Wydarzenie - Flashback: Art Nouveau - do 5 grudnia

Tutaj znajdziesz informacje o nowych wydarzeniach i kolekcjach, a także podyskutujesz na ich temat.
Awatar użytkownika
Aurelie
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 5860
Rejestracja: 12 lis 2014, o 21:22

Wydarzenie - Flashback: Art Nouveau - do 5 grudnia

Post autor: Aurelie » 21 lis 2022, o 16:16

Obrazek

Drogie Panie!

Art Nouveau, czyli polska secesja to niezwykle charakterystyczny kierunek w sztuce, który wpłynął na niemalże wszystkie jej dziedziny, a zwłaszcza na architekturę, projektowanie biżuterii i elementów szklanych, grafikę, no i oczywiście wzornictwo użytkowe.

To powtórkowe wydarzenie jest w całości inspirowane tym wyjątkowym kierunkiem, które z całą pewnością zawładnie Waszą wyobraźnią!

Zwłaszcza, że znajdziecie tu całą masę wyjątkowych skarbów, od strojów i dodatków, przez elementy wystroju mieszkania, na specjalnych makijażach i elementach twarzy skończywszy!

UWAGA:

MAŁE PREZENTY: posiadają jedynie 3 miejsca na nagrody, ale szansa na wylosowanie przynajmniej jednego elementu garderoby jest bardzo duża.

ŚREDNIE PREZENTY: posiadają 6 miejsc na nagrody z dużą szansą na wylosowanie zarówno ubrań, jak i niektórych specjalnych makijaży, fryzur, mebli, a nawet profilowego tła

DUŻE PREZENTY: posiadają aż 9 miejsc na nagrody, a szansa na wylosowanie tych najbardziej atrakcyjnych z każdego rodzaju jest tutaj największa. Obok nagród specjalnych, ubrań oraz mebli, można tu również wylosować bonusy popularności, paczki energii, dolary, szmaragdy, a nawet diamenty.

Poniżej kilka istotnych dat dotyczących wydarzenia, które warto zapamiętać:

- wazy można zbierać w dniach 21 listopada 2022 – 4 grudnia 2022; od-do godz. 14.00

- prezenty można kupować w dniach 21 listopada 2022 – 5 grudnia 2022; od-do godz. 14.00

- prezenty można otwierać bezpłatnie od 28 listopada 2022; od godz. 14.00

Zniżka na zakup prezentów obowiązuje zatem TYLKO do 28 listopada 2022, do godz. 14.00.

Jeśli nie chcesz czekać do 28 listopada na darmową możliwość otwierania prezentów i szybciej cieszyć się ukrytymi w nich nagrodami, to zawsze możesz skorzystać z płatnej w diamentach opcji otwarcia ich w dowolnym momencie.

Flashback ART NOUVEAU potrwa do poniedziałku, 5 grudnia 2022, do godziny 14.00.

Zapraszamy do zabawy i życzymy powodzenia!

PS. Jest to powtórka eventu z 2020 roku

Zespół Areny Mody
Obrazek
Żadna dama nie będzie walczyć sama

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Wydarzenie - Flashback: Art Nouveau - do 5 grudnia

Post autor: Katriel Tremaine » 30 lis 2022, o 18:08

Zaczynam lubić te powtórki prezentów.
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Awatar użytkownika
Alice Morset
Miss Podwórka
Miss Podwórka
Posty: 580
Rejestracja: 21 kwie 2020, o 17:40
Lokalizacja: Czechy/Zielona Góra/Bolesławiec

Re: Wydarzenie - Flashback: Art Nouveau - do 5 grudnia

Post autor: Alice Morset » 1 gru 2022, o 18:10

Nie gram intensywnie, ale mając 4 duże prezenty zyskałam 3 fryzury tło i jeden makijaż. Poprzednim razem zyskałam tło i 2 fryzury, ogólnie jestem zadowolona bo zyskałam to czego nie zebrałam za pierwszym razem :thumbsup:
„Przeszłość ma ogromne znaczenie dla przyszłości, niejako ją kształtuje i determinuje pewne cechy charakteru”.

Cytat z książki: Miłość szyta na miarę

ODPOWIEDZ