[CENZURA]

Zaprezentuj klub, do którego należysz.
Awatar użytkownika
Sucrettee
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 19
Rejestracja: 24 lip 2015, o 13:28

Re: [CENZURA]

Post autor: Sucrettee » 29 gru 2016, o 12:35

Hej kobitki!

Z wielką przyjemnością mam okazję ogłosić iż dziś o godzinie 20:30 klubowiczki Cenzury zapraszają wszystkie chętne Panie do wspólnej gry w kalambury na kurniku! Jeżeli ktoś spoza klubu ma ochotę nas poznać i pograć z nami (umilając sobie czas) to zapraszam! Wystarczy odezwać się do mnie bądź liderki, a podeślemy wam link :D

Dobra zabawa i sporo śmiechu gwarantowane 8) :thumbup:

millenium86
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 11
Rejestracja: 27 paź 2016, o 18:07

Re: [CENZURA]

Post autor: millenium86 » 3 lut 2017, o 10:10

...
Ostatnio zmieniony 3 lut 2017, o 22:55 przez millenium86, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Yoshiko
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 49
Rejestracja: 10 lut 2015, o 15:07

Re: [CENZURA]

Post autor: Yoshiko » 3 lut 2017, o 10:29

Hmm co do komentarza wyżej to nie rozumiem, jak trzeba nie rozumieć sytuacji, by coś takiego mówić. To nie ja mam kreta u Was, tylko Wasze klubowiczki (nie moje krety) napisały mi, co o mnie Wasza liderka pisze. Co do hejtowania to tylko pośmiałyśmy się z ortografii u Was, a Wy robicie z tego wielki problem xD Ja nie piszę postów u Was, nie wynoszę spiny poza nasze dwa kluby - śmieszna sytuacja. ;p
Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Psyche
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 64
Rejestracja: 5 lis 2016, o 18:29

Re: [CENZURA]

Post autor: Psyche » 3 lut 2017, o 22:30

Miałam nic nie pisać i przejść obok tego co jest nad postem Yosh obojętnie. Jednak myślę, że osobom, które będą myślały nad wstąpieniem do naszego klubu i przeczytają coś takiego należy się jakieś wyjaśnienie. Mam nadzieję, że nie zrazi to ich i wstąpią do nas i przekonają się na własnej skórze, że ani wredne ani fałszywe nie jesteśmy. Wręcz przeciwnie :)

Otóż sprawa wygląda tak - miałyśmy w klubie kreta z pewnego klubu, od dłuższego czasu doskonale zdawałyśmy sobie z tego sprawę. Szukałyśmy tylko dowodów, dlatego odkładałyśmy deratyzację :) Po przegranej walce klubowej wyrażałyśmy swoje niezadowolenie i nasze posty zostały zgłoszone. Dostałam bana za wykropkowany wulgaryzm - ja i jeszcze jedna koleżanka. . W naszym klubie są tylko osoby dorosłe, traktujemy się prawie jak rodzinę i wiemy, że na klubowym czacie możemy pozwolić sobie na nieco więcej - zwłaszcza jak emocję biorą górę 8) Coś takiego nie jest u nas normą, absolutnie - ale same rozumiecie dobry puchar, emocje, zawiedzenie się :D
Następnego dnia dodatkowo Yosh udostępniła nam zdjęcie tego co pisała o niej liderka "pewnego klubu". Szczerze, aż przykro było czytać te brednie i fałszywe oskarżenia. Tego już było za dużo, czara goryczy się przelała i postanowiłyśmy się troszkę odegrać i dać liderce "pewnego klubu" prztyczka w nos - na czacie. Tak, śmiałyśmy się z jej stylu pisania i planowałyśmy składkę na słownik dla niej. Byłyśmy "wredne" bo doskonale zdawałyśmy sobie sprawę z tego, że kret czuwa i wszystko co piszemy przekazuje prosto do jej rąk. Początkowo machałyśmy na to ręką, nie chciałyśmy wojen i uczestniczenia w tej całej dziecinadzie, jednak gdy ktoś na nas pluje nie udajemy, że to deszcz. Trzymamy się w kupie i bronimy siebie nawzajem.

Morał jest taki - kto mieczem wojuje ten od miecza ginie a wściubianie nosa w nieswoje sprawy, wysyłanie kretów do klubów nie kończy się dobrze dla "sprytnego" lidera.

Także drogie Panie jak widzicie - u nas na nudę narzekać nie można :D

Pozdrawiam i mam nadzieję, że kiedyś liderka czy tam jej wysłannik będzie miał odwagę podpisać się swoim prawdziwym nickiem :)


Ach, widzę że post już edytowany i obie z Yosh wyglądamy teraz trochę na z deczka niespełna rozumu :) Na szczęście zrobiłam skrina koleżance z klubu, żeby pokazać jej jak ładnie o nas piszą pod naszą własną prezentacją. Czyżby ktoś myślał, że nie będziemy się bronić?

Obrazek

Sklejono posty. Proszę nie pisać kolejnego posta pod swoim tylko używać opcji "Edytuj". /monix23

millenium86
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 11
Rejestracja: 27 paź 2016, o 18:07

Re: [CENZURA]

Post autor: millenium86 » 3 lut 2017, o 23:01

Uważam, że każdy ma prawo do swojego zdania. Nie potrzebnie wyraziłam je publicznie i zrobiłam to w złym miejscu i naraziłam tylko swoje koleżanki, dlatego postanowiłam usunąć to co napisałam. Za swoje zachowanie bardzo przepraszam. Życzę Paniom udanej zabawy.
P.S. Żeby nie wyglądało "śmiesznie" to co napisałyście możecie zrobić to samo co ja.

Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony 3 lut 2017, o 23:08 przez millenium86, łącznie zmieniany 1 raz.

Sweetbeast
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 1
Rejestracja: 14 kwie 2015, o 11:25

Re: [CENZURA]

Post autor: Sweetbeast » 3 lut 2017, o 23:02

Dla wszystkich aktywnych graczek oraz graczy pragnących się dynamicznie rozwijać, polecam klub CENZURA! Zajęłyśmy 5. miejsce w rankingu aktywności na 282 kluby. Liderka i wice liderki wypruwają swój wolny, prywatny czas(flaki też), żeby grało się jak najciekawiej a statystyki rosły coraz sprawniej :love: Humor zapodany na czacie jest niebanalny muszę stwierdzić :thumbup: Ogólnie, czegokolwiek oczekujecie po grze, dostaniecie tutaj :) Radzę nie zwracać uwagi na osoby, które traktują grę jak swoje drugie życie i szukają zwady na każdym kroku, oskarżając nas o rzeczy, o które nie mają podstaw oskarżać. Do wszystkiego trzeba mieć dystans szczególnie do gier, a gdy ktoś za bardzo się wczuwa to nigdy nic dobrego z tego nie wyjdzie. W każdym razie serdecznie zapraszam do Nas, spróbujcie a na pewno wsiąkniecie na dłużej :* :love: Pisze: członkini od dnia 18.09.2015r (i nie, wcale mi się nie znudziło). 8)
Granuaile

Awatar użytkownika
Yoshiko
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 49
Rejestracja: 10 lut 2015, o 15:07

Re: [CENZURA]

Post autor: Yoshiko » 3 lut 2017, o 23:21

Millenium jasne, dzieki za wyrażenie opinii, my się tylko bronimy. Wiadomo, ze z kazdej strony postrzeganie jest inne, bo my się 3mamy swojego zdania, Wy swojego i z każdej strony inaczej to wygląda, ale myślę, że obu stronom niebanalnie dodalo rozrywki :P (tak wiem, ze powtorzylam 3x slowo strona, ale jestem za leniwa, by to poprawiać)

Awatar użytkownika
Psyche
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 64
Rejestracja: 5 lis 2016, o 18:29

Re: [CENZURA]

Post autor: Psyche » 3 lut 2017, o 23:27

Zdanie można wyrażać publicznie, ważne by nie szkalowało ono niczyjego dobrego imienia :) Napisałam już jak wyglądała cała sytuacja z naszej strony, nazwy klubu o którym mowa nie mam zamiaru pisać więc nikt nie dowie się o jaki klub chodzi :) Na tym zakończmy tę dyskusję.

Jeszcze raz pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego i samych najlepszych pucharów. Tak szczerze, z serca - nie ma w tym krzty kpiny. Szkoda, że poznajemy się w takich okolicznościach :)


Zmieniając całkiem temat na bardziej przyjemny :D Nasza kochana Liv zrobiła konkurs z zagadką kryminalną. Lecz nikt nie może odgadnąć "kto zabił"? Jeśli lubicie czasem wytężyć umysł - wstępujcie do nas! :D Może to wy rozwikłacie tą trudną sprawę? My głowimy się nad nią od wczoraj :D

Awatar użytkownika
Yoshiko
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 49
Rejestracja: 10 lut 2015, o 15:07

Re: [CENZURA]

Post autor: Yoshiko » 14 lut 2017, o 20:18

BLOG KLUBOWY!
Hej. Dziś opublikowalyśmy bloga, którego stworzyła nasza dzielna Psyche :whistling: Będziecie tam mogły zobaczyć nasze ubieranki, wyniki konkursów i inne pierdółki. Oczywiście stat i wpłat tam nie będzie, bo wolimy to zachować prywatnie ;>
Link znajdziecie w naszym opisie!
Zapraszamy!

Awatar użytkownika
Psyche
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 64
Rejestracja: 5 lis 2016, o 18:29

Re: [CENZURA]

Post autor: Psyche » 15 lut 2017, o 19:56

Historia klubu piórem Pampulci spisana

Nasza Pampulcia została poproszona o przedstawienie historii [CENZURA], żebyśmy mogły przedstawić ją na klubowym blogu. Postanowiłyśmy i tu się nią z Wami podzielić 8) Jej poemat sprawił, że szczeny opadły nam do ziemi :love: Yosh do tej pory chodzi z rozdziawioną buzią :D


CENZURA - (Geneza)HISTORIA PRAWDZIWA
Opowieść o dzielnym rycerzu, jego armii i wielkiej miłości

Jest taki dzielny rycerz, nie boi się niczego
Yoshiko go zowią, nikt nie wie dlaczego
Podobno jest piękny, mądry i kochany
Mężny, silny, dobry - przez wszystkich lubiany

Miłością on pała, wielką i ognistą
Gdy mógłby, ukochanej oddał on by wszystko
Lecz nic to, nie ma tej jedynej, nie ma swej wybranki
A o serce by takiej, stanął zaraz w szranki

Lecz stało się w końcu, bo dnia to pewnego
Zakochał się rycerz, dopiął w końcu swego
W internetach ją spotkał - powabną i piękną
Gdy ją ujrzał to poczuł, jak kolana miękną

Jak się zowiesz? - zapytał- białogłowo, kwiecie
"Jam Arena Mody, gra the best na świecie"
I spogląda Arena zalotnie na niego
I mówi- Graj we mnie, nie tracisz niczego!

Yoshiko ucieszony klęka na kolano:
Zostań o Areno mego serca damą
Lecz ona nagle jakby posmutniała:
Ale o mnie bije się rycerskość cała

Co radzisz - on pyta - Jak zdobyć twe serce?
Nie wytrzymam dłużej w tej miłosnej męce
"Zbierz innych, niech walczą z Tobą przyjacielu
Lepiej nie być samym, lepiej gdy jest wielu"

I zrobił tak Yoshiko, nasz dzielny rycerzyk
Kamratowi swemu wszystko to powierzył
Soichiro go zowią, mąż to równie wielki
Postanowił przerwać jego straszne męki.

Połączyli siłę nasi przyjaciele
I stworzyli armię, jakich jest niewiele
Ruszyli do boju, by zdobyć jej serce
Lecz się okazało, że śmiałków jest więcej

Ciężko było wygrać, brak im doświadczenia
Walka bardzo trudna, sińce i zranienia
Musieli się poddać, rady by nie dali
I węstchneli ciężko, nawet zapłakali

Yoshiko wyjechał, królestwo opuścił
Rok już prawie minął, miłości nie wpuści
Lecz ona nachalnie, wciąż się przypomina
Bo Arena Mody to jego jedyna

I powziął decyzję: ,,Wrócę i zwyciężę!
Jestem już silniejszy, wzmocnie swe oręże
Zapytam czy Chiro raz jeszcze pomoże
Dał mi siły panie, pomóż mi mój Boże"

Soichiro się zgodził, armię zbudowali
Teraz taką mocną, silną, jak ze stali
I zakrzyknął Yoshi "Ej do boju, hura!!!"
No i zwyciężyła wspaniała [CENZURA]

Cała armia [CENZURA] już Arenę kocha
Gdy jej chwilę zabraknie, wtedy tęskni, szlocha
Ciągle rośnie w siłę, wzmacnia się, rozwija
Czasem jest nieznośna, nie podchodź bez kija!

Lecz gdy lepiej poznasz wspaniałą [CENZURĘ]
nawet gdy dostaniesz od niej jakąś burę
To wiedz, że to armia godna polecenia
Przyjazna, życzliwa i to się nie zmienia

Teraz rycerz Yoshi zaznał już spokoju
Lecz to nie oznacza końca jego znoju
Musi być aktywny, nie może się lenić
Miłość do Areny, może wiele zmienić

Więc miłość zwycięża wszystko, nawet smutki
U nas każdy miły, dobry, wesolutki
Taki z tego morał, czytelniku drogi
Zapraszamy wszystkich w nasze skromne progi!

Pati 26
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 51
Rejestracja: 1 paź 2016, o 15:10

Re: [CENZURA]

Post autor: Pati 26 » 9 mar 2017, o 17:44

Zapraszamy do naszego klubiku z nami nuda ci nie grozi :D. Czat zawsze pędzi (dziś się pokłóciłyśmy, która jest najpiękniejsza). Nasza kochana Livanir organizuje świetne konkursy, oczywiście najlepsze są nagrody a z pośród nich ta w której dziewczyna z klubu musi wykonać jakieś zadanie (rEwelka wie o czym mówię :rolleyes: ) Statystyki podnosi się naprawdę łatwo, a składki są niewielkie... więc aplikuj :love:

Pampulcia
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 4
Rejestracja: 12 sty 2017, o 17:21

Re: [CENZURA]

Post autor: Pampulcia » 7 kwie 2017, o 09:45

Kocham kocham Cenzurę!
Cenzura najlepsza jest!
Kochaj kochaj Cenuzrę
zaśpiewaj ze mną też:

Kto jest najlepszy - CENZURA
Kto? - CENZURA
KTO? CENZURA CENZURA CENZURA!!!

dO BOJU DO BOJU DO BOJU cen-zu-ra!!!!

PssPssPsss
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 21
Rejestracja: 4 kwie 2017, o 12:01

Re: [CENZURA]

Post autor: PssPssPsss » 7 kwie 2017, o 16:12

Nie wiem, dlaczego ten wątek wygląda jak zjazd polizywaczy [CIACH], ale w klubie jest naprawdę spoko. Często nie ogarniam, co się dzieje, ale to pewnie dlatego, że jestem od niedawna. Nagrody za konkursy są... realne. Słodycze m.in, z tego co słyszałam, więc uwaga - nie przychodzić, jak się odchudzacie, ew. mi oddać nagrodę, aww. Czat pędzi, co mnie osobiście bardzo cieszy. Mój poprzedni klub był wysoko w tym wątku z rankingiem pojedynków, ale czat siedział cicho. Tu lata, jak szalony i już przestałam się tym jarać, rutyna. Laski ostro rąbnięte, pozytywnie w miarę. :P Razi mnie tylko, że nowych witają gadką o bdsm, ale no... w nieodpowiednim momencie przyszłam.
Zapraszam, składki nieduże, ale biją tu troszkę, no może ociupinkę więcej niż troszkę. Przyjdziecie to razem zaczepimy się na puchary, bo już niewiele siły nam brakuje do upragnionych.
Pis joł

Usunięto wulgaryzm. /monix23

Awatar użytkownika
Psyche
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 64
Rejestracja: 5 lis 2016, o 18:29

Re: [CENZURA]

Post autor: Psyche » 8 kwie 2017, o 14:13

Pierwsza wypowiedź na forum a już zcenzurowana wstyd >:D
No normalnie nie jest, to przyznam :D W Klubie nie ma zadęcia, jesteśmy tu po to by się odstresować i pośmiać w fajnym gronie. A, że czasem rozmowy schodzą na dziwne tory, no cóż :D

Klub cały czas ku mojej uciesze się rozwija i rośnie w siłę :thumbup:
Znajdzie się jeszcze wolne miejsce dla osoby z dystansem do świata i chęcią rozwoju w grze :D
Piszcie to do mnie >:D

Awatar użytkownika
Amelya
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 50
Rejestracja: 9 lut 2014, o 13:17

Re: [CENZURA]

Post autor: Amelya » 8 cze 2017, o 09:21

Odświeżę trochę temat moim zwięzłym peanem na cześć Cenzurkowa 8)
Jak jest? WSPANIALE. Na serio i bez żadnej ściemy. Klub jest bardzo aktywny, o czym może świadczyć m.in. wysoka pozycja w miesięcznych rankingach. Kompletujemy ładne puchary, aktywnie uczestniczymy w klubowych konkursach, przebierankach, psikusach. >:D Nasz czat tętni życiem 24h!
Jednak, by klub był bliski ideału potrzebujemy... Ciebie? Jeśli jesteś w tym wątku- może przez przypadek, może chcesz nas poznać- odezwij się do naszej liderki. Nie czekaj, aplikuj! [CENZURA] zaprasza! :love:

ODPOWIEDZ