Klub CUBA LIBRE

Zaprezentuj klub, do którego należysz.
Awatar użytkownika
Izulqa
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 36
Rejestracja: 10 mar 2019, o 21:51
Kontakt:

Klub CUBA LIBRE

Post autor: Izulqa » 25 mar 2019, o 19:39

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
» Data założenia klubu: 5.12.2013 r.
» Liderka: Ronnie Weasley
» Wiceliderki: Holi || Tonia
» Zwyciężczyni 1 edycji konkursu AM Top Model : Esmeralda Szpetna
» Zwyciężczyni 2 edycji konkursu AM Top Model : Ju12
» Zwyciężczyni 1 edycji "Konkursu Mieszkań": Fidelinka
» Liczba członków: 44
» Poziom klubu: 212
» Renoma klubu: 16,832
Obrazek
Ataki: 285 || Obrony: 213
Wygrane: 293 || Przegrane: 205
Obrazek
Najwięcej posiadanych jednocześnie: 4 || Skradzione puchary: 46 || Stracone puchary: 46
Obrazek
I miejsce w KONKURSIE KLUBOWYM "KONCERT"
VI miejsce w KONKURSIE KLUBOWYM "WYCIECZKA"
Ostatnio zmieniony 6 kwie 2021, o 20:37 przez Izulqa, łącznie zmieniany 31 razy.

Awatar użytkownika
Izulqa
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 36
Rejestracja: 10 mar 2019, o 21:51
Kontakt:

Mistrzynie STYCZNIA

Post autor: Izulqa » 27 mar 2019, o 17:55

Mistrzyniami statystyk w miesiącu styczeń zostają:
Obrazek
Wszystkim Paniom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych wysokich wyników!

MISTRZYNIE LUTEGO
~*~

Przedstawiamy Wam Panie, które w lutym zwyciężyły jeśli chodzi o zwiększanie statystyk. Wielkie ukłony dla Pań i życzymy dalszych sukcesów.
Obrazek
Ostatnio zmieniony 5 lip 2019, o 13:06 przez Izulqa, łącznie zmieniany 5 razy.

Awatar użytkownika
Izulqa
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 36
Rejestracja: 10 mar 2019, o 21:51
Kontakt:

Mistrzynie MARCA

Post autor: Izulqa » 15 kwie 2019, o 14:53

Wiosna zawitała u każdego, bynajmniej mam taką nadzieję! W naszym klubie dziś też bardzo wiosennie i słonecznie. I chciałabym bardzo pogratulować wszystkim Paniom, które są na podium oraz tym, które zostały wyróżnione. A oto i nasze zwyciężczynie:
Obrazek
I wyróżnione Panie:
~*~
Obrazek
~*~
1) Kasia1989 - 51 pkt.
2) Korsiii - 35 pkt.
3) MalfoyPrincess- 34 pkt.
Jeszcze raz ogromnie gratuluję wszystkim Paniom! BRAVO i jeszcze raz BRAVO!
Ostatnio zmieniony 25 paź 2019, o 08:57 przez Dj-ka, łącznie zmieniany 6 razy.
Powód: Zbyt duże zdjęcie

Awatar użytkownika
Izulqa
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 36
Rejestracja: 10 mar 2019, o 21:51
Kontakt:

Mistrzynie KWIETNIA

Post autor: Izulqa » 21 maja 2019, o 19:47

Czas grillowania, spędzania czasu na świeżym powietrzu z rodziną i przyjaciółmi możemy uznać za otwarty! Nasze Panie mimo tej pięknej pogody nie zwalniają tempa i walczą o miejsce na podium. A oto i nasze mistrzynie w tym miesiącu:
Obrazek
A oto wyróżnione Panie:
~*~
Obrazek
~*~
1) korsiii - 90 pkt.
2) Ronnie Weasley - 82 pkt.
3) Virgin - 77 pkt.
4) Milkowata - 73 pkt.
5) Quinoa - 53 pkt.
6) Fidelinka - 42 pkt.
7) kasia1989 - 36 pkt.
Ostatnio zmieniony 25 paź 2019, o 08:58 przez Dj-ka, łącznie zmieniany 4 razy.
Powód: Zbyt duże zdjęcie

Awatar użytkownika
Izulqa
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 36
Rejestracja: 10 mar 2019, o 21:51
Kontakt:

Mistrzynie MAJA

Post autor: Izulqa » 13 cze 2019, o 13:18

Witam wszystkich w te upalne dni! Ciężko jest wysiedzieć na zewnątrz, dlatego jedyną opcją jest poprawianie statystyk na AM. Panie z Cuba Libre jak zawsze nie próżnowały a oto wyniki:
Obrazek
I tradycyjnie wyróżnione Panie:
~*~
Obrazek
~*~
1) Lady Anna Izabella - 87 pkt.
2) Milkowata - 62 pkt.
3) korsii - 54 pkt.
4) FairLady - 43 pkt.
5) Quinoa - 40 pkt.
6) Kasia 1989 - 33 pkt.
7) Ronnie Weasley - 32 pkt.
Ostatnio zmieniony 25 paź 2019, o 08:58 przez Dj-ka, łącznie zmieniany 3 razy.
Powód: Zbyt duże zdjęcie

Awatar użytkownika
Izulqa
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 36
Rejestracja: 10 mar 2019, o 21:51
Kontakt:

Mistrzynie CZERWCA

Post autor: Izulqa » 5 lip 2019, o 10:23

Witajcie kochani! Przed nami czas beztroskich długich i ciepłych dni. WAKACJE! Tak w końcu mamy wakacje. A jeśli WAKACJE to tylko.. gdzie? Na plażę oczywiście!
Oto zwyciężczynie lata:
~*~

Obrazek
Nie zapominamy również o wyróżnionych Paniach:
~*~
Obrazek
~*~
1) Ronnie Weasley - 43 pkt.
2) LadyAnnaIzabella - 40 pkt.
3) Emilka1984 - 38 pkt.
4) Fidelinka - 37 pkt.
5) Evkylie - 30 pkt.
Ostatnio zmieniony 25 paź 2019, o 08:59 przez Dj-ka, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Zbyt duże zdjęcie

Awatar użytkownika
Izulqa
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 36
Rejestracja: 10 mar 2019, o 21:51
Kontakt:

Mistrzynie LIPCA

Post autor: Izulqa » 11 sie 2019, o 21:15

Lipiec nas nie rozpieszczał, jeśli chodzi o pogodę. Mam nadzieję, że kolejne będą o wiele cieplejsze. Przechodząc do meritum tam ta tam... mistrzyniami lipca zostają:
Obrazek
Wyróżnione Panie:
Obrazek
1) Mandrake - 100 pkt.
2) NikkiSikki - 87 pkt.
3) Emilka1984 - 79 pkt.
4) Dafna- 58 pkt.
5) Quinoa - 32 pkt.

Razem z liderką klubu wpadłyśmy na pomysł, aby zrobić jakieś inne zdjęcie klubowe. Marzeniem Holi było zdjęcie koncertowe, więc zebrałyśmy świetne dziewczyny znające się coś na muzyce, postawiłyśmy na scenie a na świetną publiczność nie trzeba było długo czekać. Sami zobaczcie!

Obrazek
Ostatnio zmieniony 25 paź 2019, o 09:00 przez Dj-ka, łącznie zmieniany 2 razy.
Powód: Zbyt duże zdjęcie

Awatar użytkownika
Izulqa
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 36
Rejestracja: 10 mar 2019, o 21:51
Kontakt:

Mistrzynie SIERPNIA

Post autor: Izulqa » 11 wrz 2019, o 10:38

Ostatni miesiąc wakacji już za nami zaczęła się szkoła - czas nauki i ściągania na sprawdzianach. Ale żeby nie było tak smutno my wracamy do wakacyjnego sierpnia gdzie nasze Panie walczyły o podium w naszym konkursie. Poznajcie nasze mistrzynie:
~*~

Obrazek
~*~

Nie możemy zapomnieć o tych, które również dzielnie walczyły i na pewno dadzą o sobie znać w następnych miesiącach. Oto wyróżnione Panie:
Obrazek
1) Lady Anna Izabella - 45 pkt.
2) Ronnie Weasley - 42 pkt.
3) Mandrake - 36 pkt.
4) Olivia Larsen - 36 pkt.
5) Quinoa - 34 pkt.
6) Esmeralda Szpetna - 32 pkt.
7) Emilka1984 - 32 pkt.
~*~

Przygotowałam specjalny kalendarz dla mistrzyń statystyk zaczynający się od następnego miesiąca - września 2019 a kończący się na maju 2020 - dzięki temu można będzie już wcześniej przygotować się do danego miesiąca.
Obrazek
Ostatnio zmieniony 25 paź 2019, o 09:01 przez Dj-ka, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Zbyt duże zdjęcie

Awatar użytkownika
Izulqa
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 36
Rejestracja: 10 mar 2019, o 21:51
Kontakt:

Mistrzynie WRZEŚNIA

Post autor: Izulqa » 23 paź 2019, o 16:01

No i się zaczęło... znowu szkoła. Rok szkolny chyba nie jest lubiany przez nikogo. Ale dzięki AM - może to być stylowe rozpoczęcie roku szkolnego. Nasze Panie stanęły na podium w stylizacjach właśnie szkolnych. Jak myślicie? Jak się prezentują?
~*~

Obrazek

Wyróżnione Panie:
~*~

Obrazek
1) DADA - 62 pkt.
2) Esmeralda Szpetna - 50 pkt.
3) Dafna - 31 pkt.

Gratulacje dla wszystkich Pań, które właśnie w tym miesiącu wyłamały się przed szeregi! Oby tak dalej!
Ostatnio zmieniony 25 paź 2019, o 09:01 przez Dj-ka, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Zbyt duże zdjęcie

Awatar użytkownika
Izulqa
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 36
Rejestracja: 10 mar 2019, o 21:51
Kontakt:

Halloween

Post autor: Izulqa » 30 paź 2019, o 13:39

Cześć kochani! Z okazji zbliżającego się Halloween klub Cuba Libre wpadł na pomysł na zdjęcie klubowe w mrocznym halloweenowym stylu. Żeby nie było tak nudno zdjęć będzie aż 3! Podzieliłam je ze względu na fajne i pomysłowe stroje ale też i dlatego aby każda była widoczna i wyróżniona (na jednym zdjęciu nie byłoby takiego fajnego efektu). Oto kategorie na jakie podzieliłam zdjęcia: Urodziny wiedźmy, Nawiedzony pokój i Mroczny obrzęd.

~*~

To jeszcze nie koniec zabawy! Wypadałoby zrobić konkurs na najlepsze zdjęcie i najlepszą stylizację!
Zasady:
1) Głosować mogą tylko członkinie klubu Cuba Libre.
2) Nie możemy oddać głosu na najlepsze zdjęcie, na którym jest nasza Pani.
3) Nie możemy oddać głosu na najlepszą stylizację na samą siebie.
4) Wasze głosy piszecie mi w wiadomości prywatnej (nie będę uznawała głosów oddanych na czatach itp.)

Wyniki konkursu będą ogłoszone wraz z Mistrzyniami statystyk za miesiąc październik. Na Panią, która Waszym zdaniem ma najlepszą stylizację, głosujecie pisząc mi w wiadomości nazwę zdjęcia i jej numer - tak zabawa będzie fajniejsza ponieważ nie znacie nicka Pani, która jest na zdjęciu (chyba że sprawdzicie w jej galerii, ale no po co? ) Miłej zabawy! Niech wygra najlepsza!
~*~

Jesteście ciekawi efektu zdjęć? TADAM:
URODZINY WIEDŹMY
Obrazek
~*~

I patrząc od lewej: Pani z parasolką - 1, Pani różowy kapelusz - 2, Pani żółty kapelusz - 3, Pani niebieski kapelusz - 4, Pani czerwony kapelusz - 5
~*~

NAWIEDZONY POKÓJ
Obrazek
~*~

Od lewej: Pani z konikiem - 1, Pani w paski - 2, Pani w różu - 3, Pani z krwią na twarzy - 4
~*~

MROCZNY OBRZĘD
Obrazek
~*~

Od lewej: Pani ze skrzydłami - 1, Pani rude loczki - 2, Pani czarno-czerwona suknia - 3, Pani w paski z kotem - 4, Pani fioletowe włosy - 5
~*~
Ostatnio zmieniony 31 paź 2019, o 09:13 przez Dj-ka, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Zbyt duże zdjęcie

Awatar użytkownika
Izulqa
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 36
Rejestracja: 10 mar 2019, o 21:51
Kontakt:

Mistrzynie PAŹDZIERNIKA

Post autor: Izulqa » 14 lis 2019, o 19:27

Buu buu! Halloweenowy czas już za nami! A my nie zwalniamy tempa i czarujemy dalej nasze statystyki! Oto nasze mistrzynie, które nie bały się zwiększania swoich statystyk!
Obrazek
Wyróżnione Panie:
Obrazek

Awatar użytkownika
Izulqa
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 36
Rejestracja: 10 mar 2019, o 21:51
Kontakt:

"AM TOP MODEL" #1

Post autor: Izulqa » 2 gru 2019, o 10:48

Witajcie kochani! W końcu mogę oficjalnie rozpocząć mega konkurs. Jestem przekonana, że Wam się spodoba. A więc zaczynamy I EDYCJĘ "AM TOP MODEL". W dzisiejszym wpisie chcę dodać główne zasady konkursu.
~*~

Zasady konkursu:
1. Każda z Pań ma za zadanie stworzyć stylizację na konkretny temat.
2. Tematy stylizacji podawane są, co poniedziałek (wtedy, kiedy wpis z ocenami i punktami za poprzedni tydzień).
3. Panie mają czas od poniedziałku do piątku (godz. 23:59) na zrobienie zdjęcia w określonej stylizacji. Jeśli zdjęcie nie pojawi się w galerii po upływie dni Pani automatycznie odpada z konkursu.
4. Jury przyznaje punkty od 0 do 10 według własnych kryteriów.
5. Co tydzień odpada jedna osoba (chyba, że ktoś nie zrobi stylizacji na czas - wtedy odpadają dwie - osoba która miała najmniej pkt i ta która nie zrobiła stylizacji).
6. Osoba, która odpadnie będzie mogła w następnym tygodniu oceniać Panie, które pozostały w konkursie. Będzie przyznawała każdej punkty od 0 do 5.
7. Jeśli zdarzy się, że dwie Panie będą miały po tyle samo punktów - wtedy odbędzie się głosowanie w ankiecie, w której będą mogły głosować osoby nie tylko z naszego klubu. Pani, która zdobędzie mniej głosów odpadnie ( ankieta będzie trwać 48h).
8. Pani, które zdobędzie największą liczbę punktów w danym tygodniu w następnym dostaje + 3 pkt.
9. W finale wszystkie poprzednie uczestniczki wezmą udział w głosowaniu. Punktacja przyznawana w skali od 0-5.
10. Za używanie gotowych stylizacji z wydarzeń będą przyznawane ujemne punkty.

W skład jury wchodzą:
RONNIE WEASLEY
Obrazek

BEEBEEBEE
Obrazek
~*~
A oto uczestniczki:
~*~
~*~

1. DÁDA
2. EVKYLIE
3. Ju12
4. Holi
5. Asiuniapp
6. Esmeralda Szpetna
7. Tonia
8. Baroncia
9. NikkiSikki
10. Fidelinka
11. Emilka1984
12. Dafna
13. Birgitta
~*~

Stylizacja na następny etap:


Eurowizję wygrała Viki Gabor z piosenką "Superhero" - przedstaw lalę jako superbohaterkę/superbohatera i napisz jaką mocą władasz. Telekinezą, rzucasz płomieniami, strzelasz laserami z oczu, a może całkowicie co innego?"
~*~
!Przypominam, że czas na zrobienie stylizacji macie do piątku (23:59)!
Ostatnio zmieniony 14 gru 2019, o 19:26 przez Izulqa, łącznie zmieniany 3 razy.

Awatar użytkownika
Izulqa
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 36
Rejestracja: 10 mar 2019, o 21:51
Kontakt:

"AM TOP MODEL" #2

Post autor: Izulqa » 9 gru 2019, o 21:51

Cześć kochani! Nie wiem jak Wy ale ja już nie mogłam się doczekać aż zacznę pisać i w końcu dodam ten wpis. Przed nami pierwszy tydzień, w którym wszystkie uczestniczki konkursu musiały przygotować stylizację o temacie: Superbohater/ka. Jestem z Was mega dumna bo Wasze stylizacje były na prawdę bardzo ciekawe! A no i muszę pochwalić to, że wszystkie dziewczyny zrobiły stylizacje w czasie. Supeeer! Nie będę przeciągać bo na pewno każda jest ciekawa. No to zaczynajmy!
JURY:

Obrazek
Obrazek
~*~
DÁDA
Obrazek
OPIS: "KIT'S WOMAN MICINKA: Pozytywna bohaterka UMIEJĘTNOŚCI: moimi zielonymi oczami kota każdy zły złoczyńca zprrním, byčímm rozbroił się i sputám. Ponieważ odpowiedni kot znika w ciemności, żadna wysokość nie jest dla mnie przeszkodą"
~*~

BEEBEEBEE: 6/10: idealnie wtapia się w mroki nocy
Ronnie Weasley: 9/10: Stylizacja bardzo mi się podoba! Świetna cielista bluzka mega dobrany makijaż i dodatki! Świetny początek i oby tak dalej.
SUMA PUNKTÓW: 15 pkt.
EVKYLIE
Obrazek
OPIS: "Mrożącooka (mrozi wszystko co napotka na swojej drodze)"
~*~

BEEBEEBEE: 6/10: Kombinezon boski!
Ronnie Weasley: 6/10: Bardzo fajny pomysł na superbohaterkę. Trochę w tej stylizacji przeszkadzają mi buty, które moim zdaniem są trochę za ciężkie w porównaniu do całej reszty. Razi mnie jeszcze ten złoty naszyjnik, który z tą srebrną stylizacją trochę się gryzie. Ale pomysł był bardzo ciekawy!
SUMA PUNKTÓW: 12 pkt.
Ju12
Obrazek
OPIS: "Wonder woman to kobieta która posiada:
• nadludzka szybkość
• nadludzka kondycja
• nadludzka zręczność
• latanie
• wyostrzone zmysły
• ekspertka w walce wręcz
• ekspertka w szermierce
• korzystanie z różnorakiego magicznego oręża
"
~*~

BEEBEEBEE: 5/10: (brak)
Ronnie Weasley: 5/10: Tutaj miałyśmy z Tobą trochę problem, ponieważ liczyłyśmy na Waszą własną kreatywność a w Twojej stylizacji użyte są już gotowe rzeczy z jakiegoś wydarzenia z superbohaterami. Dodałaś kilka swoich dodatków, ale jednak inne dziewczyny wykazywały większą kreatywność :(
SUMA PUNKTÓW: 10 pkt.
Holi
Obrazek
OPIS: "Wspaniale władam płomiennym mieczem, bo ogień to moja moc i mój żywioł."
~*~

BEEBEEBEE: 9/10: Iście ognista stylizacja. Świetnie ciuszki ze sobą grają i ten makijaż.
Ronnie Weasley: 8/10: Uwielbiam różowy kolor! Fajnie że nie przesadziłaś z tym kolorem i dodałaś czarną pelerynę. Fajny efekt daje makijaż, który zlewa się z kolorem włosów. Moim zdaniem zbędny jest dodatek na głowie czyli ta złota opaska. I fajnie, że użyłaś tego czegoś kropkowanego, które w zwykłej stylizacji wyglądałoby dziwnie bo tak naprawdę nie wiadomo czym jest :)
SUMA PUNKTÓW: 17 pkt.
Esmeralda Szpetna
Obrazek
OPIS: "Super bohaterka: Obrończyni lasu. Wystarczy, że dotknie schorowane roślinki a one natychmiast odżywają. Drzewa to jej pomagierzy"
~*~

BEEBEEBEE: 6/10: Ciekawa korona i gorset.
Ronnie Weasley: 7/10: Pomysł na stylizację jakiś był. Wszystko fajnie się łączy, ale jednak czegoś tutaj brakuje. Podoba mi się ta korona na głowie. I fajnie dobrane kolory - za to duży plus!
SUMA PUNKTÓW: 13 pkt.
Tonia
Obrazek
OPIS: ": Syreni głos to potęga wabi, uwodzi, rozbija szkło i serca, więc czy Syrena to nie Superwomenka?"
~*~

BEEBEEBEE: 8/10: Śliczny jest ten ogon i włosy w pięknym żywym kolorze.
Ronnie Weasley: 7/10: Fajny pomysł na superbohaterkę, nikt go oprócz Ciebie nie wykorzystał. Podoba mi się kolor włosów, wszystko bardzo fajnie ze sobą współgra. Ta woda robi tutaj bardzo fajny podwodny klimat.
SUMA PUNKTÓW: 15 pkt.
NikkiSikki
Obrazek
OPIS: "Jestem bohaterką, która panuje nad chłodem w dwie strony - potrafi to, co wcześniej skute lodem i przeszyte zimnem pobudzić do życia i przemienić wszystko wokół siebie w bujną roślinność, ale ma również umiejętność, której korzysta podczas styczności ze złoczyńcami - potrafi zamrażać i spowijać ich pnączami, aby uniemożliwić im ucieczkę i dać nauczkę"
~*~

BEEBEEBEE: 9/10: Świetny pomysł na postać, każdy element pasuje i świetnie oddaje moce Pani.
Ronnie Weasley: 10/10: Stylizacja jest cudowna, pomysłowa bardzo kreatywna! Wszystko współgra ze sobą fenomenalnie. Brawo i jeszcze raz brawo!
SUMA PUNKTÓW: 19 pkt.
Fidelinka
Obrazek
OPIS: ": Mam zdolność przyspieszania dojrzewania owoców i kwiatów"
~*~

BEEBEEBEE: 10/10: Pomysłowo została połączona fryzurka z koroną.
Ronnie Weasley: 9/10: Bardzo minimalistyczna stylizacja ale ma coś w sobie świetnie dobrane dodatki, jestem pod wrażeniem!
SUMA PUNKTÓW: 19 pkt.
Emilka1984
Obrazek
OPIS: "Moc którą posiadam to umiejętność strzelania z łuku."
~*~

BEEBEEBEE: 9/10: Fryzurka genialna, dodaje charakteru całej stylizacji.
Ronnie Weasley: 6/10: Z całej stylizacji najciekawsza jest fryzura, która nadaje charakter całej reszcie. Trochę kojarzy mi się z Robin Hoodem.
SUMA PUNKTÓW: 15 pkt.
Dafna
Obrazek
OPIS: "Moja lala to dzika superbohaterka władająca starożytna mocą czaszki."
~*~

BEEBEEBEE: 8/10: Takie trochę w wiedźminowskim stylu. Rude włosy z czerwonym akcentem czaszki wyglądają jakby płoneły.
Ronnie Weasley: 7/10: Fajny pomysł. Poprawnie dobrane dodatki. Jedyne co mi nie pasuje to kolor włosów, który trochę zlewa się z tą fajną ozdobą na głowie.
SUMA PUNKTÓW: 15 pkt.
Asiuniapp
Obrazek
OPIS: "Władam wiatrem i wodą. Jestem sztormem, dla żeglarzy, którzy nie respektują praw natury. Dla żyjących w zgodzie z przyrodą przynoszę ożywczą bryzę. Nie obce mi starcia piratów, w których na szali sprawiedliwości ważę ich winy. Cenię sobie uczciwość i zawsze staję w obronie przyzwoitości."
~*~

BEEBEEBEE: 7/10: Ciekawe połączenie włosków i korony.
Ronnie Weasley: 10/10: Ta stylizacja według mnie jest właśnie pokazaniem kreatywności tego konkursu. Całkiem skrajne i pozornie zwykłe części ubrania po założeniu i dodaniu kilku dodatków robią robotę! Mega naprawdę!
SUMA PUNKTÓW: 17 pkt.
Baroncia
Obrazek
OPIS: "Moja Pani to superbohaterka z dawnych czasów... Księżniczka, która broni swojego królestwa przed wrogami. Włada jednym żywiołem-wiatrem. Potrafi wywołać trąby powietrzne oraz wichury. Poznała również tajniki sztuki walki od Jedi...ponoć szkolił ją sam mistrz Joda."
~*~

BEEBEEBEE: 6/10: (brak)
Ronnie Weasley: 6/10: Stylizacja jest ciekawa dopiero po przeczytaniu bardzo ciekawego opisu. Trochę za mało elementów, ale wiem, że nie dodawałaś ich, żeby nie przesadzić. Sukienka ma bardzo dużą objętość co jest fajne i ładnie gra z dodatkami ale brakuje mi tutaj takiej kropki nad „i”.
SUMA PUNKTÓW: 12 pkt.
Birgitta
Obrazek
OPIS: "Moc: teleportacja i władanie mieczem świetlnym"
~*~

BEEBEEBEE: 7/10: Sukienka fajnie wkomponowuje się w płaszcz.
Ronnie Weasley: 7/10: Fajna kosmiczna stylizacja w stylu Star Wars. Makijaż i dodatki fantastycznie dopasowane do reszty.
SUMA PUNKTÓW: 14 pkt.
Podsumowując:
NikkiSikki – suma: 19 pkt.
Fidelinka – suma: 19 pkt.
Asiuniapp – suma: 17 pkt.
Holi – suma: 17 pkt.
DÁDA – suma: 15 pkt.
Emilka1984 – suma: 15 pkt.
Tonia – suma: 15 pkt.
Dafna – suma: 15 pkt.
Birgitta – suma: 14 pkt.
Esmeralda Szpetna – suma: 13 pkt.
EVKYLIE – suma: 12 pkt.
Baroncia – suma: 12 pkt.
Ju12 – suma: 10 pkt.

Niestety z konkursu odpada Ju12 :(
~*~
Stylizacja na następny etap:


Baśniowa stylizacja - stwórz stylizację jednej z księżniczek disneya ale w nowoczesnej wersji.( UWAGA! proszę o nieużywanie gotowych stylizacji z wydarzeń - będą za to ujemne punkty. W podpisie zdjęcia proszę napisać która to księżniczka.)

~*~
!Przypominam, że czas na zrobienie stylizacji macie do piątku (23:59)!
Obrazek

Awatar użytkownika
Izulqa
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 36
Rejestracja: 10 mar 2019, o 21:51
Kontakt:

Mistrzynie LISTOPADA

Post autor: Izulqa » 13 gru 2019, o 13:57

Cześć kochani! Co u Was słychać? Mnie musiała dopaść choroba jak to mam w zwyczaju przed świętami. Znalazłam chwilę aby dodać w końcu statystyki naszych Pań:
~*~
Obrazek
I wyróżnione Panie:
~*~

Obrazek
1) xrage - 62 pkt.
2) NikkiSikki - 58 pkt.
3) Lady Anna Izabella - 50 pkt.
4) Dafna - 46 pkt.
5) Kasia1989 - 41 pkt.

Awatar użytkownika
Izulqa
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 36
Rejestracja: 10 mar 2019, o 21:51
Kontakt:

"AM TOP MODEL" #3

Post autor: Izulqa » 16 gru 2019, o 09:19

Hello! Witajcie na II etapie "AM TOP MODEL" Już nie mogłam się doczekać tego poniedziałku, żeby ogłosić wyniki i pokazać Wam te wspaniałe stylizację. Ten etap będzie bardzo zaskakujący, ponieważ gościnnie zaprosiłam kolejną osobę do jury, oceny przyznaję Ju12, która odpadła z poprzedniego etapu dodatkowo osoba, która zdobyła najwięcej punktów w tamtym tygodniu dostaję dodatkowe 3 pkt, a tymi osobami są NikkiSikki i Fidelinka.
JURY:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
~*~
Esmeralda Szpetna
Obrazek
POSTAĆ: "Jasmine "
~*~

BEEBEEBEE: 10/10: Świetnie wyszła Ci Jasmine.
Ronnie Weasley: 10/10: Bardzo fajna stylizacja. Myślę, że gdyby Jasmine żyła w naszych czasach tak właśnie by wyglądała. Dobra robota!
Van Der Elayra: 6/10: Fajnie stworzyłaś stylizację podoba mi się.
Ju12: 4/5
SUMA PUNKTÓW: 30 pkt.
Baroncia
Obrazek
POSTAĆ: "Królewna Śnieżka "
~*~

BEEBEEBEE: 10/10: Bardzo mi się podoba. Zachowałaś nawet kolorystykę i atrybut Śnieżki.
Ronnie Weasley: 10/10 : To jest to! Na prawdę świetna stylizacja. Doskonale sobie poradziłaś w tym zadaniu po prostu sztoos. Oby tak dalej!
Van Der Elayra: 10/10: Dla mnie to zdecydowanie królewna śnieżka 21 wieku gratuluje kreatywności.
Ju12: 5/5
SUMA PUNKTÓW: 35 pkt.
Fidelinka
Obrazek
POSTAĆ: "Merida "
~*~

BEEBEEBEE: 5/10: Za bardzo oddałaś jest tradycyjny wygląd, pod jakim ją znamy.
Ronnie Weasley: 5/10: Stylizacja jest okej, ale chyba też za bardzo poszłaś w oryginał postaci. Trzeba było ją bardziej uwspółcześnić.
Van Der Elayra: 10/10: Podoba mi się, bardzo mocno twoja pani jest upodobniona do Meridy nie mam się do czego przyczepić. Chciałabym zobaczyć inne wcielenia twojej pani.
Ju12: 4/5
+ 3 punkty
SUMA PUNKTÓW: 27 pkt.
Birgitta
Obrazek
POSTAĆ: "Kopciuszek"
~*~


BEEBEEBEE: 9/10: Świetny Kopciuszek. Fajnie wszystko ze sobą dopasowałaś, a chustka dodaje takiej zadziorności całej stylizacji.
Ronnie Weasley: 10/10: Stylizacja jest extra. Wszystko fajnie dobrane no i nie sądziłam, że może mi się kiedyś spodobać "starsza" fryzura a tu proszę!
Van Der Elayra: 9/10: Fajnie ujęłaś temat kopciuszka. Nie pasuje mi tylko ta opaska z pantery zamiast niej dałabym delikatną koronę.
Ju12: 3/5
SUMA PUNKTÓW: 31 pkt.
NikkiSikki
Obrazek
POSTAĆ: "Jasmine "
~*~

BEEBEEBEE: 8/10: Coś z górą nie wyszło, ta dodatkowa grzywka zasłania oczy.
Ronnie Weasley: 8/10: Nie da się nie zgadnąć co to za księżniczka. Kolory dobrane super tak jak dodatki.
Van Der Elayra: 4/10: Miałam problem z oceną bo twoja postać nie przypomina mi Jasmine, dodatki dobrałaś dobrze, ale samą księżniczkę ciężko ocenić.
Ju12: 5/5
+ 3 punkty
SUMA PUNKTÓW: 28 pkt.
Asiuniapp
Obrazek
POSTAĆ: "Królewna Śnieżka "
~*~

BEEBEEBEE: 9/10: Świetnie poradziłaś sobie z tym zadaniem. Ta torebeczka w kształcie jabłka jest urocza.
Ronnie Weasley: 9/10: Bardzo miło się patrzy na tą stylizację, nie trzeba się niczego doszukiwać od razu widać kim jest Twoja Pani. Zmieniłaby jednak coś w makijażu.

Van Der Elayra: 10/10: Królewna miała wokół siebie dużo leśnych zwierzaków kochała je i lubiła przebywać w ich otoczeniu w 100% uchwyciłaś temat brawo dla Ciebie.
Ju12: 4/5
SUMA PUNKTÓW: 32 pkt.
Tonia
Obrazek
POSTAĆ: "Mulan "
~*~

BEEBEEBEE: 8/10: Ciekawa interpretacja. Czepiłabym się tylko makijażu oczu - Pani wygląda jakby miała "wory" pod oczami.
Ronnie Weasley: 9/10: Bardzo podoba mi się pomysł na nowoczesną Mulan. Śliczny makijaż a fryzura wymiata!
Van Der Elayra: 10/10: Stylizacja przyjemna dla oka fajna fryzura wszystko ładnie łączy się w całość, ale najbardziej urzekła mnie twoja buzia.
Ju12: 1/5:
SUMA PUNKTÓW: 28 pkt.
EVKYLIE
Obrazek
POSTAĆ: "Kopciuszek "
~*~

BEEBEEBEE: 4/10: Nie wiem co tu się zadziało, ale chyba nie do końca zrozumiałaś zadanie. Szkoda.
Ronnie Weasley: 3/10: Trudno ocenić stylizację, która nie kojarzy mi się z Kopciuszkiem. Szkoda, że wybrałaś taki kolor sukienki. Patrząc na Twoją Panią, nie kojarzy mi się z żadną księżniczką, przykro mi :(

Van Der Elayra: 1/10: W ogóle nie widać w tobie kopciuszka dlatego moja ocena jest taka jaka jest a nie inna.
Ju12: 1/5:
SUMA PUNKTÓW: 9 pkt.
DÁDA
Obrazek
POSTAĆ: "Tiana "
~*~

BEEBEEBEE: 4/10: Nie do końca zrozumiałaś zadanie.
Ronnie Weasley: 4/10: Stylizacja sama w sobie jest bardzo ładna. Ale chyba nie zrozumiałaś zadania, bo zależało na zrobieniu stylizacji nowoczesnej księżniczki - a Twoja stylizacja jest praktycznie odwzorowaniem Tiany. A szkoda, bo wystarczyło zamienić sukienkę na spódniczkę czy spodnie w podobnym kolorze i byłoby świetnie.

Van Der Elayra: 7/10: Bajkowo w bardzo fajnym kolorku nie mam się czemu przyczepić.
Ju12: 2/5:
SUMA PUNKTÓW: 17 pkt.
Dafna
Obrazek
POSTAĆ: "Pocahontas "
~*~

BEEBEEBEE: 8/10: Ciekawa "frędzelkowa" spódniczka.
Ronnie Weasley: 7/10: Bardzo fajna stylizacja, podoba mi się ta spódniczka z frędzlami - to bardzo pasuje do nowoczesnej Pocahontas.
Van Der Elayra: 10/10: Jestem szczęśliwa, że mogę Cię ocenić drzemie w tobie kreatywność a to dobrze wróży. Baw się różnymi stylami będzie mi bardzo miło zobaczyć Cię nie tylko w bajkowej odsłonie. Ale i w innych również. Gratulacje i powodzenia.
Ju12: 5/5:
SUMA PUNKTÓW: 30 pkt.
Emilka1984
Obrazek
POSTAĆ: "Elsa "
~*~

BEEBEEBEE: 4/10: W żaden sposób nie odzorowuje Elsy. Szkoda, byłam ciekawa jej współczesnej interpretacji.
Ronnie Weasley: 1/10: Zupełnie nie rozumiem tej stylizacji. Masz tylko sukienkę i buty, które w żaden sposób nie mają się do księżniczki. No ta stylizacja nie jest udana. Nie wiem czy nie zrozumiałaś zadania czy coś innego sprawiło Ci trudność.
Van Der Elayra: 1/10: Nie nie nie i jeszcze raz nie! Czy ty widziałaś kiedykolwiek Else? Wątpię praca zupełnie nie na temat nie ta kolorystyka. Możesz mnie zwyzywać jeśli Ci ulży, ale nie mogę ocenić Cię inaczej przykro mi.
Ju12: 1/5:
SUMA PUNKTÓW: 7 pkt.
Holi
Obrazek
POSTAĆ: "Śpiąca Królewna "
~*~

BEEBEEBEE: 10/10: Już wiemy co tak naprawdę obudziło Aurorę ze snu - gorąca herbata!
Ronnie Weasley: 8/10: Ciekawy pomysł na pokazanie śpiącej królewny, bardzo oryginalny pomysł. Szkoda, że nie zmieniłaś koloru włosów :> Ale w sumie księżniczka jak to kobieta zmienną jest
Van Der Elayra: 10/10: Podoba mi się bardzo twoja śpiąca królewna jest bardzo nowoczesna miło się na nią patrzy super się ocenia takie zaskakujące prace pozdrawiam.
Ju12: 4/5:
SUMA PUNKTÓW: 32 pkt.
Podsumowując:

Baroncia - suma: 35 pkt.
Holi - suma: 32 pkt.
Asiuniapp - suma: 32 pkt.
Birgitta - suma 31 pkt.
Esmeralda Szpetna - suma: 30 pkt.
Dafna - suma: 30 pkt.
Tonia - suma: 28 pkt.
NikkiSikki - suma: 28 pkt.
Fidelinka - sima: 27 pkt.
DÁDA - suma: 17 pkt.
EVKYLIE - suma 9 pkt.
Emilka1984 - suma: 7 pkt.

Niestety z konkursu odpada Emilka1984
~*~
Stylizacja na następny etap:


Zakupowe szaleństwo - wyzwanie polega na zrobieniu stylizacji z konkretną rzeczą z centrum handlowego. Starałam się wybrać coś co może być dla Was wyzwaniem, dlatego zdecydowałam się na te spodnie:
Obrazek
Dostępne są w kilku kolorach, kolor wybierzcie jaki chcecie. (Spodnie dostępne w sklepie Chic&Co jako pierwsze na pierwszej stronie)
~*~
!Przypominam, że czas na zrobienie stylizacji macie do piątku (23:59)!
Obrazek

ODPOWIEDZ