Klub CUBA LIBRE

Zaprezentuj klub, do którego należysz.
Awatar użytkownika
Izulqa
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 36
Rejestracja: 10 mar 2019, o 21:51
Kontakt:

"AM TOP MODEL" #4

Post autor: Izulqa » 23 gru 2019, o 08:43

Czołem! Kolejny tydzień zleciał i czas na kolejne wyzwania! Na początek chciałabym, życzyć Wam Wesołych Świąt i mam nadzieję, że te święta spędzicie w gronie najbliższych Wam osób! Myślałam nad tym, aby zrobić dłuższą przerwę, ale wymyśliłam temat, z którym sobie poradzicie. W poprzednim tygodniu odpadła Emilka1984 i będzie Was oceniać przyznając punkty od 0 do 5. Największą ilość punktów za poprzedni etap zdobyła Baroncia, więc dostaje dodatkowe 3 pkt. Stylizacji nie zrobiła EVKYLIE, dlatego automatycznie odpada z konkursu.
JURY:

Obrazek
Obrazek
~*~
Asiuniapp
Obrazek
~*~

BEEBEEBEE: 6/10: Pomysłowo zakryłaś napis na nogawce.
Ronnie Weasley: 9/10: Stylizacja bardzo wyszukana. I to jest to! Super poradziłaś sobie ze sponiami po prostu je zakrywając tymi butami.
Emilka1984 5/5
SUMA PUNKTÓW: 20 pkt.
Baroncia
Obrazek
~*~

BEEBEEBEE: 7/10: Fajna delikatna stylizacja.
Ronnie Weasley: 10/10: Ja jestem pod mega wrażeniem, nie wiem czy to już pisałam ale jestem wielką fanką buzi Twojej Pani. Te spodnie znikają w tej stylizacji, i dobrze bo są okropne. Świetnie sobie poradziłaś.
Emilka1984 4/5
+ 3 punkty
SUMA PUNKTÓW: 24 pkt.

DÁDA
Obrazek
~*~

BEEBEEBEE: 8/10: Świetnie wykorzystałaś spodnie w stylizacji, cały look nabiera zawiadackiego charakteru dzięki kurtce i bluzce.
Ronnie Weasley: 10/10: Stylizacja mi się bardzo podoba! Włosy dodają charakteru tej stylizacji. Masz duże poczucie stylu.
Emilka1984 4/5
SUMA PUNKTÓW: 22 pkt.

Dafna
Obrazek
~*~

BEEBEEBEE: 5/10: Świetne czerwone akcenty, ale kolor tych spodni nie za bardzo tu pasuje. Może gdyby były białe.
Ronnie Weasley: 6/10: Bardzo jesienna stylizacja. Fajnie, że wybrałaś ten kolor spodni i pokazałaś, co można stworzyć nie tylko z czerni i bieli. Ja jestem bardzo przewrażliwiona na punkcie odcieni różnych kolorów. Dlatego opaska niby czerwona, ale trochę różni się od reszty.
Emilka1984 5/5
SUMA PUNKTÓW: 16 pkt.

Esmeralda Szpetna
Obrazek
~*~

BEEBEEBEE: 7/10: Elegancko, kto by pomyślał, że te spodnie tak dobrze będą wyglądać do marynarki.
Ronnie Weasley: 10/10: Elegancka i wyszukana, pasek świetnie wygląda! I kolorystycznie wszystko fajnie do siebie pasuję.
Emilka1984 5/5:
SUMA PUNKTÓW: 22 pkt.

NikkiSikki
Obrazek
~*~

BEEBEEBEE: 7/10: Góra świetna, akurat te spodnie tu nie pasują.
Ronnie Weasley: 3/10: Dyskoteka stylizacja ciekawa, ale jakoś mnie nie urzekła. W porównaniu do innych jest taka mało określona, czegoś mi w niej brakuje. Te spodnie wyglądają jak z innej beczki i zupełnie nie pasują, a powinnaś stworzyć coś, co będzie się kleiło i nawet na te okropne spodnie będzie się miło patrzyło.
Emilka1984 3/5
SUMA PUNKTÓW: 13 pkt.

Fidelinka
Obrazek
~*~

BEEBEEBEE: 4/10: Czegoś mi tu brakuje.
Ronnie Weasley: 4/10: Góra stylizacji mi się podoba i jakoś ze sobą współgra ale dół już niekoniecznie. Kolor włosów też trochę mnie razi w tej stylizacji. Nie przemawia do mnie niestety :(
Emilka1984 4/5
SUMA PUNKTÓW: 12 pkt.

Holi
Obrazek
~*~

BEEBEEBEE: 6/10: Świetny kolor spodni wybrałaś.
Ronnie Weasley: 7/10: Ciekawa kowbojska stylizacja. Kolorystycznie mi się trochę kłóci w niektórych momentach. Ale sam pomysł bardzo fajny.
Emilka1984 5/5
SUMA PUNKTÓW: 18 pkt.

Tonia
Obrazek
~*~

BEEBEEBEE: 6/10: Świetne kolorki.
Ronnie Weasley: 8/10: Uwielbiam takie połączenie kolorów. Brąz zostawiłabym chyba tylko na włosach a zmieniła coś z kapeluszem i butami - ale bardzo fajnie, że to dobrałaś kolorystycznie do siebie.
Emilka1984 4/5
SUMA PUNKTÓW: 18 pkt.
Birgitta
Obrazek
~*~

BEEBEEBEE: 7/10: Świetna fryzurka.
Ronnie Weasley: 9/10: : Fajna szkolna stylizacja. Włosy bardzo pasuję mega plus!
Emilka1984 3/5
SUMA PUNKTÓW: 19 pkt.
Podsumowując:

Baroncia - suma: 24 pkt.
Esmeralda Szpetna - suma: 22 pkt.
DÁDA - suma: 22 pkt.
Asiuniapp - suma: 20 pkt.
Birgitta - suma 19 pkt.
Holi - suma: 18 pkt.
Tonia - suma: 18 pkt.
Dafna - suma: 16 pkt.
NikkiSikki - suma: 13 pkt.
Fidelinka - suma: 12 pkt..
EVKYLIE - nie zrobiła stylizacji

Niestety z konkursu odpada EVKYLIE i Fidelinka
~*~
Stylizacja na następny etap:

Podzieliłam Was na grupy (właściwie to zrobiłam losowanie, żeby było sprawiedliwie), każda grupa ma zrobić stylizację w konkretnym stylu: BOHO, GLAMOUR i PUNK. Oto podział:
BOHO
Baroncia
Birgitta
Tonia
GLAMOUR
Dafna
NikkiSikki
Esmeralda Szpetna
PUNK
Holi
Asiuniapp
DÁDA
~*~
!Przypominam, że czas na zrobienie stylizacji macie do piątku (23:59)!
Obrazek

Awatar użytkownika
Izulqa
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 36
Rejestracja: 10 mar 2019, o 21:51
Kontakt:

"AM TOP MODEL" #5

Post autor: Izulqa » 30 gru 2019, o 14:56

Święta, święta i po świętach. Mam nadzieję, że spędziliście je bardzo miło. Dla mnie zdecydowanie za szybko się skończyły. To był na pewno ciężki i bardzo pracowity czas dla wszystkich, dlatego być może o stylizacji zapomniało kilka osób. Stylizacji nie zrobiły: Holi, Dafna, Tonia - dlatego z automatu odpadają konkursu. W tamtym tygodniu największą liczbę punktów miała Baroncia, więc dostaje + 3 pkt.
JURY:

Obrazek
Obrazek
~*~
STYL BOHO

~*~
Baroncia
Obrazek
~*~

BEEBEEBEE: 8/10: Świetnie wykorzystałaś elementy, którą kojarzą się z BOHO: frędzle i maxi sukienka.
Ronnie Weasley: 8/10: Bardzo podoba mi się kurtka jest bardzo w stylu boho. Duży plus za wlosy! Fajnie, że dodałaś gitarę.
+ 3 punkty.
SUMA PUNKTÓW: 19 pkt.
Birgitta
Obrazek
~*~

BEEBEEBEE: 7/10: Podoba mi się dopasownie butów do kurteczki i ta sukieneczka . Zmieniłabym torebkę.
Ronnie Weasley: 5/10: Stylizacja na pewno jest w pewnym stopniu boho. Zupełnie nie pasują mi tu buty i torebka - buty dałaby jakieś lżejsze.
SUMA PUNKTÓW: 12 pkt.
STYL GLAMOUR

~*~
Esmeralda Szpetna
Obrazek
~*~

BEEBEEBEE: 7/10: Świetna kobieca sukienka - idealnie wpasowuje się w ten styl.
Ronnie Weasley: 8/10: Fajnie Ci to wyszło. Trochę taka Marilyn Monroe.
SUMA PUNKTÓW: 15 pkt.

NikkiSikki
Obrazek
~*~

BEEBEEBEE: 8/10: Elegancja i szyk, jedyne co bym zmieniła to makijaż.
Ronnie Weasley: 7/10: Podoba mi się futerko i torebka. Szkoda, że nie poszłaś w sukienkę albo spódniczkę. Trochę jeszcze mam problem z makijażem.
SUMA PUNKTÓW: 15 pkt.
STYL PUNK

~*~
DÁDA
Obrazek
~*~

BEEBEEBEE: 8/10: Świetna punkowa stylizacja. Podobają mi się getry i fryzurka.
Ronnie Weasley: 9/10: Świetna punkowa stylizacja. Włosy po prostu petarda. Szkoda, że nie użyłaś jeszcze jakiegoś czerwonego elementu gdzieś w stylizacji np. w paznokciach.
SUMA PUNKTÓW: 17 pkt.
Asiuniapp
Obrazek
~*~

BEEBEEBEE: 6/10: Typowa Punkowa kolorystyka niby jest, ale czegoś mi tu brak.
Ronnie Weasley: 8/10: Fajnie, że założyłaś kabaretki dają charakteru stylizacji. Tatuaże też robią klimacik.

SUMA PUNKTÓW: 14 pkt.
Podsumowując:

Baroncia - suma: 19 pkt.
DÁDA - suma: 17 pkt.
Esmeralda Szpetna - suma: 15 pkt.
NikkiSikki - suma: 15 pkt.
Asiuniapp - suma: 14 pkt.
Birgitta - suma: 12 pkt..
Tonia - nie zrobiła stylizacji
Holi - nie zrobiła stylizacji
Dafna - nie zrobiła stylizacji


Niestety musimy się pożegnać aż z 4 osobami: Dafna, Holi, Tonia i Birgitta.
~*~
Stylizacja na następny etap:

Pin up girl - barwny, wyrazisty i bardzo kobiecy styl. Czerwone usta, ubrania opinające sylwetkę topy i rozkloszowane spódnice lub skąpe jeansowe spodenki, kabaretki i wysokie obcasy. Zadanie jest proste, zrób ze swojej Pani prawdziwą Pin up girl. Pamiętajcie, że jest Was coraz mniej więc postarajcie się!
Obrazek
~*~
!Przypominam, że czas na zrobienie stylizacji macie do piątku (23:59)!
Obrazek

Awatar użytkownika
Izulqa
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 36
Rejestracja: 10 mar 2019, o 21:51
Kontakt:

"AM TOP MODEL" #6

Post autor: Izulqa » 6 sty 2020, o 00:15

Cześć! Nie wiem jak Wam, ale mi na pewno nie będzie chciało się wracać do codzienności. Te wszystkie wolne dni bardzo mnie rozleniwiły, ale już nie mogłam się doczekać kolejnych etapów naszego konkursu. W tym tygodniu mamy wszystkie stylizacji a oceniać będzie trochę więcej osób. Swoje oceny oddadzą dziewczyny, które w tamtym tygodniu odpadły: Tonia, Dafna, Holi i Birgitta. No to boom! Do dzieła - zobaczny nasze Pin up girls!
JURY:

Obrazek
Obrazek
~*~

NikkiSikki
Obrazek
~*~

BEEBEEBEE: 5/10: Nie do końca o to chodziło.
Ronnie Weasley: 3/10: Twoja stylizacja od razu skojarzyła mi się z uniformem pokojówki a nie pin up girl.
Dafna: 5/5
Holi: 5/5
Tonia: 2/5
Birgitta: 5/5
SUMA PUNKTÓW: 25 pkt.
Baroncia
Obrazek
~*~

BEEBEEBEE: 9/10: Patrząc na lalę nie ma się wątpliwości co było temat konkursu.
Ronnie Weasley: 9/10: Jestem fanką Twoich stylizacji. Postawiłaś wysoko poprzeczkę i trzymaj tak dalej. Super opaska, świetny pomysł z tym lizakiem i tatuażami. Jedyne co mi nie pasuje to te rajstopy - mimo, że bardzo pasują do stylu nie wiem czy bym ich na coś innego nie zamieniła.
Dafna: 4/5
Holi: 4/5
Tonia: 3/5
Birgitta: 4/5
+ 3 punkty
SUMA PUNKTÓW: 36 pkt.
DÁDA
Obrazek
~*~

BEEBEEBEE: 5/10: Coś poszło nie tak, nie do końca jest to Pinup Girl.
Ronnie Weasley: 4/10: Trochę nie poszlałaś. Spódniczka, kabaretki i tatuaże są jak najbardziej w stylu pin up ale cała reszta bardzo średnia.
Dafna: 5/5
Holi: 5/5
Tonia: 1/5
Birgitta: 3/5
SUMA PUNKTÓW: 23 pkt.
Asiuniapp
Obrazek
~*~

BEEBEEBEE: 8/10: Kupiłaś mnie tym oczkiem :D
Ronnie Weasley: 7/10: Świetne grochy i bardzo fajne włosy. Fajnie, że dodałaś tą torebkę no i biżuteria to oczywiście wisienka na torcie.
Dafna: 5/5
Holi: 5/5
Tonia: 5/5
Birgitta: 5/5
SUMA PUNKTÓW: 35 pkt.
Esmeralda Szpetna
Obrazek
~*~

BEEBEEBEE: 7/10: Stylizacja wygląda jakby była niedokończona.
Ronnie Weasley: 6/10: Bardzo żałuję, że poszłaś tylko w jeden kolor. Bardzo fajne włosy, czerwone usta i pieprzyk. Poszalałabym z całą resztą i z kolorami!
Dafna: 3/5
Holi: 4/5
Tonia: 4/5
Birgitta: 5/5
SUMA PUNKTÓW: 29 pkt.
Podsumowując:

Baroncia - suma: 36 pkt.
Asiuniapp - suma: 35 pkt.
Esmeralda Szpetna - suma: 29 pkt.
NikkiSikki - suma: 25 pkt.
DÁDA - suma: 23 pkt..

Niestety z konkursu odpada DÁDA.
~*~

Stylizacja na następny etap:

Serialowe postacie - niedługo finał, więc zadanie nie może być łatwe. Każda uczestniczka ma przydzieloną postać z serialu, którą musi odtworzyć. Postacie przydzielałam losowo! Zdjęcie poglądowe są tylko podpowiedzią dla Was, gdybyście nie znali danej postaci. Więcej inspiracji możecie poszukać w internecie.
Baroncia - Rachel Green serial "Przyjaciele" ZDJĘCIE POGLĄDOWE
Asiuniapp - Maeve Wiley serial "Sex Education" ZDJĘCIE POGLĄDOWE
Esmeralda Szpetna - Jedenastka "Eleven" serial "Stranger Things"ZDJĘCIE POGLĄDOWE
NikkiSikki - Cheryl Blossom serial "Riverdale"ZDJĘCIE POGLĄDOWE
~*~
!Przypominam, że czas na zrobienie stylizacji macie do piątku (23:59)!
Obrazek

Awatar użytkownika
Izulqa
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 36
Rejestracja: 10 mar 2019, o 21:51
Kontakt:

Mistrzynie GRUDNIA

Post autor: Izulqa » 10 sty 2020, o 13:06

Mistrzyniami grudnia zostają:

Obrazek

Wyróżnione Panie:
Obrazek
~*~
1) Quinoa - 47 pkt.
2) xrage - 46 pkt.
3) Olivia Larsen - 34 pkt.

Awatar użytkownika
Izulqa
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 36
Rejestracja: 10 mar 2019, o 21:51
Kontakt:

"AM TOP MODEL" #7

Post autor: Izulqa » 13 sty 2020, o 12:33

Witajcie! Półfinał czas zacząć. Zostały nam już tylko 4 Panie, i dziś jedna z nich niestety nie wejdzie do finału. Pamiętajcie, że w finale to od Was będzie zależało, kto wygra! Na tym etapie nie przyznaję 3 punktów dla osoby, która miała najwięcej pkt w ostatnim tygodniu. W finale będę sumowała wyniki ze wszystkich tygodni, więc będą one bardzo istotne. W tamtym tygodniu odpadła DÁDA, więc dziś tradycyjni przyznaje punkty. Za tydzień będzie ostatni post ze stylizacjami, potem będzie już głosowanie i wybór zwyciężczyni. Głosy będą oddawały wszystkie Panie, które brały udział.
JURY:

Obrazek
Obrazek
~*~

Esmeralda Szpetna
Obrazek
POSTAĆ: " Jedenastka "Eleven" serial "Stranger Things" "
~*~

BEEBEEBEE: 6/10: Chyba obie nie znamy tej postaci. Za dalekitna Ci wyszła i ta kurteczka wygląda okropnie na sukience.
Ronnie Weasley: 9/10: Świetnie odwzorowałaś Nastkę. Jestem pod mega wrażeniem. Szkoda, że ten sweterek trochę nie zgrywa się z sukienką, no ale to nie jest Twoja wina - nic nie mogłaś na to poradzić.
DÁDA: 5/5
SUMA PUNKTÓW: 20 pkt.
NikkiSikki
Obrazek
POSTAĆ: " Cheryl Blossom serial "Riverdale" "
~*~

BEEBEEBEE: 8/10: Przyznam się szczerze, że nie znam tej postaci, a o serialu tylko słyszałam, więc musiałam poratować się zdjęciami poglądowymi. I świetnie przedstawiłaś zadziornego rudzielca.
Ronnie Weasley: 7/10: Bardzo ciakawa Cheryl. Fajnie ją odwzorowałaś ale brakuje mi trochę takiego pazura.
DÁDA: 4/5
SUMA PUNKTÓW: 19 pkt.
Asiuniapp
Obrazek
POSTAĆ: " Maeve Wiley serial "Sex Education""
~*~

BEEBEEBEE: 9/10: Czekałam na tą stylizację i się nie zawiodłam. 100% Meave.
Ronnie Weasley: 9/10: Włosy są idealne. Maeve świetnie odwzorowana.
DÁDA: 2/5
SUMA PUNKTÓW: 20 pkt.
Baroncia
Obrazek
POSTAĆ: " Rachel Green serial "Przyjaciele" "
~*~

BEEBEEBEE: 9/10: Rachel w całej swojej klasie. Ta spódniczka jest cudna.
Ronnie Weasley: 8/10: Super spódniczka. Mimo, że kurtka jest świetna to chyba bym jednak z niej zrezygnowała.
DÁDA: 3/5
SUMA PUNKTÓW: 20 pkt.

Podsumowując:

Baroncia - suma: 20 pkt.
Asiuniapp - suma: 20 pkt.
Esmeralda Szpetna - suma: 20 pkt.
NikkiSikki - suma: 19 pkt..

Niestety jednym punktem przegrywa NikkiSikki.
~*~


Stylizacje na finał:


~*~


W finale musicie zrobić 2 stylizacje. Będą to ostatnie stylizacje w konkursie "AM TOP MODEL", musicie nimi przekonać nie tylko osoby w jury ale także pozostałe Panie, które będą oddawały oceny.
STYLIZACJA I: Stylizacja jak z wybiegu - zdobądź się na kreatywność i ubierz Panią tak jak na pokaz bardzo kreatywnych stylistów. Pamiętaj, nie przesadzaj i nie zakładaj na Panią co popadnie! Przemyśl swoją stylizację.
Obrazek
STYLIZACJA II: Burleska - "Bulreska ma wiele nawiązań stylistycznych do pin-up. Ważne jest podkreślanie kobiecych kształtów i emanowanie sex appealem." Pióra, gorsety i nie zapominajcie o makijażu!
Obrazek
!Przypominam, że czas na zrobienie stylizacji macie do piątku (23:59)!
Obrazek

Awatar użytkownika
Izulqa
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 36
Rejestracja: 10 mar 2019, o 21:51
Kontakt:

"AM TOP MODEL" #8 FINAŁ

Post autor: Izulqa » 20 sty 2020, o 10:02

Zaczynami finał "AM Top Model"! Dziewczyny miały przygotować dwie stylizację. Oceniać mogły wszystkie Panie, które wcześniej brały udział. Chęć na ocenianie miała tylko jedna osoba - Birgitta, dlatego tyko ona oddaje pkt od 0 do 5. Po dodaniu wszystkich pkt, nawiększą ilość zdobyła Baroncia, dlatego dostaje dodatkowe + 5 pkt.
JURY:

Obrazek
Obrazek
~*~

Esmeralda Szpetna
Obrazek
BURLESKA
~*~

BEEBEEBEE: 5/10: Szkoda, że to gotowy strój z wydarzenia.
Ronnie Weasley: 8/10: Bardzo podobają mi się włosy!
Birgitta: 5/5
Obrazek
POKAZ MODY
~*~

BEEBEEBEE: 10/10: O to chodziło. Świetna stylizacja i te włosy.
Ronnie Weasley: 10/10: Świetna stylizacja boskie kolory! To jest to!
Birgitta: 5/5
SUMA PUNKTÓW: 43 pkt.
Baroncia
Obrazek
BURLESKA
~*~

BEEBEEBEE: 5/10: mało burleskowa stylizacja. Liczyłam na coś więcej, a tu czegoś brakuje.
Ronnie Weasley: 5/10: Brakuje mi tu wow. Niestety nie poradziłaś sobie najlepiej :(
Birgitta: 5/5
Obrazek
POKAZ MODY
~*~

BEEBEEBEE: 5/10: Mało szalona pokazowa stylizacja.
Ronnie Weasley: 6/10: Mroczna stylizacja, sama w sobie bardzo mi się podoba ale liczyłam na większe szaeństwo.
Birgitta: 4/5
+ 5 pkt.
SUMA PUNKTÓW: 35 pkt.
Asiuniapp
Obrazek
BURLESKA
~*~

BEEBEEBEE: 7/10: Niby burleska, ale taka grzeczna. A szkoda góra zapowiada się świetnie.
Ronnie Weasley: 9/10: Bardzo fajna stylizacja! Śliczne włosy!
Birgitta: 4/5
Obrazek
POKAZ MODY
~*~

BEEBEEBEE: 7/10: Odważna kolorystyka. Włosy zupełnie nie pasują, zlewają się z golfem. Ronnie Weasley: 10/10: Stylizacja jest mega! Aww!
Birgitta: 5/5

SUMA PUNKTÓW: 42 pkt.


Podsumowując:

1. Esmeralda Szpetna - suma: 43 pkt.
2. Asiuniapp - suma: 42 pkt.
3. Baroncia - suma: 35 pkt.




Konkurs "AM Top model" I edycji wygrywa Esmeralda Szpetna! Drugie miejsce zajmuje Asiuniapp, której brakował zaledwie 1 pkt. A trzecie miejsce zajmuje Baroncia! Serdecznie Wam gratuluję! Świetnie sobie poradziłyście dziewczyny! Dziękuję, że wzięłyście udział i co tydzień wytrwale robiłyście stylizacje. Chciałabym również podziękować Beebeebee za ocenianie dziewczyn, bardzo mi pomogłaś i jestem Tobie bardzo wdzięczna :*
Obrazek

Awatar użytkownika
Izulqa
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 36
Rejestracja: 10 mar 2019, o 21:51
Kontakt:

Konkurs Wielkanocny 2020

Post autor: Izulqa » 21 kwie 2020, o 10:51

Obrazek
:love:
Kochani! Mamy obecnie bardzo trudny czas, ale myślę, że najgorsze już za nami i teraz będzie tylko lepiej! W naszym klubie zorganizowaliśmy konkurs Wielkanocny. Panie miały za zadanie stworzyć stylizację Wielkanocną, temat był rozległy i Panie mogły interpretować go na wiele możliwości. Oceny przyznawane zostały od 0 do 5. W skład jury wchodzą: Ju12, Asiuniapp, Ronnie Weasley.

Tonia
~*~

Obrazek
Ju12: 3/5
Asiuniapp: 5/5
Ronnie Weasley: 5/5

Holi
~*~

Obrazek
Ju12: 2/5
Asiuniapp: 3/5
Ronnie Weasley: 3/5

Birgitta
~*~

Obrazek
Ju12: 5/5
Asiuniapp: 4/5
Ronnie Weasley: 5/5

Milena4321
~*~

Obrazek
Ju12: 3/5
Asiuniapp: 3/5
Ronnie Weasley: 2/5

Dafna
~*~

Obrazek
Ju12: 4/5
Asiuniapp: 5/5
Ronnie Weasley: 3/5
unicors
~*~

Obrazek
Ju12: 4/5
Asiuniapp: 3/5
Ronnie Weasley: 3/5
A tak prezentują się punkty po podliczeniu:
1.Birgitta
2. Tonia
3. Dafna

4. unicors
5. Holi
6. Milena4321

A więc zwycięzcą zostaje... Birgitta! Gratulacje!
Obrazek

Awatar użytkownika
Izulqa
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 36
Rejestracja: 10 mar 2019, o 21:51
Kontakt:

"AM TOP MODEL 2" #1

Post autor: Izulqa » 18 maja 2020, o 11:38

W końcu oficjalnie klub Cuba Libre otwiera 2 edycję AM TOP MODEL! Jeśli nie mogliście się jej doczekać to w końcu ten dzień kiedy wszystko zaczyna się na nowo: rywalizacja, kreatywność i pomysłowość. Do tej edycji zgłosiło się 9 Pań, są to:
~*~

1. Dafna
2. Ronnie Weasley
3. Ju12
4. Tonia
5. Lady Anna Izabella
6. Birgitta
7. Milena4321
8. Emilka1984
9. NikkiSikki

Zasady konkursu (zmienione):
1.Każda z Pań ma za zadanie stworzyć stylizację na konkretny temat.
2.Tematy stylizacji podawane są, co poniedziałek (wtedy, kiedy wpis z ocenami i punktami za poprzedni tydzień).
3. Panie mają czas od poniedziałku do piątku (godz. 23:59) na zrobienie zdjęcia w określonej stylizacji. Jeśli zdjęcie nie pojawi się w galerii po upływie dni Pani automatycznie odpada z konkursu.
4.Jury przyznaje punkty od 0 do 10 według własnych kryteriów.
5.Co tydzień odpada jedna osoba (chyba, że ktoś nie zrobi stylizacji na czas - wtedy odpadają dwie - osoba która miała najmniej pkt i ta która nie zrobiła stylizacji).
6. Osoba, która odpadnie będzie mogła w następnym tygodniu oceniać Panie, które pozostały w konkursie. Będzie przyznawała każdej punkty od 0 do 5.
7.Jeśli zdarzy się, że dwie Panie będą miały po tyle samo punktów - wtedy odbędzie się głosowanie w ankiecie, w której będą mogły głosować osoby nie tylko z naszego klubu. Pani, która zdobędzie mniej głosów odpadnie ( ankieta będzie trwać 48h).
8. W finale wszystkie poprzednie uczestniczki wezmą udział w głosowaniu. Punktacja przyznawana w skali od 0-5.

Tym razem to finalistki poprzedniej edycji zasiadają w jury i to ich pomysły będą tematami na stylizację. W skład jury wchodzą:
Baroncia
Obrazek
~*~

Asiuniapp
Obrazek
~*~

Esmeralda Szpetna
Obrazek
~*~
~*~

A stylizacją na następny etap jest:

Dramat kostiumowy w stylu bohaterek Jane Austen.
~*~
!Przypominam, że czas na zrobienie stylizacji macie do piątku (23:59)!

Awatar użytkownika
Izulqa
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 36
Rejestracja: 10 mar 2019, o 21:51
Kontakt:

"AM TOP MODEL 2" #2

Post autor: Izulqa » 25 maja 2020, o 13:57

Po tygodniu wymyślania i dopracowywania stylizacji przyszedł czas na oceny. Wiele nie mogło się już doczekać (ja baardzo!). Przechodząc do ocen i dalszej części konkursu należałoby przypomnieć kto będzie w jury:
Baroncia
Obrazek
~*~

Asiuniapp
Obrazek
~*~
Esmeralda Szpetna
Obrazek
~*~

Tematem stylizacji w tym tygodniu był: Dramat kostiumowy w stylu bohaterek Jane Austen.
Dafna
Obrazek
~*~

Asiuniapp: 8/10: Twoja bohaterka wygląda pięknie - stylizacja z pewnością odzwierciedla temat. Może powinnaś pomyśleć o jakiś nakryciu głowy.
Esmeralda Szpetna: 6/10: Myślę, że sukienka, którą wybrałaś ma za dużo zdobień, które nie pasują do tego tematu.
Baroncia: 7/10
SUMA PUNKTÓW: 21 pkt.
Ju12
Obrazek
~*~

Asiuniapp: 7/10: Całość jest zwiewna i delikatna - to na duży plus. Ramiona mogłyby być zakryte. Mogłaś też dodać torebeczkę lub kwiaty.
Esmeralda Szpetna: 5/10: Ta stylizacja wygląda trochę na niedokończoną, powinnaś jakiś dodatek typu wachlarz czy parasolka.
Baroncia: 7/10
SUMA PUNKTÓW: 19 pkt.
Ronnie Weasley
Obrazek
~*~

Asiuniapp: 8/10: Bardzo podoba mi się ta stylizacja (naszyjnik i wachlarz są mega), jednak nie pasuje tatuaż. Ocena byłaby wyższa, gdybyś zdecydowała się na suknię z zakrytymi ramionami.
Esmeralda Szpetna: 8/10: Podoba mi się, lecz powinnaś ściągnąć tatuaż do tego zadania.
Baroncia: 9/10
SUMA PUNKTÓW: 25 pkt.
Lady Anna Izabella
Obrazek
~*~

Asiuniapp: 7/10: Wyszła taka pastereczka. Na pewno kierowałaś się tematem i to widać, jednak zrezygnowałabym z czegoś, bo wszystkiego jest dużo, a w dodatku suknia też jest wzorzysta.
Esmeralda Szpetna: 9/10: Świetna stylizacja, nie pasuje mi tylko wzór na sukience, ale wiem, że nie jest to zależne od ciebie.
Baroncia: 10/10
SUMA PUNKTÓW: 26 pkt.
NikkiSikki
Obrazek
~*~

Asiuniapp: 10/10: Moim zdaniem to najlepsza stylizacja w tym etapie. Jest suknia z epoki, stylowe dodatki i delikatny makijaż. Tak trzymaj.
Esmeralda Szpetna: 7/10: Stylizacja jest okej, jednak nie przekonuje mnie w 100%. Zdecydowanie zmieniłabym kapelusz, ponieważ jego kształt wydaje mi się za bardzo wakacyjny.
Baroncia: 7/10
SUMA PUNKTÓW: 24 pkt.
Tonia
Obrazek
~*~

Asiuniapp: 9/10: Jest prosto, skromnie, ale jak najbardziej tematycznie. Nie jest to stylizacja balowa, ale zgodna z tematem.
Esmeralda Szpetna: 8/10: Podoba mi się, że poszłaś w tą bardziej wiejską stronę.
Baroncia: 8/10
SUMA PUNKTÓW: 25 pkt.
Birgitta
Obrazek
~*~

Asiuniapp: 9/10: Bardzo stylowo dobrałaś suknię i dodatki. Na Twoim miejscu wybrałabym inne buty, ale ogólnie Twoja stylizacja bardzo mi się podoba.
Esmeralda Szpetna: 5/10: Uważam, że stylizacja nie była do końca przemyślana.
Baroncia: 7/10
SUMA PUNKTÓW: 21 pkt.
Emilka1984
Obrazek
~*~

Asiuniapp: 5/10: Miałaś dobry pomysł z tą sukienką, jednak moim zdaniem brakuje tu czegoś, co jednoznacznie wskazuje na temat tej stylizacji. Następnym razem będzie na pewno lepiej.
Esmeralda Szpetna: 4/10: Stylizacja wygląda na robioną na szybko, nie oddaje mi klimatu zadania.
Baroncia: 5/10
SUMA PUNKTÓW: 14 pkt.

Milena4321: brak stylizacji
Podsumowując:

1. Lady Anna Izabella - suma: 26 pkt.
2. Tonia - suma: 25 pkt.
3. Ronnie Weasley - suma: 25 pkt.

4. NikkiSikki - suma: 24 pkt.
5. Birgitta - suma: 21 pkt.
6. Dafna - suma: 21 pkt.
7. Ju12 - suma: 19 pkt.
8. Emilka1984 - suma: 14 pkt.
9. Milena4321 - suma: 0 pkt..

(Ze względu na to, że jedna osoba nie zrobiła stylizacji oraz, że jest to pierwszy tydzień zmagań odpada tylko jedna osoba - Milena4321)

~*~
Stylizacja na następny etap to:


Stylizacja na czerwony dywan. :love:

~*~
!Przypominam, że czas na zrobienie stylizacji macie do piątku (23:59)!
Obrazek

Awatar użytkownika
Izulqa
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 36
Rejestracja: 10 mar 2019, o 21:51
Kontakt:

"AM TOP MODEL 2" #3

Post autor: Izulqa » 1 cze 2020, o 10:12

Nadszedł czas aby po weekendzie ogłosić wyniki kolejnego etapu! W poprzednim tygodniu odpadła uczestniczka, która nie zrobiła stylizacji od początku konkursu dlatego nie będzie oddawała dziś swoich punktów.
JURY:

Baroncia
Obrazek
~*~

Asiuniapp
Obrazek
~*~
Esmeralda Szpetna
Obrazek
~*~

Przypominam, że zadaniem była stylizacja na czerwony dywan.
Ju12
Obrazek
~*~

Esmeralda Szpetna: 7/10
Baroncia: 8/10: Bardzo podoba mi się suknia, robi wrażenie.
Asiuniapp: 10/10: Czerwona suknia pasuje idealnie w tym etapie; podoba mi się dobór fryzury i makijażu oraz dodatków
SUMA PUNKTÓW: 25 pkt.
Ronnie Weasley
Obrazek
~*~

Esmeralda Szpetna: 9/10
Baroncia: 9/10: Świetna stylizacja na czerwony dywan i fajnie dobrane dodatki. Zdecydowanie się wyróżniasz.
Asiuniapp: 9/10: Pięknie wszystko razem wygląda; zastanawiam się, jak wyglądałaby ta stylizacja w innych kolorach zamiast różu.
SUMA PUNKTÓW: 27 pkt.
Birgitta
Obrazek
~*~

Esmeralda Szpetna: 8/10
Baroncia: 7/10: Suknia na pewno przyciągnie wiele spojrzeń.
Asiuniapp: 9/10: Różowa i puszysta - na pewno rzuca się w oczy; pomyślałabym o innej fryzurze, żeby pokazać piękną górę sukni.
SUMA PUNKTÓW: 24 pkt.
Dafna
Obrazek
~*~

Esmeralda Szpetna: 8/10
Baroncia: 6/10: Brakuje mi tutaj tego błysku.
Asiuniapp: 7/10: Śliczne kolory i oryginalna fryzurka, ale pasek zamieniłabym na inny dodatek (na przykład torebkę).
SUMA PUNKTÓW: 21 pkt.
Tonia
Obrazek
~*~

Esmeralda Szpetna: 8/10
Baroncia: 7/10: Suknia piękna ale nie jestem przekonana do dodatków.
Asiuniapp: 10/10: Moim zdaniem to jedna z lepszych stylizacji w tej konkurencji: są pióra, jest bordowa piękna suknia i wspaniały makijaż oraz fryzura.
SUMA PUNKTÓW: 25 pkt.
NikkiSikki
Obrazek
~*~

Esmeralda Szpetna: 8/10
Baroncia: 7/10: Świecisz jak diament.
Asiuniapp: 8/10: Cała błyszczysz, a chyba tak powinno być na czerwonym dywanie.
SUMA PUNKTÓW: 23 pkt.
Emilka1984
Obrazek
~*~

Esmeralda Szpetna: 6/10
Baroncia: 5/10: Trochę uboga ta stylizacja jak na czerwony dywan.
Asiuniapp: 6/10: Suknia jest bardzo ładna, ale według mnie brakuje dodatków.
SUMA PUNKTÓW: 17 pkt.
Lady Anna Izabella
Obrazek
~*~

Esmeralda Szpetna: 9/10
Baroncia: 7/10: Dobrałabym inny naszyjnik, stylizacja prezentuje się ładnie.
Asiuniapp: 8/10: Dobrze, że dodałaś pióra, bo całość wygląda pięknie.
SUMA PUNKTÓW: 24 pkt.
Podsumowując:

1. Ronnie Weasley - suma: 27 pkt.
2. Tonia - suma: 25 pkt.
3. Ju12 - suma: 25 pkt.

4. Lady Anna Izabella- suma: 24 pkt.
5. Birgitta - suma: 24 pkt.
6. NikkiSikki - suma: 23 pkt.
7. Dafna - suma: 21 pkt.
8. Emilka1984 - suma: 17 pkt. .

Niestety z konkursu odpada Emilka1984.
~*~

Stylizacja na następny etap:

Stylizacja na plażę.
~*~
!Przypominam, że czas na zrobienie stylizacji macie do piątku (23:59)!

Awatar użytkownika
Izulqa
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 36
Rejestracja: 10 mar 2019, o 21:51
Kontakt:

"AM TOP MODEL 2" #4

Post autor: Izulqa » 8 cze 2020, o 15:44

To był upalny tydzień, a to wszystko dlatego, że Panie miały przygotować stylizację na plażę. Jak im się udało, zobaczcie sami. Ale na początku spójrzmy na skład jurorski:
Baroncia
Obrazek
~*~

Asiuniapp
Obrazek
~*~
Esmeralda Szpetna
Obrazek
~*~
Tonia
Obrazek
~*~

Asiuniapp: 7/10: Piękne kolory i świetna zwiewna sukienka.
Esmeralda Szpetna: 9/10: Lekka i zwiewna, świetna na plażę.
Baroncia: 8/10: Piękna biało-czerwona stylizacja.
SUMA PUNKTÓW: 24 pkt.
Dafna
Obrazek
~*~

Asiuniapp: 8/10: Świetna stylizacja plażowa, dobrałaś wszystko kolorystycznie, więc wygląda bardzo dobrze.
Esmeralda Szpetna: 7/10: Raczej dałabym mniej biżuterii.
Baroncia: 7/10: Podoba mi się Twoja stylizacja, ładnie dobrane kolorki.
SUMA PUNKTÓW: 22 pkt.
Birgitta
Obrazek
~*~

Asiuniapp: 10/10: Moim zdaniem to jedna z najlepszych stylizacji w tym etapie, kolorystycznie super, plus za dodatki.
Esmeralda Szpetna: 9/10: Stylizacja bardzo mi się podoba.
Baroncia: 10 /10: Pięknie się prezentujesz, chętnie ubrałabym się w Twoją stylizację.
SUMA PUNKTÓW: 29 pkt.
NikkiSikki
Obrazek
~*~

Asiuniapp: 7/10: Użyłaś niewielu elementów, ale na plażę pasują idealnie, dobrze wyszło; zmieniłabym makijaż na nieco słabszy.
Esmeralda Szpetna: 6/10: Powinnaś zrezygnować z mocnego makijażu.
Baroncia: 7/10: Kolorowo, bardzo ładne dodatki.
SUMA PUNKTÓW: 20 pkt.
Lady Anna Izabella
Obrazek
~*~

Asiuniapp: 7/10: Kolorystycznie super, ogromny plus za torebkę, ale zmieniłabym buty.
Esmeralda Szpetna: 6 /10: Wyglądasz bardziej jak turystka niż plażowiczka.
Baroncia: 10/10: Piękny strój na spacer przy plaży, jestem na tak!
SUMA PUNKTÓW: 23 pkt.
Ju12
Obrazek
~*~

Asiuniapp: 9/10: Bardzo podoba mi się ta stylizacja, nie jest przeładowana i według mnie to jest plus.
Esmeralda Szpetna: 7/10: Mało plażowa ta stylka.
Baroncia: 7/10: Ładnie i kolorowo.
SUMA PUNKTÓW: 23 pkt.
Ronnie Weasley
Obrazek
~*~

Asiuniapp: 9/10: Świetna stylka na plażę, dodatkowe punkty za akcesoria plażowe, brak biżuterii to wielki plus.
Esmeralda Szpetna: 10/10: Idealna stylizacja na plaże.
Baroncia: 8/10: Świetne kolorki, podoba mi się.
SUMA PUNKTÓW: 27 pkt.

Podsumowując:
1. Birgitta - suma: 29 pkt.
2. Ronnie Weasley - suma: 27 pkt
3. Tonia - suma: 24 pkt.

4. Lady Anna Izabella - suma: 23 pkt.
5. Ju12 - suma: 23 pkt.
6. Dafna - suma: 22 pkt.
7. NikkiSikki - suma: 20 pkt. .

~*~
Stylizacja na następny etap to:

Panna młoda.
~*~
!Przypominam, że czas na zrobienie stylizacji macie do piątku (23:59)!

Awatar użytkownika
Izulqa
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 36
Rejestracja: 10 mar 2019, o 21:51
Kontakt:

"AM TOP MODEL 2" #5

Post autor: Izulqa » 15 cze 2020, o 21:46

Kolejny tydzień zleciał! Każda z Pań miała za zadanie stworzyć stylizację Panny Młodej. Jak się udało? Zobaczcie i oceńcie sami. W tym tygodniu Emilka1984, która odpadała 2 tygodnie temu będzie mogła oddać punkty od 0 do 5. Jury:
Asiuniapp
Obrazek
~*~
Esmeralda Szpetna
Obrazek
~*~

Ronnie Weasley
Obrazek
~*~

Asiuniapp: 6/10: Ładnie wyglądasz, ale to nie moje klimaty; tak jakby każda rzecz była trochę z innej bajki.
Esmeralda Szpetna: 7/10
Emilka1984: 4/5
SUMA PUNKTÓW: 17 pkt.
Lady Anna Izabella
Obrazek
~*~

Asiuniapp: 6/10: Suknia jest zdecydowanie ślubna, ale nie jestem przekonana do zestawu z tym nakryciem głowy.
Esmeralda Szpetna: 6/10
Emilka1984: 4/5
SUMA PUNKTÓW: 16 pkt.
Tonia
Obrazek
~*~

Asiuniapp: 10/10: Według mnie to idealna panna młoda, w pięknej sukni i że wspaniałymi dodatkami, makijaż też jest pięknie dobrany.
Esmeralda Szpetna: 10/10
Emilka1984: 4/5
SUMA PUNKTÓW: 24 pkt.
Ju12
Obrazek
~*~

Asiuniapp: 10/10: Panna młoda jak księżniczka, piękny makijaż, fryzurka i wspaniały strój.
Esmeralda Szpetna: 8/10
Emilka1984: 5/5
SUMA PUNKTÓW: 23 pkt.
Birgitta
Obrazek
~*~

Asiuniapp: 7/10: Wyglądasz bardzo ładnie, ale nie za bardzo jak panna. młoda
Esmeralda Szpetna: 8/10
Emilka1984: 3/5
SUMA PUNKTÓW: 18 pkt.
Dafna
Obrazek
~*~

Asiuniapp: 8/10: Pięknie wyglądasz w tej sukience, kwiaty i welon są świetnym dopełnieniem.
Esmeralda Szpetna: 7/10
Emilka1984: 3/5
SUMA PUNKTÓW: 18 pkt.

Podsumowując:
1. Tonia - suma: 24 pkt
2. Ju12 - suma: 23 pkt.
3. Birgitta - suma: 18 pkt.

4. Dafna - suma: 18 pkt.
5. Ronnie Weasley - suma: 17 pkt
6. Lady Anna Izabella - suma: 16 pkt. .

~*~
Stylizacja na następny etap to:

Lata 90.
~*~
!Przypominam, że czas na zrobienie stylizacji macie do piątku (23:59)!

Awatar użytkownika
Izulqa
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 36
Rejestracja: 10 mar 2019, o 21:51
Kontakt:

"AM TOP MODEL 2" #6

Post autor: Izulqa » 22 cze 2020, o 12:19

Witajcie! Dziś trochę cofniemy się w czasie. Nie tylko na Arenie towarzyszą nam wcześniejsze lata ale tak się składa, że również w naszym konkursie. A dokładniej to właśnie lata 90. są tematem stylizacji. Na tym etapie swoje punkty oddała Lady Anna Izabella, która odpadła w tamtym tygodniu. Skład jurorski:
Baroncia
Obrazek
~*~
Asiuniapp
Obrazek
~*~
Esmeralda Szpetna
Obrazek
~*~

~*~
Dafna
Obrazek
~*~

Asiuniapp: 7/10
Baroncia: 7/10
Esmeralda Szpetna: 4/10: Coś poszło nie tak.
Lady Anna Izabella: 3/5: Kurtka oczywiście z lat 90-tych.
SUMA PUNKTÓW: 21 pkt.
~*~
Birgitta
Obrazek
~*~

Asiuniapp: 6/10
Baroncia: 8/10
Esmeralda Szpetna: 8/10: Kilka elementów bym zmieniła, ale stylka i tak mi się podoba.
Lady Anna Izabella: 5/5: Dobry przykład stylu lat 90-tych, a najbardziej pasują buty i kurtka. Ładny makijaż.
SUMA PUNKTÓW: 27 pkt.
~*~
Ronnie Weasley
Obrazek
~*~

Asiuniapp: 10/10
Baroncia: 9/10
Esmeralda Szpetna: 9/10: Idealny jeansowy look.
Lady Anna Izabella: 5/5: Dzwony i materiał z jeansu, to jest to.
SUMA PUNKTÓW: 33 pkt.
~*~
T onia
Obrazek
~*~

Asiuniapp: 8/10
Baroncia: 8/10
Esmeralda Szpetna: 9/10: Bardzo mi się podoba ten outfit.
Lady Anna Izabella: 4/5: Ładnie pasuje top ze spodniami.
SUMA PUNKTÓW: 29 pkt.
~*~
Ju12
Obrazek
~*~

Asiuniapp: 10/10
Baroncia: 8/10
Esmeralda Szpetna: 7/10: Za bardzo poszalałaś z dodatkami.
Lady Anna Izabella: 4/5: Ogrodniczki kojarzą mi się z tymi czasami.
SUMA PUNKTÓW: 29 pkt.

Podsumowując:
1. Ronnie Weasley - suma: 33 pkt.
2. Ju12 - suma: 29 pkt.
3. Tonia - suma: 29 pkt.

4. Birgitta - suma: 27 pkt.
5. Dafna - suma: 21 pkt. .

~*~
Stylizacja na następny etap to:

Na sportowo.
~*~
!Przypominam, że czas na zrobienie stylizacji macie do piątku (23:59)!

Awatar użytkownika
Izulqa
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 36
Rejestracja: 10 mar 2019, o 21:51
Kontakt:

"AM TOP MODEL 2" #7

Post autor: Izulqa » 29 cze 2020, o 14:54

Finał zbliża się wielkimi krokami. Stylizacja w tym tygodniu miała być na sportowo. Zobaczmy więc jak poradziły sobie dziewczyny i która odpadnie tuż przed samym finałem. Oto jurorki:
Baroncia
Obrazek
~*~
Asiuniapp
Obrazek
~*~
Esmeralda Szpetna
Obrazek
~*~

~*~
Tonia
Obrazek
~*~

Asiuniapp: 8/10: Ciekawy i kreatywny pomysł.
Baroncia: 10/10
Esmeralda Szpetna: 8/10: Świetny pomysł z jeździectwem.
SUMA PUNKTÓW: 26pkt.
~*~

Ronnie Weasley
Obrazek
~*~

Asiuniapp: 9/10: Super dobrana stylizacja, typowo na fitness.
Baroncia: 8/10
Esmeralda Szpetna: 7/10: Stylizacja jest po prostu okej.
SUMA PUNKTÓW: 24pkt.
~*~


Ju12
Obrazek
~*~

Asiuniapp: 9/10: Świetny strój na aktywny wypoczynek w upalny dzień.
Baroncia: 10/10
Esmeralda Szpetna: 6/10: Myślę, że jedna para skarpetek by wystarczyła
SUMA PUNKTÓW: 25pkt.
~*~


Birgitta
Obrazek
~*~

Asiuniapp: 8/10: Bardzo udana stylizacja na zajęcia sportowe.
Baroncia: 7/10
Esmeralda Szpetna: 6/10: Kolorki trochę mi się nie zgrywają.
SUMA PUNKTÓW: 21pkt.
~*~



Podsumowując:
1. Tonia - suma: 26 pkt.
2. Ju12 - suma: 25 pkt.
3. Ronnie Weasley - suma: 24 pkt.

4. Birgitta - suma: 21 pkt. .

~*~
Finałowa stylizacja to:

Stare Hollywood.
~*~
!Przypominam, że czas na zrobienie stylizacji macie do piątku (23:59)!

Awatar użytkownika
Izulqa
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 36
Rejestracja: 10 mar 2019, o 21:51
Kontakt:

"AM TOP MODEL 2" #8 FINAŁ

Post autor: Izulqa » 6 lip 2020, o 11:12

Dziś w końcu wielki finał! Zadania nie było łatwe, stylizacją finałową miał być stary Hollywood. Zaraz poznamy zwyciężczynię 2 EDYCJI AM TOP MODEL! Oprócz stałego składu jurorskiego swoje głosy mogły oddać również uczestniczki konkursu. Jurorki:
Baroncia
Obrazek
~*~
Asiuniapp
Obrazek
~*~
Esmeralda Szpetna
Obrazek
~*~

Ju12
Obrazek
~*~

Asiuniapp: 10/10: Sukienka, biżuteria i te pióra...jest cudownie!
Baroncia: 10/10
Esmeralda Szpetna: 8/10
Lady Anna Izabella: 3/5
Birgitta 4/5
Dafna: 5/5
SUMA PUNKTÓW: 40 pkt.
~*~
Ronnie Weasley
Obrazek
~*~

Asiuniapp: 7/10: Pięknie wyglądasz, jednak tym razem muszę przyznać, że Twoja stylizacja nie do końca odpowiada tematyce (mowa o kapeluszu i krótkiej sukience).
Baroncia: 8/10
Esmeralda Szpetna: 9/10
Lady Anna Izabella: 3/5
Birgitta 5/5
Dafna: 4/5
SUMA PUNKTÓW: 36 pkt.
~*~
Tonia
Obrazek
~*~

Asiuniapp: 10/10: Doskonale wybrałaś suknię, dodatki, a także elegancką fryzurę. Już na pierwszy rzut oka wiadomo, jaki jest temat stylizacji.
Baroncia: 8/10
Esmeralda Szpetna: 10/10
Lady Anna Izabella: 4/5
Birgitta 3/5
Dafna: 4/5
SUMA PUNKTÓW: 39 pkt.

~*~
Podsumowując:
1. Ju12 - suma: 40 pkt.
2. Tonia - suma: 39 pkt.
3. Ronnie Weasley - suma: 36 pkt.


~*~

Zwyciężczynią zostaje:

Ju12

Obrazek
~*~


Gratulacje Ju12! Wygrałaś drugą edycję AM Top Model! Ja od siebie bardzo chciałam podziękować wszystkim dziewczynom! Ten konkurs daje na prawdę mnóstwo frajdy i teraz będzie trochę nudno jak nie będę miała zadania na ten tydzień. Dzięki jesteście wszystkie wygrane! Za to, że chciałyście poświęcać razem ze mną czas na tą zabawę :3 Fajnie jest coś tworzyć razem z Wami!

ODPOWIEDZ