Wydarzenie - Flashback: Różany ogród - do 17 października

Tutaj znajdziesz informacje o nowych wydarzeniach i kolekcjach, a także podyskutujesz na ich temat.
Awatar użytkownika
Aurelie
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 5860
Rejestracja: 12 lis 2014, o 21:22

Wydarzenie - Flashback: Różany ogród - do 17 października

Post autor: Aurelie » 7 paź 2022, o 23:39

Obrazek

Drogie Panie!

Matka Natura zawsze znajdzie sposób, by skutecznie przypomnieć nam, że każdy dzień jest wart świętowania.

Mimo jesiennej aury za oknem, Pani Wiosna nie odeszła daleko, bo skryła się w naszych sercach i tam właśnie możemy ją spotkać dzięki aktualnej powtórce, pełnej wiosennych kwiatów.

Poczujcie ich woń już teraz!

ZASADY GRY:

Wydarzenie rozpoczynasz klikając na jego ikonę.

Dzięki temu uzyskasz dostęp do planszy składającej się z 9 zakrytych pól. Odwracaj je, by zobaczyć co jest pod nimi ukryte. Aby otrzymać nagrodę musisz znaleźć 3 takie same elementy!

W ofercie znajdziesz całe mnóstwo fantastycznych rzeczy do wygrania wraz z każdą nową planszą resetującą się co 4 godziny. Niecierpliwi mogą jednak cały proces przyspieszyć, korzystając z diamentów.

Flashback RÓŻANY OGRÓD potrwa do poniedziałku, 17 października 2022, do godziny 13.00.

Zapraszamy do zabawy i życzymy powodzenia!

PS. Jest to powtórka wydarzenia z 2020r.

Zespół Areny Mody
Obrazek
Żadna dama nie będzie walczyć sama

Awatar użytkownika
Alice Morset
Miss Podwórka
Miss Podwórka
Posty: 580
Rejestracja: 21 kwie 2020, o 17:40
Lokalizacja: Czechy/Zielona Góra/Bolesławiec

Re: Wydarzenie - Flashback: Różany ogród - do 17 października

Post autor: Alice Morset » 8 paź 2022, o 10:27

Mimo, że nie przepadam za tego typu eventem, to ucieszyłam się z tego, że się pojawił. Aktualnie klikam sobie 2 planszę i myślę, że do końca eventu zdobędę trochę rzeczy bo całość pozostanie niespełnionym marzeniem ^^ :thumbsup:
„Przeszłość ma ogromne znaczenie dla przyszłości, niejako ją kształtuje i determinuje pewne cechy charakteru”.

Cytat z książki: Miłość szyta na miarę

Elmas
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 5
Rejestracja: 24 sie 2020, o 17:04

Re: Wydarzenie - Flashback: Różany ogród - do 17 października

Post autor: Elmas » 8 paź 2022, o 11:44

Wow ale piękne ubranka :love: :love:
Niestety nie mam szczęścia do tego typu eventów :| może chociaż jedną/dwie plansze uda mi się zebrać...
O tej ostatniej jedynie pomarzę :(

ODPOWIEDZ