Stylistka Tygodnia #147

Awatar użytkownika
Dj-ka
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 273
Rejestracja: 16 maja 2012, o 14:05
Lokalizacja: Szczytniki nad Kaczawą

Stylistka Tygodnia #147

Post autor: Dj-ka » 11 lut 2019, o 11:27

Stylistka Tygodnia #147

Motyw: Master Chef.

Inne informacje: Przebierz Panią za zwycięzcę Arenowego Master Chefa. Mile widziane jest pokazanie dania, które zostało wybrane przez Jury.

Głosowanie trwa do 17.02.2019 r.
Głosując podaj numer pracy, która Ci się podoba i uzasadnij swój wybór.
*Zgodnie z Regulaminem Stylistki Tygodnia ważne są tylko uzasadnione głosy. Jako uzasadnienie rozumiemy wypowiedź złożoną z dwóch zdań, wskazującą minimum jedną cechę stylizacji, która przypadła do gustu głosującemu. Przy czym cecha to nie ubranie ani epitet (np. śliczna bluzeczka, świetne spodnie, wspaniały smok, piękna pani).

:!:
Jeśli jesteś świadkiem lub adresatem jakiejkolwiek formy nakłaniania do głosowania, zgłoś to moderatorce konkursu. Należy dołączyć zrzut z ekranu, na którym widać taką wiadomość, gdyż tylko uzasadnione przypadki będą usuwane z konkursu. Nikt poza moderatorem nie pozna tożsamości osoby zgłaszającej, a sama osoba zgłaszająca nie ponosi oczywiście żadnych konsekwencji.



Zapraszam do głosowania!
Pani nr 1.

Obrazek

Pani nr 2.

Obrazek

Pani nr 3.

Obrazek

Pani nr 4.

Obrazek

Pani nr 5.

Obrazek

Pani nr 6.

Obrazek

Pani nr 7.

Obrazek

Pani nr 8.

Obrazek

Pani nr 9.

Obrazek
Obrazek

Patsza
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 13
Rejestracja: 28 sie 2016, o 19:29

Re: Stylistka Tygodnia #147

Post autor: Patsza » 12 lut 2019, o 16:35

Głosuję na panią numer 5, ponieważ bardzo podoba mi się dobór kolorów oraz nakrycia głowy prawdziwego szefa kuchni. Podoba mi się wykorzystanie tej bluzki i spódnicy jako fartucha. Tacka z babeczkami świetnie wygląda i pasuje do miłej szefowej kuchni, która uwielbia piec słodycze. Postać przypomina mi kucharkę, która piecze ciastka na imprezę urodzinową dzieci. :)

Awatar użytkownika
Marvello
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 150
Rejestracja: 3 sie 2018, o 13:49

Re: Stylistka Tygodnia #147

Post autor: Marvello » 12 lut 2019, o 16:58

Głosuję na Panią numer 6. bardzo mi się podoba estetyka pracy. Biały ubiór doskonale zgrywa się z kolorem babeczek, a czerwone usta pasują idealnie do czapki kucharskiej. Białe ubranie i wykorzystanie koszuli jest super pomysłowe i zgodne z tematyką. Ponieważ zwycięzcy masterchef na tym etapie noszą uniformy w jednym kolorze. Podobnie jest pod temat ubrana praca numer 1, jednak praca numer 6 przyciągnęła mój wzrok swoją oryginalnością.
Silversoul :love: Wiceliderka Klubu Moonlight Ladies

uluu
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 111
Rejestracja: 3 kwie 2017, o 22:35

Re: Stylistka Tygodnia #147

Post autor: uluu » 16 lut 2019, o 20:39

A ja zagłosuję na pracę nr 3. Podoba mi się użycie tego żakietu jako formy okrycia - można to potraktować jako formę odzienia kucharskiego wystylizowanego na żakiet przy tak eleganckiej całości. Całość konsekwentnie zrobiona na praktyczny szyk, lala- finalistka prezentuje się jak na ostatni etap przystało.

Awatar użytkownika
karismaK1982
Miss Podwórka
Miss Podwórka
Posty: 595
Rejestracja: 20 maja 2011, o 09:36

Re: Stylistka Tygodnia #147

Post autor: karismaK1982 » 17 lut 2019, o 09:36

:love: Głosuję na pracę nr 3. Żakiet wygląda jak profesjonalny fartuch ,a cały strój tak jakby finał odbywał się w restauracji. Lala nawet uczesanie ma profesjonalne,świetnie wygląda kołnierzyk na koszuli. Tak zdecydowanie powinien wyglądać Master Szef Areny

Awatar użytkownika
Dj-ka
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 273
Rejestracja: 16 maja 2012, o 14:05
Lokalizacja: Szczytniki nad Kaczawą

Re: Stylistka Tygodnia #147

Post autor: Dj-ka » 19 lut 2019, o 18:36

147. edycję Stylistki Tygodnia wygrywa
Victoria_Cavastian
praca nr 3

Obrazek
GRATULACJE!!!
Obrazek

Zablokowany