdzie moment w którym zapragną mieć tak dobre puchary jak dawniej. No chyba, że Future "Klub któremu przewodzi życzliwość ,uśmiech i dobre nastawienie" nie będzie brał pod uwagę dawnych koleżanek na ewentualny pucharowy cel.
Coraz większe postępy robi wspomniany już Nemesis czyli niedoszły "killer" LANCÔME. O osiem osób wzrosła liczba aktywnych graczy w klubie, widzę częste zmiany w składzie, szukanie coraz lepszych i aktywnych graczy, tak więc już wkrótce możemy mieć na Arenie dwa mocne kluby głodne klubowych walk na wysokim poziomie, a przecież są jeszcze bardzo aktywne Super ZgAgi. Zapowiadają się więc ciekawe miesiące na Arenie Mody. Tort z dobrymi pucharami zbyt duży nie jest i nie dla każdego chętnego może starczyć. Kto pierwszy ten lepszy.
Jeżeli w dziesiątce mamy nowy klub to ktoś musiał z niej wypaść i tym razem ta przykrość spotkała Rising Suns. Trzy aktywne osoby mniej spowodowało, że Wschodzące Słońca spadają na miejsce dwunaste. Niezbyt dobrze w nowym roku prezentuje się także klub Red Roses, który drugi raz z rzędu traci aktywnych graczy, a zapas błędu już się kończy i wkrótce ten klub może wypaść ze ścisłej czołówki.
LOVELINESS, Gwiazdy i Ślicznotki bez zmian, zagrały na swoim stałym solidnym poziomie.

Drugą dziesiątkę otwiera Fashion Club któremu niewiele brakowało aby wrócić w szeregi najszybciej rozwijających się klubów Areny. Zabrakło tylko jednego aktywnego gracza. Najbardziej rzucającym się w oczy klubem w tym przedziale jest bardzo krytykowana poprzednio przeze mnie Bellissima. Podczas poprzedniego eventu prezentowego byli tłem dla innych i spadli na najniższe miejsce w swej historii. Teraz jest już znacznie lepiej. Awans o 24 pozycje w górę jest największym w obecnym rankingu. Można powiedzieć, że wróciły z dalekiej podróży.
Nie tak spektakularne awanse, ale również solidne są dziełem Panterek oraz klubu StyLOVE(✷‿✷) który dawniej nazywał się Trendy Girls. Panterki to rozwinięty klub z solidnymi pucharami, który wykorzystał swój potencjał na prezentowym evencie. StyLOVE(✷‿✷) są natomiast na dorobku i dużo jeszcze pracy przed nimi. Myślę, że na ich sukces duży wpływ ma aktywna liderka kattka i fakt że klub omijają jakieś "gównoburze". Brakuje tylko dobrego wujka z walizką diamentów który poprawiłby klubowe statystyki. Klub ma spore tradycje, jeden ze starszych na Arenie, nie wiem tylko czy warto było zmieniać nazwę, a jeżeli już to czy akurat na takie "pokemonowe znaczki" których nawet Excell nie chce zaakceptować ;)
Słabo w tej grupie spisało się bardzo niestabilne ostatnio ♛ REVOLUTION ♛. Sześć aktywnych graczy mniej nie spowodowało jakiegoś dużego spadku w rankingu, ale kolejne straty będą już odczuwalne. ♛ REVOLUTION ♛ to nie byle jaki klub, ale jakoś nie przyciąga aktywnych graczy. Chyba ℓιℓℓу nam już "zdziadziała" ;) i tak bardziej z prądem płynie niż pod prąd. Co będzie to będzie.
Pozostałe w tej grupie kluby Fallen Angels, [CENZURA], Beautiful Women i Kogel~Mogel bez dużych wahań aktywności, trzymają swoje miejsca.

Pierwszym klubem reprezentującym trzecią dziesiątkę są Wariatki i niestety wygląda na to, że zabawią tutaj na dłużej. Klub stracił 10 aktywnych osób i wygląda jakby był w rozsypce. Zostało w nim 39 graczy z których tylko 13 gra aktywnie czyli jedna trzecia klubu. Dla wielu klubów taki wynik byłby sukcesem, ale dla Wariatek to najgorszy dotychczasowy wynik. Wariatki gdy straciły swoje dobre puchary były w kryzysie, ostatnio jednak wyglądało na to, że się odbudowują i nagle nastąpił krach. Zabrakło determinacji by ciągnąć to dalej, a gdy wokół powstają nowe kluby z silnymi ambicjami trudno oczekiwać by gracze trwali w starym klubie i czekali, aż w końcu nastąpi mobilizacja zarządu i jakieś rozwojowe ruchy będą poczynione. Ostatni dzwonek, aby jeszcze coś zmienić i podjąć walkę o zmiany na lepsze. Wariatkom brakuje takiej kattki jako zaangażowanej liderki, a klubowi StyLOVE(✷‿✷) brakuje z kolei takich klubowych statystyk jakie Wariatki posiadają. Dobrze by się uzupełnili.
Oprócz Wariatek swoje loty obniżyły ostatnimi czasy Royal Girls i Haven, ale tutaj straty aktywności są już mniejsze. Wszystko do odrobienia.
Przebojem do trzeciej dziesiątki wdzierają się natomiast kluby Glamour, Rebelde oraz niepokonane awansując o kilkanaście miejsc w rankingu. niepokonane to klub który ostatnio nie miał zbyt dobrej passy, pałętał się pod koniec rankingu i podejrzewałam, że już wkrótce o nim zapomnimy. Tymczasem taki skok aktywności jest sporym zaskoczeniem. Może uda się to jeszcze poprowadzić tak, aby nie trzeba było drżeć o jego przyszłość na Arenie. Glamour i Rebelde to takie "słabsze średniaki" pośród społeczności Areny, trudno przewidywać ich przyszłość. Glamour wydaje się bardziej atrakcyjny od Rebelde ze względu na fakt posiadania już jakichś pucharów i liderkę która aktywnie szuka nowych graczy do klubu. W każdym bądź razie mnie całkiem niedawno chciała do siebie zwerbować :)
W tej grupie na swoim zwykłym poziomie zagrały Boginie Miłości, Amazonki, City of Angels i klub Шaиỉтẳ Fеиỉх, wcześniej znany jako 4YOU.

Miejsca 31-40, czyli takie ostatnie pewniejsze i w miarę ugruntowane kluby rankingu. Tę grupę otwierają ☆ Niξzαℓєżnξ ☆ które w czasie trwania październikowego eventu prezentowego nie popisały się, a liderka ℛℴ𝓈𝓈ℯ 𝒹ℯ ℒ𝒶 ℱ𝓇ℴ𝓃𝓏𝓏ℯ walczyła jak lew o dobre imię klubu. Po trzech miesiącach i kolejnym evencie prezentowym widać postęp, cztery aktywne osoby więcej pozwoliły podnieść klubu o 15 pozycji w górę. Niepokojący jest jednak fakt, że w klubie dalej przybywa wolnych miejsc. Sporo pozmieniało się także na półce pucharowej na razie na minus, ale może to przygotowania do poprawienia sytuacji. W pozostałych klubach tej grupy niewiele zmian. Dobrze spisują się GLOW OF PEARLS które nie dysponują żadnymi pucharami, ale całkiem, całkiem dopracowały już klubowe statystyki. Gdyby zrobić tam porządną rekrutację, zdobyć jakieś puchary coś by z tego mogło być. Fajnie aktywnie grali w styczniu także członkowie Archeo po tym klubie jednak trudniej spodziewać się świetlanej przyszłości. Od dawna już się nie rozwija i nic nie wskazuje aby miało się to zmienić.

Miejsca od 41 do 57 to kluby mogące się pochwalić już tylko pięcioma lub sześcioma aktywnymi graczami czyli takie być albo nie być oto jest pytanie. O dziwo sporo tutaj klubów o których jeszcze do niedawna można było powiedzieć "całkiem przyzwoity klub". Otwierające tę grupę Seksowne kojarzone są raczej z wyższymi miejscami w rankingu, podobnie jak klub Compelling. Tonie w rankingu Cuba Libre i to już tak naprawdę, naprawdę konkretnie. Największy spadek spośród wszystkich klubów notuje Sweet Chilli tracąc 5 aktywnych osób co poskutkowało spadkiem aż o 27 pozycji z 26 na 53 miejsce rankingu. Do miana największego upadku aktualnego zestawienia kandyduje jednak Sabat. Jeżeli w klubie z maksymalnie rozwiniętymi statystykami na 50 członków zostało tylko pięciu aktywnych to znaczy, że musi już tam być bardzo kiepsko. Ostatni gasi światło. W tej grupie są także trzy kluby które powróciły do rankingu. νєяу иι¢є gιяℓ i Exclusive to słabe kluby i trudno im będzie utrzymać się w zestawieniu. Trzeci klub nazywa się Under Armour i kiedyś był bardziej znany pod nazwą Laseczki. Laseczki już od baaaardzo dawna nie były aktywnym klubem. W klubowym opisie można było wtedy przeczytać, że poszukiwana jest nowa liderka które skutecznie poprowadzi ten klub dalej. Długo, długo nie było chętnych co mnie osobiście wydaje się dziwne. Tak przecież łatwiej zbudować klub niż całkowicie od podstaw. W końcu znalazła się osoba, która ma zapał wyprowadzić ten klub na prostą - Rosemary Grimmwood. Czy to się uda? Początki są obiecujące, pięć aktywnych osób w klubie, który ostatnio nie mógł się pochwalić żadnym regularnie odwiedzającym Arenę graczem to już jest jakiś kapitał. Po tak głębokim upadku jeszcze nikomu nie udało się odbudować klubu, więc będziemy się przyglądać czy jest to w ogóle możliwe.
Oprócz wysokiego debiutu klubu Future pojawia nam się w zestawieniu jeszcze jeden skromniejszy debiut. To klub fashion'ssecrets, który działa już sobie jakiś czas, ale do tej pory nigdy nie błyszczał taką aktywnością, aby dostać się rankingu. Jak jest coś nowego to trzeba to wziąć pod lupę. Liderem jest mrr słodki kocurrro z tego co kojarzę drugi mężczyzna który jest liderem klubu notowanego w rankingu. Pierwszym był Laureńka lider klubu Sexy High Heels♥ skończył marnie w kontrowersyjnych okolicznościach (udawał kobietę), słuch po nim zaginął jak i po jego klubie, który jeszcze potem przez krótki czas nazywał się BlackPink ♥ i prowadzony był już przez kogoś innego (kobietę tym razem). fashion'ssecrets może będzie miał więcej szczęścia choć już sama nazwa wybrana dla klubu jakoś średnio profesjonalnie wygląda, a widzę też wymagania są całkiem spore. Musisz być dziewczyną (faceci nie są mile widziani w tym klubie?) w wieku co najmniej 15 lat i co najmniej z 15 poziomem. Kary za niepodnoszenie statystyk nawet 50 szmaragdów. Jest więc ostro, no ale kto wie, może szef przymyka oczy ;)

I na koniec klasyczne podsumowanie czyli z którymi klubami się pożegnaliśmy póki co. Ranking jest krótszy w porównaniu z poprzednim o trzy pozycje, mamy dwa debiuty i trzy powroty czyli sporo, bo aż osiem klubów opuściło zestawienie.
Takim najbardziej ciekawym przypadkiem są MUSZKIETERKI. Idealny przykład na to co dzieje się z klubem gdy się o niego nie dba. MUSZKIETERKI kiedyś były klubem bardzo aktywnym, nawet pojawiającym się w pierwszej dziesiątce, ale potem była druga dziesiątka, a potem trzecia i czwarta. W ostatnim rankingu miały pięć aktywnych osób, teraz ich nie ma. Trochę osób odeszło, zostały jeszcze puchary, ale nie są to najlepsze puchary jakie miały MUSZKIETERKI. Kiedyś były zdecydowanie lepsze. Dlaczego tak się dzieje? Czy liderki takich upadających klubów nie dostrzegają, że coś jest nie tak? A może mają to po prostu gdzieś i ciągną taki klub na dno, zamiast oddać władzę komuś kto ma chęci poskładać to do kupy. Nawet w opisie klubu widnieje jeszcze napis "rekrutacja zamknięta". Trzeba by zetrzeć z niego kurz, bo to napis z dużo lepszych czasów świetności klubu. Ostatnie dwie aktywne osoby w MUSZKIETERKACH to doświadczone w grze Abbey KIm i Dzosefinn Blake.
Oprócz MUSZKIETEREK ranking opuszczają także NIEGRZECZNE, kolejny klub z nazwą pisaną dużymi literami. NIEGRZECZNE nieobecne w rankingu były już we wrześniu zeszłego roku, potem w październiku gdy były prezenty zmobilizowały się i miały siedem aktywnych osób. Teraz w styczniu już nawet prezenty nie pomogły i klub po raz kolejny nie dał znaku życia. Dużo wolnych miejsc w tym klubie, a wymagania od ewentualnych kandydatów (statystyki własne 140+) większe niż u najbardziej aktywnych klubów raczej nie zachęcają. NIEGRZECZNE na arenie pozostały już właściwie tylko Sirbella, werka0912 i Merrick. Wszystko doświadczeni gracze, a potem długo, długo, długo nic.
Słabo w styczniu spisały się Niepowtarzalne ♥, klub który nie był bardzo aktywny, ale poniżej żelaznej piątki aktywnych osób raczej nie spadał. Teraz aktywne były tylko Dosiaczek, Sonia Lee i Leyla.
Pretty również nie grzeszył wysoką aktywnością, ale było w nim parę osób chętnych do gry które chciały rozkręcić towarzystwo. Nie udało się i można powiedzieć, że teraz zostały już tylko zgliszcza, bo klub aktualnie ma tylko ośmiu członków. O Pretty w najbliższej przyszłości nie usłyszymy, nie ma tam już nikogo grającego aktywnie.
Podobny los co Pretty spotkał kolejny klub - This is War. Poza graczem 𝓟𝓻𝓸𝔃𝓮𝓻𝓹𝓲𝓷𝓪 pozostałych 13 członków klubu nie wykazało aktywnej gry i dla This is War też już raczej nie ma przyszłości.
W Reason katastrofa nie była tak spektakularna, ale z ośmiu aktywnych graczy w październiku teraz została jedna aktywna osoba - Nyssa. Cały klub liczy już tylko 21 osób na 35 miejsc.
Po kreską znalazł się kolejny mało doświadczony na arenie klub - Game of Thrones. We wrześniu debiutowali z 13 aktywnymi graczami, w październiku podczas prezentów już było sześć osób mniej, a teraz aktywne są tylko trzy - kate, Mirinda, Charlotte.
Ostatni z pokonanych to klub Queens który często balansuje na krawędzi rankingu. Tym razem był reprezentowany przez cztery aktywne osoby: Alice266, Klaudus, słoneczkowapani oraz Gwiazdka1.
Z tych ośmiu klubów które opuściły ranking tylko liderka Queens była aktywna. Pozostałe liderki niewidoczne. Mało jest także aktywnych wiceliderek. Znowu na tym polu wyróżnia się Queens (dwie wiceliderki aktywne) i Niepowtarzalne ♥ (także dwie wiceliderki aktywne).
Ostatnio zmieniony 11 lut 2020, o 11:48 przez LaFemmeNikita, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
LaFemmeNikita
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 340
Rejestracja: 27 cze 2015, o 11:15

Re: Pokażcie mi aktywny klub...

Post autor: LaFemmeNikita » 11 lut 2020, o 11:23

W tabeli kolejno: nazwa klubu, ilość aktywnych graczy, strzałka pokazująca czy klub awansował , spadł czy zachował swoją pozycję w rankingu wraz z liczbą o ile pozycji oraz ilość aktywnych graczy w klubie na plus lub minus w stosunku do ostatniego rankingu z października 2019 roku.
NEW - nowy klub pierwszy raz w rankingu
RNEW - klub był już kiedyś w rankingu i do niego teraz powrócił

Ranking aktywności klubów, stan na dzień 31 stycznia 2020 roku:
1. Imagine 41 ↔0 -4
2. Super ZgAgi 36 ↑5 +8
3. VOGUE vel LANCÔME 36 ↓1 -2
4. LOVELINESS 35 ↔0 -1
5. UNDERGROUND 34 ↓2 -3
6. Nemezis 33 ↑4 +8
7. Future 31 NEW
8. Gwiazdy 29 ↔0 +2
9. Ślicznotki 28 ↓4 -3
10. Red Roses 25 ↓4 -5
11. Fashion Club 24 ↑2 +3
12. Rising Suns 22 ↓3 -3
13. Fallen Angels 22 ↓1 -1
14. [CENZURA] 19 ↑1 -1
15. Panterki 18 ↑4 +4
16. StyLOVE(✷‿✷) vel Trendy Girls 17 ↑6 +4
17. Bellissima 17 ↑24 +10
18. ♛ REVOLUTION ♛ 15 ↓4 -6
19. Beautiful Women 15 ↓3 -2
20. Kogel~Mogel 15 ↔0 +1
21. Wariatki 13 ↓10 -10
22. Amazonki 12 ↑2 +1
23. Шaиỉтẳ Fеиỉх vel 4YOU 12 ↑5 +2
24. Rebelde 12 ↑13 +4
25. Royal Girls 12 ↓8 -3
26. Boginie Miłości 11 ↓5 -2
27. City of Angels 11 ↓4 -1
28. Glamour 10 ↑17 +3
29. Haven 10 ↓11 -5
30. niepokonane 10 ↑19 +5
31. ☆ Niξzαℓєżnξ ☆ 10 ↑15 +4
32. Ellite 9 ↓5 -1
33. Archeo 9 ↑15 +3
34. Mystificity 8 ↓9 -2
35. GLOW OF PEARLS 8 ↑15 +3
36. Black Onyx 8 ↓4 0
37. Girls'Generation 7 ↓4 -1
38. Stylish Women 7 ↑5 0
39. Red Lipstick 7 ↔0 0
40. DZIUBASKI 7 ↓5 -1
41. Seksowne 6 ↓7 -2
42. Desirable 6 ↓4 -1
43. Flawless 6 ↑16 +1
44. Compelling 6 ↓4 -1
45. Marzycielki 6 ↑8 +1
46. Loża Szyderców 6 ↑11 +1
47. νєяу иι¢є gιяℓ 6 RNEW
48. Kobiece Dusze 5 ↑4 0
49. Sabat 5 ↓20 -4
50. Agentki 5 ↑4 0
51. Cuba Libre 5 ↓21 -4
52. fashion'ssecrets 5 NEW
53. Sweet Chilli 5 ↓27 -5
54. Exclusive 5 RNEW
55. BestOfTheBest 5 ↑3 0
56. Piratki 5 ↓25 -4
57. Under Armour vel Laseczki 5 RNEW

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Pokażcie mi aktywny klub...

Post autor: Katriel Tremaine » 11 lut 2020, o 12:20

OMG padłam jak to zobaczyłam... Niesamowite, że zdecydowałaś się zamieścić ranking. Nie masz pojęcia jak mnie ten widok ucieszył.
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Awatar użytkownika
Mandaloriana
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 394
Rejestracja: 18 wrz 2010, o 19:16

Re: Pokażcie mi aktywny klub...

Post autor: Mandaloriana » 11 lut 2020, o 12:27

Nie tylko Ciebie ....uwielbiam czytac ten ranking, nie wiem czy to nie dziwne, ale hmmm jest dla mnie w jakims celu wyznacznikiem kolejnych naszych zadan jako klub :D no i jeszcze ta dzisiejsza dawka humoru "killer"
Obrazek

"Bądź tym kim jesteś, i mów to co czujesz, ponieważ ci, którzy mają z tym problem nie są ważni, a ci, którzy są ważni nie mają z tym problemu." 8o

"Złapałam się na tym, że ludzie wiedzą o moim życiu więcej niż ja sama" 8o

kacia88
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 36
Rejestracja: 12 mar 2015, o 12:07

Re: Pokażcie mi aktywny klub...

Post autor: kacia88 » 11 lut 2020, o 13:08

Wielkie dzięki :) właśnie pisałam niedawno na czacie jak bardzo ceniłam Twą pracę. Buźka w Stylovych po to aby wyróżnić ;) Pozdrowienia od Kattki która ze swej walizki co miesiąc rozsypuje diaxy, walczę o mój klub jak dzika lwica.

Adriana
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 3
Rejestracja: 11 lut 2020, o 22:37

Re: Pokażcie mi aktywny klub...

Post autor: Adriana » 11 lut 2020, o 23:04

Ranking jak najbardziej ok i fajne sa te zestawienia,jednak zanim zaczniesz droga 'Nikito' nieobiektywnie i krzywdzaco dla niektorych klubow snuc lekka reka opisy, nieznanych dla Ciebie historii klubowych, radzilabym sie lepiej doinformowac... Mam wrazenie ,ze Twoje komentarze maja na celu szczuc inne kluby na siebie,napuszac słownie,zamiast sie wspolnie cieszyć gra.Zawsze podziwialam Twoja prace,ale niestety juz nie raz byly takie niemiłe sytuacje.
Powinnas sie ograniczyc do rankingow,a nie karmic falszywymi informacjami o innych klubach publikę AM,bo to ani nie w porzadku,ani nie na odpowiednim poziomie,bo najpierw trzeba w tym klubie byc,znac problemy,by moc sie w taki sposob o nim wyrazac...
Więcej obiektywizmu życzę .
Gratuluję wyników wszystkim klubom :)

Awatar użytkownika
LaFemmeNikita
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 340
Rejestracja: 27 cze 2015, o 11:15

Re: Pokażcie mi aktywny klub...

Post autor: LaFemmeNikita » 12 lut 2020, o 01:04

Aeryn Sun pisze:OMG padłam jak to zobaczyłam... Niesamowite, że zdecydowałaś się zamieścić ranking. Nie masz pojęcia jak mnie ten widok ucieszył.
Jeszcze Ci się nie przejadły :D Ten na pewno ostatni nie będzie, głupio byłoby skończyć na dziewiętnastym, jubileuszowy dwudziesty też się będzie musiał ukazać skoro popyt jest ;)
Tommorrowland pisze:Nie tylko Ciebie ....uwielbiam czytac ten ranking, nie wiem czy to nie dziwne, ale hmmm jest dla mnie w jakims celu wyznacznikiem kolejnych naszych zadan jako klub :D no i jeszcze ta dzisiejsza dawka humoru "killer"
No zobacz, dawka humoru, a jakoś nie wszyscy się cieszą. No, ale wszystkich się nie da zadowolić. To zwyczajnie niemożliwe.
kacia88 pisze:Wielkie dzięki :) właśnie pisałam niedawno na czacie jak bardzo ceniłam Twą pracę. Buźka w Stylovych po to aby wyróżnić ;) Pozdrowienia od Kattki która ze swej walizki co miesiąc rozsypuje diaxy, walczę o mój klub jak dzika lwica
Widziałam. Czytałam. To właśnie dzięki Tobie przypomniało mi się, że mam przecież niedokończoną robotę, ranking zrobiony, a opis w lesie :P
Adriana pisze:Ranking jak najbardziej ok i fajne sa te zestawienia,jednak zanim zaczniesz droga 'Nikito' nieobiektywnie i krzywdzaco dla niektorych klubow snuc lekka reka opisy, nieznanych dla Ciebie historii klubowych, radzilabym sie lepiej doinformowac... Mam wrazenie ,ze Twoje komentarze maja na celu szczuc inne kluby na siebie,napuszac słownie,zamiast sie wspolnie cieszyć gra.Zawsze podziwialam Twoja prace,ale niestety juz nie raz byly takie niemiłe sytuacje.
Powinnas sie ograniczyc do rankingow,a nie karmic falszywymi informacjami o innych klubach publikę AM,bo to ani nie w porzadku,ani nie na odpowiednim poziomie,bo najpierw trzeba w tym klubie byc,znac problemy,by moc sie w taki sposob o nim wyrazac...
Więcej obiektywizmu życzę .
Gratuluję wyników wszystkim klubom
Adriano, nieznane historie klubowe wcale nie są tak nieznane jak może ci się wydawać. W tę grę grają głównie kobiety, a kobiety jak to kobiety, lubią sobie pogadać i przekazać jakąś informację, nazwijmy to wprost - poplotkować ;) Takie "nieznane historie klubowe" rozchodzą się szybciej na Arenie niż ci się wydaje. Zgadzam się jednak z tym, że nie każda ploteczka prawdziwą być musi, dlatego ja się zabezpieczyłam i może zacytuje ten fragment:
La Femme Nikita pisze:Najniższy stopień podium zajęło Vogue, bardziej znane szerokiej publiczności pod nazwą LANCÔME. W klubie doszło ostatnimi czasy do niespotykanej jak na arenomodowe warunki rewolucji, gdy powracająca po długiej nieobecności liderka klubu lekką ręką pozbyła się wielu aktywnych graczy, a część widząc taką politykę odeszła z klubu sama. Przyczyny są mniej ważne od faktu, że czystka była tak duża, że klub stracił w klubowej wojnie najcenniejszy puchar na rzecz szybko rozwijającego się Nemesis.
Sama więc widzisz, przyczyny tego co zrobiłaś mnie nie interesują i ja żadnej przyczyny nie podaje dlaczego tak zrobiłaś. Pewnie, że można było by snuć wiele podejrzeń zaczynając od najbardziej popularnej (aż do porzygania) przyczyny czyli "szukania kreta w klubie", ale mnie powód czystki w dawnym LANCÔME, teraz VOGUE, nie interesuje. Ja odnotowuje fakt, że pożegnałaś się z wieloma osobami z którymi dotychczas grałaś, a one zrobiły sobie teraz swój klub i idzie im całkiem nieźle, by nie powiedzieć wyśmienicie. Tylko to mnie interesuje.

Gdzie tu są fałszywe informacje? A może Future nie istnieje? A może nie gra tam kilka osób z dawnego LANCÔME? Myślałaś Adriano, że nie wiem... zrobi się czystkę w klubie i nikt ze społeczności Areny tego nie zauważy? No jaja sobie teraz robisz ze mnie i czytelników.

Co do szczucia klubów na siebie... :) no chyba się nie boisz :) Gdybym teraz napisała, że boisz się Super Zgag, albo Future, albo Nemezis (bo akurat o nich była mowa), zaraz byś napisała "nie boimy się nikogo, niech no tylko ktoś spróbuje nam zabrać puchar, bijemy każdego" ;) No tak, ta gra to zabawa, świetnie, świetnie, bawmy się wszyscy. Tylko widzisz, problem polega na tym, że lepsza zabawa jest, gdy ma się w klubie fajne puchary. No i teraz sama sobie odpowiedz po co Future i Nemezis budują kluby. Tak dla jaj, z nudów, czy też po to, aby kiedyś zawalczyć o dobre puchary. Nie muszę przeprowadzać wywiadu z Adrasteą albo z Absynt by wiedzieć która opcja wchodzi w grę, a VOGUE ma dobre puchary, tak samo jak Rising Suns, Panterki, Red Roses i kilka innych klubów które w tym momencie odetchnęły z ulgą, że ich nie wymieniłam i tym samym uchroniłam przed nieuchronnym atakiem Future lub Nemezis :D Kurde, fajnie by było mieć taką moc sprawczą, że co napiszę to tak się stanie. Może jak sto rankingów zrobię to nabędę takie umiejętności, bo póki co to słabo jest. Jakoś nikt się mnie nie słucha ;)

Adriana
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 3
Rejestracja: 11 lut 2020, o 22:37

Re: Pokażcie mi aktywny klub...

Post autor: Adriana » 12 lut 2020, o 01:33

Wszystko jestem w stanie zrozumieć i ploty itd itp
Ale uważam że osoba prowadząca ranking powinna być obiektywna i nie snuć ani powielać plot to raz a dwa zwróciłam uwagę że nie podobają mi sie Twoje krzywdzące opisy w nasza stronę, Bo to co robimy z naszym klubem to tylko nasza sprawa, ja w Twój nie wnikam i Ty też powinnaś milej opisywać inne kluby, bo póki co zwyczajnie po nich jedziesz i mi sie to wcale nie podoba i mam prawo wyrazić swoją opinię również.
Jak widać próbujesz usilnie wywołać gownoburze,lecz ja nie mam zamiaru brać w niej udziału...
Żegnam

Awatar użytkownika
LaFemmeNikita
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 340
Rejestracja: 27 cze 2015, o 11:15

Re: Pokażcie mi aktywny klub...

Post autor: LaFemmeNikita » 12 lut 2020, o 02:17

Nie kumasz Adriana. Według Ciebie siedzi sobie za klawiaturą taka Nikita i tylko czeka, żeby komuś coś wytknąć i przywalić, bo pewnie się lepiej wtedy poczuje. Ja mam ambiwalentne odczucia do klubów, kocham je i nienawidzę jednocześnie. Jak klub się rozwija, robi postępy, zwiększa swoje szeregi ma zawsze u mnie pozytywną opinię, a jak traci członków, przestaje się rozwijać to ma opinię negatywną i to dotyczy każdego klubu. Nie ma wyjątków. Co Ty myślisz, że ja sobie kośćmi rzucam i dziś dowalimy Seksownym, a w przyszłym miesiącu Beautiful Women, bo tak akurat wypadło. Ja opisuje to co się dzieje, każdy sam odpowiada za siebie. Podejmujesz decyzje i ponosisz konsekwencje. Nie ma chyba klubu który nie został pochwalony i nie ma też takiego który nie został skrytykowany. Nigdy nie jest tak, że wszyscy są cacy. Aby w górę mógł iść jakiś klub, inny musi zrobić mu miejsce i odwrotnie, aby mógł powstać nowy, inny musi przestać istnieć. Zwykła kolej rzeczy.
Więcej pokory Adriana, więcej pokory...

Adriana
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 3
Rejestracja: 11 lut 2020, o 22:37

Re: Pokażcie mi aktywny klub...

Post autor: Adriana » 12 lut 2020, o 02:31

A Ty kumasz,że powinnaś to robić z wyczuciem i większą kulturą? Tylko i wyłącznie o to mi chodzi,jak widać rozumiesz inaczej i jeszcze sobie dopisujac...
Więcej kultury Nik, więcej kultury i więcej się już czytać nie musimy ;)

Awatar użytkownika
Amantis
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 288
Rejestracja: 16 lut 2017, o 20:56

Re: Pokażcie mi aktywny klub...

Post autor: Amantis » 12 lut 2020, o 08:26

Nikitko musze tym razem przyznac racje Adrianie, staralas sie byc obiektywna(w moim odczuciu) ale czasem jedno stwierdzenie burzy caly kontekst, jak na przyklad zwrot-wyrzucila lekka reka...Napisalas co prawda ze powody sa nie istotne, jednoczesnie jednak tym zwrotem zasugerowalas iz zrobila to bez namyslu,bez zastanowienia,po prostu wrocila i pach powywalala te i te..a sytuacja byla inna...nie wspominajac o tym oczywiscie ze obie strony konfliktu zawsze maja wlasna wersje zdarzen...

Awatar użytkownika
LaFemmeNikita
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 340
Rejestracja: 27 cze 2015, o 11:15

Re: Pokażcie mi aktywny klub...

Post autor: LaFemmeNikita » 12 lut 2020, o 11:00

Nie twierdzę, że wyrzucenie paru osób z klubu było nie przemyślane. Ja zwracam uwagę, że nie przemyślane były skutki takiego ruchu. Nikt z rozmysłem i po przemyśleniach nie ryzykuje dobra własnego klubu. Jeżeli wyrzuca się osoby z klubu to trzeba się liczyć z tym, że dużo osób może odejść razem z nimi, a te skutki nie zostały przewidziane. Był to bardzo ryzykowny ruch, po którym klub stracił puchar i dużo szczęścia, że udało się go odzyskać. Zresztą jeżeli pół klubu zostało, a pół odeszło to sprawa nie była taka oczywista i tak jak napisałaś każda strona będzie miała swoją wersję wydarzeń. Ja podziwiam VOGUE, że tak szybko połatało skład, niektóre kluby mają problem ze znalezieniem kilku osób do klubu, a Vogue znalazło kilkanaście od ręki. Czas pokaże jak dalej będzie się wiodło temu klubowi i tym którzy nie chcieli w nim być.

EDIT
Jeszcze uzupełnienie do rankingu, czyli tabela z pucharami klubowymi. Tak jak poprzednio:
1. Czerwona kratka w tabeli oznacza, że klub posiada taki puchar.
2. Granatowa kratka oznacza, że ten puchar to świeży nabytek i został zdobyty w ostatnim czasie.
3. Żółta kratka to miejsce gdzie klub miał puchar, ale niedawno go stracił.
Dużo klubów zostało ostatnio całkowicie opróżnionych z pucharów: Compelling, Flawless, Seksowne, Rebelde, Sweet Chilli oraz Niepowtarzalne ♥
Są też oczywiście kluby które niedawno nie miały żadnych pucharów, a teraz już coś jest. Do tej grupy zaliczamy: StyLOVE(✷‿✷), Sabat, Under Armour, Future, Blackberry oraz z samego końca rankingu renomy: Waleczne i Vixens.
Z tabeli wynika, że w ciągu tych 3 miesięcy ponad 40 pucharów zmieniło właściciela. Największe sukces to chyba zdobycie przez Future kilku złotych pucharów, może nie najwyższej jakości, ale jednak złotych. Fajny srebrny puchar wpadł także do Red Lipstick. Nieznacznie poprawiły swoje puchary Wariatki, Beautiful Women, I Promise You, Tygryski, Queens oraz ♛ REVOLUTION ♛.
Największe straty poniosła Rodzina Adamsów tracąc srebrne ładowanie energii i srebrne karty oraz ☆ Niξzαℓєżnξ ☆ (utrata złotych pojedynków) i Cuba Libre (również złote pojedynki). Na jasno zielono zaznaczono "ostoje spokoju", czyli kluby których renoma w ciągu ostatnich trzech miesięcy nie drgnęła ani w górę, ani w dół.
Obrazek

Awatar użytkownika
LaFemmeNikita
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 340
Rejestracja: 27 cze 2015, o 11:15

Re: Pokażcie mi aktywny klub...

Post autor: LaFemmeNikita » 4 mar 2020, o 20:41

Po raz kolejny witam wszystkich miłośników pojedynkowej rywalizacji na Arenie Mody. Ostatnie dwa rankingi dotyczyły miesięcy podczas których trwał event z prezentami, tym razem ranking który wielu uważa za bardziej wiarygodny czyli za miesiąc w którym eventu z prezentami nie było. Aby dostać się do miesięcznego rankingu TOP1000 wygranych pojedynków w lutym i tym samym dać punkt swojemu klubowi, trzeba było rozgrywać około 20-21 pojedynków dziennie. Chyba nie jest to wygórowany próg, taki przyzwoity standardzik w zwykłym klubie, dwa wejścia do gry dziennie - 10 pojedynków rano, 10 pojedynków wieczorem, załatwia sprawę.
Dawno nie sprawdzałam ile to klubów mamy już na Arenie. Szybkie podliczenie i wychodzi, że jest ich już aż 437. Tym razem ranking będzie trochę dłuższy niż zwykle, bo zaprezentuję również miejsca klubów które mają po czterech, trzech, dwóch czy tylko jednego aktywnego gracza. Ranking będzie tym razem składał się z 129 pozycji, bo tyle klubów może pochwalić się przynajmniej jedną wyróżniającą się pod względem aktywności w grze osobą. Tak więc nawet jeżeli grasz w słabszym klubie, może go dzisiaj w rankingu odnajdziesz. Pozostałe 308 klubów, cóż, no nie wyróżnia się już niczym. Często to kluby jednoosobowe, założone w przypływie jakiegoś buntu lub chęci posiadania własnego podwórka, albo pozostałości dawno budowanych i nigdy nie dokończonych klubów, gdzie gracze logują się rzadko lub wręcz sporadycznie.

Miejsca 1-10
W czubie tabeli tym razem było dosyć ciasno, ale ostatecznie Imagine po raz kolejny broni pozycji najbardziej aktywnego klubu w grze. Klub posiada moim zdaniem najlepszy zestaw pucharów i znalazł takich graczy którzy w codziennej grze potrafią je wykorzystać z korzyścią dla siebie. Liderkę klubu Akjonę można lubić, można nienawidzić za częste wyzywanie na pojedynki, ale jedno trzeba jej oddać - potrafiła tak zorganizować klub, że mimo upływu czasu wciąż działa on na najwyższym poziomie.
Na drugie miejsce z trzeciego wskakuje VOGUE. W klubie w przeciwieństwie do Imagine, Super ZgAg czy UNDERGROUND nie ma wiele absolutnych fanatyczek pojedynków, bo tylko liderka Adriana przekroczyła 3000 pojedynków miesięcznie. Kolejny gracz z tego klubu saphie miała ich na koncie w lutym już niecałe 2400, ale siłą klubu jest kolektyw. W VOGUE po prostu niewielu jest graczy nieaktywnych, ogromna większość bez żadnych problemów rozgrywa te minimalne 20 pojedynków każdego dnia i to pozwala na zajęcie tak wysokiego miejsca w tym rankingu.
Trzecie miejsce przypada Super ZgAgom. To ten klub posiada najwięcej graczy wyróżniających się niesamowitą wręcz aktywnością. W pierwszej setce najbardziej aktywnych graczy na Arenie aż 21 osób to reprezentanci Super ZgAg! Nawet Imagine w pierwszej setce ma mniej, bo tylko 15 graczy. Dlaczego ZgAgi nie wygrywają tego rankingu? Nie wygrywają, bo w klubie obok tych niesamowicie aktywnych jest też więcej osób które aktywnie nie grają i to nie pozwoliło wyprzedzić Imagine i VOGUE.
Miejsce tuż za podium przypada już trzeci raz z rzędu LOVELINESS. Klub jest bardzo stabilny, co miesiąc ma tych 35-36 aktywnych graczy i liczba ta rzadko podlega wahaniom. Może gdyby klub miał jeszcze trochę lepsze puchary z energią wtedy bez problemu znajdował by się na podium, ale kto by tam patrzył na szczegóły. LOVELINESS to silny i solidny klub który można tylko polecić.
Miejsce piąte tym razem dla UNDERGROUND. Ten klub ma drugi najlepszy zestaw pucharów w grze zaraz po Imagine i sporo wyróżniających się graczy którym przewodzi Dysia. To aktualnie najbardziej aktywny gracz tej gry i jednocześnie przekleństwo graczy w przedziale poziomowym 30-34, ale cóż, takie statystyki same się nie robią. Trzeba na nie ciężko zapracować. Czy UNDERGROUND mógłby być wyżej w rankingu? Pewnie mógłby, ale jak widać piąte miejsce też jest zadowalające.
Kolejne miejsce w kolejce do tronu zajmuje Nemezis, który mozolnie buduje swoją pozycję i ostatnio wzbogacił się w pierwszy energetyczny puchar który na pewno ułatwi rozwój jego graczom. W klubie są jeszcze trzy wolne miejsca których wypełnienie solidnymi graczami może podnieść ten klub w rankingu aktywności jeszcze wyżej.
Szczęśliwa siódemka tak samo jak w zestawieniu ze stycznia przypada Future. Klub ma jeszcze pięć wolnych miejsc i aktywnie szuka kolejnych osób. Trzy złote puchary ładnie wyglądają na półce, ale niestety żaden z nich nie daje bonusów do energii. Podnoszenie statystyk własnych w Future będzie więc na pewno trudniejsze niż w innych klubach czołówki. Na plus prawie już ukończone klubowe statystyki.
Miejsce ósme przypada Ślicznotkom. To jedyny klub na Arenie Mody który od początku tworzenia rankingu nigdy nie wypadł z pierwszej dziesiątki. Najgorsze miejsce jakie im się przydarzyło to dziewiąte w zeszłym miesiącu. Zawsze ceniłam ten klub z pewnego względu. Dziewczyny stamtąd nigdy nie zeszły poniżej pewnego poziomu. Gdy inne kluby pojawiały się i znikały, miały lepsze i gorsze okresy, Ślicznotki zawsze się wyróżniały na tle innych. Powiedziałabym, że wyrobiły sobie coś w stylu takiego hmmm... poważania? renomy? na Arenie, jako stara doświadczona ekipa. Można by sobie życzyć, aby ta historia trwała tak dalej, ale ostatnio klub jakby słabszy niż kiedyś. Mało w nim nowych osób, jest stara gwardia na której można było zawsze polegać, ale z czasem i stara gwardia może być zmęczona grą i nie rozwijać się już tak szybko jak czynią to w innych klubach.
Kolejne miejsce w rankingu przypada jednej z większych niespodzianek tego zestawienia. Zajął je klub StyLOVE(✷‿✷) który pod względem klubowych statystyk, pucharów czy statystyk własnych graczy sporo jeszcze odstaje od pozostałych klubów z tej części rankingu. Jednego na pewno odmówić im nie można, mają dziewczyny serce do gry i jeżeli taki zapał uda się utrzymać przez dłuższy czas to bardziej wymierne sukcesy przyjdą same. Im więcej robisz pojedynków, tym więcej wygrywasz dolarów, tym szybciej rosną twoje statystyki i coraz silniejszy staje się klub w którym jesteś. W lutym, w porównaniu do stycznia, aktywnie zagrało u nich aż siedem osób więcej. Taki przyrost aktywności nie zdarza się często.
Ostatnie miejsce w pierwszej dziesiątce przypada Red Roses. Ten klub powstał, po pierwszym miesiącu był już w drugiej dziesiątce, a po kolejnym miesiącu w pierwszej i już jej nie opuścił. Nie lubiłam nigdy oceniać tak szybko rozwijających się klubów. Zawsze wydawało mi się, że to taka początkowa chęć do gry, która szybko wygaśnie gdy pojawią się jakieś problemy. Z Red Roses tymczasem tak nie było. Zawsze zaskakują mnie gdy podliczam ranking, bo nie mają zbyt wielu bardzo aktywnych graczy. Są raczej takie średnio aktywne i gdy już wydaje się, że tym razem Red Roses na pewno zaliczą wtopę okazuje się, że pod koniec rankingu TOP1000 wygranych pojedynków mają wielu przedstawicieli, windujących klub rzutem na taśmę do pierwszej dziesiątki.

MIEJSCA 11-20
Miejsce tuż za pierwszą dziesiątką okupuje natomiast klub Rising Suns. Wschodzące Słońca to klub który poziomem można porównać do Red Roses, różnica taka, że jest starszy i dłużej już zmaga się na Arenie. Pod względem średniej aktywności przez wszystkie rankingi można by go umieścić około ósmego miejsca, bo najczęściej wokół tej pozycji się znajdował i rzadko wypadał poza dziesiątkę. Ciekawostka która odróżnia go od innych czołowych klubów to fakt, że Rising Suns nigdy nie był w pierwszej trójce. W pierwszej trójce były kluby których aktywność dziś jest mniejsza niż Rising Suns. Podium choć raz zdobywały Boginie Miłości, Wariatki, ♛ REVOLUTION ♛ , Gwiazdy, [CENZURA], ale nie Rising Suns. Ten klub miał zawsze solidną i aktywną ekipę, ale jako jedyny nigdy nie zmobilizował się, by choć raz namieszać na szczycie.
Dwunaste miejsce dla Fashion Club. Klub silny, rozwinięty, z niezłymi pucharami, ale pod względem aktywności trochę pechowy. Bardzo często zdarzało się bowiem, że zajmowali pozycję tuż za najlepszą dziesiątką aktywnych klubów. Ciekawostką Fashion Clubu jest fakt, że nie mają ani jednego gracza z niskim poziomem. Na pięćdziesięciu członków klubu tylko trzy osoby, mają poziom poniżej czterdziestego!
Prawdziwie pechowe trzynaste miejsce dostało się Gwiazdom. Dziewczyny zrobiły sobie duży odpoczynek od gry po ostatnich prezentach co uwidoczniło się utratą z rankingu aż 11 aktywnych osób i wypadnięciem Gwiazd z pierwszej dziesiątki. Aktualna aktywność tego klubu jest jedną z najgorszych w jego historii. Jedyne co może usprawiedliwiać tak słaby wynik to fakt, że dużo graczy w tym klubie ma bardzo wysoki poziom, a na poziomach 60+ trudno o przeciwnika do rozegrania pojedynku. W czasie prezentów przedział się zwiększa i wtedy Gwiazdy mają większe pole manewru.
Kolejne miejsce przypada Wariatkom. Poprawiły swój katastrofalny wynik sprzed miesiąca gdy zajęły miejsce na początku trzeciej dziesiątki, ale dalej nie widać światełka w tunelu dla tego klubu. Rekrutacja praktycznie nie istnieje, tylko jedna wiceliderka została do pomocy liderce. Chyba długo jeszcze nic pozytywnego o tym klubie nie będę mogła napisać.
Piętnasta pozycja zajmowana tym razem przez [CENZURĘ]. Ten klub ostatnio także obniża loty i choć w rankingu nie ma jakiś rzucających się w oczy spadków to aktywnych osób jest w nim coraz mniej. Dawna [CENZURA] mogła pochwalić się nawet dwa razy większą aktywnością niż obecnie.
Kolejne miejsce dla Fallen Angels, klubu który pozytywnie mnie zaskoczył obecnością w pierwszej dziesiątce, gdy we wrześniu 2019 roku robiłam pierwszy ranking po ponad rocznej przerwie. Teraz z każdym kolejnym zestawieniem, powolutku i po cichu klub spada coraz niżej z aktywnością. Z 24 aktywnych osób zostało 15, a w porównaniu z poprzednim miesiącem klub stracił siedmiu aktywnych graczy. Tak duży ubytek pokazuje, że Fallen Angels mobilizują się na prezenty, a gdy eventu brak już tak różowo nie jest.
W ♛ REVOLUTION ♛ które zajmują następną lokatę niewiele zmieniło się od ostatniego miesiąca. Mimo, że prezentów nie było aktywność podobna i zajmowana miejsce też podobne do zeszłego miesiąca. Czternaście aktywnych osób na klub taki jak ♛ REVOLUTION ♛ to jednak nie jest wynik którym można byłoby się pochwalić.
Miejsce numer osiemnaście dla Panterek. Klub właściwie bardzo podobny do ♛ REVOLUTION ♛ , rozwinięty z dobrymi pucharami i średnią aktywnością. Różnią się przeszłością. Panterki miały ją bardziej burzliwą, gdy był taki czas, że grało tam aktywnie tylko pięć osób i trzeba było dużej mobilizacji by klub wyprowadzić na prostą. Dziś dziewczyny mają dużo fajnych pucharów i komfort gry. Miejmy nadzieję, że to nie usypia ich czujności.
Oczko niżej, na dziewiętnastym Bellissima. Pewnie niewielu już pamięta, że klub ten aż siedem razy był w pierwszej dziesiątce najbardziej aktywnych. Było to już hmm... trzy lata temu. Jak ten czas leci. Dziś Bellisima to rankingowy średniak w którym wyróżniają się kilka pań z bardzo wysokimi statystykami, zaczynając od liderki ddariaaa, poprzez wiceliderkę WiktoriaRaaa i dwie członkinie klubu dominisia2605 i naćpana żelkami. Same oczywiście klubu by nie utrzymały, ale w każdym klubie muszą być takie "lokomotywy" ciągnące klub do przodu. Szkoda, że ciągle nie udało im się dokończyć rozwoju klubowych umiejętności. Brakuje już tylko dwóch punktów, a otworzyłoby to drogę do zdobycia kolejnego pucharu.
Idźmy dalej. Miejsce dwudzieste dla Glamour i chyba mogą być z niego zadowolone. W porównaniu z poprzednim miesiącem przybyło im dwóch aktywnych graczy i klub awansował o siedem miejsc w górę. Glamour to klub który dopiero ugruntowuje swoją pozycję w grze, ale jeżeli Perfekcionistka jest perfekcjonistką to nie powinno chyba być źle. Na wolne miejsce przydałby się na pewno jakiś puchar, choć potem mogą być duże trudności z obroną aż czterech pucharów, bo jak wiadomo każdy puchar obniża o 10% statystyki graczy w wojnie klubowej.

MIEJSCA 21-30
Na pozycji dwudziestej pierwszej Haven. Kiedyś klub nazywał się egzotyczne, ale pod tą nazwą nie zrobił kariery i nie wyróżniał się w grze. Haven to tymczasem klub z pogranicza drugiej i trzeciej dziesiątki. Ostatnimi czasy dziewczyny straciły jedyny puchar dodający energię i choć wolne miejsce szybko udało się zapełnić to jednak jakość pucharów się obniżyła. Haven można pochwalić, że utrzymuje dobry poziom gry mimo nie najlepiej rozwiniętych statystyk klubowych, ale czy taki stan uda się utrzymać na zawsze? Wiele klubów wokoło rozrasta się i Haven też będzie musiał się dalej rozwijać jeżeli ma przetrwać.
Dwudziesta druga lokata przypada Compelling, klubowi który ostatnim czasy wziął się za gruntowne porządki. Wszystkie cztery, nie przedstawiające dużej wartości puchary zostały wyrzucone i klub zabrał się za zdobywanie nowych. Jak na razie udało się pozyskać dwa brązowe na energię co już jest lepsze od tego co było dawniej. Ożywienie w klubie pozwoliło podreperować jego pozycję aż o 22 miejsca w rankingu. W porównaniu z poprzednim miesiącem klub może pochwalić się też sześcioma aktywnymi osobami więcej, a to bardzo dużo. Jak widać porządki w klubie zawsze wychodzą na dobre. Teraz tylko utrzymać ten stan i o przyszłość Compelling nie trzeba się będzie martwić.
Kolejne miejsce przypada Piratkom. Ten klub zanotował największy awans w ranking aż o 33 pozycje z 56 na 23 miejsce. Gdy w zeszłym miesiącu był event z prezentami zupełnie nie potrafiły przebić się na Arenie, teraz w spokojnym miesiącu przybyło im siedem aktywnych osób. Przyznam, że nie wiem gdzie leży sekret tego klubu, że pod jego skrzydłami udało się zebrać tylu aktywnych graczy. Klub ma standardowo rozwinięte klubowe statystyki, żadnych pucharów, a liczba jego członków to tylko 26 osób. Jeżeli ktoś zaczyna grę, gra aktywnie, ale ma zbyt małe statystyki własne, aby dostać się do lepszych klubów myślę, że powinien spróbować zagrać w szeregach Piratek. Nudno tam na pewno nie jest.
Po awansie o dwanaście pozycji na 24 miejscu odnotowujemy obecność Black Onyx. Klub wbił już wszystkie klubowe statystyki na maksymalny poziom i ostatnio zmaga się z wyrzucaniem słabych pucharów które do niego trafiają. Czy Black Onyx może walczyć o dobre puchary? Aktualnie nie jest to realne, bo w klubie jest aż 20 wolnych miejsc i najpierw trzeba było by przeprowadzić solidną, długofalową rekrutację. Żeby się tylko nie okazało, że łatwiej było zrobić klubowe statystyki niż zapełnić klub aktywnymi graczami. Dużo pracy przed nimi. Wiosną zeszłego roku organizowany był na forum Areny Mody klubowy konkurs w którym można było wygrać diamenty i pomidory dla klubu. Udział wzięło tylko pięć klubów i z tych wówczas słabszych tylko graczom Black Onyx zależało na wzięciu udziału. Dziewczyny więc ambitnie podchodzą do tematu, mają ochotę do gry i może uda się zbudować naprawdę solidny klub.
Tuż za Black Onyx uplasowały się City of Angels. Klub "mieszkaniowy", posiadający wszystkie trzy puchary podnoszące dochód z mieszkania. Ostatnio dały sobie wcisnąć srebrnego diamenciaka do tego zestawu i półka z pucharami zbyt imponująco nie wygląda. City of Angels to taki stabilny klub, zawsze ma około 10-12 osób aktywnych. Z jednej strony fajnie, bo jest solidna ekipa na którą zawsze można liczyć. Z drugiej strony to taki zamrożony klub, który już się nie rozwija i nie wygląda aby kiedyś miał ruszyć do przodu.
Numer 26 tym razem stawiamy przy Rebelde. Od kiedy ten klub pojawił się w rankingu jego aktywność nie podlega dużym zmianom. Około 10 aktywnych osób to dobytek tego klubu. Mnie rzuca się w oczy sposób w jaki prowadzony był na forum Areny Mody wątek o tym klubie. Kiedyś takie tematy były bardzo popularne, obecnie niewielu liderkom chce się coś takiego prowadzić. Dobrze być w klubie w którym liderki mają zapał do pracy i dbają by w klubie nie wiało nudą. I choć teraz nie ma tam wolnych miejsc to Rebelde mogę polecić graczom szukającym klubu, bo nie jest to klub wypalony jakich wiele na Arenie i może mieć jeszcze przed sobą fajną przyszłość. Ludziom stamtąd chce się po prostu grać.
Idziemy dalej, pozycja 27, Boginie Miłości. Cztery lata temu trzeci najbardziej aktywny klub w grze, ale to już prehistoria. Dziś Boginie Miłości to klub pokroju City of Angels, choć z rozwiniętymi w pełni statystykami klubowymi w niczym ich to nie wyróżnia spośród sąsiadujących klubów w rankingu. Podobnie jak w Bellisima tutaj też mamy takie klubowe "lokomotywy" z wysokimi statystykami liderkę Anachonię oraz graczy ole_na i Anka Ma Ryjka, ale jakoś słabo wyciągają one w górę ten klub. Katastrofa im nie grozi, ale trudno mówić, że Boginie Miłości to aktywny klub, na taki potencjał jaki mają.
Połowa rankingu za nami, tę gorszą połówkę otwiera Beautiful Women na miejscu 28. W porównaniu z poprzednim miesiącem notują znaczny spadek o dziewięć pozycji i gdzieś zapodziało się u nich aż pięć aktywnych osób. Dziewięć jest także wolnych miejsc w klubie. Jeszcze nie tak dawno pisałam, że Beautiful Women to taki klub zawieszony pomiędzy tymi najlepszymi i resztą stawki, a tymczasem wygląda, że dopadł ich jakiś kryzys. Póki co tragedii nie ma, ale chyba czas się trochę zmobilizować, bo tak kiepsko dawno nie było.
Miejsce 29 zajmują Royal Girls. Stabilny klub w którym niewiele się zmienia. Lutego też nie mogą zaliczyć do udanych miesięcy, ale spadek jest niewielki, tylko cztery miejsca niżej i dwie aktywne osoby mniej. Pięć wolnych miejsc w klubie wymaga zapełnienia.
Ostatnie miejsce trzeciej dziesiątki zajmują dosyć niespodziewanie Agentki. Ostatnimi czasy mogły pochwalić się co najwyżej pięcioma aktywnymi osobami, a tym razem jest ich dwa razy więcej i od razu awans klubu o dwadzieścia miejsc. Kaja powierzyła kierowanie klubem graczowi Paulline i widać jakieś efekty. Ci którzy grali aktywnie grają dalej, a dołączyły do nich kolejne osoby. Agentki mają jeszcze osiem wolnych miejsc, gdyby udało się je zapełnić klub nabrałby większej stabilności.

MIEJSCA 31-40
Na 31 jedno z większych rozczarowań - klub Amazonki. Podążają śladem Beautiful Women tracąc trzy aktywne osoby i osuwając się przez to o dziewięć miejsc w dół. Tylko dziewięć aktywnych osób to najgorszy wynik tego klubu w historii aktywności. Nikt z klubu nie odszedł można więc wierzyć, że jest to tylko wypadek przy pracy czy też ewentualnie niekorzystny układ planet. Amazonek nie skreślamy zbyt pochopnie.
Trzydziestą druga lokatę zajmują DZIUBASKI. Ten klub lubi zaskakiwać sporymi spadkami w rankingu, a potem awansami. Tym razem w porównaniu do stycznia mamy fajny awans o osiem pozycji i dwie aktywne osoby więcej. Sporo zmienia się też ostatnio w posiadanych przez nich pucharach, niestety złote karty zostały stracone, ale najcenniejsze dwie dodatkowe energie zostają przy DZIUBASKACH.
Tuż za DZIUBASKAMI na 33 miejsce wskakuje Under Armour. Wspominałam ostatnio, że jest to klub powstający na gruzach kiedyś silnego klubu który zwał się Laseczki. Trzeba przyznać, że porządki idą całkiem sprawnie, w ekspresowym tempie udało się zapełnić wolne miejsca i w porównaniu z poprzednim miesiącem mamy cztery aktywne osoby więcej w Under Armour. To pozwoliło wyrwać klub z ostatniego miejsca rankingu aż 24 pozycje w górę. Udało się nawet zdobyć na klubie Red Lipstick fajny srebrny puchar regenerujący energię o dwie minuty szybciej, ale radość nie trwała długo, bo teraz ten puchar jest już w Nemesis. Under Armour jest jeszcze za słabe by walczyć o puchary na poważnie.
Pozycja 34 należy do Шaиỉтẳ Fеиỉх (kiedyś znanego jako 4YOU) i nie mogą mieć powodów do zadowolenia. Klub obok Beautiful Women i Amazonek zanotował spory spadek formy i mają teraz trzy aktywne osoby mniej. W przypadki Шaиỉтẳ Fеиỉх to jednak normalne, zawsze słabo grały gdy w miesiącu nie było eventu z prezentami. Nie tak dawno udało się klubowi ukończyć rozwijanie klubowych statystyk i mogą mieć teraz pięć pucharów. Faktycznie mają pięć, ale jakością te puchary nie powalają. Widocznie lepszy rydz niż nic.
Trzydzieste piąte miejsce w rankingu to pierwszy i jedyny debiut nowego klubu w rankingu. Zajął je Lavender Ice reprezentowany przez dziewięć aktywnych osób. Klub założony już dawno ale do tej pory niczym się nie wyróżniający. Moje archiwum mówi, że dotychczas maksymalnie grały tam trzy-cztery aktywne osoby. Teraz nagle taki wzrost aktywności. Klub poziomem można porównać do opisywanych wyżej jeszcze aktywniejszych Piratek. Zobaczymy czy utrzymają taką aktywność dłużej czy to tylko jednorazowy wyskok.
Kolejne miejsce dla Red Lipstick. Czerwone szminki straciły swój srebrny puchar szybciej ładujący energię, ale nie zmniejszyło to ich aktywności w grze. Udało się nawet delikatnie awansować o trzy miejsca i ta 36 pozycja jest najlepszą w ich historii.
Pozycja numer 37 dla niepokonanych. W zeszłym miesiącu byli siedem miejsca wyżej, więc mamy spadek formy członków tego klubu. Tragedii nie ma, bo zdarzało się już, że niepokonane były reprezentowane tylko przez pięciu aktywnych graczy, a nawet całkiem wypadły z rankingu. Klub który na pewno będzie pasował osobom chcącym zdobyć wszystkie ubrania z kart z wesołego miasteczka. Złoty i srebrny puchar zapewni pięć dodatkowych prób za dolary w każdym pakiecie szczęśliwych kart.
Już miejsce 38, coraz bliżej końca rankingu, a dopiero tutaj możemy sklasyfikować klub Kogel~Mogel. To największy spadek w rankingu, aż o 18 miejsc. W porównaniu ze styczniem ubyło siedem aktywnych osób. Tak kiepsko nie było w tym klubie jeszcze nigdy. Kogel~Mogel ma już wyraźne objawy Mistyficytówki, choroby charakteryzującej się graniem tylko wtedy gdy jest event z prezentami, choć Lady_Blair będzie mnie zapewniać, że tak nie jest. Gdzie tymczasem podziewa się "pacjent zero" czyli Mystificity? Jeszcze parę minut czytania, zanim tam dojdziemy.
Tuż za Koglem uplasował się klub Girls'Generation. Nie mają zbyt dobrej passy i od października zeszłego roku powolutku o kilka miejsc spadają coraz niżej. Zmieniły się posiadane w klubie puchary, ale lepiej chyba nie jest.
Na miejscu czterdziestym możemy odnotować ostatni wyraźny awans w aktualnym rankingu. Dzięki trzem aktywnym osobom więcej udało się awansować na to miejsce klubowi Exclusive. Pod względem poziomu to chyba najsłabszy klub w rankingu, ma tylko 121 punktów klubowych statystyk. Bardzo stawiają na aktywność, po trzech dniach nieobecności usuwają z klubu, więc klub liczy niewielu graczy, tylko 18 osób. Spośród tej osiemnastki osiem osób gra aktywnie czyli prawie połowa klubu. Udało im się nawet zdobyć srebrny puchar do kart w tak małym składzie tak więc faktycznie mało liczne towarzystwo, ale ekskluzywne. Zobaczymy czy na dłuższą metę ten klub utrzyma taką aktywność.

MIEJSCA 41-50
Miejsce 41 przypada klubowi ☆ Niξzαℓєżnξ ☆. To też wyraźny spadek w rankingu, bo o 10 miejsc i dwie aktywne osoby mniej. Klub jest w kiepskim stanie i wygląda jakby przeszło przez niego jakieś tornado, które zabrało gdzieś wszystkie puchary i 15 członków z klubu. Osiem aktywnych osób to jedyny kapitał jaki jeszcze pozostał. Bywało już ciężko, ale tym razem kryzys jest naprawdę poważny i przyszłość klubu stoi pod znakiem zapytania zwłaszcza, że zawsze aktywna liderka w zeszłym miesiącu była mało widoczna. Bez aktywnego lidera, klub długo nie pociągnie.
Kolejna pozycja okupowana jest przez Seksowne. Klub również został bez pucharów i niby wszystkie miejsca są w nim zajęte, ale mam duże wątpliwości czy te osoby grają. W klubie jest niespotykanie wiele osób z niskim poziomem i jak je obserwuje to nie podnoszą swoich statystyk. Bez jakiejś wielkiej wymiany graczy lepiej w klubie nie będzie, a Seksowne stać było niejednokrotnie na znacznie wyższe miejsca w rankingu aktywności.
Lokata 43 to Sabat z którego ktoś zrobił sobie wysypisko pozbywając się najgorszego pucharu w grze. Jak obserwuję ten klub zawsze zastanawiało mnie co w nim robi Manti, jedyna osoba odznaczająca się tam bardzo wysoką aktywnością w grze i jednocześnie wysokimi statystykami własnymi. Wiele silniejszych klubów przyjęło by tę osobę z otwartymi rękami i na pewno łatwiej byłoby wtedy podnosić własne statystyki korzystając z klubowych pucharów na energię, bo uratować Sabat to będzie niełatwe zadanie.
Na 44 pozycję spada Archeo. To znaczny spadek formy klubu, bo o 11 rankingowych miejsc, a przyczyniły się do tego dwie aktywne osoby mniej. Lekki objaw Mystificytówki. Od kiedy wróciłam po przerwie do pisania rankingów Archeo ma około siedmiu aktywnych graczy. Przed moją przerwą było to około 11 osób. Niestety zmieniło się więc na gorsze i chyba już tak zostanie.
Czterdzieste piąte miejsce wywalczyły sobie Stylish Women, choć "wywalczyły" to może niezbyt dobre słowo. Na pewno lepiej byłoby gdyby były wyżej. Aktualnie poziomem aktywności idealnie pasują do poprzedzających ich Archeo, ale mają przewagę w postaci lepszych klubowych statystyk i faktu posiadania pucharów. Zostały już tylko dwa ostatnie punkty w poziomie klubu i będzie można odblokować ostatnie miejsce na klubowy puchar. Może przyszłość dla Stylish Women będzie lepsza.
Miejsce 46 zajęła Moda i Styl najwyżej sklasyfikowany klub który wraca do rankingu po przerwie. Sześć aktywnych osób to nie jest wynik powalający na kolana i utrzymanie się w rankingu łatwe nie będzie, zwłaszcza, że Moda i Styl często miewa duże wahania formy.
Sztuka utrzymania się wśród aktywnych klubów, udała się następnemu klubowi w rankingu to jest fashion'ssecrets. Ta ekipa może pochwalić się nawet jedną aktywną osobą więcej w porównaniu do poprzedniego miesiąca, ja jednak dalej nie daję wiary w lepszą przyszłość dla tego klubu.
Pozycja 48 to kolejny powrót do rankingu. O swoim istnieniu przypominają nam Gold Stars. Nigdy nie był to wyróżniający się klub, w prehistorii zdarzało się, że miało około 10 aktywnych osób i nic ponad to. Również trudno pokładać nadzieje w większą aktywność i rozwój tego klubu.
Czterdzieste dziewiąte rankingowe miejsce dla Desirable. Ten klub we wrześniu dysponował dziewięcioma aktywnymi graczami i w miarę upływu czasu było ich siedem, potem sześć, a teraz już tylko pięć. Trzy kolejne rankingi z coraz niższym miejscem. Klub został stworzony w kwietniu zeszłego roku i jak tak dalej pójdzie swoich pierwszych urodzin miło wspominał nie będzie.
Okrągłe 50 miejsce przypadło tym razem Loży Szyderców. To jest ciekawy klub, pamiętam, że wysoko debiutował w rankingu i przez długi czas jego gracze byli naprawdę aktywni. W końcu coś się jednak zacięło i mimo, że klubowe statystyki były prawie na ukończeniu z klubu zaczęli odchodzić gracze. Próbowano to powstrzymać, ale rekrutowani nowi Szydercy nie spełniali pokładanych w nich nadziei. Dziś Loża Szyderców połatała trochę skład, zostało tylko pięć wolnych miejsc, ale daleko jej do tego co było wcześniej. Klub zamienił się w pucharowy śmietnik i nie wygląda na to, aby coś miało się zmienić tam na lepsze.

MIEJSCA 51-54
Lokata 51 zajmowana jest przez Marzycielki. Ten klub trochę podobnie jak Gold Stars nigdy nie wyróżniał się wybitnie pod względem aktywności. Dwudzieste pierwsze miejsce i trzynaście aktywnych osób to maksimum na jakie było stać Marzycielki. Dziś o takim wyniku mogą tylko pomarzyć. Nie spodziewałabym się tam pozytywnych zmian, po prostu któregoś dnia zapomnimy, że taki klub istniał. Chociaż wiara czyni cuda, Marzycielek uratować się nie uda. Polecam zajrzeć w wolnej chwili na profil liderki klubu - Hailey Winchester. Wydaje mi się, że jest to gracz który ma najwięcej zgromadzonych pupili w grze i tym samym najwyższą lojalność. Nie badałam tego jednak dokładnie, więc jeżeli ktoś wie o innej osobie która jest posiadaczem większej ilości pupili niech da znać.
BestOfTheBest zajmują miejsce 52. To klub ciągle balansujący na krawędzi rankingu. W pierwszym opublikowanym przeze mnie zestawieniu miały cztery aktywne osoby, a po upływie czterech lat mają aktywnych osób pięć. Oczywiście zdarzały im się lepsze i gorsze okresy, ale wynik na wyjściu jest podobny do tego co było na wejściu. Klub ma 16 wolnych miejsc i wymaga od ewentualnych kandydatek posiadania statystyk własnych +90/100. Widzę, że ostatnio jest to bardzo "modny" próg przyjęcia do klubu. Wszyscy chcą tylko graczy ze statystykami własnymi +100. Tylko, że gracz który posiądzie już takie statystyki może sobie przebierać oferty klubowe i wiele klubów bardziej aktywnych niż BestOfTheBest takiego gracza przyjmie do siebie. Nie wiem czy nie rozsądniej byłoby mieć zapełnione wszystkie miejsca w klubie graczami, nawet początkującymi, niż stawiać wysokie wymagania i mieć 16 wolnych miejsc.
Przedostatnia 53 lokata przypada νєяу иι¢є gιяℓ. Tutaj jest inna polityka, tylko jedne wolne miejsce w klubie, jest kilku graczy ze statystykami własnymi mniejszymi niż 100 i są w tym klubie cztery puchary. Tak jest chyba lepiej. Co prawda aktywność podobna do BestOfTheBest, ale to już kwestia usuwania osób mało grających i ciągłego szukania aktywniejszych.
Ostatnie miejsce, czerwona latarnia tego rankingu to Apeiron. We wrześniu zeszłego roku klub ten pojawił się w zestawieniu po raz pierwszy, miał tak samo jak teraz tylko pięciu aktywnych graczy i również zajmował ostatnią lokatę. W czasie trwania eventu prezentowego gracze Apeiron zupełnie niewidoczni, nie byli w stanie przebić się do rankingu. Słaby klub, liczący tylko siedmiu graczy. Areny nie zawojuje.
No i to by było na tyle jeżeli chodzi o aktywne kluby w lutym.


Ranking opuściło siedem klubów: Cuba Libre, Sweet Chilli, GLOW OF PEARLS, Mystificity, Kobiece Dusze, Ellite oraz Flawless.
Właściwie tylko jeden klub zaskoczył mnie spadkiem - GLOW OF PEARLS. Wydawał się taki rozwinięty i poukładany, a tu taka niespodzianka. Czyli jednak nie rozwijają się tak szybko jak mogło się wydawać. Ostatni raz tak słabo grały w momencie powstawania tego klubu.
Sweet Chilli już w styczniu ledwo załapało się do rankingu, teraz ta sztuka już się nie udała. Mało graczy zostało w klubie, tylko 18 osób. W tej ostatniej czwórce aktywnych graczy nie ma ani jednej osoby z zarządu klubu, więc chyba to już koniec.
Cuba Libre stoi trochę lepiej, nie straciła osób z klubu, dalej jest tam 43 graczy na 44 miejsca, ale nawet spośród takiego grona nie udało się uzbierać pięciu graczy aktywnie rozgrywających pojedynki na arenie. Nie tak dawno Cuba Libre organizowała na forum Areny Mody duży klubowy konkurs, wzięło udział trzynaście osób, tak więc są tam aktywni gracze, ale pod względem statystyk własnych wiele klubów szybko im ucieka. Jeden puchar został już stracony i nie wiadomo co będzie dalej.
Kobiece Dusze utrzymywały się w rankingu przez cztery miesiące. Przez ten czas nie udało im się rozwinąć tego klubu. Zapał już nie taki jak kiedyś, a na grę trzeba poświęcić jednak trochę czasu. Może uda się jeszcze błysnąć aktywnością, ale silnym klubem Kobiece Dusze raczej już nie zostaną.
Ellite odnotowało najbardziej bolesny upadek. W styczniu było 32 miejsce i dziewięć aktywnych osób, teraz już tylko cztery. I znowu podobnie jak w Cuba Libre odzwierciedla się to w stracie pucharu. Ellite posiadają, uważany przez wielu graczy za najcenniejszy, złoty puchar dodający trzy punkty energii więcej. To, że go jeszcze mają jest chyba wynikiem posiadania także dwóch dużo gorszych pucharów. Nikt nie chce się "nadziać" na te śmieciowe puchary, ale w końcu ktoś się jednak skusi, a Ellite przy takiej aktywności nie będzie w stanie się obronić. Zostało tam już tylko 36 osób i wiele, wiele klubów już dziś jest w stanie sprawić im lanie.
Mystificity ma super puchary i jest w lepszym położeniu niż Ellite, bo ma wielu graczy w klubie i są to gracze doświadczeni którzy w kilku przypadkach mają wysokie statystyki. Nawet jeżeli nie grają aktywnie, nawet jeżeli część nie loguje się do gry, by wygrać z nimi wojnę trzeba zebrać równie liczną ekipę. Każdy puchar odejmuje 10% statystyk własnych graczom w wojnach na Arenie. Mystificity ma pięć pucharów i każdy gracz stamtąd w czasie klubowej wojny ma dużo mniejsze statystyki. "Dajcie mi wystarczająco długą dźwignię i wystarczająco mocną podporę, a sam jeden poruszę cały glob" - powiedział Archimedes. Dajcie wystarczająco liczny klub, który nie ma żadnego pucharu, a wygra on wojnę z Mystificity.
Flawless ma już tylko dwie osoby grające aktywnie, będzie więc spory problem z powrotem do zestawienia. Tak niskiej aktywności jeszcze nie było tam nigdy. Na tym fundamencie dobrego klubu już się raczej nie zbuduje. Gdy pojawiają się nowe kluby na Arenie, inne muszą znikać. Jak spojrzymy na pozostałe kluby ze śladową aktywnością zobaczymy tam kilka rozpoznawalnych marek które dziś ustępują miejsca innym jak MUSZKIETERKI, NIEGRZECZNE czy Niepowtarzalne ♥.

Awatar użytkownika
LaFemmeNikita
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 340
Rejestracja: 27 cze 2015, o 11:15

Re: Pokażcie mi aktywny klub...

Post autor: LaFemmeNikita » 4 mar 2020, o 20:47

W tabeli kolejno:
- Nazwa klubu.
- Ilość aktywnych graczy w klubie.
- Strzałka pokazująca czy klub awansował , spadł czy zachował swoje miejsce w rankingu wraz z liczbą o ile pozycji.
- Ilość aktywnych graczy w klubie na plus lub minus w stosunku do poprzedniego rankingu ze stycznia 2020 roku.
- w nawiasach najbardziej aktywne osoby w danym klubie w lutym 2020.

NEW - nowy klub, pierwszy raz w rankingu.
RNEW - klub był już kiedyś w rankingu i do niego teraz powrócił.
Na pomarańczowo kluby spadkowicze z rankingu.


Ranking aktywności klubów, stan na 29.02.2020
1. Imagine 42 ↔0 +1 (Akjona, Tündér, VIVIANA)
2. VOGUE 39 ↑1 +3 (Adriana, saphie, Kasiulineczek)
3. Super ZgAgi 38 ↓1 +2 (Jestrze, Belleuse, luluu)
4. LOVELINESS 35 ↔0 0 (xxmrskikixx, Inese, Melbourne)
5. UNDERGROUND 33 ↔0 -1 (Dysia, Kinagyo, ..Lala..)
6. Nemezis 31 ↔0 -2 (agufa, Sin Rostro, Laverna)
7. Future 29 ↔0 -2 (sweta58, Akelaa, HIACYNTAAA)
8. Ślicznotki 26 ↑1 -2 (.Sułtanka., Cielo, Samantaaa28)
9. StyLOVE(✷‿✷) 24 ↑7 +7 (Nikki, Frankie, Nusiek)
10. Red Roses 23 ↔0 -2 (Messembria, MalwinaNINI, Rei Hino)
11. Rising Suns 21 ↑1 -1 (Emipsz, Słodka Truskawka, Ivesa)
12. Fashion Club 19 ↓1 -5 (SkyLine, Księżniczkova, Olvido)
13. Gwiazdy 18 ↓5 -11 (marlena2912, SashaZZ, Pixie)
14. Wariatki 16 ↑7 +3 (Scarlett303, unnie21, RedHotka)
15. [CENZURA] 15 ↓1 -4 (valorie, Gemma, Tįįlį)
16. Fallen Angels 15 ↓3 -7 (Noëlle, Michael, EVITA 22)
17. ♛ REVOLUTION ♛ 14 ↑1 -1 (KimiKimi, ℓιℓℓу, Colette)
18. Panterki 14 ↓3 -4 (Hinata, Frezja, Akasha)
19. Bellissima 13 ↓2 -4 (Estri, Kalifa, Nakahed)
20. Glamour 12 ↑8 +2 (VINDI, Mroczna Pani, Saga)
21. Haven 12 ↑8 +2 (Klaudiaa18, KATHERINE DISCO, Aghnesa)
22. Compelling 12 ↑22 +6 (holly Dolly, xxwxrxoxnxaxx, Ilisha)
23. Piratki 12 ↑33 +7 (Sasha94, Marta, Emily)
24. Black Onyx 12 ↑12 +4 (Milan39, Ecia, Lusia1802)
25. City of Angels 11 ↑2 0 (Evva, Kluseczka, Olimpia)
26. Rebelde 11 ↓2 -1 (GossipGirl, Blonde, Queenslandzki)
27. Boginie Miłości 10 ↓1 -1 (Bellisima, Anachonia, POWERGIRL)
28. Beautiful Women 10 ↓9 -5 (Melaga, Marcelkaaaa, Shakira31)
29. Royal Girls 10 ↓4 -2 (Helenoszka, Sabrina 19, sokrateja)
30. Agentki 10 ↑20 +5 (Surya, Karolcia24, Yvonne)
31. Amazonki 9 ↓9 -3 (Gloria Heffernan, Shin, Riina)
32. DZIUBASKI 9 ↑8 +2 (Anitaaaa, Yasmine, anja1709)
33. Under Armour 9 ↑24 +4 (Carolyna70, Rosemary Grimmwood, darsizzle)
34. Шaиỉтẳ Fеиỉх 9 ↓11 -3 (Cristal, PearlPrincessx3, Schabcia)
35. Lavender Ice 9 NEW (Camelis, Aniella, Kata_M)
36. Red Lipstick 8 ↑3 +1 (Blansz, Kalek, budzinkaa2108)
37. niepokonane 8 ↓7 -2 (Mary, Endżi_01, becia)
38. Kogel~Mogel 8 ↓18 -7 (Mikaxx, Basiaczek, Maritza)
39. Girls'Generation 8 ↓2 +1 (Evaah, Sirkka, Ania)
40. Exclusive 8 ↑14 +3 (Kirsha, Michalina, Monia)
41. ☆ Niξzαℓєżnξ ☆ 8 ↓10 -2 (zuza, ZosiaSamosic, Ania)
42. Seksowne 7 ↓1 +1 (złotko12, Ferilla, Pusia)
43. Sabat 7 ↑6 +2 (Manti, Paulina, AnetaO)
44. Archeo 7 ↓11 -2 (anitami, Anna Lange, Amazonia)
45. Stylish Women 7 ↓7 0 (KHALESI, Marlena, Sybilla)
46. Moda i Styl 6 RNEW (martyna, Jeanne, Amnezjaaa)
47. fashion'ssecrets 6 ↑5 +1 (Inez, Zabójcza Diablica, Hannah)
48. Gold Stars 6 RNEW (werniwojna, dariaabcd, Jackie Brown)
49. Desirable 5 ↓7 -1 (Evela_88, Livia, Ewa x)
50. Loża Szyderców 5 ↓4 -1 (09Violetta, Smerfetkaa1D, kalija)
51. Marzycielki 5 ↓6 -1 (Laurie, Antares, Angel)
52. BestOfTheBest 5 ↑3 0 (Martula666, leila356, grab)
53. νєяу иι¢є gιяℓ 5 ↓6 -1 (Dorisss01, kub, Sansetka)
54. Apeiron 5 RNEW (Tanotlal, Zwiędłolica, Borelioza)
--------------------------------------------------------------------------------------------
55. Game of Thrones 4 (Mirinda, kate, Charlotte)
56. Cuba Libre 4 (Asiuniapp, Lady Anna Izabella, DÁDA)
57. Queens 4 (Gwiazdka1, słoneczkowapani, linpau)
58. Sweet Chili 4 (meeelisssa, Misia2266, Navarra)
59. CONDE CLAN 4 (Zoey, Lusi, CarolaConde)
60. ⚜Noblesse⚜ 4 (Siera, Nicol, Hanabi)
61. Waleczne 4 (Izabella123, Freja, Marikka)
62. MUSZKIETERKI 4 (Lorette, Abbey Klm, Aniołeczek.)
63. GLOW OF PEARLS 3 (Ewam, Edyta92, Amalie)
64. Mystificity 3 (AZARDA, Freestylelolekk, Giny Blue)
65. Moonlight Ladies 3 (izvbelly, Gabryeella, Shintaro)
66. Revival 3 (natalka paulina, Melody, Beatka1518)
67. Girl gang 3 (kasiorek0130, Patrycja, anna99)
68. Kobiece Dusze 3 (MiaMia, Lily, Anita)
69. Wyjątkowe! 3 (Mephala, Mmmmmmmmmmmm, Klaudynaa)
70. NIEGRZECZNE 3 (Sirbella, Merrick, Świetnieubrana)
71. Cukierkowe♥ 3 (Marcela, Victoriana, Kassandra)
72. FirstClassLady's 3 (Lalusia, Mirre, HankaZośka)
73. Ellite 3 (Sylvia, Nikola0202, NELA12309)
74. Spice Girls 3 (catherina, Elisa Starlight, Bercia)
75. Mademoiselle 3 (Patsza, LenaLP, anstazja98)
76. Undefeated 3 (Aśka, Yasmin, Domi)
77. 𝓜𝓪𝓰𝓲𝓪𝓡𝓪𝓲 2 (Rai Renukko, Marta S.)
78. ~/*FlatCalm*\~ 2 (Beataewa, Gulia)
79. Czarodziejki 2 (Zając Polny, Agulka1)
80. New Delhi 2 (zosia26, Leigh-Anna)
81. Sunny Lady 2 (Dwa_misiaki, Ewelina1354)
82. La primavera 2 (Aleksandra, Królowa stepowa)
83. Niepowtarzalne ♥ 2 (Leyla, Dosiaczek)
84. igrzyska śmierci 2 (Esme-Leah, sandra2552)
85. Mariposa Aurum 2 (Majka, Carolina)
86. Raven Tail 2 (Kinn, Ole)
87. Amazing Girls 2 (Kasia, Nefie)
88. Avengers 2 (Rukia, Emma Swan)
89. Czekoladki 2 (Renixxx, Cora)
90. Flawless 2 (-paulinaxd-, Christine)
91. Glamour&Fashion 2 (Avvv, Navv)
92. I Promise You 2 (agap, Dina Winchester)
93. Black Diamonds 2 (Serenity86, weronika95020808)
94. ♥Crazy Unicorns♥ 2 (zuza, Patka)
95. ♥Čarodějky♥ 2 (Rosalituška, Lesana)
96. Niezwyciężone 2 (Paulina, Noki)
97. Sweet dreams 1 (Julia..)
98. Zakręcone 1 (Luiza)
99. Nutella 1 (Martynellka)
100. Dangerous Women 1 (landrynka77)
101. Boskie 1 (Nikola)
102. Diamond ladies 1 (Lucy Caldwell)
103. SWEETY LADIES 1 (Xantja)
104. Laydys 1 (Dilara)
105. Moonlight Shadow 1 (Anastacja)
106. clair de lune 1 (asiunia33)
107. This is War 1 (𝓟𝓻𝓸𝔃𝓮𝓻𝓹𝓲𝓷𝓪)
108. KONICZYNKI 1 (Bastet90)
109. Reason 1 (Nyssa)
110. SEXY GIRLS 1 (Mela28)
111. LadyPopular❤ 1 (Seungnyang)
112. Veggie 1 (Lisssek)
113. Coco Chanel 1 (leya)
114. Królewny♥ 1 (Lucy)
115. progreSs 1 (Dżakarte)
116. DIAMENTOWE 1 (Mrrrrau)
117. sweet lady 1 (Boena)
118. Elite 1 (JuliaM)
119. ✯ Celebrities ✯ 1 (Wimpyy)
120. Rodzina Adamsów 1 (Beebeebee)
121. Piękne Anioły 1 (Madzia)
122. Misski 1 (Milen)
123. LADY GLAMOUR 1 (Luca)
124. KOTKI 1 (Mrs. Adeline)
125. LADY 1 (Angel)
126. Butterflies 1 (kete013)
127. Sailor Star 1 (Usagi Tsukino-Chiba)
128. Insolitus 1 (Dżoanka.Krupa)

= 902 aktywne osoby w klubach
+ 98 osób bez klubu

TOTAL = 1000

ODPOWIEDZ