Wydarzenie - Flashback: Współczesna księżniczka - do 4 grudnia

Tutaj znajdziesz informacje o nowych wydarzeniach i kolekcjach, a także podyskutujesz na ich temat.
Awatar użytkownika
Aurelie
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 5860
Rejestracja: 12 lis 2014, o 21:22

Wydarzenie - Flashback: Współczesna księżniczka - do 4 grudnia

Post autor: Aurelie » 25 lis 2021, o 13:45

Obrazek

Drogie Panie!

Czy zastanawiałyście się kiedyś jak wyglądałyby baśniowe księżniczki w prawdziwym, współczesnym świecie?

Czy wyobrażacie sobie spotkanie z Kopciuszkiem w lokalnej kawiarni czy wspólny pilates z Królewną Śnieżką?

Dzięki temu powtórkowemu wydarzeniu możecie nie tylko przywołać w pamięci swoje ulubione bohaterki z bajek, ale też zdobyć niesamowite nagrody!

ZASADY GRY SĄ BANALNIE PROSTE:

Wystarczy co 2 godziny odwiedzić planszę z wydarzeniem i wykonać darmowy ruch o jedno oczko do przodu, by co jakiś czas spotkać na swojej drodze kolejną przeciwniczkę do pokonania, wyzwać ją na pojedynek i wygrać cenne nagrody.

Jeśli jednak nie masz na tyle cierpliwości, to swoje ruchy możesz przyśpieszyć diamentami, by szybciej wyjść naprzeciw kolejnej rywalce. W zagarnianiu niesamowitych nagród pomogą Ci magiczne eliksiry, zwiększające szansę na wygraną w każdym z pojedynków.

Wydarzenie WSPÓŁCZESNA KSIĘŻNICZKA potrwa do soboty 4 grudnia 2021, do godziny 13.00.

PS. Jest to powtórka wydarzenia z 2019r.

Zapraszamy do wspólnej zabawy i życzymy powodzenia!

Zespół Areny Mody
Obrazek
Żadna dama nie będzie walczyć sama

Awatar użytkownika
Alice Morset
Miss Podwórka
Miss Podwórka
Posty: 580
Rejestracja: 21 kwie 2020, o 17:40
Lokalizacja: Czechy/Zielona Góra/Bolesławiec

Re: Wydarzenie - Flashback: Współczesna księżniczka - do 4 grudnia

Post autor: Alice Morset » 25 lis 2021, o 15:47

Dzień Doby, bardzo fajnie, że jest powtórka tego wydarzenia. O ile uda mi się dotrzeć do włosów roszupnki, uznam to, za swój sukces. Miłego czwartku!
„Przeszłość ma ogromne znaczenie dla przyszłości, niejako ją kształtuje i determinuje pewne cechy charakteru”.

Cytat z książki: Miłość szyta na miarę

Awatar użytkownika
Hellsing
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 302
Rejestracja: 22 lip 2014, o 16:05

Re: Wydarzenie - Flashback: Współczesna księżniczka - do 4 grudnia

Post autor: Hellsing » 25 lis 2021, o 16:35

Większość już mam, może uda się skończyć całość. Trochę mnie bawi, że odnowili kolory dodatków do fryzur, ale już do włosów z tego eventu nie pasują. Dobrze by było, gdyby przy powtórkach poprawiali też stare odcienie fryzur, żeby cokolwiek do siebie pasowało

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Wydarzenie - Flashback: Współczesna księżniczka - do 4 grudnia

Post autor: Katriel Tremaine » 25 lis 2021, o 23:29

A bo oni nigdy nie robią wszystkiego dokładnie. Może to taka technika, żebyśmy miały na co narzekać ;)
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Basia75
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 1
Rejestracja: 27 lis 2021, o 11:51

Re: Wydarzenie - Flashback: Współczesna księżniczka - do 4 grudnia

Post autor: Basia75 » 27 lis 2021, o 11:54

Też właśnie ostatnio zauważyłam, że nie odnowili włosów pod event. Myślisz, że po powtórkach to się zmieni?

ODPOWIEDZ