Wydarzenie - Flashback: Totalna magia - do 17 grudnia

Tutaj znajdziesz informacje o nowych wydarzeniach i kolekcjach, a także podyskutujesz na ich temat.
Awatar użytkownika
Aurelie
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 5860
Rejestracja: 12 lis 2014, o 21:22

Wydarzenie - Flashback: Totalna magia - do 17 grudnia

Post autor: Aurelie » 7 gru 2022, o 16:38

Obrazek

Drogie Panie!

Ogień, wodę, powietrze, ziemię oraz metal łączy magiczna symbioza harmonijnej współzależności.

Każdy z tych elementów posiada niesamowitą moc, a w połączeniu stanowią tworzywo całego wszechświata.

Raz jeszcze poczujcie tę magię tworzenia dzięki naszemu powtórkowemu wydarzeniu!

PAMIĘTAJ, ŻE:

- co 20 minut otrzymujesz jeden ruch za szmaragd i możesz ich posiadać maksymalnie pięć. Po wypełnieniu pięciu wolnych slotów, czas do załadowania kolejnego ruchu nie będzie się odliczać,

- warto zaznajomić się z kursem wymiany, by być lepiej zorientowaną, które symbole gwarantują największą ilość monet,

- odblokowanie dodatkowych rzędów zwiększa szanse na wylosowanie większej ilości monet za jednym zakręceniem maszyny,

- jokery to Twoi najlepsi przyjaciele, gdyż zwiększają szansę na wylosowanie jeszcze większej ilości cennych monet, więc przed każdym ruchem upewnij się, że masz jakiś w zanadrzu. Pamiętaj, że po każdym wprawieniu maszyny w ruch zużywa się jeden joker, niezależnie od ostatecznego wyniku losowania,

- po zebraniu monet, koniecznie zajrzyj do pudełek z prezentami, w których każde losowanie wygrywa! Losowanie w ramach pudełek zużywa uzbierane monety i nie kosztuje nic więcej, a po zdobyciu wszystkich nagród z danego pudełka otrzymasz w nagrodę wyjątkową fryzurę!

Flashback TOTALNA MAGIA potrwa do soboty, 17 grudnia 2022, do godziny 13.00.

Zapraszamy do zabawy i życzymy powodzenia!

PS. Jest to powtórka eventu z 2020r.
Poradnik, jak grać w tym typie wydarzenia znajdziecie tutaj

Zespół Areny Mody
Obrazek
Żadna dama nie będzie walczyć sama

Awatar użytkownika
Alice Morset
Miss Podwórka
Miss Podwórka
Posty: 580
Rejestracja: 21 kwie 2020, o 17:40
Lokalizacja: Czechy/Zielona Góra/Bolesławiec

Re: Wydarzenie - Flashback: Totalna magia - do 17 grudnia

Post autor: Alice Morset » 11 gru 2022, o 12:23

Bardzo się zdziwiłam, kiedy okazało się, że miałam już w tym wydarzeniu zaoszczędzonych sporą ilość monet. Dzięki temu udało mi się zdobyć w całości 2 pudła i mogę śmiało powiedzieć, że jestem zadowolona ^^
„Przeszłość ma ogromne znaczenie dla przyszłości, niejako ją kształtuje i determinuje pewne cechy charakteru”.

Cytat z książki: Miłość szyta na miarę

ODPOWIEDZ