Wydarzenie "Lato w stylu vintage" - do 15 lipca

Awatar użytkownika
Casandra
Administratorka forum
Administratorka forum
Posty: 7480
Rejestracja: 14 kwie 2010, o 16:58
Lokalizacja: Katowice

Wydarzenie "Lato w stylu vintage" - do 15 lipca

Post autor: Casandra » 8 lip 2019, o 13:10

Obrazek
Drogie Panie,

Jesteście gotowe na Lato w stylu vintage? Co powiecie na strój kąpielowy, który mogłaby nosić Brigitte Bardot albo Audrey Hepburn? Ikony, które nawet współczesny świat mody podziwia! Czeka na Was klasyczna moda plażowa, stylowe fryzury i nowe pozy!

Kilka wskazówek:
  • zakręcić można za szmaragdy (lub jeśli ich nie masz, za diamenty) co 20 minut. Możesz zebrać do 5 szmaragdowych zakręceń.
  • zapoznaj się z kursem wymiany, dzięki czemu będziesz wiedzieć, które kombinacje dają najwięcej monet.
  • odblokuj dodatkowe wiersze, aby uzyskać o wiele więcej monet. Nawet jeśli odblokujesz 3 wiersze, to nadal płacisz tylko jak za jedno zakręcenie!
  • Jokery to Twoi przyjaciele - zwiększają szansę na uzyskanie lepszych nagród! Upewnij się, że zawsze posiadasz kilka. Są one pobierane automatycznie z Twojego konta, bez względu na to czy jokery wypadną na wszystkich trzech(lub 2 lub 1) rzędach czy nie.
  • w każdym pudełku są nagrody, wystarczy tylko zagrać! Pudełka są trzy - najmniejsze, średnie i największe. Przedmioty są również zróżnicowane w punktach mody. W największym pudełku, płacisz najwięcej monet, ale zdobywasz przedmioty z większą ilością punktów mody!
Nie wiesz jak grać w to wydarzenie? Zapraszamy na nasz kanał na youtube gdzie wszystko zostało wyjaśnione.

Wydarzenie Lato w stylu vintage jest dostępne do 15 lipca, do godziny 13:00.

Miłej zabawy!
Zespół Areny Mody

PS. Instrukcję dla tego typu wydarzenia znajdziecie też na forum: (Wydarzenia) Zasady eventu typu "Maszyna losująca"
Poznaj świat Mystificity - rekrutacja trwa
Obrazek
"Życie bez czekolady jest jak plaża bez morza"

Awatar użytkownika
Lady_Blair
Miss Podstawówki
Miss Podstawówki
Posty: 465
Rejestracja: 31 sie 2015, o 13:13

Re: Wydarzenie "Lato w stylu vintage" - do 15 lipca

Post autor: Lady_Blair » 8 lip 2019, o 13:29

Tego rodzaju gotowe pozy są mi zbędne, bo ciężko z nimi cokolwiek wykombinować, fryzury takie sobie - mam już w salonie ładniejsze w stylu retro, ubrania również słabe, można wygrzebać z garderoby dużo lepsze stroje kąpielowe, które były dostępne w kolekcjach. Praktycznie nic ciekawego i godnego uwagi nie ma w tym evencie. Na pewno nie będę odblokowywać rzędów czy kręcić za di. To co uda się uzbierać ze szmaragdowych kręceń to będzie. Jedyne elementy, które warto mieć to piłka z pierwszego pudła, dmuchany arbuz z drugiego i drink z trzeciego - trzy ciekawe dodatki do uzupełnienia leniej stylizacji. Oprócz tych trzech elementów wszystko mocno przeciętne, nie warte nakładów szmaragdów czy diamentów jakich wymaga ta forma eventu żeby się obłowić. Na to jak wyglądają te rzeczy, uważam że powinny pojawić się w kolekcji, a nie w evencie.

Awatar użytkownika
Hellsing
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 302
Rejestracja: 22 lip 2014, o 16:05

Re: Wydarzenie "Lato w stylu vintage" - do 15 lipca

Post autor: Hellsing » 8 lip 2019, o 14:40

Rzeczy bardzo mi się podobają, ale forma jest okropnie droga. Z ostatniej będę męczyć drinki i fryzurę, z środkowej również fryzurę i arbuza <3 Pierwsza bieda z nędzą, praktycznie same dodatki, aż mi szkoda zbierać tyle bubli dla pozy, ale chcę chociaż jedną.

Awatar użytkownika
Mili29
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 345
Rejestracja: 11 mar 2016, o 19:34
Lokalizacja: Bielsko-Biała.

Re: Wydarzenie "Lato w stylu vintage" - do 15 lipca

Post autor: Mili29 » 8 lip 2019, o 17:07

Masakra. Kolejny!! MEGA BARDZO!!! DROGI!!!! Event. Z pasjansa nic nie mam, z tego tez nic nie zdobede. Coraz Gorzej w A.M Się Dzieje.
Mili29

Awatar użytkownika
Regelinda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2559
Rejestracja: 16 paź 2014, o 00:14

Re: Wydarzenie "Lato w stylu vintage" - do 15 lipca

Post autor: Regelinda » 8 lip 2019, o 19:02

Ostra impreza była, że laski potraciły głowy :D
ObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Lyanna
Miss Gimnazjum
Miss Gimnazjum
Posty: 956
Rejestracja: 12 wrz 2012, o 15:53

Re: Wydarzenie "Lato w stylu vintage" - do 15 lipca

Post autor: Lyanna » 8 lip 2019, o 20:45

Lady_Blair pisze:
8 lip 2019, o 13:29
Tego rodzaju gotowe pozy są mi zbędne, bo ciężko z nimi cokolwiek wykombinować, fryzury takie sobie - mam już w salonie ładniejsze w stylu retro, ubrania również słabe, można wygrzebać z garderoby dużo lepsze stroje kąpielowe, które były dostępne w kolekcjach. Praktycznie nic ciekawego i godnego uwagi nie ma w tym evencie. Na pewno nie będę odblokowywać rzędów czy kręcić za di. To co uda się uzbierać ze szmaragdowych kręceń to będzie. Jedyne elementy, które warto mieć to piłka z pierwszego pudła, dmuchany arbuz z drugiego i drink z trzeciego - trzy ciekawe dodatki do uzupełnienia leniej stylizacji. Oprócz tych trzech elementów wszystko mocno przeciętne, nie warte nakładów szmaragdów czy diamentów jakich wymaga ta forma eventu żeby się obłowić. Na to jak wyglądają te rzeczy, uważam że powinny pojawić się w kolekcji, a nie w evencie.
Całkowicie się z Tobą zgadzam :thumbup: Jedynie do rzeczy wartych zainteresowania dodałabym Obrazek (uwielbiam ten kształt okularów :love: ) i Obrazek (zależy od kolorów jakie są do zdobycia, jeszcze ich nie widziałam) :)
Nie zamierzam wydawać diamentów, ani wyrzucać szmaragdów na jokery, które raczej mają mały wpływ na grę- własnie trafiłam 5 podków, a w sumie mam 5 rzeczy z dużego pudełka i 1 ze średniego :P
Obrazek

Awatar użytkownika
Regelinda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2559
Rejestracja: 16 paź 2014, o 00:14

Re: Wydarzenie "Lato w stylu vintage" - do 15 lipca

Post autor: Regelinda » 9 lip 2019, o 00:24

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Amantis
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 288
Rejestracja: 16 lut 2017, o 20:56

Re: Wydarzenie "Lato w stylu vintage" - do 15 lipca

Post autor: Amantis » 9 lip 2019, o 11:45

Stylka pod tytulem-chatka na kurzej nozce,ewentualnie odlot bociana

Obrazek

Lady_Blair ma calkowita racje,tego typu pozy sa do niczego.Podzielili niby lalom ciala ,zabrali nam cycki,zeby bylo mozna fajniejsze pozy zrobic ale poki co tej fajnosci jakos nie widac za bardzo...tym bardziej jesli pozy dostajemy jako calosciowe gotowce...

Awatar użytkownika
Regelinda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2559
Rejestracja: 16 paź 2014, o 00:14

Re: Wydarzenie "Lato w stylu vintage" - do 15 lipca

Post autor: Regelinda » 9 lip 2019, o 11:53

Czepiasz sie. Za dluga kiecka po prostu :D

Awatar użytkownika
Mili29
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 345
Rejestracja: 11 mar 2016, o 19:34
Lokalizacja: Bielsko-Biała.

Re: Wydarzenie "Lato w stylu vintage" - do 15 lipca

Post autor: Mili29 » 9 lip 2019, o 17:12

Ja w ten event nawet nie gram. Nieciekawe rzeczy do zdobycia, No i ruchy za szmaragdy.
Mili29

Awatar użytkownika
Anabeliana
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 229
Rejestracja: 1 paź 2014, o 15:45

Re: Wydarzenie "Lato w stylu vintage" - do 15 lipca

Post autor: Anabeliana » 9 lip 2019, o 17:33

A mnie to denerwują te okulary, które ładują do każdego eventu czy kolekcji... :evil:

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Wydarzenie "Lato w stylu vintage" - do 15 lipca

Post autor: Katriel Tremaine » 9 lip 2019, o 23:00

Też nie przepadam za okularami, bo bardzo często mają idiotyczny kształt.
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

charmed
Miss Podstawówki
Miss Podstawówki
Posty: 473
Rejestracja: 7 lut 2014, o 14:00

Re: Wydarzenie "Lato w stylu vintage" - do 15 lipca

Post autor: charmed » 10 lip 2019, o 16:10

Fryzurę z małego zdobyłam za 6 próbą, z średniego za 3 próbą oraz z dużego za 2 próbą. Teraz już będzie wszystko losowo. Nieszczególnie mi zależy na czymkolwiek, a pozy całkowicie dla mnie zbędne.

aniaania
Miss Podstawówki
Miss Podstawówki
Posty: 403
Rejestracja: 2 lis 2016, o 19:20

Re: Wydarzenie "Lato w stylu vintage" - do 15 lipca

Post autor: aniaania » 15 lip 2019, o 12:49

ja losowałam tylko z pierwszego pudełka i niestety nie udało się zdobyć pozy, zabrakło mi 6 rzeczy, ale ostatnie 2 dni miałam jakiegoś mega pecha do zbierania tych monet za trafne kombinacje

Zablokowany