Wydarzenie "Boginie" - do 2 września

Awatar użytkownika
Aurelie
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 5860
Rejestracja: 12 lis 2014, o 21:22

Wydarzenie "Boginie" - do 2 września

Post autor: Aurelie » 22 sie 2019, o 16:35

Obrazek

Drogie Panie,

Boginie to mądre, piękne i przebiegłe postacie. Wiele z nich zmieniło bieg historii w wielu mitologiach. Odnajdź w sobie boginię dzięki naszemu najnowszemu wydarzeniu!

Jak grać w wydarzenie:
Możesz rozpocząć wydarzenie, klikając jego ikonkę. Po wejściu do wydarzenia zobaczysz planszę z 9 zakrytymi polami. Odwróć je, aby zobaczyć, co ukryte jest pod spodem! Musisz znaleźć 3 takie same elementy, aby otrzymać nagrodę.

Nie zapominaj, że plansza resetuje się automatycznie co 3 godziny. Oznacza to, że jest aż 8 resetów w ciągu doby! Reset planszy kosztuje tylko 3 diamenty.

Wydarzenie Boginie jest dostępne do 2 września, do godziny 13:00.

Miłej zabawy!
Zespół Areny Mody

PS. Instrukcję dla tego typu wydarzenia znajdziecie też na forum: (Wydarzenia) Jak grać w plansze "3x3"
Obrazek
Żadna dama nie będzie walczyć sama

Awatar użytkownika
Mili29
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 345
Rejestracja: 11 mar 2016, o 19:34
Lokalizacja: Bielsko-Biała.

Re: Wydarzenie "Boginie" - do 2 września

Post autor: Mili29 » 22 sie 2019, o 16:53

Nie Lubię 3x3. Tak samo jak pasjansa. Czekam na Teleport, miał być z Afryką, czy z Pożegnaniem Lata.
Mili29

Awatar użytkownika
Lady_Blair
Miss Podstawówki
Miss Podstawówki
Posty: 465
Rejestracja: 31 sie 2015, o 13:13

Re: Wydarzenie "Boginie" - do 2 września

Post autor: Lady_Blair » 22 sie 2019, o 16:53

Bardzo słabo, że podniesiono cenę odkrycia kwadratu za diamenty. Reset co 3 godziny, 8 prób w ciągu doby - z czego 2 przepadają na spanie, a 1 gdzieś w ciągu dnia się przegapi. Ze szczęściem jakie towarzyszy eventowi 3x3, żeby się obłowić trzeba przy większości prób pomagać sobie odkrywaniem za di, także ta podwyżka będzie odczuwalna. Przy najmniejszym szczęściu, zamiast 8 di za rzecz, teraz trzeba będzie zapłacić 11 (3 ruchy za 3 di plus 1 ruch za 2 di). W bilansie całego eventu można stracić kilkadziesiąt di więcej, w porównaniu do dawniejszych zasad.

Co do rzeczy w evencie... są świetne !!! :love: Bardzo podobają mi się ubrania i oryginalne dodatki. Moim celem jest minimum plansza nr 4, gdzie czeka cudna muszla. Chętnie też przygarnę koszyczek z królikiem i te delikatne, kobiece sukienki. Każdej planszy towarzyszy dodatkowo ładna fryzura, więc tym bardziej jest chęć żeby poszaleć w tym evencie.

Awatar użytkownika
Bezgraniczny
Miss Gimnazjum
Miss Gimnazjum
Posty: 771
Rejestracja: 10 lip 2015, o 16:27
Kontakt:

Re: Wydarzenie "Boginie" - do 2 września

Post autor: Bezgraniczny » 22 sie 2019, o 17:26

PRZEPRASZAM ZA ZDJĘCIA, ALE TO JUŻ REGELINDY ROBOTA, ABY WSZYSTKO ŁADNIE POKAZAĆ :D
(na telefonie nie było lepszej możliwości)

Plansza 1

Obrazek
Obrazek

Plansza 2

Obrazek
Obrazek

Plansza 3

Obrazek
Obrazek

Plansza 4

Obrazek
Obrazek

Plansza 5
Obrazek
Obrazek

Plansza 6

Obrazek
Obrazek

-Lei-
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 11
Rejestracja: 21 gru 2014, o 10:48

Re: Wydarzenie "Boginie" - do 2 września

Post autor: -Lei- » 22 sie 2019, o 18:43

Moim zdaniem jeden z najpiękniejszych eventów na AM :love:
Graficy się bardzo postarali, suknie są rewelacyjnie narysowane i aż kuszą, żeby zrobić event cały.
Jednak jest jeden problem. Nie wiem, jaki pazerny ''geniusz'' postanowił podnieść cenę za pole, ale najwyraźniej nie pomyślał, że niektórych może to od eventu odepchnąć. Np. mam ochotę zgarnąć fryzurę z ostatniej planszy, jednak skończę event wcześniej. Posiadam diaxy, dzięki którym machnęłabym calutki, ale podniesiona cena sprawia, że nie wydam nawet tyle, ile wydałabym przy normalnej cenie. Jakiś taki opór mam :D
Niestety to już coraz częstsze, że podnoszą ceny eventów... pudełko, bohaterki, teraz 3x3... najzabawniejsze, że akurat te eventy, które i tak nie cieszą się zbytnią popularnością. Więc dlaczego jeszcze robią je droższymi? ?(
-Mei- na AM. ''Choćby Ci zabrano wszystko, a Twe szczęście wiatr rozwieje, nie zabierze ostatniego - pozostawi Ci nadzieję.''

Awatar użytkownika
LaFemmeNikita
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 340
Rejestracja: 27 cze 2015, o 11:15

Re: Wydarzenie "Boginie" - do 2 września

Post autor: LaFemmeNikita » 23 sie 2019, o 08:59

Sprytnie to zrobili. Jak już wydasz te 2 diamenty na ruch i nie trafisz to potem szkoda przerwać i zostać z niczym. Wydałaś przecież 2 diamenty i właściwie jesteś teraz zmuszona wydać kolejne 3 diaxy.
Następny ruch powinien być już za 4 diamenty >:D Skoro już wydałaś 2+3 diamenty na dwa poprzednie dwa ruchy to przecież teraz nie przerwiesz. Ładna fryzura czeka na Ciebie ;)

Awatar użytkownika
Chintanika
Miss Dyskoteki
Miss Dyskoteki
Posty: 1028
Rejestracja: 9 lip 2010, o 15:23

Re: Wydarzenie "Boginie" - do 2 września

Post autor: Chintanika » 23 sie 2019, o 09:22

Faktycznie nie fajnie ze została podniesiona cena za ruch za di , ale dawno nie widziałam tak pięknie narysowanych ubrań i fryzur :love: ze i tak zrobie event w całości to jest poprostu must have . 8o
"Dziś... już dziś podziel się swoją radością, już dziś pomódl się przez chwilę, już dziś u roń choć jedną łzę, już dziś zacznij żyć naprawdę, już dziś zacznij marzyć. Dziś... Bo nigdy nie wiesz... czy nadejdzie jutro."

Joanka
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 167
Rejestracja: 11 lis 2014, o 19:49

Re: Wydarzenie "Boginie" - do 2 września

Post autor: Joanka » 23 sie 2019, o 09:45

Z zasady staram się nie wydawać di, 3x3 i tak jest parszywym wydarzeniem gdzie chyba tylko raz zebrałam pierwszą planszę, więc jak dla mnie ta zmiana na plus. Plansza częściej się resetuje wiec większe prawdopodobieństwo że coś jednak trafię. Pierwszy ruch potaniał :D klikam za 1 szm. więc jak widzę że nic już z tego nie uzbierał to tylko tyle tracę i nie klikam więcej.
Rzeczy są śliczne, ale praktycznie tylko na 1 raz... więc nie sklonią mnie do klikania za di, zwłaszcza że szykuje się piękna kolekcja.
Ostatnia fryzurka jest boska :love: Ale trzeba bez niej żyć :P

Awatar użytkownika
Heidi
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 31
Rejestracja: 15 sie 2019, o 13:15
Kontakt:

Re: Wydarzenie "Boginie" - do 2 września

Post autor: Heidi » 23 sie 2019, o 22:29

Ja na ten moment czekam na darmowe ruchy, ale niestety jeśli nie uda mi się zrobić czegokolwiek, to będę zmuszona wydać diaxy - bo wydarzenie jest po prostu szalenie dobrze przygotowane, nagrody są przepiękne. Sprytnie, sprytnie
Obrazek

Tutaj jestem na AM -> Heidi

Awatar użytkownika
Regelinda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2539
Rejestracja: 16 paź 2014, o 00:14

Re: Wydarzenie "Boginie" - do 2 września

Post autor: Regelinda » 24 sie 2019, o 00:24

Plansza 1



Obrazek



ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek



Obrazek



Nagroda



Obrazek



ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek








Plansza 2



Obrazek



ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek



Obrazek



Nagroda



Obrazek



ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek








Plansza 3



Obrazek



ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek



Obrazek



Nagroda



Obrazek



ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek








Plansza 4



Obrazek



ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek



Obrazek

Obrazek



Nagroda



Obrazek



ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek








Plansza 5



Obrazek



ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek



Obrazek



Nagroda



Obrazek








Plansza 6



Obrazek



ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek



Obrazek



Nagroda



Obrazek
Ostatnio zmieniony 26 sie 2019, o 21:43 przez Regelinda, łącznie zmieniany 9 razy.

Awatar użytkownika
Mili29
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 345
Rejestracja: 11 mar 2016, o 19:34
Lokalizacja: Bielsko-Biała.

Re: Wydarzenie "Boginie" - do 2 września

Post autor: Mili29 » 24 sie 2019, o 11:48

Szkoda di na taki event. Za darmo nie da sie nic wygrac, wiec daruje sobie.
Mili29

Awatar użytkownika
Afra
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 195
Rejestracja: 19 maja 2013, o 13:19
Lokalizacja: Szczecin

Re: Wydarzenie "Boginie" - do 2 września

Post autor: Afra » 24 sie 2019, o 18:32

Zgarne pierwsze dwie i odpuszczam :p
i'm Afra Route.

Awatar użytkownika
Karodziejka
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 95
Rejestracja: 23 kwie 2010, o 20:09
Lokalizacja: Czeluści Piekła

Re: Wydarzenie "Boginie" - do 2 września

Post autor: Karodziejka » 24 sie 2019, o 20:31

Tak, tak, tak i jeszcze raz tak Obrazek

Czekałam na te wydarzenie z niecierpliwością

Piękna suknia z trzeciej plany oraz fryzurka z drugiej skradły moje serce
Obrazek

sakura90
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 6
Rejestracja: 14 paź 2013, o 13:10

Re: Wydarzenie "Boginie" - do 2 września

Post autor: sakura90 » 25 sie 2019, o 08:48

Ja jestem rozczarowana...nie mozna założyć obu bransolet z planszy nr 3...tyle diamentów a tu taka nie zbyt mila niespodzianka

Awatar użytkownika
Regelinda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2539
Rejestracja: 16 paź 2014, o 00:14

Re: Wydarzenie "Boginie" - do 2 września

Post autor: Regelinda » 25 sie 2019, o 10:56

Można, ale nie na aplikacji. Taki sam problem jest na planszy nr 4. Nie można założyć bransolety na ramię i dodać jednocześnie muszli. Na wersji stacjonarnej nie ma problemu, ale w aplikacji nie ogarnęli widać możliwości zakładania dwóch rzeczy z jednej kategorii.

Zablokowany