ktos ukradla mi klub

Masz pytanie, które nie znajduje się w FAQ? Możesz zadać je w tym miejscu.
beti9630
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 2
Rejestracja: 5 kwie 2016, o 14:12

ktos ukradla mi klub

Post autor: beti9630 » 28 maja 2019, o 16:51

witam co mam zrobic jesli ktos mi ukradl klub,bylam nieaktywna dluzszy czas a jakas laska zostala liderka w klubie bez mojej wiedzy co robic

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: ktos ukradla mi klub

Post autor: Katriel Tremaine » 28 maja 2019, o 17:02

Po pierwsze należałoby zacząć od napisania tego postu po polsku, po drugie nikt ci niczego nie ukradł. Nie można ukraść klubu, można go jedynie okraść z pucharów. W twojej sytuacji nie doszło do żadnej kradzieży, po prostu system wymienił nieaktywną osobę na funkcji liderki, nic więcej. Co możesz zrobić? Grzecznie poprosić o zwrot funkcji (grzecznie to znaczy w ciut innym tonie niż post napisany wyżej, bez oskarżeń o kradzież), może się udać, ale nie musi. Dziwi mnie tylko, że o klubowiczce piszesz w formie "jakaś laska", przecież byłyście razem w klubie, no to chyba wiesz co to za laska, co? A na przyszłość masz nauczkę, gdy się lideruje w klubie, to trzeba być aktywnym, bo system likwiduje takie luki na swój sposób.
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Awatar użytkownika
Regelinda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2539
Rejestracja: 16 paź 2014, o 00:14

Re: ktos ukradla mi klub

Post autor: Regelinda » 28 maja 2019, o 20:29

Liderką klubu przestaje się być bo 14 dniach nielogowania się do gry. Wówczas nową liderką zostaje członkini klubu z najwyższym poziomem. Nie musi ona być wideliderką.

ODPOWIEDZ