Stylizacje podium katastrofa- udzielam porad- zapraszam

Wszelkie dyskusje na temat gry. O wydarzeniach i kolekcjach dyskutujemy w dziale ogłoszeń!
Awatar użytkownika
redblossom
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 235
Rejestracja: 7 paź 2010, o 15:13

Re: Stylizacje podium katastrofa- udzielam porad- zapraszam

Post autor: redblossom » 27 wrz 2017, o 16:12

Kate pisze: -startować na podium dopiero będzie można, byłoby po ukończeniu 35 poziomu;
-powinna być opcja sprawdzenia, kto na nas głosuje i ile daję nam punktów;
I jak te dwa punkty mialyby Twoim zdaniem wplynac pozytywnie na wyglad stylizacji na podium?

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Stylizacje podium katastrofa- udzielam porad- zapraszam

Post autor: Katriel Tremaine » 27 wrz 2017, o 16:55

Zwłaszcza drugi punkt wpłynie co najwyżej na to, że się będą co mniej dojrzałe dziewczątka przerzucały hejtem. Przecież tu nie chodzi o to by jeszcze bardziej spatologizować sytuację a żeby ją znormalizować. Kaja jak ty coś czasem wymyślisz, to klękajcie narody. Przyłączam się do pytania, jaki mają sens te dwa punkty? bo jak dla mnie to są go pozbawione.
Ostatnio zmieniony 27 wrz 2017, o 17:20 przez Katriel Tremaine, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Awatar użytkownika
Kate
Miss Dyskoteki
Miss Dyskoteki
Posty: 1046
Rejestracja: 26 cze 2012, o 22:31
Lokalizacja: Pod łóżkiem

Re: Stylizacje podium katastrofa- udzielam porad- zapraszam

Post autor: Kate » 27 wrz 2017, o 17:08

Ja, tylko zapytałam, co wy o tym sądzicie :|
My lady:
Kaja

„Nie oskarżaj niewinnych ludzi...zwłaszcza, których nie znasz. Bądź odważny i napisz, co ode mnie, chcesz. W internecie i w grze... zawsze jestem sobą”.

Obrazek
-------------------
„Nie mieszkam w Korei Północnej i nie zamierzam ukrywać swoich poglądów.
Nie dla mnie życie w cenzurze”.


-----------------
Soy una mujer y es normal que me guste el maquillaje.
Ella usa todas las ventajas de ser mujer.
Fin de la discusión sobre este tema.

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Stylizacje podium katastrofa- udzielam porad- zapraszam

Post autor: Katriel Tremaine » 27 wrz 2017, o 17:22

No to już wiesz co sądzimy. Nie rozumiemy jaki jest sens tej propozycji. Nie sądzisz, że w takim razie było by na miejscu wyłożenie nam przesłanek jakimi się kierowałaś? Wiesz, łatwo jest powiedzieć "proponuje to czy tamto", ale jak widać trudniej jest wyjaśnić po co się coś proponuje. No to co to by miało twoim zdaniem zmienić?
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Awatar użytkownika
Kate
Miss Dyskoteki
Miss Dyskoteki
Posty: 1046
Rejestracja: 26 cze 2012, o 22:31
Lokalizacja: Pod łóżkiem

Re: Stylizacje podium katastrofa- udzielam porad- zapraszam

Post autor: Kate » 27 wrz 2017, o 17:58

Nie rozumiem osób, które startuję o PP na bardzo niskim poziomie gry. Kiedyś do mnie napisała dziewczyna z 11 poziomu... prosząc o pomoc w reklamowaniu jej profilu, bo marzy o zdobyciu podium. Niby czym ona miałaby zachwycić? Na takich niskich poziomach nie ma ciekawych ubrań, a nie wspominając o mieszkaniu, które zazwyczaj jest puste. Sama zaczęłam dekorować pokoje, dopiero kiedy posiadałam już dwudziesty piąty poziom.
Nie, chce kogoś utrącać nie w tym rzecz, ale trzeba trochę pograć, aby zasłużyć na podium. Na domiar trzeba dojść do jakiegoś stylu w grze, a nie startować na PP lub KM. Nie twierdzę, że takie osoby są niezdolne do świetnych stylizacji, ale każdy wie, jakie są początki. Zanim dojdzie się do wprawy i świetnych ubrań...trzeba przejść w grze, kilka kolekcji,wydarzeń i poziomów.
Z drugiej strony opcja, kto na nas głosuje i ile daje nam puntów, byłaby dobrym rozwiązaniem. Sama bym chciała wiedzieć, dlaczego ktoś mi daję plus 3 punkty lub minus 3 punkty. Niestety nie wszyscy są odważni i nie potrafią napisać komentarza lub PW. Nie obrażam się na krytykę, jest po to, abyśmy byli lepsi, naprawiali błędy.
Mam nadzieję, że zrozumiałyście to, co napisałam, bo pisze na szybko przed wyjściem z domu.
My lady:
Kaja

„Nie oskarżaj niewinnych ludzi...zwłaszcza, których nie znasz. Bądź odważny i napisz, co ode mnie, chcesz. W internecie i w grze... zawsze jestem sobą”.

Obrazek
-------------------
„Nie mieszkam w Korei Północnej i nie zamierzam ukrywać swoich poglądów.
Nie dla mnie życie w cenzurze”.


-----------------
Soy una mujer y es normal que me guste el maquillaje.
Ella usa todas las ventajas de ser mujer.
Fin de la discusión sobre este tema.

Awatar użytkownika
Regelinda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2539
Rejestracja: 16 paź 2014, o 00:14

Re: Stylizacje podium katastrofa- udzielam porad- zapraszam

Post autor: Regelinda » 27 wrz 2017, o 18:02

Opcja podejrzenia kto jak głosował nie daje odpowiedzi na pytanie dlaczego tak głosował.

I może nie pisz na szybko, tylko raczej pomysł co piszesz.

Awatar użytkownika
Czarna Pani
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 7
Rejestracja: 6 mar 2017, o 11:44

Re: Stylizacje podium katastrofa- udzielam porad- zapraszam

Post autor: Czarna Pani » 5 mar 2018, o 12:37

Skoro chciała startować w PP to mieszkanie nie jest jej potrzebne. To samo FTV. Niemniej widziałam wiele pań z małym lvl, które ubierały się w ciuchy zdobyte w eventach, czy też nawet w te dostępne w CH, a mimo to błyszczały pomysłowością spośród pań z wysokim lvl, które ubrały się we wszystko co możliwe, i tylko pomarańczową twarz o dziwnych rysach było spod tego widać. Nigdy bym nie dała takim złamanego dodatniego jednego punktu za taki koszmar. Nawet gdyby założyły ekstra ciuszki dostępne na lvl 50 w CH.
~ Homini necesse est Mori ~

woodlandwitch
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 1
Rejestracja: 12 cze 2018, o 16:49

Re: Stylizacje podium katastrofa- udzielam porad- zapraszam

Post autor: woodlandwitch » 12 cze 2018, o 17:05

Co to za różnica w co się ktoś ubiera, i tak idzie max za max. Jak oddaję maxy to po prostu klikam, nie patrzę nawet na nick czy na lalkę. Piszecie, że ktoś się brzydzi, ktoś nie - bez przesady, gra to tylko piksele na monitorze, nie ma sensu się emocjonować.

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Stylizacje podium katastrofa- udzielam porad- zapraszam

Post autor: Katriel Tremaine » 13 cze 2018, o 07:22

I tu się mylisz, wcale nie idzie max za max, bo niektórzy myślą, więc sorki, ale nie wrzucaj wszystkich do jednego worka, bo to uwłaczające.
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Awatar użytkownika
Kate
Miss Dyskoteki
Miss Dyskoteki
Posty: 1046
Rejestracja: 26 cze 2012, o 22:31
Lokalizacja: Pod łóżkiem

Stylizacje podium katastrofa- udzielam porad- zapraszam

Post autor: Kate » 13 cze 2018, o 19:12

woodlandwitch: To, po co grasz?
Dla mnie gra to rozrywka, lubię przebierać swoją postać i oceniać ciekawe stylizacje. Fakt, faktem jest straszna rywalizacja, niektórzy ludzie w niej się dowartościowują np. ilością di, ubrań, startowaniem na podium etc. Uważam, że powinnyśmy to wszystko odłożyć na bok, bo gra to nie piksele, ale przede wszystkim zabawa i postać prowadzona jest przez człowieka.
PS. Wracając do tematu, wątku ostatnio kuleje podium, tylko Anabeliana potrafi pokazać kreatywną stylizację, która zasłużyła na podium. Też bym spróbowała powalczyć o FTV, ale nie przebiję się przez tłok. Dobrze byłoby, aby podczas głosowania można było oddawać tylko komentarze bez możliwości pisania wiadomości prywatnej na profilu i na czacie. Tak byłoby sprawiedliwej. Myślałam, że czat stanie się przydatnym narzędziem w grze, ale jest śmietniskiem dla osób, którzy mają limity w wiadomościach i komentarzach.
My lady:
Kaja

„Nie oskarżaj niewinnych ludzi...zwłaszcza, których nie znasz. Bądź odważny i napisz, co ode mnie, chcesz. W internecie i w grze... zawsze jestem sobą”.

Obrazek
-------------------
„Nie mieszkam w Korei Północnej i nie zamierzam ukrywać swoich poglądów.
Nie dla mnie życie w cenzurze”.


-----------------
Soy una mujer y es normal que me guste el maquillaje.
Ella usa todas las ventajas de ser mujer.
Fin de la discusión sobre este tema.

Awatar użytkownika
Regelinda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2539
Rejestracja: 16 paź 2014, o 00:14

Re: Stylizacje podium katastrofa- udzielam porad- zapraszam

Post autor: Regelinda » 13 cze 2018, o 20:13

Dla mnie "kreacje" Anabeliany są raczej kreatywne inaczej. Wygląda to: załóż wszytko co masz w garderobie. Obecna stylka ada11 jest o wiele lepsza i bardziej przemyślana.

Obrazek

Awatar użytkownika
Amantis
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 288
Rejestracja: 16 lut 2017, o 20:56

Re: Stylizacje podium katastrofa- udzielam porad- zapraszam

Post autor: Amantis » 13 cze 2018, o 20:54

Ja uwazam stylki Anabeliany za bardzo kreatywne.Fakt , dzisiejsza stylka nie nalezy do najbardziej udanych,kto jednak nie ma gorszego dnia i mniej weny?Wystarczy spojrzec do galeri Anabeliany ,by wiedziec ze dziewczyna ma naprawde ciekawe pomysly,i to co ja najbardziej doceniam w jej stylkach to przerobki twarzy.

Awatar użytkownika
Regelinda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2539
Rejestracja: 16 paź 2014, o 00:14

Re: Stylizacje podium katastrofa- udzielam porad- zapraszam

Post autor: Regelinda » 13 cze 2018, o 21:05

Widziałam niejedną jej stylkę i może przy 1% uda jej się stworzyć coś co nie wygląda jak koszmarny przebieraniec. Ale to tylko moje subiektywne zdanie.

danascully44
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 20
Rejestracja: 13 cze 2018, o 22:03

Re: Stylizacje podium katastrofa- udzielam porad- zapraszam

Post autor: danascully44 » 13 cze 2018, o 22:06

Podium jeszcze jak podium, czasem to kwestia gustu, jakiś wkład pracy w każdą stylizację jest. Ale absurdem jest obecnie konkurs mieszkań, przez wymianę "gwiazdki za gwiazdki" w pierwszej trójce znalazła się osoba, która ma 3 pokoje byle jak urządzone podstawowymi meblami i dwa całkiem puste.

ODPOWIEDZ