[CENZURA]

Zaprezentuj klub, do którego należysz.
Awatar użytkownika
Psyche
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 64
Rejestracja: 5 lis 2016, o 18:29

Re: [CENZURA]

Post autor: Psyche » 3 lip 2017, o 15:50

Nowy miesiąc nowe osiągnięcia! :love:

W czerwcu brałyśmy udział w oficjalnym konkursie organizowanym na forum "Wycieczka" :thumbup: Udało Nam się zdobyć II miejsce! :love:
Przeniosłyśmy się w krainę z Naszych marzeń - świat znany z Harry'ego Potter'a. Praca jest do obejrzenia tutaj:
http://forum.imperiumstylu.pl/viewtopic ... 28#p657470

Czerwiec był miesiącem rozwoju klubu, udało nam się podnieść nasze umiejętności o kilka punktów obecnie mamy 187 poziom :D

Uhonorowaniem miesiąca było zajęcie pierwszego miejsca w Rankingu Aktywności Klubów organizowanym na forum, osiągając 39 aktywnych członkiń (którym udało się być w rankingu miesięcznym pojedynków w ostatni dzień czerwca).

W Cenzurze wszyscy pracują na wspólny sukces, jeśli chcesz podejmować nowe wyzwania, szukasz klubu aktywnego w którym nawet podczas posuchy eventowej nuda nie grozi - nie zwlekaj i napisz do mnie wiadomość :D
Zapewniam, że do każdego podchodzę indywidualnie. U nas każda członkini jest traktowana na równi i każda ma głos :)

Awatar użytkownika
Psyche
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 64
Rejestracja: 5 lis 2016, o 18:29

Re: [CENZURA]

Post autor: Psyche » 28 lip 2017, o 23:30

Hahaha :D

Chciałam oznajmić, że mamy jedno wolne miejsce - dla kogoś jedynego w swoim rodzaju! Czego wymagamy od przyszłej Cenzurki/Cenzura?

- poczucia humoru i dystansu do świata :D
- aktywności!
- stałego podnoszenia statystyk własnych

Z założenia przyjmujemy osoby, które mają statystyki 100 + - jednak jeśli masz mniej a chcesz do nas należeć i rozwijać postać - pisz śmiało :D Cenimy sobie gaduły z którymi można sobie pożartować na czacie :D Puchary mamy takie, że łatwo i szybko możesz rozwinąć swoją lalkę :D Służymy też radą i pomocą strategiczną.

Pora też się pochwalić, że rozwinęłyśmy do końca fotograficzność! :thumbsup: Obecnie [CENZURA] ma 192 poziom :D

Gemma18
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 4
Rejestracja: 21 lut 2017, o 12:21

Re: [CENZURA]

Post autor: Gemma18 » 10 wrz 2017, o 23:13

W związku z ogólnokrajowym szałem na biedronkowe Świeżaki, nasz klub również postanowił wprowadzić pewną promocję. Enjoy :thumbup:

Obrazek

Jinxałka
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 1
Rejestracja: 23 wrz 2017, o 14:38

Re: [CENZURA]

Post autor: Jinxałka » 23 wrz 2017, o 14:43

Jestem członkiem zaledwie 2 miesiące, jednak po paru dniach czułam się jak w domu. W klubie panuje naprawdę super atmosfera, jesteśmy jedną wielką rodziną! Byłam w niewielu klubach, rezygnowałam z braku aktywności, ale Cenzurze to nie grozi! Nie ma nad czym się zastanawiać, dołączcie i zostańcie na dłużej. :love:

Awatar użytkownika
Psyche
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 64
Rejestracja: 5 lis 2016, o 18:29

Re: [CENZURA]

Post autor: Psyche » 12 mar 2018, o 14:04

Odświeżam :D

Szukamy członka/członkini! :D

Z poczuciem humoru i dystansem do świata 8) Najlepiej 16+ bo po 23 na czacie są poruszane różne tematy :D
Mile widziana gaduła która lubi sobie poplotkować :) Staty - tak 100 +. Jeśli jednak masz mniejsze i jesteś gotowa/gotowy mocno podnosić statystyki to napisz do mnie, tu lub na AM - myślę, że się dogadamy. Klub mamy aktywny, już bardzo rozwinięty. Rozrywek u nas nie brak, nudzić się nie sposób :D Zapraszam :D

Awatar użytkownika
Sajmoonowicz
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 3
Rejestracja: 26 mar 2019, o 17:14

Re: [CENZURA]

Post autor: Sajmoonowicz » 6 maja 2019, o 21:49

Uwaga, uwaga! Poszukujemy nowych cenzurek i cenzorów!

Szukamy aktywnych klubowiczek i klubowiczów z dystansem do siebie świata oraz poczuciem humoru. Mile widziane są osoby, które lubią pogadać na czacie, zwłaszcza wieczorami. W klubie [CENZURA] prowadzimy dyskusje na wiele tematów na przykład o ulubionych serialach, muzyce, gotowaniu czy po prostu o tym jak Nam minął dzień. Nudy i martwego przez cały dzień czatu u Nas nie zaznasz!!! Uwielbiamy nocne, tematyczne przebieranki i grę we wspólne kalambury :D Głównie składamy się z osób w wieku 20+ ale nieco młodsze (klub od lat 16) czy starsze osoby również są u nas mile widziane. Dla Nas liczą się przede wszystkim ludzie i dobra zabawa.


Co zyskasz dołączając do klubu [CENZURA]?


Z niematerialnych rzeczy:

  • Nową grupę znajomych, którzy mogą okazać się dla Ciebie wsparciem w wielu sytuacjach,
  • Mnóstwo zabawy, uśmiechu i rozrywki,
  • Możliwość udziału w epickich zdjęciach klubowych
  • Z nami się odstresujesz i odpoczniesz psychicznie,
  • Jeśli nie lubisz gadać – nikt nie będzie Cię zmuszał!
Z rzeczy materialnych:

  • + 5 do paska energii, dołączając do nas zamiast 10 będziesz mieć aż 15 punktów energetycznych,
  • Szybsze o 4 minuty ładowanie paska energii
  • W przypadku omyłkowego kliknięcia w karty stracisz tylko 1 diament zamiast 3
  • Twoje statystyki po dojściu do klubu powiększą się aż o 50%
  • 100% więcej dolarów z pracy lalki
  • Podczas udanej sesji zdjęciowej zawsze dostaniesz 2 szmaragdy

Jeśli lubisz rywalizację – również się u Nas odnajdziesz. Prowadzimy stale konkursy, w tym raz na pół roku wybory Miss Klubu [CENZURA], zwyciężczynię obsypujemy diamentami a jej portret widnieje na Naszym blogu aż do następnej edycji. Dodatkowo spisujemy osoby, które zaliczyły się do miesięcznego rankingu pojedynków a portret osoby, która wygrała, przez miesiąc widnieje na Naszym blogu.


Czego oczekujemy od członka lub członkini Klubu [CENZURA]?

  • Czytania i stosowania się do wiadomości klubowych,
  • Brania udziału w walkach i aktywowania bonusów
  • Chęci do rozwijania postaci,
  • Dystansu,
  • Kultury na czacie, niewyśmiewania innych osób,
  • Zadbanych statystyk – przyjmujemy członkinie już od średniej 100 stat własnych (lojalność się nie wlicza :P)
  • Ukończonych 16 lat

Jeśli klub ma komplet 50 osób – napisz do liderki klubu Psyche (nick na AM taki sam jak na forum) – miejsce dla Ciebie się znajdzie!
8)

Awatar użytkownika
Psyche
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 64
Rejestracja: 5 lis 2016, o 18:29

Re: [CENZURA]

Post autor: Psyche » 9 lis 2019, o 16:18

Hej! :D

Podbijam wątek :D Szukamy aktywnych, fajnych dziewczyn (lub chłopaków) do klubu! :D

Jeśli masz mniejsze statystyki niż 100 ale chcesz rozwijać się w grze napisz do mnie :D

ODPOWIEDZ