Wydarzenie - Flashback: Czas na śniadanie - do 27 lutego

Tutaj znajdziesz informacje o nowych wydarzeniach i kolekcjach, a także podyskutujesz na ich temat.
Awatar użytkownika
Aurelie
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 5860
Rejestracja: 12 lis 2014, o 21:22

Wydarzenie - Flashback: Czas na śniadanie - do 27 lutego

Post autor: Aurelie » 14 lut 2023, o 22:25

Obrazek

Drogie Panie!

Mroźne, zimowe poranki mają w sobie coś magicznego, nie sądzicie?

Te zatrzymane w leniwym bezruchu ulotne chwile między przebudzeniem a śniadaniem.

Podarujmy sobie odrobinę spokoju, spędzając czas nad ulubioną lekturą i z kubkiem gorącej kawy w dłoni.

Wskoczmy w wygodne piżamy i poczujmy się naturalnie piękne!

UWAGA:

MAŁE PREZENTY: posiadają jedynie 3 miejsca na nagrody, ale szansa na wylosowanie przynajmniej jednego elementu garderoby jest bardzo duża.

ŚREDNIE PREZENTY: posiadają 6 miejsc na nagrody z dużą szansą na wylosowanie zarówno ubrań, jak i niektórych specjalnych makijaży, fryzur, mebli, a nawet profilowego tła.

DUŻE PREZENTY: posiadają aż 9 miejsc na nagrody, a szansa na wylosowanie tych najbardziej atrakcyjnych z każdego rodzaju jest tutaj największa. Obok nagród specjalnych, ubrań oraz mebli, można tu również wylosować bonusy popularności, paczki energii, dolary, szmaragdy, a nawet diamenty.

Poniżej kilka istotnych dat dotyczących wydarzenia, które warto zapamiętać:

- ciasteczka można zbierać w dniach 13 - 26 lutego 2023; od-do godz. 14.00

- prezenty można kupować w dniach 13 - 27 lutego 2023; od-do godz. 14.00

- prezenty można otwierać bezpłatnie od 20 lutego 2023; od godz. 14.00

Zniżka na zakup prezentów obowiązuje zatem TYLKO do 20 lutego 2023, do godz. 14.00.

Jeśli nie chcesz czekać do 20 lutego na darmową możliwość otwierania prezentów i szybciej cieszyć się ukrytymi w nich nagrodami, to zawsze możesz skorzystać z płatnej w diamentach opcji otwarcia ich w dowolnym momencie.

Flashback CZAS NA ŚNIADANIE potrwa do poniedziałku 27 lutego 2023, do godziny 14.00.

Zapraszamy do zabawy i życzymy powodzenia!

PS. Jest to powtórka wydarzenia z 2020r.

Zespół Areny Mody
Obrazek
Żadna dama nie będzie walczyć sama

Awatar użytkownika
Alice Morset
Miss Podwórka
Miss Podwórka
Posty: 580
Rejestracja: 21 kwie 2020, o 17:40
Lokalizacja: Czechy/Zielona Góra/Bolesławiec

Re: Wydarzenie - Flashback: Czas na śniadanie - do 27 lutego

Post autor: Alice Morset » 19 lut 2023, o 13:13

Cieszę się z powtórki tego eventu, co prawda mam z niego troszkę rzeczy, ale brakuje mi tła x2 i tych warkoczy z banera :love:
„Przeszłość ma ogromne znaczenie dla przyszłości, niejako ją kształtuje i determinuje pewne cechy charakteru”.

Cytat z książki: Miłość szyta na miarę

Isma
Miss Podwórka
Miss Podwórka
Posty: 538
Rejestracja: 5 paź 2014, o 21:03

Re: Wydarzenie - Flashback: Czas na śniadanie - do 27 lutego

Post autor: Isma » 26 lut 2023, o 12:41

Mam 556 ciasteczek, i co z tego, skoro nie mam szmaragdów, które wolę wydawać na ciuchy z kolekcji (najpierw "Zadziorna elegancja", a teraz "Fashionistka"), które mi się bardzo podobają. Szkoda, że nie da się wykorzystać ciasteczek w żaden inny sposób niż kupując prezenty, albo oddać ich innej użytkowniczce.
Kliknij poniżej, aby wejść na mój profil:
Obrazek

ODPOWIEDZ