Limitowany puchar dla klubów

Awatar użytkownika
Sherisa
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 3
Rejestracja: 15 gru 2016, o 20:46

Re: Limitowany puchar dla klubów

Post autor: Sherisa » 22 kwie 2017, o 10:48

Taka fajna kolekcja, a tak trudno zdobyć puchar. Powie mi ktoś jaka jest szansa na zdobycie pucharu? W walce oczywiście :P

Awatar użytkownika
Regelinda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2562
Rejestracja: 16 paź 2014, o 00:14

Re: Limitowany puchar dla klubów

Post autor: Regelinda » 22 kwie 2017, o 12:22

Szansa zależy od siły Waszego klubu, siły wyzwanego klubu i szczęścia.

Awatar użytkownika
Bella Isaura
Miss Podstawówki
Miss Podstawówki
Posty: 405
Rejestracja: 15 cze 2016, o 10:14

Re: Limitowany puchar dla klubów

Post autor: Bella Isaura » 22 kwie 2017, o 19:00

jak tak czytam wszystkie wypowiedzi i opinie to przychodzi mi do głowy wniosek że to wydarzenie z pucharem nie wnosi nic dobrego do gry tylko dzieli graczy na silniejszych i słabszych, co więcej daje szanse silniejszym klubom, które nie zdążyły odebrać pucharu na "skradnięcie" - przechwycenie go od słabszych, które zdążyły, bo wiadomo że "siła jest w kupie" ;) zatem taka w sumie bezsensowna walka z wiatrakami o coś co i tak zniknie za jakiś czas
" Człowiek jest od­po­wie­dzial­ny nie tyl­ko za uczu­cia, które ma dla in­nych, ale i za te, które w in­nych budzi".
/Stefan Wyszyński/

"Dobrze widzi się tylko sercem. Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu"
/Antoine de Saint-Exupéry/

Awatar użytkownika
Lady_Blair
Miss Podstawówki
Miss Podstawówki
Posty: 465
Rejestracja: 31 sie 2015, o 13:13

Re: Limitowany puchar dla klubów

Post autor: Lady_Blair » 28 kwie 2017, o 23:18

Nie żebym marudziła, ale...

1 wyzwanie (w celu przegrania i straty pucharu) - nie udało się. Przegrałyśmy, ale komplet pucharów pozostał
2 wyzwanie (w celu przegrania i straty pucharu) - nie udało się. Przegrałyśmy, ale komplet pucharów pozostał
3 wyzwanie (w celu przegrania i straty pucharu) - udało się! Zrobiłyśmy miejsce na puchar z kolekcją
4 wyzwanie (w celu wygrania pucharu) - wygrana bez pucharu
5 wyzwanie (w celu wygrania pucharu) - wygrana, puchar również wpadł, ALE! nie ten z kolekcją :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

okej trudno, walczymy dalej...

6 wyzwanie (w celu przegrania i straty pucharu) - super od razu straciłyśmy puchar
7 wyzwanie (w celu wygrania pucharu)- wygrana, bez pucharu... serio?
8 wyzwanie (w celu wygrania pucharu) - przegrana
9 wyzwanie (w celu wygrania pucharu) - wygrana, bez pucharu
10 wyzwanie (w celu wygrania pucharu) - przegrana i strata jednego z naszych pucharów
11 wyzwanie (dziewczyny innego klubu wspaniałomyślnie zgodziły się wyzwać nas i specjalnie przegrać walkę) - wygrałyśmy, a puchar z kolekcją wciąż do nas nie wpadł ?(

Jestem poirytowana tak jak i cały klub... tyle walk i nic.

Jeżeli już wprowadza się taki puchar do obrotu to funkcja zdobycia go powinna być zaprogramowana jako priorytet... tak żeby krążył on między klubami, które faktycznie podejmują walkę.
Ostatnio zmieniony 4 maja 2017, o 11:57 przez Lady_Blair, łącznie zmieniany 4 razy.

Awatar użytkownika
Regelinda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2562
Rejestracja: 16 paź 2014, o 00:14

Re: Limitowany puchar dla klubów

Post autor: Regelinda » 30 kwie 2017, o 00:45

Znowu coś dla przyszłych archeologów :)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Limitowany puchar dla klubów

Post autor: Katriel Tremaine » 1 maja 2017, o 12:34

Świetny pomysł z podawaniem ceny ;) Ja Cię nie podpuszczam, ale nie zrobisz tego z innymi kolekcjami :P
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Awatar użytkownika
Regelinda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2562
Rejestracja: 16 paź 2014, o 00:14

Re: Limitowany puchar dla klubów

Post autor: Regelinda » 1 maja 2017, o 12:49

Dlaczego?

aniaania
Miss Podstawówki
Miss Podstawówki
Posty: 403
Rejestracja: 2 lis 2016, o 19:20

Re: Limitowany puchar dla klubów

Post autor: aniaania » 1 maja 2017, o 13:41

buty za 4 di to mi się z kaczorem donaldem kojarzą :D

Awatar użytkownika
Amantis
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 288
Rejestracja: 16 lut 2017, o 20:56

Re: Limitowany puchar dla klubów

Post autor: Amantis » 1 maja 2017, o 15:26

To nie buty,to kajaki,tylko wiosel do nich brakuje :P
Sa naprawde...brzydkie.

Awatar użytkownika
YF98
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 122
Rejestracja: 12 mar 2016, o 10:43

Re: Limitowany puchar dla klubów

Post autor: YF98 » 3 maja 2017, o 15:29

Będę egoistyczna, ale trudno:
Mówicie, że to jest coś dobrego dla słabych klubów? Dlaczego dopiero teraz?!!! Kiedy zaczynałam grę, dostałam się do słabiutkiego klubu. To było jakieś rok temu. Grało się ciężko. Miałyśmy znacznie słabsze statystyki, mimo ulepszania ich. Mało kto wpłacał jakiekolwiek diamenty na ulepszanie klubu. Miałam niewiele szmaragdów, każda kolekcja była dla mnie problemem, bo mogłam wykupić naprawdę niewiele rzeczy. Aktywne klubowiczki odchodziły do jakichkolwiek lepszych klubów. Kilka moich znajomych porzuciło grę, sama odeszłam do lepszego klubu. Jedyną przepustką "do lepszego świata" było to, że jestem aktywna i regularnie podnoszę statystyki. Grała mi się źle.
Czy miałam jakieś specjalne puchary lub inne tego typu rzeczy? Nie.
A teraz co? Żyję sobie w porządnym klubie, gdzie nikomu nie brakuje szmaragdów (zazwyczaj) i prawie każda Pani ma statystyki grubo powyżej przeciętnej. I nagle słabi gracze dostali możliwość pucharu, podczas gdy silnym raczej się nie opłaci ryzykowanie. Nosz...
Według mnie, jeśli chcą dawać kolekcje by być dobrym dla graczy, to powinni to robić OD DAWNA i REGULARNIE.

TO NIE JEST BY ROZRUSZAĆ STARE I DOŚWIADCZONE KLUBY. Oddawanie pucharu jest zbyt ryzykowne by robić to dla tymczasowego pucharu.

TO JEST PO TO BY NOWI GRACZE TAK SZYBKO NIE ODCHODZILI Z GRY. Wielu początkujących porzuca grę, bo gra wymaga czasu i chęci by coś w niej osiągnąć. Ta kolekcja ma dać im szansę.
Ale uważam, że jest to niesprawiedliwe dla graczy, którzy mimo wszystko nie porzucili gry i zapracowali na to co mają.
Liczę, że dadzą coś silnym klubom, co NAPRAWDĘ JE ROZRUSZA.
Wiem, wyszłam na egoistkę względem słabszych graczy, ale taką mam opinię - jak chcą to dawać, to niech regularnie.
Ta pustka we mnie
Nie widzisz jej
Ignorujesz ją
Jak mnie
Pustka w Twoim sercu
Wystarcza Ci
Wątek powitalny
Wątek ze stylizacjami

Awatar użytkownika
monix23
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 1158
Rejestracja: 14 gru 2014, o 15:12

Re: Limitowany puchar dla klubów

Post autor: monix23 » 3 maja 2017, o 15:47

YF, myślę że klub, w którym byłaś poprzednio nie miałby szans na puchar skoro mało kto tam przejawiał chęć jakiegoś postępu. To jest słaby klub. Puchar jest dla klubów słabszych[/] nie słabych, czyli takich które mają przynajmniej jedno wolne miejsce na puchar. Mają swój czas na wykupienie kolekcji podczas gdy te najsilniejsze kluby pozbywają się chwilowo jednego pucharu. Skoro silny klub już go zdobył, z łatwością może to zrobić ponownie. :)
Aby zdobyć puchar trzeba się po prostu trochę ruszyć i myślę że właśnie to tak wszystkim przeszkadza, że nie można tak po prostu wejść, kupić i nałożyć na lalę. :P

Awatar użytkownika
YF98
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 122
Rejestracja: 12 mar 2016, o 10:43

Re: Limitowany puchar dla klubów

Post autor: YF98 » 3 maja 2017, o 16:19

Hmmm... Nie mam nic przeciwko walkom o puchary w silnych klubach, poza faktem, że traci się przypadkowe puchary.

Mój stary klub nie miał szans na rozwój, ale na puchar raczej tak. Panie w większości były aktywne, większość zaczęła porzucać grę po moim odejściu.

Co nie zmienia faktu, że za późno to dali.
Kluby "słabsze" mogły dołączyć do kategorii "słabsze", gdyby tak robili wcześniej.
Ja swojego stanowiska nie zmieniam. Gdyby można decydować, który puchar chce się stracić, to wtedy tak, kolekcja byłaby spoko.
Przy czym nadal jestem święcie przekonana, że to ma zatrzymywać ludzi w grze. To jak bardzo ludzie z tej gry odchodzą, przeraża mnie.
Ta pustka we mnie
Nie widzisz jej
Ignorujesz ją
Jak mnie
Pustka w Twoim sercu
Wystarcza Ci
Wątek powitalny
Wątek ze stylizacjami

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Limitowany puchar dla klubów

Post autor: Katriel Tremaine » 3 maja 2017, o 19:15

Z tego co się orientuję to nie jest to pierwszy tego typu puchar. Forma wydarzenia nie jest wiec nowa tylko występuje na tyle rzadko, że można o tym zapomnieć. Gdy poprzedni puchar przechodni zawitał w grze, to mnie tu jeszcze nie było, dlatego tym bardziej się cieszę, że się "załapałam".
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Awatar użytkownika
YF98
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 122
Rejestracja: 12 mar 2016, o 10:43

Re: Limitowany puchar dla klubów

Post autor: YF98 » 3 maja 2017, o 20:27

W takim razie powinna występować znacznie częściej :D
Dla dobrych klubów zdobycie tego jest ryzykowne, ale to ma pomóc zatrzymać początkujących graczy.
Tęsknie za moimi starymi znajomymi, czemu odeszli bez słowa? :(
Ja bardzo popieram próby zatrzymania graczy w grze :D
Ta pustka we mnie
Nie widzisz jej
Ignorujesz ją
Jak mnie
Pustka w Twoim sercu
Wystarcza Ci
Wątek powitalny
Wątek ze stylizacjami

aniaania
Miss Podstawówki
Miss Podstawówki
Posty: 403
Rejestracja: 2 lis 2016, o 19:20

Re: Limitowany puchar dla klubów

Post autor: aniaania » 3 maja 2017, o 23:11

ciężko mi się zgodzić z tym że kolekcja ma na celu zatrzymanie graczy w grze. bo osobiście gdybym się zastanawiała nad odejściem, to pojawienie się takiej formy utwierdziłoby mnie w decyzji o odejściu. jeszcze będąc w klubie mającym jakieś szanse na puchar zostałabym, ale też gdyby po pewnym czasie się nie udało to bym sie jeszcze bardziej zniechęciła do gry. a gdybym nie była w klubie albo była w takim który nie będzie walczył o puchar to nie byłoby sensu. no bo jednak co chwilę jest nowy event albo kolekcja więc jeśli ktoś mimo to jest znudzony grą, to raczej nowa kolekcja niedostępna dla wszystkich chyba jeszcze bardziej go zniechęci

Zablokowany