Kalendarz "Świąteczny blask" 2021

Tutaj znajdziesz informacje o nowych wydarzeniach i kolekcjach, a także podyskutujesz na ich temat.
Awatar użytkownika
Aurelie
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 5860
Rejestracja: 12 lis 2014, o 21:22

Kalendarz "Świąteczny blask" 2021

Post autor: Aurelie » 1 gru 2021, o 17:17

Obrazek

Drogie Panie!

Przed nami jedyny w swoim rodzaju okres w roku, gdy czas magicznie spowalnia a my, otulone ciepłem świątecznej atmosfery, rozpoczynamy nasze coroczne, bożonarodzeniowe rytuały. Coraz częściej sięgamy wtedy po znane na pamięć gwiazdkowe hity srebrnego ekranu, pieczemy pyszne ciasteczka, sporządzamy listy koniecznych sprawunków, dekorujemy swoje mieszkania, a nader wszystko coraz więcej czasu poświęcamy naszym najbliższym!

Aby tradycji stało się zadość, rezolutni pomocnicy Świętego Mikołaja również w tym roku przygotowali dla Was adwentowy kalendarz pełen niesamowitych nagród, który wystartuje już za kilka godzin, bo tuż po północy!

Znajdziecie w nim 25 fantastycznych upominków, po jednym na każdy dzień, licząc aż do Gwiazdki. Jedyne, co musisz zrobić, to zalogować się do gry każdego dnia i odebrać swój prezent. Nie martw się jeśli pominiesz którychś z dni, gdyż każdy z przegapionych prezentów można wykupić w dowolnym momencie!

Gdy uda Ci się zabrać wszystkie z 25 upominków, otrzymasz w prezencie nagrodę główną w postaci unikalnego tła do profilu. Jeśli jednak chcesz otrzymać tę nagrodę wcześniej, to oczywiście możesz skorzystać z opcji jej natychmiastowego wykupu za 50 diamentów.

KALENDARZ ŚWIĄTECZNY
będzie dostępny dla wszystkich do wtorku 4 stycznia 2022 roku, do północy. Nie przegapcie tej fantastycznej okazji na zdobycie niesamowitych nagród zupełnie za darmo!

Życzymy Wam zdrowia i spokoju w ten wyjątkowy, świąteczny czas!

Zespół Areny Mody
Obrazek
Żadna dama nie będzie walczyć sama

Awatar użytkownika
Regelinda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2539
Rejestracja: 16 paź 2014, o 00:14

Re: Kalendarz "Świąteczny blask" 2021

Post autor: Regelinda » 1 gru 2021, o 20:13

~ 1 ~

Obrazek





~ 2 ~

Obrazek





~ 3 ~

Obrazek





~ 4 ~

Obrazek





~ 5 ~

Obrazek


Obrazek



ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek



Obrazek



ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek



Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek

Obrazek Obrazek
Ostatnio zmieniony 5 gru 2021, o 19:20 przez Regelinda, łącznie zmieniany 4 razy.

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Kalendarz "Świąteczny blask" 2021

Post autor: Katriel Tremaine » 1 gru 2021, o 21:07

W kalendarzu nie podoba mi się to coś na głowę. Jedno prawie identyczne już mam. Poza tym bardzo fajny.
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Awatar użytkownika
Regelinda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2539
Rejestracja: 16 paź 2014, o 00:14

Re: Kalendarz "Świąteczny blask" 2021

Post autor: Regelinda » 1 gru 2021, o 21:20

Z tego co się zorientowałam, nie ma tego pod poszczególnymi cyferkami, chyba, że jest z czymś połączone, np. z naszyjnikiem

Awatar użytkownika
Hellsing
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 302
Rejestracja: 22 lip 2014, o 16:05

Re: Kalendarz "Świąteczny blask" 2021

Post autor: Hellsing » 1 gru 2021, o 21:23

Strój kiczowy, tło znowu wygląda na zasadzie weźmy meble i dajmy je gdziekolwiek żeby nic do siebie nie pasowało. Jestem zawiedzona, dobrze że jest za darmo

ODPOWIEDZ