"Kpop dla Niej i dla Niego" - nowa kolekcja do 22 sierpnia''

Awatar użytkownika
Vin
Super Operatorka Gry
Super Operatorka Gry
Posty: 784
Rejestracja: 4 maja 2011, o 20:31

"Kpop dla Niej i dla Niego" - nowa kolekcja do 22 sierpnia''

Post autor: Vin » 15 sie 2018, o 13:13

Obrazek

Drogie Panie!

Jeśli chcecie upodobnić się do idolki K-popu musicie poeksperymentować z waszym wyglądem i być pewne siebie!
Styl preppy, klasyczny czy dziewczęcy?
Tak długo jak będziecie się dobrze bawić, możecie zrobić wszystko ze swoim strojem!

Fanki K-popu, pokażcie nam co potraficie!

Kolekcja K-pop dla Niej i dla Niego będzie dostępna do 22 sierpnia, do godz. 13

Pozdrawiamy
Zespół Areny Mody

Awatar użytkownika
Latika
Miss Gimnazjum
Miss Gimnazjum
Posty: 841
Rejestracja: 24 lut 2014, o 19:55
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: "Kpop dla Niej i dla Niego" - nowa kolekcja do 22 sierpnia''

Post autor: Latika » 15 sie 2018, o 13:48

Nie za bardzo podoba mi się tak kolekcja, mam wrażenie jakby byla zrobiona "na odczepnego" żeby tylko w grze byla jakaś nowość. Rozczarowałam się. Jedynym plusem jest fajny plecak, bo właśnie czegoś takiego mi brakowało. Co do ubran dla faceta to w zasadzie nic nowego nie wnoszą do jego garderoby.

aniaania
Miss Podstawówki
Miss Podstawówki
Posty: 403
Rejestracja: 2 lis 2016, o 19:20

Re: "Kpop dla Niej i dla Niego" - nowa kolekcja do 22 sierpnia''

Post autor: aniaania » 15 sie 2018, o 14:07

najbardziej podoba mi się w tej kolekcji że jest taka mała :) ubrania takie sobie, jedne spodenki podobne do takich co mam już w garderobie, drugie bardziej wyglądają jak majtki z nogawkami niż jak spodenki, chyba jedynie płaszczyk na dolce godny uwagi i plecaczek

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: "Kpop dla Niej i dla Niego" - nowa kolekcja do 22 sierpnia''

Post autor: Katriel Tremaine » 15 sie 2018, o 14:22

Kolekcja taka sobie, mojej uwagi chyba nic nie przykuło. Dla faceta to jedynie koszulka z wilkiem mi się podoba. Liczyłam na event, a dostaliśmy takie byle co.
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Awatar użytkownika
Mili29
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 345
Rejestracja: 11 mar 2016, o 19:34
Lokalizacja: Bielsko-Biała.

Re: "Kpop dla Niej i dla Niego" - nowa kolekcja do 22 sierpnia''

Post autor: Mili29 » 15 sie 2018, o 15:12

Podoba mi sie Mini kurteczka jeansowa za diaxy, i spodnie, spodenki do niej. DLA NIEGO! Też Ładne, Eleganckie/Na Luza, ubrania :). Ale czekam wciąż na Syrenke :).

Aeryn, ja też Liczyłam na Event.

Sklejono posty. Proszę nie pisać kolejnego posta pod swoim tylko używać opcji "Edytuj". //monix23
Mili29

Haiko02
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 2
Rejestracja: 3 sty 2018, o 14:23

Re: "Kpop dla Niej i dla Niego" - nowa kolekcja do 22 sierpnia''

Post autor: Haiko02 » 15 sie 2018, o 15:29

Przyznam, że gdyby nie nazwa kolekcji za Chiny nie skojarzylabym tego z kpopem.. Brakuje mi tu zółtej bluzy w donuty niczym Mark w "Just Right", kilku ciuszków w stylu tych z teledysków BlackPink, jakiś uroczych sukienek/spódnic ala Gfriend czy Twice.. No coś co byłoby oryginalne, moze troche niecodzienne ale nie zwyczajnie nudne jak to co dostaliśmy. Jedyne co napewno kupię to okrągłe okularki i bluza za diaxy. Reszta nic ciekawego, pełno takich rzeczy w szafie.

Awatar użytkownika
Lyanna
Miss Gimnazjum
Miss Gimnazjum
Posty: 956
Rejestracja: 12 wrz 2012, o 15:53

Re: "Kpop dla Niej i dla Niego" - nowa kolekcja do 22 sierpnia''

Post autor: Lyanna » 15 sie 2018, o 17:58

Słowo "kpop" znalazło się tutaj chyba przez przypadek... Widziałam zdjęcie 2NE1 (z teledysku "Gotta be you" https://youtu.be/zdKTgwffmdo) i byłam podekscytowana na myśl, że może pojawić się coś związanego z kpopem (pomyślałam, że może to być tylko przypadkowy obrazek z google).
Ale to jest porażka...
W obu kolekcjach nie widzę nic, co mogłabym skojarzyć z jakim kolwiek kpopowym utworem czy wykonawcą. Większość ciuchów już była i nie jest to nic nowego.

Jeżeli twórcy chcieli wykorzystać rosnącą popularność kpopu, to polegli. A mieli tyle możliwości! Uważam, że w nowym teledysku BLACKPINK (https://youtu.be/IHNzOHi8sJs) można znaleźć kilka naprawdę ciekawych propozycji. Myślę, że ich ubrania przypadłyby do gustu nie tylko fanom. Telefony-pistolety, fenek, papuga i kolorowy proszek byłyby naprawdę ciekawymi dodatkami. A diamentowy czołg jako pojazd, mebel lub tło byłby fantastyczny!
Obrazek
To tylko przykład i uważam, że jest wiele teledysków (itp.) z ciekawymi elementami do wykorzystania. 2NE1, BLACKPINK, Gidle, 4MINUTE, SNSD, Red Velvet, Twice, Sunmi i inne.
Obrazek

Awatar użytkownika
Mili29
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 345
Rejestracja: 11 mar 2016, o 19:34
Lokalizacja: Bielsko-Biała.

Re: "Kpop dla Niej i dla Niego" - nowa kolekcja do 22 sierpnia''

Post autor: Mili29 » 15 sie 2018, o 20:08

Wooooow. Extra ten czołg. Szkoda, że go nie ma na grze :(.
Mili29

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: "Kpop dla Niej i dla Niego" - nowa kolekcja do 22 sierpnia''

Post autor: Katriel Tremaine » 16 sie 2018, o 15:21

Nie jestem fanką, bo nawet nie wiem co to właściwie jest ten cały kpop. Kolekcja mi się zwyczajnie średnio podoba, ale nawet ciuchy były takie jak proponowały dziewczyny wyżej (wnioskuję, że fanki będące w temacie), to pewnie podobałaby mi się jeszcze mniej.
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Zablokowany