Nadchodzące wydarzenia

Wszelkie dyskusje na temat gry. O wydarzeniach i kolekcjach dyskutujemy w dziale ogłoszeń!
Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Nadchodzące wydarzenia

Post autor: Katriel Tremaine » 4 mar 2019, o 04:32

To jedynie pokazuje, że mam słuszność nie biegając po tych wszystkich beznadziejnych blogach, które są tak naprawdę niewiele warte.
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Awatar użytkownika
zabeczka1948
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 45
Rejestracja: 2 paź 2015, o 06:59
Lokalizacja: Leszczyny
Kontakt:

Re: Nadchodzące wydarzenia

Post autor: zabeczka1948 » 4 mar 2019, o 21:27

Teoretycznie "pożyczać" bez zgody autora nie można. Mało tego można pociągnąć do odpowiedzialności za ów kradzież, bo trzeba nazwać to po imieniu. Jednak... No właśnie i tak sobie z tego nikt nic nie zrobi, zamkną taki oto darmowy blog i stworzą sobie nowy, w którym praktykować będą te same czyny...
matczysko
na arenie znajdziesz mnie jako JARECKA

Awatar użytkownika
Daga
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 939
Rejestracja: 18 lip 2010, o 20:32

Re: Nadchodzące wydarzenia

Post autor: Daga » 4 mar 2019, o 21:50

Wygląda na to, że twórczynie wspomnianego bloga doskonale znają treść ustawy o ochronie praw autorskich, bo pojawiła się ona dziś na ich blogu przy okazji oskarżenia jeszcze innego bloga o plagiat.

Awatar użytkownika
Lady_Blair
Miss Podstawówki
Miss Podstawówki
Posty: 465
Rejestracja: 31 sie 2015, o 13:13

Re: Nadchodzące wydarzenia

Post autor: Lady_Blair » 5 mar 2019, o 18:35

Nie jestem fanką owego bloga, ale jednak obiektywnie uważam, że nie dopuścił się on plagiatu pracy Regelindy. Nie doszło do skopiowania całości. Fakt, że skorzystał z jej pracy określiłabym jako inspirację, a nie kradzież. Dziewczyny same musiały szukać tych rzeczy w zamianie cyferek i nałożyć je na przygotowaną przez siebie Lalkę.
Faktem jest również to, że powinny napisać czym się inspirowały, ale jednak nie można im udowodnić, że wgl się czymkolwiek inspirowały. Rzeczy były już w zamianie cyferek, więc mogły popełnić błąd plus przeoczyć prezent. Teoretycznie mogło tak być. :whistling:
To co zrobił jakiś tam blog czeski to już jest kradzież - skopiowanie całej pracy kogoś i jeszcze wymazanie nazwy autora.

Awatar użytkownika
Bezgraniczny
Miss Gimnazjum
Miss Gimnazjum
Posty: 771
Rejestracja: 10 lip 2015, o 16:27
Kontakt:

Re: Nadchodzące wydarzenia

Post autor: Bezgraniczny » 5 mar 2019, o 19:46

Mnie jednak najbardziej śmieszy to, że te niby ich prace to nie ich, to nie one narysowały wszystkie ubrania, to nie one narysowały twarze. Wszystko jest własnością gry. Robią tak samo screeny np. kolekcji po czym wrzucają sobie na bloga i wstawiają kilka rzędów swojego znaku wodnego. ŻENADA.
Na mój rozum, robią plagiat i oskarżają o to samo inne osoby. Według mnie powinni zrobić coś z tymi blogami, które przypisują tak naprawdę wszystko w grze sobie. Brak szacunku ciężkiej pracy grafików, co z tego, że pobiorą sobie ubrania i w gimpie wrzucą na lalkę, która również do nich nie należy. Czy Regelinda wrzuca na forum gry ubrania, stylizacje i wsadza na nie swój znak wodny? Nie, bo jest to niezgodne z regulaminem i tak powinni zrobić z tymi pseudo "blogerkami". Taka sama sytuacja jakbym zrobił screena czy pobrał czyjeś zdjęcie (bez zgody właściciela [nie wydaje mi się, że któraś z nich pisała do właścicieli o możliwość kopiowania ich własności]) i wrzucił je ze swoim znakiem wodnym na swoją stronę. Radzę przemyśleć gdzie się zagląda i komu nabija wyświetlenia (przy czym dla właścicielki leci jeszcze hajsik za kradzione ubrania, zdjęcia).

Awatar użytkownika
Casandra
Administratorka forum
Administratorka forum
Posty: 7480
Rejestracja: 14 kwie 2010, o 16:58
Lokalizacja: Katowice

Re: Nadchodzące wydarzenia

Post autor: Casandra » 5 mar 2019, o 19:53

Myślę, że wystarczy już tego offtopu :whistling: Nie zapominajmy do czego wątek służy... Jeżeli chcielibyście pogadać na temat blogów lub innych tematów niż nadchodzące wydarzenia lub przyszłość (bo do tego ten wątek jest) to zachęcam do założenia wątku np. w dziale "Szpargały" > "Inne"
Poznaj świat Mystificity - rekrutacja trwa
Obrazek
"Życie bez czekolady jest jak plaża bez morza"

Awatar użytkownika
Bezgraniczny
Miss Gimnazjum
Miss Gimnazjum
Posty: 771
Rejestracja: 10 lip 2015, o 16:27
Kontakt:

Re: Nadchodzące wydarzenia

Post autor: Bezgraniczny » 5 mar 2019, o 20:04

Zmieniając ciekawy temat wrzucam kradzione z AMowego Instagrama zdjęcia obecnych i kilku nadchodzących eventów/kolekcji.
Mój nochal wyczuwa lateksowego pasjansa :whistling:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
zabeczka1948
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 45
Rejestracja: 2 paź 2015, o 06:59
Lokalizacja: Leszczyny
Kontakt:

Re: Nadchodzące wydarzenia

Post autor: zabeczka1948 » 6 mar 2019, o 10:32

Lateksowy może być, tylko nie pasjans :P kurcze wychodzi na to, że lubię narzekać :D swoją drogą ta krótka fryzurka skradła moje serce <3
matczysko
na arenie znajdziesz mnie jako JARECKA

Awatar użytkownika
Karodziejka
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 95
Rejestracja: 23 kwie 2010, o 20:09
Lokalizacja: Czeluści Piekła

Re: Nadchodzące wydarzenia

Post autor: Karodziejka » 6 mar 2019, o 12:49

Och, tak...lateksior...czekam na to z niecierpliwością C:
Obrazek

Awatar użytkownika
Oriflame
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 37
Rejestracja: 2 sie 2018, o 16:18

Re: Nadchodzące wydarzenia

Post autor: Oriflame » 9 mar 2019, o 19:51

Przypuszczam, że lateks może być kolekcja. W grafikach, które wrzucałam co czeka nas w marcu, w linku było słowo mówiące o kolekcji.

Awatar użytkownika
Bezgraniczny
Miss Gimnazjum
Miss Gimnazjum
Posty: 771
Rejestracja: 10 lip 2015, o 16:27
Kontakt:

Re: Nadchodzące wydarzenia

Post autor: Bezgraniczny » 9 mar 2019, o 20:23

Oriflame, miałem racje co do lateksu :D Evencik będzie, a tutaj więcej zdjęć z nadchodzących wydarzeń/kolekcji :D

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Oriflame
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 37
Rejestracja: 2 sie 2018, o 16:18

Re: Nadchodzące wydarzenia

Post autor: Oriflame » 9 mar 2019, o 21:29

To zwracam honor. :D Chociaż niezbyt przepadam za pasjansem, ale same ciuszki są warte uwagi.
Ciekawe rzeczy tutaj widzę i już się nie mogę doczekać. ^^

Awatar użytkownika
Bezgraniczny
Miss Gimnazjum
Miss Gimnazjum
Posty: 771
Rejestracja: 10 lip 2015, o 16:27
Kontakt:

Re: Nadchodzące wydarzenia

Post autor: Bezgraniczny » 9 mar 2019, o 22:34

A czy to pasjans to nie jest potwierdzone, są to jednak tylko moje przypuszczenia :D

Awatar użytkownika
Oriflame
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 37
Rejestracja: 2 sie 2018, o 16:18

Re: Nadchodzące wydarzenia

Post autor: Oriflame » 10 mar 2019, o 11:31

Widać tam autko, w sumie bardziej się zastanowić, to może być to inna forma. ;)
Ale wszystko się niedługo okaże 8)

Awatar użytkownika
Casandra
Administratorka forum
Administratorka forum
Posty: 7480
Rejestracja: 14 kwie 2010, o 16:58
Lokalizacja: Katowice

Re: Nadchodzące wydarzenia

Post autor: Casandra » 10 mar 2019, o 13:19

Ahhhh lateks :love: Jak ja dawno nie dostałam czarnych lateksowych spodni, a przecież w szafie jest ich tak malutko :whistling:
Podoba mi się jednak ta biała fryzurka z wydarzenia z ukochanym lateksem w roli głównej :D

ODPOWIEDZ