Kolekcja - Śnieżynki - do 22 grudnia

Tutaj znajdziesz informacje o nowych wydarzeniach i kolekcjach, a także podyskutujesz na ich temat.
Awatar użytkownika
Aurelie
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 5860
Rejestracja: 12 lis 2014, o 21:22

Kolekcja - Śnieżynki - do 22 grudnia

Post autor: Aurelie » 15 gru 2022, o 22:22

Obrazek

Witajcie śnieżne anielice!

Czy wiedziałyście, że nie ma na świecie dwóch identycznych płatków śniegu? Że znalezienie dwóch takich samych egzemplarzy jest praktycznie niemożliwe?

Wniosek?

Ludzie są jak śnieżynki… każdy jeden niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju! ^_^

Cieszcie się Waszą unikatowością i wyrażajcie swój indywidualny styl dzięki najnowszej kolekcji ubrań, która właśnie pojawiła się na Arenie Mody!

Kolekcja ŚNIEŻYNKI będzie dostępna do czwartku, 22 grudnia 2022, do godziny 13.00.

Życzymy udanych zakupów!

Zespół Areny Mody
Obrazek
Żadna dama nie będzie walczyć sama

Awatar użytkownika
Alice Morset
Miss Podwórka
Miss Podwórka
Posty: 580
Rejestracja: 21 kwie 2020, o 17:40
Lokalizacja: Czechy/Zielona Góra/Bolesławiec

Re: Kolekcja - Śnieżynki - do 22 grudnia

Post autor: Alice Morset » 18 gru 2022, o 00:45

Ładna kolekcja, ale zwróciłam uwagę na jedną rzecz. 4 bardzo ładne sukienki można kupić za diamenty, a tylko 3 za szmaragdy. Szkoda bo moim zdaniem powinno być pół na pół, ale oczywiście to tylko moje luźne spostrzeżenie nie liczę na to, że ktoś się ze mną zgodzi :)
„Przeszłość ma ogromne znaczenie dla przyszłości, niejako ją kształtuje i determinuje pewne cechy charakteru”.

Cytat z książki: Miłość szyta na miarę

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Kolekcja - Śnieżynki - do 22 grudnia

Post autor: Katriel Tremaine » 18 gru 2022, o 14:24

Ja tam się cieszę gdy ładne rzeczy są za diamenty. Dużo bardziej mnie martwi jak to co akurat mi się podoba jest za szmaragdy. Poza tym tyle ludzi kupuje di, że dla ogółu to nie jest problem. Kolejna kwestia, to o wiele większa dostępność diamentów. Na czymś muszą zarabiać, skoro eventy są łatwiejsze do zrobienia bez di. I doliczyłam się 2 sukienek za szmaragdy, a nie 3.
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

ODPOWIEDZ