Zmiany w grze-polaczenie serwerow

Wszelkie dyskusje na temat gry. O wydarzeniach i kolekcjach dyskutujemy w dziale ogłoszeń!
Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Zmiany w grze-polaczenie serwerow

Post autor: Katriel Tremaine » 19 cze 2019, o 12:01

Nie, z tego co sobie SAMI zrozumieliśmy (bo administracja naszej wersji językowej ma nas w najwyższym poważaniu) i SAMI sobie przetłumaczyliśmy, to zostanie jedno konto z najwyższym poziomem, a to co jest na innych kontach zostanie przeniesione na to konto, które zostaje. No ale nie mamy pewności, czy wszystko zrozumiałyśmy właściwie.
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Awatar użytkownika
Regelinda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2539
Rejestracja: 16 paź 2014, o 00:14

Re: Zmiany w grze-polaczenie serwerow

Post autor: Regelinda » 19 cze 2019, o 12:07

Aeryn, ja chyba wiem o co chodzi. Genialnie na tym samym loginie i haśle mogłaś mieć po jednym koncie na każdej wersji. Jak widać niektóre osoby w różnych wersjach używały różnych haseł i loginów. Jeśli za wyznacznik jednego użytkownika mają być brane konta na różnych wersjach z jednego loginu, to te z innych a z tej samej strefy i z jednego niezgłoszobego IP mogą zostać uznane za multikonto. Nie jest wcale pewne, że zostaną one połączone, skoro mają inny login.

Awatar użytkownika
Amantis
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 288
Rejestracja: 16 lut 2017, o 20:56

Re: Zmiany w grze-polaczenie serwerow

Post autor: Amantis » 19 cze 2019, o 12:44

Mnie problem nie dotyczy gdyz wszedzie rejestrowalam sie tymi samymi danymi.Nie wiem jednak jak bedzie rozwiazany problem przedstawiony powyzej.Jedno jest pewne ,nie bedzie mozna miec 2 postaci ( i wiecej ) w jednym regionie.Jesli wiec automatycznie po polaczeniu jedna z postaci nie zostanie usunieta,podejrzewam ze trzeba bedzie to zglosic ,by nie dostac bana...

Malini
Community Manager
Community Manager
Posty: 55
Rejestracja: 20 paź 2015, o 13:40
Kontakt:

Re: Zmiany w grze-polaczenie serwerow

Post autor: Malini » 19 cze 2019, o 13:59

Żadnego tranfseru na ten moment nie będzie.
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Lady_Blair
Miss Podstawówki
Miss Podstawówki
Posty: 465
Rejestracja: 31 sie 2015, o 13:13

Re: Zmiany w grze-polaczenie serwerow

Post autor: Lady_Blair » 19 cze 2019, o 14:11

Na wielu innych wersjach poszła wiadomość o łączeniu serwerów i nagle tego nie będzie? A jakieś słowo wyjaśnienia dlaczego nie? ?( Przecież na bułgarskiej wersji łączenie zaczęło się kilka dni temu... z czego wynika zmiana strategii i decyzja o wycofaniu się z pomysłu?
Sam pomysł połączenia graczy różnych narodowości wydaje się być według mnie bardzo interesujący i trochę szkoda, że coś nie wyszło. Większość tych pro gier online to właśnie takie, gdzie jest integracja graczy z różnych narodowości. Może akurat taka zmiana dałaby kopa rozleniwionym już dziewczynom. Takie moje zdanie.

Awatar użytkownika
Ayanami
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 104
Rejestracja: 22 lut 2010, o 18:21
Lokalizacja: Wanderland
Kontakt:

Re: Zmiany w grze-polaczenie serwerow

Post autor: Ayanami » 19 cze 2019, o 14:40

z wersji hiszpanskiej

Hola Queridas Ladies,
Nos gustaría informarles que la idea de REGIONES se pospondrá y no vamos a fusionar los servidores.
Todavía no estamos listos con este concepto y es por eso que no se ejecutará.

Gracias por su comprensión.
Equipo de Lady Popular


Chcielibyśmy poinformować, że idea REGIONÓW zostanie przełożona i nie połączymy serwerów.
Nie jesteśmy jeszcze gotowi na tę koncepcję i dlatego nie zostanie ona wykonana.

Dzięki za zrozumienie.
Zespół Lady Popular

myslę, że jak przyszła informacja zwrotna od graczy to developer zorientował się ile to połączenie niesie ze sobą problemów; już pomijając ewentualne multikonta, ciekawe jak by moderacja miała działać skoro na różnych serwerach panują różne reguły m.in. związane z reklamowaniem innych graczy, informowaniem o głosowaniu

Awatar użytkownika
Amantis
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 288
Rejestracja: 16 lut 2017, o 20:56

Re: Zmiany w grze-polaczenie serwerow

Post autor: Amantis » 19 cze 2019, o 15:24

Formowanie pierwszego regionu mialo miec miejsce 17 czerwca,widocznie cos poszlo nie tak i dlatego wycofali sie tymczasowo z pomyslu.W sumie szkoda,mnie pomysl sie nawet podobal :)

Awatar użytkownika
Mandaloriana
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 394
Rejestracja: 18 wrz 2010, o 19:16

Re: Zmiany w grze-polaczenie serwerow

Post autor: Mandaloriana » 20 cze 2019, o 10:03

Ja tam będę szczęśliwa jak przestaną w końcu mieszać i partolić wszystko co jest możliwe do spartolenia....Te ich całe kombinowania nie wychodzą na dobre....
Obrazek

"Bądź tym kim jesteś, i mów to co czujesz, ponieważ ci, którzy mają z tym problem nie są ważni, a ci, którzy są ważni nie mają z tym problemu." 8o

"Złapałam się na tym, że ludzie wiedzą o moim życiu więcej niż ja sama" 8o

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Zmiany w grze-polaczenie serwerow

Post autor: Katriel Tremaine » 20 cze 2019, o 13:09

Lady_Blair pisze:
19 cze 2019, o 14:11
Sam pomysł połączenia graczy różnych narodowości wydaje się być według mnie bardzo interesujący i trochę szkoda, że coś nie wyszło. Większość tych pro gier online to właśnie takie, gdzie jest integracja graczy z różnych narodowości. Może akurat taka zmiana dałaby kopa rozleniwionym już dziewczynom.
A mnie się ten pomysł nie podoba, bo zaczęłam grać w AM właśnie dlatego, żeby mieć choć jedną grę, gdzie się mogę komunikować w całości po polsku... Druga rzecz, że porównywanie AM do tych, jak to nazwałaś, "pro gier on line" (dla mnie jako wieloletniego gracza w rozmaite gry tego typu określenie co najmniej dziwaczne) jest nieporozumieniem. Dlaczego? tu nie muszę zebrać party, żeby coś zrobić, bo tu mamy tylko arenę mody, to jest gra solowa, więc integracja jest nam tak potrzebna jak rybce rower. A trzecia sprawa, to jeśli ktoś jest rozleniwiony, to taki pozostanie, a kto gra, bo lubi, to gra bez tego. I żeby nie było, to jest moja całkiem prywatna opinia.

Reasumując, ja się cieszę, że regionalizacji nie będzie. Może do czasu gdy będzie możliwa ja już przestanę się tu dobrze bawić.
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Awatar użytkownika
Lady_Blair
Miss Podstawówki
Miss Podstawówki
Posty: 465
Rejestracja: 31 sie 2015, o 13:13

Re: Zmiany w grze-polaczenie serwerow

Post autor: Lady_Blair » 20 cze 2019, o 13:56

Ja nie jestem "wieloletnią graczką w rozmaite gry", dlatego cieszyłam się na pomysł międzynarodowej integracji na AM. Co do gry solowej to tak, jest to gra bardziej indywidualna niż zespołowa, ale jednak to co trzyma tu wieloletnie graczki to ludzie, a nie eventy z ubraniami. Gdyby bazować tylko na przebieraniu Lalki to gra znudziłaby się po kilku miesiącach. Co za tym idzie... ja uważam, że im więcej ludzi tym lepiej.

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Zmiany w grze-polaczenie serwerow

Post autor: Katriel Tremaine » 20 cze 2019, o 14:45

Cóż... przebieranie lalki to ja traktuję jak dodatek. A to na czym się gra opiera dostarcza mi wystarczającej rozrywki i mnie do dobrej zabawy nie jest potrzebne łączenie serwerów.
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Awatar użytkownika
Mandaloriana
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 394
Rejestracja: 18 wrz 2010, o 19:16

Re: Zmiany w grze-polaczenie serwerow

Post autor: Mandaloriana » 21 cze 2019, o 07:24

Ile osób tyle opinii. Choć ja sama nie jestem za tym pomysłem, dobrze czuję się w takiej wersji jaka jest teraz....nie wyobrażam sobie by grać z innymi narodowościami....i to w tej grze mi się podoba. Mam wybór i mogę grać na innych serwerach wedle uznania, nie lubię być pakowana do jednego wora ze wszystkim
..nie zrozumieć tego na opak 😁 Nie wyobrażam sobie przyjęć i czatów w takim połączeniu...będzie to trochę komicznie wyglądać. Już sobie wyobrażam jak w wielu przypadkach pójdzie translator w ruch 🤣 bo przecież też będzie się trzeba komunikować. Jest dobrze jak jest...i niech tak pozostanie....nie widzę tej potrzeby by to zmieniać. Śmiem twierdzić, że nie tylko my jesteśmy przeciw takiemu pomysłowi....zamiast takich pomysłów mogliby uatrakcyjnić grę....dlaczego by np. nie wprowadzić mini gier gdzie Panie będą mogły ze sobą się w nich zmierzyć....a nie z komputerem...😁
Obrazek

"Bądź tym kim jesteś, i mów to co czujesz, ponieważ ci, którzy mają z tym problem nie są ważni, a ci, którzy są ważni nie mają z tym problemu." 8o

"Złapałam się na tym, że ludzie wiedzą o moim życiu więcej niż ja sama" 8o

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Zmiany w grze-polaczenie serwerow

Post autor: Katriel Tremaine » 24 cze 2019, o 13:12

Przede wszystkim to zanim zdecydują się na połączenie, to powinni kupić porządne serwery, bo te co mają, to jakieś nieporozumienie.
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Awatar użytkownika
Anabeliana
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 229
Rejestracja: 1 paź 2014, o 15:45

Re: Zmiany w grze-polaczenie serwerow

Post autor: Anabeliana » 24 lip 2019, o 14:24

Jak dla mnie to w ogóle jakiś durny pomysł na łączenie serwerów czy jak to tam się zwie, uważam że będzie jeden wielki bajzel...

ODPOWIEDZ