Nowe sklepy w centrum handlowym/nowe centrum

Masz propozycje zmian w grze? Możesz je przedstawić tutaj.
Tinka
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 116
Rejestracja: 20 lip 2017, o 00:31

Nowe sklepy w centrum handlowym/nowe centrum

Post autor: Tinka » 18 sty 2019, o 17:03

Wiele graczek ma juz 50lv badz wiekszy.W centrum maja juz wszystko wykupione.

Pomysl jest taki zeby stworzyc dodatkowe centrum handlowe.Odblokowywalo by sie dopiero wtedy gdy wszystko w poprzedni centrum by sie wykupilo.Oczywiscie w nowe centrum wchodzi takze nowy sklepmeblowy i zoologiczny.

Piszcie co sadzicie.
Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich.

Awatar użytkownika
Marvello
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 150
Rejestracja: 3 sie 2018, o 13:49

Re: Nowe sklepy w centrum handlowym/nowe centrum

Post autor: Marvello » 18 sty 2019, o 17:16

Można to zrobić w ten sposób. albo po prostu mogli by dodać nowe ubrania od lvl 50+ żeby te Panie też mogły dalej kupować, mniej roboty z grafiką by było :)
Silversoul :love: Wiceliderka Klubu Moonlight Ladies

Awatar użytkownika
Regelinda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2539
Rejestracja: 16 paź 2014, o 00:14

Re: Nowe sklepy w centrum handlowym/nowe centrum

Post autor: Regelinda » 18 sty 2019, o 17:26

A po co nowe centrum? Stare jest ok, tylko wystarczy dorzucić coś, co się będzie na kolejnych poziomach odblokowywało. Poza tym takim osobom jak ja to nowe nigdy by się nie odblokowało, bo szkoda mi szmaragdów na to co jest w dotychczasowym. Punkty, jakie odstanę nie zrekompensują mi tego wydatku.

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Nowe sklepy w centrum handlowym/nowe centrum

Post autor: Katriel Tremaine » 18 sty 2019, o 17:31

Pomysł z mojego punktu widzenia jest bzdurny, bo nie wyobrażam sobie żebym kiedykolwiek to nowe centrum odblokowała. Dlaczego? bo ciuchów za zielone ze starego centrum bym nie wykupiła, dlaczego? szkoda zielonych... Jestem całym sercem na NIE, kolejna dziecinna propozycja.
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Tinka
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 116
Rejestracja: 20 lip 2017, o 00:31

Re: Nowe sklepy w centrum handlowym/nowe centrum

Post autor: Tinka » 18 sty 2019, o 18:39

Uwazam ze kolejne centrum nie je zlym pomyslem ale to moje zdanie.W roznych miastach jeat nawet kilka galeri w lodzi sa np 3.I tak wiem ze to jest gra.Pomysl Fashion Madame tezjestbardzo fajny i go napisalam tylko mi to usunelo.

Moim zdanie bowe cemtrum lub nowe sklepy bylyby fajne.A zresztajesli chodzi o nowecemtrum to zamiast wykupirnia wszyagkiegl moznaby bylo je odblokawac dopier na 50lvl

Przepraszam za bledy
Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich.

makabra6
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 41
Rejestracja: 19 wrz 2012, o 13:15

Re: Nowe sklepy w centrum handlowym/nowe centrum

Post autor: makabra6 » 17 kwie 2019, o 14:50

Nowe centrum - jestem na nie. Ale nowe sklepy do odblokowywania na bardzo wysokich poziomach jak najbardziej :) Fajnie byłoby mieć taką dodatkową motywację do rozwoju.

Awatar użytkownika
Kate
Miss Dyskoteki
Miss Dyskoteki
Posty: 1046
Rejestracja: 26 cze 2012, o 22:31
Lokalizacja: Pod łóżkiem

Nowe sklepy w centrum handlowym/nowe centrum

Post autor: Kate » 17 kwie 2019, o 17:32

Pomysł byłby dobry, jakby w grze dodawaliby nowe kolekcje/wydarzenia...raz na ruski rok. Tak nie jest, więc zrobiłoby się z tegoż powodu niezłe zamieszanie. Nie mogę się ogarnąć w tych nowych limitowanych kolekcjach, a co dopiero, jakby powstały nowe sklepy w centrum. Jestem na nie, a ja wciąż się upieram przy tym, aby całkowicie zlikwidować poziomy.
My lady:
Kaja

„Nie oskarżaj niewinnych ludzi...zwłaszcza, których nie znasz. Bądź odważny i napisz, co ode mnie, chcesz. W internecie i w grze... zawsze jestem sobą”.

Obrazek
-------------------
„Nie mieszkam w Korei Północnej i nie zamierzam ukrywać swoich poglądów.
Nie dla mnie życie w cenzurze”.


-----------------
Soy una mujer y es normal que me guste el maquillaje.
Ella usa todas las ventajas de ser mujer.
Fin de la discusión sobre este tema.

Charlestut
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 2
Rejestracja: 15 sie 2020, o 03:22
Lokalizacja: Colombia
Kontakt:

Nowe sklepy w centrum handlowym/nowe centrum

Post autor: Charlestut » 26 sie 2020, o 15:28

House ,że ty zaczynasz grać to nie znaczy ,że gra jest popularna i ludzie będą pisać w tym dziale.

"Złote noobki forum" jak to w ogóle brzmi?? Nigdy się na to nie zgodzę.

Awatar użytkownika
Anabeliana
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 229
Rejestracja: 1 paź 2014, o 15:45

Re: Nowe sklepy w centrum handlowym/nowe centrum

Post autor: Anabeliana » 27 sie 2020, o 15:12

Nie bardzo rozumiem po co NOWE centrum handlowe, jak jedno już jest? wystarczyłoby dodać po prostu nowe sklepy do obecnego.
Ja jestem na 50+ lvlerze i nie mam wszystkiego wykupionego, i wątpie by inne graczki będące na na podobnym lub wyższym lvlerze miały wykupione całe centrum...

Kaja, zlikwidować poziomy? a po co? wtedy to dla mnie byłby bajzel...

Awatar użytkownika
Alice Morset
Miss Podwórka
Miss Podwórka
Posty: 580
Rejestracja: 21 kwie 2020, o 17:40
Lokalizacja: Czechy/Zielona Góra/Bolesławiec

Re: Nowe sklepy w centrum handlowym/nowe centrum

Post autor: Alice Morset » 27 sie 2020, o 16:51

Anabeliana dobrze mówi mogliby dodać nowe sklepy do centrum handlowego, jeszcze długo długo przed tym zanim narobili rozgłosu związanego z nową aktualizacją areny. Poza tym sklepy będą dostępne po aktualizacji o której wcześniej wspomniałam, dla nowych graczy te sklepy będą nowością a dla starych wyjadaczy dadzą możliwość wykupienia tych rzeczy, których nie kupili wcześniej. Póki co nie ma sensu wyprzedzać faktów aktualizacja jest póki co dostępna w wersji arabskiej u nas jej jeszcze nie ma, a z tego co widzę na razie zrobiło się ciszej o wspomnianej wcześniej aktualizacji więc nie ma sensu gadać o czymś czego jeszcze nie ma. ^^

Kaja ja bym na przykład nie chciała żeby zlikwidowano poziomy w grze, jestem aktualnie na 12 i bardzo mi z tym dobrze. Rozumiem też, że większość z tych osób, która kiedyś zaczynała grę na arenie nie bardzo ją ogarniała i szła z poziomem. Ja sama też uległam takiej pogoni typu: ''Im wyższy poziom tym lepiej.,, A to guzik prawda, teraz już wiem jak grać i dopóty nie będzie konieczności podnoszenia poziomu nie będę tego robić.

Charlestut: Aktualnie rzadko kupuje cokolwiek w CH, cierpliwie czekam na nowe sklepy i jeśli mam za co to wydam w nich ostatni grosz czy nawet diament. :D Tak jak podczas obecnej kolekcji ''Wakacyjna Panna Młoda.,, Ciuszki są warte każdej ceny, a rzadko się zdarza, że kolekcję wywołują zachwyt wśród graczy w grze. ^^
„Przeszłość ma ogromne znaczenie dla przyszłości, niejako ją kształtuje i determinuje pewne cechy charakteru”.

Cytat z książki: Miłość szyta na miarę

ODPOWIEDZ