Centrum Przyjęć - dyskusja - Wesela

Informacje o nowościach, promocjach i innych opcjach w grze, a także dyskusja na ich temat.
Awatar użytkownika
Casandra
Administratorka forum
Administratorka forum
Posty: 7480
Rejestracja: 14 kwie 2010, o 16:58
Lokalizacja: Katowice

Centrum Przyjęć - dyskusja - Wesela

Post autor: Casandra » 14 mar 2019, o 14:57

Obrazek
Drogie Panie,

Czy słyszycie już dzwony ślubne? Och, jaka słodka melodia! Twój wielki dzień wreszcie nadszedł! Mamy nadzieję, że jesteście na to przygotowane! To dzień, który będziecie pamiętać zawsze!

Kluczem idealnego wesela jest organizacja, tak aby wszystko było na swoim miejscu. To trochę przytłaczające, gdy musisz podjąć wiele małych i dużych decyzji, zająć się listą gości, terminami, ale jesteśmy tutaj aby Ci pomóc! Musisz pamiętać o najważniejszym - przygotowania oraz Twój dzień ma być dobrą zabawą! A w Arenie Mody wiemy jak to zrobić! Wesela, tak jak zaręczyny są podzielone na dwa etapy: przygotowania i samo przyjęcie. Od dzisiaj możecie rozpocząć przygotowania!

Krok 1: Planowanie wesela

Jeśli przyjęcie zaręczynowe jest za Tobą, to możesz przystąpić do planowania wesela. Jak podczas przyjęcia zaręczynowego, musisz zatrudnić fotografa, wybrać salę, pomyśleć o jedzeniu i napojach, które chciałabyś podać swoim gościom.
Z pomocą przyjdą druhny i świadkowa, więc wybierz je mądrze! W nagrodę za pomoc, będą miały dostęp do specjalnego sklepu dla druhen. Dodatkowo świadkowa otrzyma specjalną zniżkę. Wybierz mądrze, kogo wybierzesz do pomocy!

Krok 2: Wesele

Już za kilkanaście dni, gdy pierwsze panie skończą swoje przygotowania, będzie dostępne samo wesele!

Zespół AM

PS. Mamy i drugą świetną wiadomość. Centrum Przyjęć jest również dostępne w aplikacji mobilnej!
Poznaj świat Mystificity - rekrutacja trwa
Obrazek
"Życie bez czekolady jest jak plaża bez morza"

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Centrum Przyjęć - dyskusja - Wesela

Post autor: Katriel Tremaine » 14 mar 2019, o 15:00

Chyba trochę się wstrzymam, bo mam wrażenie, że błędy są i chyba bezpieczniej ociupinkę poczekać ;)
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Evitaa
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 17
Rejestracja: 4 cze 2015, o 19:09

Re: Centrum Przyjęć - dyskusja - Wesela

Post autor: Evitaa » 14 mar 2019, o 20:06

wybierz lokal..50..100..250..a w podpowiedzi pisze 200 osób..więc ile ? czyżby 1 błąd

Awatar użytkownika
Hellsing
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 302
Rejestracja: 22 lip 2014, o 16:05

Re: Centrum Przyjęć - dyskusja - Wesela

Post autor: Hellsing » 15 mar 2019, o 20:49

To ja zacznę od marudzenia. Czemu jest limit gości? Ceny sal są wysokie, wolałam już wydać 100 diamentów i nie martwić się, że nie będę mogła kogoś zaprosić. Boli mnie wydanie 100 di na 1k osób :/

@aMelisa Okok, dzięki. Myślałam, że to błąd i miało być jeszcze jedno zero. W takim razie limit wypada jeszcze gorzej.
Ostatnio zmieniony 16 mar 2019, o 20:47 przez Hellsing, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Centrum Przyjęć - dyskusja - Wesela

Post autor: Katriel Tremaine » 15 mar 2019, o 21:22

A mnie to nie martwi, zwłaszcza, że przeciętnie przyjęcia są na 300-400 osób. Tysiąc to wystarczająca liczba, przynajmniej w mojej ocenie.
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Awatar użytkownika
Vaniliaaa
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 23
Rejestracja: 22 paź 2018, o 19:12

Re: Centrum Przyjęć - dyskusja - Wesela

Post autor: Vaniliaaa » 16 mar 2019, o 13:29

Moim zdaniem tysiąc gości to jest w zupełności wystarczający największy limit. Co z tego że dali by przyjęcie nielimitowane jak i tak z reguły na takim liczba gości najczęściej nie przekracza 600-700 osób ,samo uzbieranie 1000 osób jak dla mnie graniczy z cudem ,więc jakby nie patrzeć całkowicie zbędne jest wprowadzanie przyjęcia nielimitowanego.

aMelisa
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 68
Rejestracja: 22 lip 2018, o 11:39

Re: Centrum Przyjęć - dyskusja - Wesela

Post autor: aMelisa » 16 mar 2019, o 17:28

Hellsing pisze:
15 mar 2019, o 20:49
To ja zacznę od marudzenia. Czemu jest limit gości? Ceny sal są wysokie, wolałam już wydać 100 diamentów i nie martwić się, że nie będę mogła kogoś zaprosić. Boli mnie wydanie 1k zielonych na 1k osób :/
Najwieksza sala kosztuje 100 diamentow, nie ma za szmaragdy

Awatar użytkownika
Regelinda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2539
Rejestracja: 16 paź 2014, o 00:14

Re: Centrum Przyjęć - dyskusja - Wesela

Post autor: Regelinda » 17 mar 2019, o 15:00

Na prośbę kilku osób wrzucam screeny z mojej garderoby obrączek dla Pani i Narzeczonego

Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
Libby
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 345
Rejestracja: 16 wrz 2014, o 23:32
Lokalizacja: Mazowsze

Re: Centrum Przyjęć - dyskusja - Wesela

Post autor: Libby » 18 mar 2019, o 19:34

Czy wie już ktoś może jaki jest limit na ilość druhen?
Obrazek
Życie trwa tylko chwilę, więc spal się jak najjaskrawszym płomieniem...

Awatar użytkownika
Oriflame
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 37
Rejestracja: 2 sie 2018, o 16:18

Re: Centrum Przyjęć - dyskusja - Wesela

Post autor: Oriflame » 18 mar 2019, o 19:41

Na przyjęciu widziałam gdzieś, że dziewczyny pisały, że maksimum możesz mieć 10 druhen.

Awatar użytkownika
Amantis
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 288
Rejestracja: 16 lut 2017, o 20:56

Re: Centrum Przyjęć - dyskusja - Wesela

Post autor: Amantis » 19 mar 2019, o 12:20

dekoracja weselna

Obrazek

Obrazek
czy oni tam maja slepego grafika???

Joanka
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 167
Rejestracja: 11 lis 2014, o 19:49

Re: Centrum Przyjęć - dyskusja - Wesela

Post autor: Joanka » 19 mar 2019, o 19:47

No co, gość ma wadę zgryzu, bywa, nie wszyscy są piękni i młodzi :P
A że krawacik mu się lekko wygiął, oj tam oj tam.... bądźmy tolerancyjni :D
Ja tam i tak jestem fanką typa co rysuje buty 8|

Awatar użytkownika
Bezgraniczny
Miss Gimnazjum
Miss Gimnazjum
Posty: 771
Rejestracja: 10 lip 2015, o 16:27
Kontakt:

Re: Centrum Przyjęć - dyskusja - Wesela

Post autor: Bezgraniczny » 20 mar 2019, o 22:29

Dobra teraz czas na krytykę, (chyba czas na jakiś protest, petycje jak za dawnych czasów "Powrót czatów").
Moim skromnym zdaniem nowe misje, pomijając szampana, pomijając zbieranie głupich kwiatków, robienie prezentów ... można to przeżyć, ale nie ostatnią misje. Chyba żart, jeszcze ok gdyby każdy ruch był za free. Nie dość, że jest to największe zdjęcie jakie było w mini grach, dla niektórych nie do przejścia to jeszcze przesunięcie co 3 godziny....... ŻENADA
Jakby chociaż można wyklikać za diaxy to rozumiem, ale nic nicccccc. Zdenerwowałem się, bo zacząłem lecieć z misjami, ale widzę, że śmiechu warte. Pewnie nigdy nie zrobię przyjęcia. :thumbsup: A wy co uważacie na ten temat? Jeśli chcecie to tutaj macie misje, wystarczy kliknąć u góry przetłumacz z czeskiego na polski. http://lpdowntown.blogspot.com/p/po-zas ... vovat.html

Awatar użytkownika
Amantis
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 288
Rejestracja: 16 lut 2017, o 20:56

Re: Centrum Przyjęć - dyskusja - Wesela

Post autor: Amantis » 21 mar 2019, o 01:35

Osobiscie nie widze tu zadnego powodu do krytyki.Zalozenie przygotowan slubnych jest jak najbardziej prawidlowe...ma trwac dlugo,a nie 3 dni...to ze sie komus spieszy i chcialby zrobic wszystkie misje w jeden dzien...to jego problem..Ma byc dlugo...ma byc trudno..ma byc drogo..tak wygladaja sluby w realu xD

Awatar użytkownika
MelindaLucas
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 43
Rejestracja: 17 kwie 2017, o 18:40

Re: Centrum Przyjęć - dyskusja - Wesela

Post autor: MelindaLucas » 22 mar 2019, o 06:09

Wg mnie w ostatnim zadaniu wkradł się błąd - obecnie sprawa została skierowana na kontakt i czekam na odpowiedź. Po 1 brak informacji o ograniczonej liczbie kliknięć, 2 za każdym razem zmienia się całkowicie układ planszy, poniżej prześlę 2 screeny jeden z wczorajszego wieczora, a drugi z dzisiejszego poranka, co prawda w mojej głowie pojawiła się pewna myśl, możliwe, że plansza się tasuje do momentu gdy wszystkie druhny zalogują się do gry i zaczną robić tę misję, a dopiero później pojawią się wszystkie ruchy. Zobaczymy co odpiszą

obraz z wczoraj
Obrazek

plansza dziś
Obrazek
Obrazek

ODPOWIEDZ