Kuferek w garderobie.

Masz propozycje zmian w grze? Możesz je przedstawić tutaj.
Awatar użytkownika
xjeloneek
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 8
Rejestracja: 19 sty 2018, o 22:05

Kuferek w garderobie.

Post autor: xjeloneek » 11 kwie 2019, o 23:26

Witam,
Jeśli był już temat poruszany to przepraszam oraz proszę o przeniesienie.
Często np. w eventach można wygrać rzeczy, które nam się nie podobają i nigdy ich nie założymy.

Moim pomysłem jest dodanie "kuferka" do garderoby, w którym mogłybyśmy przechowywać takie rzeczy. Wtedy te ubrania nie pokazywałyby nam się w ogólnej "liście" ciuszków, ale zawsze mogłybyśmy go otwierać i przywracać daną rzecz. Coś jak chowanie starych rzeczy do kartonu i wkładanie go na górę szafy.
Osobiście żeby znaleźć coś ciekawego do stylizacji często muszę szukać w ubraniach, które mi się nie podobają lub przestały podobać.
Uważam, że w ten sposób byłoby łatwiej szukać i zapanowałby porządek w naszych garderobach.

Ikona takiego kuferka mogłaby znajdować się przy opcji "zapisz" lub "rozbierz". Klik, i rozwija się lista z ciuchami, których już nie chcemy. Aby przenieść je do tego miejsca pokazywałaby się (to tylko przykład) ikona kuferka tuż obok wyboru koloru danej rzeczy. Kiedy by się w nią kliknęło, ubranie automatycznie przenosiłoby się do niego.

Czekam na rozpatrzenie mojej propozycji.
Pozdrawiam, xjeloneek

Awatar użytkownika
Marvello
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 150
Rejestracja: 3 sie 2018, o 13:49

Re: Kuferek w garderobie.

Post autor: Marvello » 12 kwie 2019, o 00:00

Ja uważam, że sama inicjatywa takiego kuferka jest spoko :D Przydałby się i trochę uporządkował. Też mam rzeczy, których nie noszę, albo są za daleko
Silversoul :love: Wiceliderka Klubu Moonlight Ladies

Tinka
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 116
Rejestracja: 20 lip 2017, o 00:31

Re: Kuferek w garderobie.

Post autor: Tinka » 13 kwie 2019, o 01:16

Mnie się pomysł bardzo podoba :D przydałoby się coś takiego :)
Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich.

aMelisa
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 68
Rejestracja: 22 lip 2018, o 11:39

Re: Kuferek w garderobie.

Post autor: aMelisa » 14 kwie 2019, o 14:37

pomysl jest ok ale po co mi w garderobie "cos" z rzeczami zbednymi gdzie nigdy nie bede zagladala? lepsza bylaby opcja "kosz" usun dana rzecz z garderoby i za kazde stale usuniecie np po kilka punktow mody

Awatar użytkownika
Regelinda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2539
Rejestracja: 16 paź 2014, o 00:14

Re: Kuferek w garderobie.

Post autor: Regelinda » 14 kwie 2019, o 19:44

A te kilka punktów mody to mają zabierać czy dodawać w nagrodę na porzadki?

Awatar użytkownika
Amantis
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 288
Rejestracja: 16 lut 2017, o 20:56

Re: Kuferek w garderobie.

Post autor: Amantis » 14 kwie 2019, o 21:54

To juz lepiej mogliby wprowadzic cos w stylu recykling-wrzucasz do kosza 5 ubran-wyciagasz 1 ciuch,ze starych kolekcji lub ewentow o takiej samej wartosci punktowej jak wrzucone do kosza ciuchy.Rozwiazaloby to problem puntow i nadmiaru ciuchow.Nawet jesli dostaniesz jakis ciuch ktorego nie chcesz...to 4 jakby nie bylo sie pozbywasz ;)

Awatar użytkownika
Regelinda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2539
Rejestracja: 16 paź 2014, o 00:14

Re: Kuferek w garderobie.

Post autor: Regelinda » 14 kwie 2019, o 23:10

Ja bym po prostu chciała sama móc posegregować ubrana w garderobie, oczywiście w ramach obecnych kategorii. Dla mnie to by było najlepsze rozwiązanie. Nawet najbrzydszy i najbardziej niechciany ciuch może się kiedyś przydać.

Awatar użytkownika
xjeloneek
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 8
Rejestracja: 19 sty 2018, o 22:05

Re: Kuferek w garderobie.

Post autor: xjeloneek » 15 kwie 2019, o 07:35

Regelinda pisze:
14 kwie 2019, o 23:10
Ja bym po prostu chciała sama móc posegregować ubrana w garderobie, oczywiście w ramach obecnych kategorii. Dla mnie to by było najlepsze rozwiązanie. Nawet najbrzydszy i najbardziej niechciany ciuch może się kiedyś przydać.
Dokładnie, kiedyś może się przydać więc po co się go całkowicie pozbywać? Według mnie lepiej schować gdzieś, gdzie nie będzie przeszkadzało.
Co do punktów mody - w moim zamyśle ich ilość by się nie zmieniała lub dodawałoby to kilka punkcików za jedną rzecz. Tylko z drugą opcją mógłby być problem i próby oszustwa....

Awatar użytkownika
Hellsing
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 302
Rejestracja: 22 lip 2014, o 16:05

Re: Kuferek w garderobie.

Post autor: Hellsing » 15 kwie 2019, o 14:25

Patrząc na inne gry, mogę z pewnością stwierdzić, że taki kuferek ratuje życie. Masa osób potem chciała dokładnie to samo do mieszkania. Zamiast przeglądać kilkanaście stron z pierdołami, których się nie użyje, można je po prostu przenieść, a w razie zmiany gustu w każdej chwili wyjąć. Ewentualnie niech tam siedzą, dopóki grafik nie zrobił redrawu.
Konwersja kilku ubrań w jedno jest bardzo często zupełnie nieopłacalna, bo nagrodą są jakieś równie stare, zbędne szmatki.
Dla mnie przydałoby się jeszcze kilka osobnych kategorii z dodatków. Aby dobrać paznokcie do kieliszka, muszę wertować na sam koniec kategorii, bo nie wszystkie paznokcie z kieliszkiem działają. Albo przynajmniej jakaś kategoria ,,ulubione", czy więcej rzędów itemów do przeglądania na raz

Awatar użytkownika
Regelinda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2539
Rejestracja: 16 paź 2014, o 00:14

Re: Kuferek w garderobie.

Post autor: Regelinda » 15 kwie 2019, o 16:20

Hellsing, to mam właśnie na myśli z samodzielnym segregowaniem garderoby. Masz np. cześć z dodatkami i robisz sobie w niej półkę "Paznokcie ". Miejsce na półki mógłby działać podobnie jak zapisywanie stylek w szafie. Byłaby jakaś ilość półek gratis a większa ilość za di. Można by było zdobywać nowe półki w eventach czy na przyjęciach tak jak np. bonusy. Wtedy każdy by sobie zagospodarował swoje półki w dowolny sposób. Na chwilę lub na dłużej

aMelisa
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 68
Rejestracja: 22 lip 2018, o 11:39

Re: Kuferek w garderobie.

Post autor: aMelisa » 15 kwie 2019, o 21:31

Regelinda pisze:
14 kwie 2019, o 19:44
A te kilka punktów mody to mają zabierać czy dodawać w nagrodę na porzadki?
oczywiscie dodawac do naszego konta, usuniete rzeczy mozna byloby kupic po raz drugi jesli ktos chcialby ponownie go zakupic ale juz bez punktow mody

Awatar użytkownika
Regelinda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2539
Rejestracja: 16 paź 2014, o 00:14

Re: Kuferek w garderobie.

Post autor: Regelinda » 15 kwie 2019, o 21:53

Kiepski interes

Awatar użytkownika
xjeloneek
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 8
Rejestracja: 19 sty 2018, o 22:05

Re: Kuferek w garderobie.

Post autor: xjeloneek » 15 kwie 2019, o 23:25

Nadal uważam, że kuferek lub samodzielne segregowanie jest lepsze, niż recykling ciuchów.

Cieszę się, że znalazły się osoby którym podoba się mój pomysł ;)

Awatar użytkownika
Hellsing
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 302
Rejestracja: 22 lip 2014, o 16:05

Re: Kuferek w garderobie.

Post autor: Hellsing » 15 kwie 2019, o 23:30

Teraz rozumiem, Reg. Myślałam, że mówisz o ręcznym układaniu itemów w obecnych kategoriach. Raczej miałoby to za małe znaczenie, żeby to dodawać do eventów itp. Zebrałabyś z 5 takich półek i spokojnie by wystarczyło. Tak jak teraz miejsc na zdjęcia i albumów mamy po kokardę. Póki co dużo ich nie trzeba by było, spokojnie można by dać kilka nowych osobnych kategorii - paznokcie, zwierzaki, jakieś dodatki do twarzy )typu maski, twarze), kwiaty, bronie, może skrzydła. Reszty nie ma aż tak dużo, żeby je osobno dzielić.

Przy okazji - przydałaby się możliwość zaznaczenia pokazania samych póz (wszystkich razem czy w kategoriach obojętnie).

Awatar użytkownika
Regelinda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2539
Rejestracja: 16 paź 2014, o 00:14

Re: Kuferek w garderobie.

Post autor: Regelinda » 15 kwie 2019, o 23:41

Hellsing, wtedy tworzysz półkę pozy i tam je wszystkie wrzucasz

ODPOWIEDZ