Wydarzenie - Flashback: Impreza na jachcie - do 29 stycznia

Tutaj znajdziesz informacje o nowych wydarzeniach i kolekcjach, a także podyskutujesz na ich temat.
Awatar użytkownika
Aurelie
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 5860
Rejestracja: 12 lis 2014, o 21:22

Wydarzenie - Flashback: Impreza na jachcie - do 29 stycznia

Post autor: Aurelie » 24 sty 2023, o 00:27

Obrazek

Drogie Panie!

Przyszedł czas na ponowną organizację szampańskiej imprezy na jachcie!

Nie martwcie się przygotowaniami. Wszystkim zajmiemy się sami.

Jedyne, co musicie zrobić, to złapać pozytywne wibracje, raczyć się świeżutkimi owocami morza i wraz z przyjaciółmi zrobić masę fantastycznych zdjęć w Waszych szałowych kreacjach!

A jeśli już o ciuchach mowa, to naszym zdaniem blask mieniących się cekinów będzie wprost idealny na tę okazję!

To jednak nie wszystko. Z okazji tego powtórkowego eventu mamy również drobną niespodziankę dla Waszego dzielnego narzeczonego-marynarza, w postaci super fryzury i wyjątkowego stroju.

ZASADY GRY:

Na głównej planszy z mapą wydarzenia znajdziesz 7 niezależnych stref, skrywających różne nagrody. Tym razem będziesz potrzebować kotwic, aby móc odkrywać kolejne pola w ramach danej strefy.

Co 2 godziny otrzymasz 1 darmową próbę na odkrycie kolejnego z pól, ale jeśli to dla Ciebie zbyt wolne tempo, to zawsze możesz dokupić dodatkowe ruchy za diamenty lub szmaragdy.

W każdej ze stref czekają na Ciebie urocze kreacje oraz inne przydatne bonusy. Co więcej, każda strefa skrywa wyjątkową nagrodę główną za zdobycie wszystkich ukrytych w niej elementów specjalnych, więc upewnij się, że dokładnie zbadałaś je wszystkie!

Flashback IMPREZA NA JACHCIE potrwa do niedzieli 29 stycznia 2023, do godziny 13.00.

Zapraszamy do zabawy i życzymy powodzenia!

PS. Jest to powtórka eventu z 2019r.

Zespół Areny Mody
Obrazek
Żadna dama nie będzie walczyć sama

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Wydarzenie - Flashback: Impreza na jachcie - do 29 stycznia

Post autor: Katriel Tremaine » 1 lut 2023, o 22:57

Dokończyłam sobie to czego nie zrobiłam wcześniej.
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

ODPOWIEDZ