Pokażcie mi aktywny klub...

Wszelkie dyskusje na temat gry. O wydarzeniach i kolekcjach dyskutujemy w dziale ogłoszeń!
PssPssPsss
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 21
Rejestracja: 4 kwie 2017, o 12:01

Re: Pokażcie mi aktywny klub...

Post autor: PssPssPsss » 13 paź 2017, o 08:23

O Boże, nie. Będę tęskniła za tym rankingiem.. :( Będę śledzić, na wszelki wypadek, gdybyś miała wrócić. Ten ranking był nie tylko dla szukających klubu, ale również dla samych klubów dawką rywalizacji i emocji :D Aż mnie na serduszku złapał ten Twój post, eh.

Winona
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 50
Rejestracja: 23 lis 2015, o 16:45

Re: Pokażcie mi aktywny klub...

Post autor: Winona » 18 paź 2017, o 04:22

Dopiero co przeczytałam ową wiadomość i tak jakoś smutno się zrobiło również w imieniu swoim jak i całego klubu Lancome chcieliśmy Tobie podziękować za niebywały wkład i wysiłek jaki włożyłas w tworzenie i przedstawianie nam comiesięcznych zestawień. Twoja praca motywowała nas do większej aktywności i pozwalała odnajdywać się w niuansach Areny i poszczególnych klubów-jeszcze raz dziękujemy i serdecznie pozdrawiamy :love: :)

Awatar użytkownika
Kate
Miss Dyskoteki
Miss Dyskoteki
Posty: 1046
Rejestracja: 26 cze 2012, o 22:31
Lokalizacja: Pod łóżkiem

Re: Pokażcie mi aktywny klub...

Post autor: Kate » 18 paź 2017, o 17:26

Smutno mi się zrobiło :( Liczyłam na wspaniały ranking w październiku...mam nadzieję, że jednak zmienisz zdanie.
My lady:
Kaja

„Nie oskarżaj niewinnych ludzi...zwłaszcza, których nie znasz. Bądź odważny i napisz, co ode mnie, chcesz. W internecie i w grze... zawsze jestem sobą”.

Obrazek
-------------------
„Nie mieszkam w Korei Północnej i nie zamierzam ukrywać swoich poglądów.
Nie dla mnie życie w cenzurze”.


-----------------
Soy una mujer y es normal que me guste el maquillaje.
Ella usa todas las ventajas de ser mujer.
Fin de la discusión sobre este tema.

Marczelli
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 20
Rejestracja: 19 lis 2011, o 18:56
Lokalizacja: Wolne Miasto Gdańsk

Re: Pokażcie mi aktywny klub...

Post autor: Marczelli » 29 paź 2017, o 16:00

rowniez ubolewam ze ranking zniknie :(

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Pokażcie mi aktywny klub...

Post autor: Katriel Tremaine » 30 paź 2017, o 12:53

Cóż, prowadzenie tego rankingu to był kawał roboty i autorka pomysłu musiała poświęcić na to swój prywatny czas. Nie ma się co dziwić, że w końcu tego czasu zabrakło.
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Awatar użytkownika
LaFemmeNikita
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 340
Rejestracja: 27 cze 2015, o 11:15

Re: Pokażcie mi aktywny klub...

Post autor: LaFemmeNikita » 30 paź 2017, o 15:00

Amelya pisze:Bardzo dziękuję Ci za rzetelność i subiektywność w sporządzanych raportach
A sądziłam, że w rankingach byłam obiektywna... ;)

Niestety jak pisze Aeryn Sun, czas ma tu podstawowe znaczenie. Ranking czyta się kilka minut, a poświęcić trzeba godzinkę na wklepanie danych w Excela, godzinkę na analizę i godzinkę (a czasami dłużej) na opisanie tego. Nie udało się załatwić żadnych nagród dla najbardziej aktywnych klubów, więc ja też mam już mniejszą motywację by to dalej ciągnąć.

Może uda mi się zrobić przynajmniej samą tabelę rankingową za październik, ale nie obiecuję :P

Awatar użytkownika
Amelya
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 50
Rejestracja: 9 lut 2014, o 13:17

Re: Pokażcie mi aktywny klub...

Post autor: Amelya » 30 paź 2017, o 21:22

Tak, pewnie! Do mojej odpowiedzi wkradł się błąd - oczywiście miałam na myśli obiektywność :)

Marczelli
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 20
Rejestracja: 19 lis 2011, o 18:56
Lokalizacja: Wolne Miasto Gdańsk

Re: Pokażcie mi aktywny klub...

Post autor: Marczelli » 31 paź 2017, o 14:15

Rozumiem i doceniam Twoją pracę. Mimo że nie ma nagród powiem Ci że u nas w klubie ten ranking "dawal kopa" :) Również dziękuję za Twoją pracę. Był to bardzo ciekawy eksperyment. Dobrze się go czytało.

Fajnie, że pomyślałaś o samej tabeli za październik :)

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
LaFemmeNikita
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 340
Rejestracja: 27 cze 2015, o 11:15

Re: Pokażcie mi aktywny klub...

Post autor: LaFemmeNikita » 1 lis 2017, o 19:25

No to tak na szybko. Ranking za październik prezentuje się całkiem ciekawie, dawno już nie było tylu zaskakujących zmian.

1. Na podium trzy kluby które uzbierały po 33 aktywne osoby. W przypadku takiego remisu pierwsze miejsce dla UNDERGROUND załatwił gracz Dysia (5097 pojedynków w październiku) drugie miejsce dla LANCÔME, gracz zet331 (4196 pojedynków), trzecie miejsce dla klubu [CENZURA], gracz Valorie 2766 pojedynków. UNDERGROUND na pierwsze miejsce powrócił po ośmiu miesiącach, ostatni raz pierwsze miejsce zajęli w lutym.

2. Do pierwszej dziesiątki powrócił Kogel~Mogel, wypychając zgodnie z przewidywaniami debiutanta z zeszłego miesiąca w tym gronie, czyli Lożę Szyderców. Loża dostała srogą lekcję i znalazła się nawet poza pierwszą dwudziestką. Bardzo dobrze w październiku prezentowały się Wariatki (9 osób na plus), zadyszka dopadła natomiast Super ZgAgi (5 osób mniej). Najgorsze miejsce w swojej historii zajęły Ślicznotki. Nigdy jeszcze nie spadały poniżej 4 miejsca w rankingu.

3. Tymczasem najlepszy swój dotychczasowy wynik osiągnął Fashion Club. Brakło jednej aktywnej osoby aby być lepszym od Kogla i awansować po raz pierwszy do dziesiątki najlepszych.
Gracze ♛ REVOLUTION ♛ choć zagrali dużo aktywniej niż w zeszłym miesiącu (aż osiem aktywnych osób więcej) również nie byli w stanie dostać się do najlepszej dziesiątki Areny. Dwudziestu jeden aktywnych graczy okazało się zbyt małą ilością.
Bardzo dobrze zagrały DZIUBASKI, piętnastu aktywnych osób to one jeszcze nie miały, ale to klub starych wyjadaczy, na event mobilizacja była świetna, utrzymać klub na dłużej w takim stanie jest mało prawdopodobne.
Swój stan posiadania podwoiła Moda i Styl, z pięciu aktywnych osób zrobiło się dziesięć co jest dość niespodziewane, bo nie dawno, w sierpniu, ten klub nie załapał się nawet do rankingu. Pewnie nie uda się tego utrzymać, ale może już nie będą znikać z grona aktywnych klubów.
Aż miło popatrzeć jak pną się w górę Laseczki. Klub który jeszcze sierpniu "leżał i kwiczał" (4 aktywne osoby), ogarnął się we wrześniu (7 aktywnych osób) teraz dysponuje już 9 osobami chętnymi do gry.
Przebudziły się także Niepowtarzalne ♥, którym groziło opuszczenie rankingu. Miejmy nadzieję, że nie jest to efekt tylko eventowego miesiąca, bo 7 aktywnych członków to nie jest zbyt duży kapitał.
Same pozytywne informacje, ale jakaś większa porażka też się w każdym miesiącu zdarza. W niepokonanych nic nie robią sobie ze spadku aktywności, więc klub na tle innych również spada coraz niżej i niżej. To już trzeci kolejny miesiąc dołowania i z 13 aktywnych w lipcu pozostało już tylko 6 osób, a klub liczy sobie 48 graczy. Przynajmniej teoretycznie, bo w praktyce to tak jak widać.
Tym razem czerwoną latarnią rankingu został klub 4YOU. Już im się to kiedyś zdarzyło, w lipcu tego roku również okupowali ostatnią lokatę, ale co ciekawe nigdy zestawienia jeszcze nie opuścili. Za słabi by żyć, za silni by umrzeć. Trochę dziwny klub, ja bym go stawiała w szeregu choćby ze wspomnianymi już powyżej DZIUBASKAMI, podobny staż na Arenie, podobne poziomy najlepszych graczy, porównywalne puchary i statystyki klubowe, a jaka różnica w aktywności. DZIUBASKI mobilizują się na eventy, a 4YOU jak widać wcale.

4. Czas na największe bomby miesiąca. Do rankingu wyobraźcie sobie powrócił Gold Stars. Pamięta ktoś jeszcze ten klub? Tony rdzy trzeba było chyba zdrapać, żeby przywrócić do aktywności tak długo nieobecny klub. Ostatni raz reprezentowany w marcu roku bieżącego z czterema aktywnymi graczami, dziś może się pochwalić podwojeniem liczby aktywnych i to jak widać od ręki.
Co powiedzieć natomiast o klubie Queens. To już właściwie prehistoria. Ostatnio widziani dokładnie rok temu, w październiku 2016 roku. Zdarzyły się miesiące gdzie klub ten nie mógł się pochwalić nawet jedną aktywną osobą, a teraz pięć. Tak po prostu.
Powrócił do rankingu Sexy High Heels♥, ale to raczej "wypadek przy pracy". To klub który raczej się zwija, zamiast rozwijać. Liczy tylko pięć osób i póki co przyszłości nie ma. Takie towarzystwo wzajemnej adoracji.
Ostatnia nowa twarz to klub Dangerous Women, pierwszy raz w naszych progach. Jak głosi opis klubowy - przyjmują wszystkich, nie dziwne więc, że uzbierały te sześć aktywnych osób, żeby to jednak przekształcić w dobrze działający klub to droga daleka. Raczej nie zagrzeją miejsca na dłużej.

5. Ponieważ ranking jest krótszy od wrześniowego aż o sześć pozycji i mamy cztery kluby które dołączyły, wychodzi, że odpadło sporo, bo 10 klubów. Dwa upadki są spektakularne, bo aż do samego dna. Nie ma już z nami Gladiatorek oraz powerful ladies. Towarzystwo z tych dwóch klubów rozeszło się po innych klubach, najlepsi już mają nowe domy, Ci średni jeszcze szukają. Warto więc trochę się porozglądać kto jest bez klubu, bo Gladiatorki i powerful ladies razem wzięte w zeszłym miesiącu dysponowały 21 aktywnymi graczami i można znaleźć kogoś całkiem aktywnego.
Źle dzieje się w Tequila Fire i LADY GLAMOUR, w zeszły miesiącu odpowiednio 8 i 9 aktywnych osób, a teraz ich nie ma. Nie polecam tych klubów, wyglądają jakby stawały się taką przechowalnią graczy, którzy tam przychodzą, rozwijają się, a gdy widzą, że rozwój klubu nie nadąża za ich rozwojem własnym, zmieniają klub na lepiej rozwinięty.
Znika również Night Club, zapał się skończył, wróciła szara rzeczywistość nieaktywnego klubu. Nie udała się akcja rozruszania tego na dłużej, choć w opisie można przeczytać, że Night Club jest tylko dla aktywnych, to tak naprawdę aktywnych jest tam tylko 3 z 34 graczy. Mamy tam bardzo aktywną osobę jaką jest Carmelia, która w zeszłym miesiącu rozegrała ponad 2140 pojedynków, potem długo, długo, długo nic i dopiero kolejny gracz Naimi już tylko z 830 pojedynkami oraz mahidewran 808 pojedynków. Nie ma rekrutacji, nie ma przyszłości.
Kolejne kluby które odpadły to Revival i Raven Tail. Wytrzymały tylko dwa miesiące rywalizacji w rankingu, nie znalazły nowych graczy, musiały ustąpić miejsca innym.
Odpadł także klub This Is War, który nie był bardzo wyróżniającym się, ale jakąś solidność już prezentował. Myślę, że tutaj jest szansa na powrót w przyszłym miesiącu.
Dwa ostatnie kluby to nowicjusze którzy we wrześniu pojawiły się po raz pierwszy i od razu teraz spadły - Gold Angels oraz Glamour. Coś mi się wydaje, że o nich już natomiast nie usłyszymy.

6. Awanse i spadki klubów dodałam do rankingu. Cyfra za "szczałeczką" oznacza ile miejsc w rankingu klub awansował lub spadł w porównaniu z zeszłym miesiącem. Dalej jeszcze macie dopisane ilu graczy klub zyskał (+) lub stracił (-). Wszystkie kwoty netto ;) Tyle.

Ranking aktywności klubów, stan na dzień 31 października 2017:
1. UNDERGROUND 33 ↑ 4 +1
2. LANCÔME 33 ↓ 1 -5
3. [CENZURA] 33 ↔ 0 -1
4. Imagine 32 ↑ 2 0
5. Ślicznotki 31 ↓ 3 -3
6. Wariatki 31 ↑ 3 +9
7. Gwiazdy 30 ↑ 1 +6
8. Rising Suns 29 ↓ 1 -2
9. Super ZgAgi 28 ↓ 5 -5
10. Kogel~Mogel 24 ↑ 1 +5
11. Fashion Club 23 ↑ 5 +7
12. LOVELINESS 22 ↑ 2 +6
13. ♛ REVOLUTION ♛ 21 ↑ 7 +8
14. Compelling 19 ↓ 1 +2
15. Panterki 18 ↑ 32 +12
16. Cuba Libre 18 ↓ 4 -1
17. MUSZKIETERKI 17 ↑ 1 +3
18. Bellissima 17 ↓ 1 +1
19. Boginie Miłości 15 ↔ 0 +1
20. Beautiful Women 15 ↑ 9 +6
21. Loża Szyderców 15 ↓ 11 -5
22. DZIUBASKI 15 ↑ 6 +5
23. Marzycielki 12 ↓ 2 -1
24. Mystificity 11 ↑ 16 +4
25. NIEGRZECZNE 11 ↔ 0 +1
26. Seksowne 11 ↓ 2 0
27. Haven 10 ↑ 9 +2
28. Moda i Styl 10 ↑ 28 +5
29. Flawless 9 ↑ 7 +2
30. Agentki 9 ↑ 8 +2
31. Laseczki 9 ↑ 9 +2
32. Royal Girls 9 ↓ 3 0
33. Fallen Angels 8 ↓ 9 -2
34. BestOfTheBest 8 ↑ 23 +3
35. City of Angels 8 ↑ 14 +3
36. Gold Stars 8 NEW
37. Diamond Queens 8 ↓ 7 -1
38. Wojowniczki 7 ↓ 11 -2
39. ☆ Niξzαℓєżnξ ☆ 7 ↓ 4 -1
40. Tygryski 7 ↓ 17 -3
41. Amazing Girls 7 ↑ 7 +2
42. Niepowtarzalne ♥ 7 ↑ 22 +3
43. Stylish Women 6 ↑ 3 +1
44. Dangerous Women 6 NEW
45. niepokonane 6 ↓ 4 -1
46. Rodzina Adamsów 5 ↑ 14 +1
47. I Promise You 5 ↑ 8 0
48. Queens 5 NEW
49. Czekoladki 5 ↓ 10 -2
50. Black Diamonds 5 ↓ 7 -2
51. νєяу иι¢є gιяℓ 5 ↑ 1 0
52. Moonlight Shadow 5 ↓ 10 -2
53. Sweet Home 5 ↓ 3 0
54. Sexy High Heels♥ 4 NEW
55. GLOW OF PEARLS 4 ↑ 3 0
56. Girl gang 4 ↓ 25 -5
57. Trendy Girls 4 ↓ 6 -1
58. Vampires 4 ↑ 7 0
59. Czarodziejki 4 ↓ 5 -1
60. 4YOU 4 ↓ 15 -2

Awatar użytkownika
Carooo
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 14
Rejestracja: 19 cze 2016, o 21:20

Re: Pokażcie mi aktywny klub...

Post autor: Carooo » 2 lis 2017, o 19:56

Ja Cieeee, ale z Ciebie wróżka - jasnowidzka :D
Ty to chyba kobieto nie masz życia poza grą, co? 8o Jak Ci się chce i skąd czas na to wszystko bierzesz?
Chodźby mnie zmusili to by mi się nie chciało, także podziwiam, serio ;)
A możesz powiedzieć na jakiej podstawie obliczasz tą aktywność? Ciekawa w sumie jestem...

Awatar użytkownika
LaFemmeNikita
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 340
Rejestracja: 27 cze 2015, o 11:15

Re: Pokażcie mi aktywny klub...

Post autor: LaFemmeNikita » 3 lis 2017, o 00:19

Jasnowidzka? Nieee, to by było za proste i za nudne tak z góry wszystko wiedzieć.
Faktycznie z czasem zawsze krucho, ale te trzy godziny raz w miesiącu żeby zrobić taki ranking to znowu nie tak wiele. Najgorzej, że koniec miesiąca wypada jakoś zawsze tak gdy właśnie tego czasu brakuje.
Wystarczy trochę pracy w arkuszu kalkulacyjnym i jest, przy pomocy kartki, długopisu i liczydła faktycznie byłoby to trudne do ogarnięcia.
Na jakiej podstawie tworzony jest ranking wytłumaczyłam w pierwszym poście tego tematu. Zwykłe zliczenie aktywnych osób z danego klubu w danym miesiącu z rankingu dostępnego w grze i potem ułożenie tego od najlepszego klubu do najsłabszego. Nic skomplikowanego.
To na przykład piętnastka aktywnych osób z Twojego klubu w październiku:
Xass, _Jagoda_, Paula1809, Bianca, Eva Minge, agaroo, Grazia Magii, Carooo, Karioka, idi, Samamnta, Polla, Joanna970410, Ewelina1177, Amalie.
"Zarząd" prawie w komplecie, brakło tylko Alinqa.. . Ogólnie wysoko poziomowi gracze z Twojego klubu całkiem aktywni w pojedynkach na Arenie, znacznie gorzej idzie natomiast "Szydercom" z niższymi poziomami. Niezbyt często spotykana sytuacja. W wielu klubach zazwyczaj jest odwrotnie.

Awatar użytkownika
Carooo
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 14
Rejestracja: 19 cze 2016, o 21:20

Re: Pokażcie mi aktywny klub...

Post autor: Carooo » 3 lis 2017, o 20:08

Właśnie u Nas głownie starają się graczki z wyższym poziomem, dlatego te z niższym są ciągle wymieniane, jednak jak widać mało skutecznie. Niestety wydaje mi się, że te Panie którym faktycznie gra się podoba i zależy im na niej już mają swoje kluby, a takie które są bez, pewnie zostały z innego wywalone za brak aktywności i jakiej kolwiek inicjatywy ze swojej strony...
W każdym razie mam tą grupkę, na którą zawsze można liczyć :D
Aaa, skoro pomagasz sobie programem to troszkę łatwiej, ja wolę tą wspomnianą kartkę i długopis :P

Awatar użytkownika
LaFemmeNikita
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 340
Rejestracja: 27 cze 2015, o 11:15

Re: Pokażcie mi aktywny klub...

Post autor: LaFemmeNikita » 1 gru 2017, o 00:26

Dla niecierpliwych, czołówka listopadowego rankingu aktywności. Gratulacje dla klubu Super ZgAgi.
Jutro opracuje całość włącznie z cyferkami. Tym razem miała być sama tabelka, ale listopad nudny nie był jak się okazuje i znowu wystąpiło kilka ciekawych zmian nad którymi warto się pochylić i opisać.
1. Super ZgAgi
2. Imagine
3. LANCÔME
4. UNDERGROUND
5. Rising Suns
6. Ślicznotki
7. [CENZURA]
8. Wariatki
9. Gwiazdy
10. LOVELINESS

Podziękowania dla gracza Solarka która mobilizowała mnie by po raz kolejny zrobić ranking.

Awatar użytkownika
LaFemmeNikita
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 340
Rejestracja: 27 cze 2015, o 11:15

Re: Pokażcie mi aktywny klub...

Post autor: LaFemmeNikita » 1 gru 2017, o 16:09

1. Listopadowym zwycięzcą rankingu i to w bardzo dobrym stylu, zostają Super ZgAgi. Dziesięć aktywnych osób więcej niż w październiku pozwoliło dokonać tego po raz pierwszy i Super ZgAgi dołączają do elitarnego grona najaktywniejszych na Arenie Mody jako już siódmy klub po Ślicznotkach, ♛ REVOLUTION ♛, UNDERGROUND, Wariatkach, LANCÔME i [CENZURZE]. Ostatnio ZgAgi są aktywne nie tylko w pojedynkach, ale także w "grach wojennych" dzięki czemu pucharowa półka zapełniła się u nich najlepszymi trofeami. Z kolei MUSZKIETERKOM, Koglowi, a zwłaszcza Gwiazdom (!!!) na półce pucharowej zrobiło się luźniej...
Imagine nigdy jeszcze rankingu nie wygrało, dwa razy zajęli drugie miejsce i tym razem po raz trzeci wicemistrzostwo należy do nich. Trzeba przyznać, że z każdym miesiącem Imagine gra coraz aktywniej i to pierwsze miejsce wydaje się być już tylko kwestią czasu. Trzecie miejsce tym razem przypadło LANCÔME , które nie opuszcza podium już od dziewięciu miesięcy. Rekord w tej dziedzinie należy do Ślicznotek i wynosi 11 miesięcy pod rząd na podium.

2. Z pierwszej dziesiątki, a nawet z pierwszej dwudziestki wypadł Kogel~Mogel któremu ostatnio nie wiedzie się zbyt dobrze. Klub w stosunku do poprzedniego miesiąca stracił aż 11 aktywnych graczy co jest najgorszym wynikiem listopada, a przecież nikt z Kogla nie odszedł. Robi się więc trochę szpital geriatryczny, ale zmieniła się liderka i może Kogel odrobi swoje straty w aktywności i pucharach. Na ich miejsce wślizgnęło się natomiast LOVELINESS, klub który często, gęsto gościł wśród najlepszych, ale ostatni raz miało to miejsce w lutym. Na pewno nie będzie łatwo utrzymać się na dłużej, ale stabilności akurat temu klubowi odmówić nie można. Lekka zadyszka dopadła [CENZURĘ], która ostatni raz tak słaby wynik miała w marcu. Kolejne oczko w dół także Ślicznotki.

3. Swój najlepszy wynik poprawiły ☆ Niξzαℓєżnξ ☆. Jeszcze nigdy w tym klubie nie było 10 aktywnych osób, a tym razem jest aż 13 co dało klubowi 23 miejsce w rankingu (awansowały 19 miejsc) i tak po cichu, niepostrzeżenie, ☆ Niξzαℓєżnξ ☆ wybijają się coraz bardziej ponad przeciętność.
Kolejny klub który "zrobił wynik" to νєяу иι¢є gιяℓ. One również dysponują 13 aktywnymi graczami i jest to ich najlepsze dotychczasowe osiągnięcie. Tutaj sytuacja jest trochę inna, bo νєяу иι¢є gιяℓ ostatnimi czasy przechodziło kryzys i raczej okupowało niższe rejony rankingu. Tym razem awansowały aż o 30 pozycji co jest rekordem listopada. Może w końcu liderki przeprowadziły solidny nabór i klub na dłużej zagości w środkowej części tabeli.
Listopada do udanych nie może zaliczyć Cuba Libre. Sześć aktywnych osób mniej to spory cios, tylko Kogel~Mogel stracił więcej.
Na coraz wyższe miejsca w rankingu wspinają się Agentki. W ciągu czterech ostatnich miesięcy awansowały 23 pozycje i zdobyły pięć aktywnych osób. Na półeczce trzy puchary, jednak największą bolączką są niskie klubowe statystyki, które zdaje się nie pozwolą na dalszy marsz w górę.
Wyraźnie spada aktywność Wojowniczek. Negatywna seria trwająca już trzy miesiące równa się utracie 24 pozycji i sześciu aktywnych graczy. Wysoka renoma chroni klub przed utratą pucharów, bo statystyki klubowe też niezbyt wysokie. Co ciekawe żadna z liderek nie błysnęła aktywnością. Przyszłość klubu wydaje się dosyć niepewna.
W zeszłym miesiącu do rankingu powrócił długo nieaktywny klub Gold Stars. Ich przygoda z grą, jak szybko się zaczęła tak szybko się chyba skończy, bo w tym miesiącu już ledwo utrzymali się w rankingu, spadając aż o 24 miejsca.

4. W listopadzie do rankingu powróciło sześć klubów. Night Club, LADY GLAMOUR, This Is War, Revival i Glamour posiadają tylko po cztery aktywne osoby i póki co te kluby stanowią tylko rankingowe tło. Trochę lepszym powrotem może pochwalić się Chilli Peppers, klub który ostatni raz w rankingu obecny był w marcu, tym razem pojawia się nam z sześcioma aktywnym graczami. W klubie jest aż dziewięć wolnych miejsc, jeżeli nie zostaną zapełnione nie można oczekiwać, że Chilli Peppers zostaną tutaj na dłużej.
Oprócz klubów które powróciły mamy jeszcze dwa nowe kluby. Pierwszy z nich nazywa się Sabat. Debiutuje bardzo, bardzo wysoko, bo na 14 pozycji z 15 aktywnymi graczami zostawiając w pokonanym polu tak doświadczone kluby jak np. MUSZKIETERKI, Bellisima czy Kogel~Mogel. Tak wysoki debiut jest najlepszym wynikiem w historii rankingu. Do tej pory najwyżej w rankingu debiutowały Gladiatorki i tutaj właśnie znajduje się podpowiedź. W zeszłym miesiącu Gladiatorki po nieporozumieniach z liderką, przestały istnieć i większość dziewczyn stamtąd pod skrzydłami już nowej liderki założyła od zera nowy klub. W ciągu miesiąca udało się rozwinąć go na 126 poziom co jest bardzo dobrym wynikiem. Wielu nowym klubom dojście do takiego stanu zajmuje całe miesiące, ale teraz wiadomo, że będzie już trudniej. Jak zwykle w takich sytuacjach bez strumienia diamentów dalszego rozwoju w takim tempie nie będzie. Mimo to polecam ten klub, całkiem inaczej się gra, gdy wokół wszyscy kipią chęcią do pracy i rozwoju, a jeden drugiego napędza do działania.
Drugi nowy klub nazywa się Raj_Na_Ziemi. Kilka podobnych w tym roku już przerabialiśmy: ♥ Naznaczone ♥, TOTALNA MAGIA, Gold Angels, ♥Crazy Unicorns♥, Glamour, Dangerous Women, Girl gang, GLOW OF PEARLS. Wszystkie te kluby powstały w tym roku i pojawiały się w rankingu aktywności, a tak naprawdę jako taki poziom prezentuje tylko ostatni z wymienionych, choć jest to szczególny przypadek, bo liderka to gracz już dobrze rozeznany na Arenie.
Rok 2017 zbliża się ku końcowi i nie licząc wspomnianego już wyżej Sabatu powstałego na gruzach Gladiatorek przez cały rok NIE UDAŁO SIĘ stworzyć na Arenie SOLIDNEGO klubu. Smutny wniosek, bo gra w kierunku klubowym nie rozwija się wcale. Wprowadzone talenty klubowe okazały się małym urozmaiceniem, a diamenty raczej inwestuje się w eventy niż w kluby. Widocznie nie warto.

5. Cztery kluby opuściły ranking, wśród nich 4YOU i Czarodziejki którym przydarzyło się to pierwszy raz. Do tej pory najbardziej zasłużonym i solidnym klubem który znalazł się na dnie były Marzycielki. W styczniu tego roku zagrały tak słabo, że nie załapały się do rankingu. Od tamtego czasu dużo się zmieniło i Marzycielki nigdy nie schodzą poniżej ośmiu aktywnych graczy. 4YOU natomiast już od dawna prezentował żenująco niską aktywność i taka naprawdę po raz ostatni solidnie zagrali w maju, gdy dysponowali dziesięcioma aktywnymi graczami. Nawet gdy trafiał się event z prezentami gracze tego klubu rozgrywali pojedynki bez błysk. Teraz noga się powinęła i łatkę zasłużonego, solidnego, ale nieaktywnego klubu przejął od Marzycielek właśnie 4YOU. Patrząc na klubowe motto, tym razem nie "brawo ja", nie "brawo my", tylko raczej "brawo wszyscy pozostali".
Czarodziejki to klub który także grał bardzo niestabilnie. W "czarodziejski' sposób potrafili zrobić dobry wynik, by potem drastycznie szybko spaść w dół. Coś niedobrego stało się w klubie w czerwcu. Czarodziejki zaczęły gwałtownie tracić graczy i od tego miesiąca nie było już wzlotów, coraz częściej zdarzały się za to upadki. W końcu cała stawka prześcignęła Czarodziejki zostawiając ich na dnie. Piętnaście wolnych miejsca świadczy o tym, że aktywni gracze już stamtąd uciekli.
Oprócz 4YOU i Czarodziejek ranking opuściły Sweet Home oraz Girl gang które razem debiutowały w czerwcu i teraz razem spadają z rankingu. Sił do zmagania się z bardziej doświadczonymi klubami starczyło tylko (a może aż?) na pięć miesięcy. Kolejne przykłady jak trudno jest w tej grze zbudować coś trwałego. Kluby tylko się rozpadają, a żeby powstał klub solidny potrzebny jest w obecnych realiach niemal cud.

6. W tabeli kolejno: nazwa klubu, ilość aktywnych graczy, strzałka pokazująca czy klub awansował czy spadł w rankingu wraz z liczbą o ile pozycji oraz ilość aktywnych graczy w klubie na plus lub minus w stosunku do poprzedniego miesiąca.

Ranking aktywności klubów, stan na 30 listopada, godzina 14:00.
1. Super ZgAgi 38 ↑8 +10
2. Imagine 33 ↑2 +1
3. LANCÔME 32 ↓1 -1
4. UNDERGROUND 31 ↓3 -2
5. Rising Suns 31 ↑3 +2
6. Ślicznotki 30 ↓1 -1
7. [CENZURA] 29 ↓4 -4
8. Wariatki 27 ↓2 -4
9. Gwiazdy 25 ↓2 -5
10. LOVELINESS 21 ↑2 -1
11. Fashion Club 18 ↔0 -5
12. Boginie Miłości 17 ↑7 +2
13. ♛ REVOLUTION ♛ 16 ↔0 -5
14. Sabat 15 NEW
15. Panterki 15 ↔0 -3
16. MUSZKIETERKI 14 ↑1 -3
17. Compelling 14 ↓3 -5
18. Bellissima 14 ↔0 -3
19. Beautiful Women 13 ↑1 -2
20. Seksowne 13 ↑6 +2
21. Kogel~Mogel 13 ↓11 -11
22. Royal Girls 13 ↑13 +4
23. ☆ Niξzαℓєżnξ ☆ 13 ↑19 +6
24. νєяу иι¢є gιяℓ 13 ↑30 +8
25. Amazonki 12 ↑3 +2
26. Cuba Libre 12 ↓10 -6
27. Loża Szyderców 12 ↓6 -3
28. Diamond Queens 12 ↑12 +4
29. DZIUBASKI 11 ↓7 -4
30. Moda i Styl 11 ↑1 +1
31. Archeo 10 ↓2 0
32. Agentki 10 ↑1 +1
33. City of Angels 10 ↑5 +2
34. Marzycielki 10 ↓11 -2
35. Amazing Girls 9 ↑9 +2
36. NIEGRZECZNE 8 ↓11 -3
37. Flawless 8 ↓5 -1
38. Laseczki 8 ↓4 -1
39. Haven 8 ↓12 -2
40. Stylish Women 7 ↑6 +1
41. Tygryski 7 ↑2 0
42. Fallen Angels 7 ↓6 -1
43. BestOfTheBest 7 ↓6 -1
44. Mystificity 6 ↓20 -5
45. Wojowniczki 6 ↓4 -1
46. niepokonane 6 ↑2 0
47. GLOW OF PEARLS 6 ↑11 +2
48. Chilli Peppers 6 NEW
49. Ellite 6 ↓19 -4
50. I Promise You 6 ↔0 +1
51. Moonlight Shadow 6 ↑4 +1
52. Black Diamonds 6 ↑1 +1
53. Czekoladki 5 ↓1 0
54. Trendy Girls 5 ↑6 +1
55. Night Club 4 NEW
56. Sexy High Heels♥ 4 ↑1 0
57. Raj_Na_Ziemi 4 NEW
58. Dangerous Women 4 ↓11 -2
59. This Is War 4 NEW
60. Niepowtarzalne ♥ 4 ↓15 -3
61. Revival 4 NEW
62. Rodzina Adamsów 4 ↓13 -1
63. Gold Stars 4 ↓24 -4
64. Glamour 4 NEW
65. LADY GLAMOUR 4 NEW
66. Vampires 4 ↓5 0
67. Queens 4 ↓16 -1

Licja
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 77
Rejestracja: 25 mar 2016, o 12:14

Re: Pokażcie mi aktywny klub...

Post autor: Licja » 1 gru 2017, o 20:00

Szczere gratulacje Zgagusiom, niesamowitą pracę wykonały. :thumbsup:
Żeby dotrzeć do krainy bajek trzeba przejść przez zaczarowane lustro

ODPOWIEDZ