Wydarzenie - Flashback: Powrót do budy xD - do 17 września

Tutaj znajdziesz informacje o nowych wydarzeniach i kolekcjach, a także podyskutujesz na ich temat.
Awatar użytkownika
Aurelie
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 5860
Rejestracja: 12 lis 2014, o 21:22

Wydarzenie - Flashback: Powrót do budy xD - do 17 września

Post autor: Aurelie » 7 wrz 2021, o 14:47

Obrazek

Drogie Panie!

Czy jesteście gotowe na powrót do szkoły lub pracy po wakacyjnej przerwie wypełnionej beztroską zabawą?

Taa… my też nie xD

W tego typu powrotach jest jednak jeden pocieszający aspekt – możliwość zaplanowania nowych, szałowych kreacji na nadchodzący sezon!

Dzięki temu powtórkowemu wydarzeniu możecie ubrać się w stylu francuskiej lub angielskiej uczennicy i wyszykować sobie fantastyczną szkolną wyprawkę!

* * *

Warto pamiętać, że:

- co 20 minut otrzymujesz jeden ruch za szmaragd i możesz ich posiadać maksymalnie pięć. Po wypełnieniu 5 wolnych slotów na ruchy, czas do załadowania kolejnego ruchu nie będzie się odliczać,

- warto zaznajomić się z kursem wymiany, by być lepiej zorientowaną, które symbole gwarantują największą ilość monet,

- odblokowanie dodatkowych rzędów zwiększa szanse na wylosowanie większej ilości monet za jednym zakręceniem maszyny,

- jokery to Twoi najlepsi przyjaciele, gdyż zwiększają szanse na wylosowanie jeszcze większej ilości cennych monet, więc przed każdym ruchem upewnij się, że masz jednego w zanadrzu. Pamiętaj, że po każdym wprawieniu maszyny w ruch zużywa się jeden joker, niezależnie od ostatecznego wyniku losowania,

- po zebraniu monet, koniecznie zajrzyj do pudełek z prezentami, w których każde losowanie wygrywa! Losowanie w ramach pudełek zużywa uzbierane monety i nie kosztuje nic więcej, a po zdobyciu wszystkich nagród z danego pudełka otrzymasz w nagrodę unikatową pozę!

* * *

Powtórkowe wydarzenie POWRÓT DO BUDY xD potrwa do piątku 17 września 2021, do godziny 13.00.

Poradnik jak grać w tym typie eventu znajdziecie TUTAJ
Jest to powtórka wydarzenia z 2019r.

Zapraszamy do zabawy i życzymy powodzenia!

Zespół Areny Mody
Obrazek
Żadna dama nie będzie walczyć sama

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Wydarzenie - Flashback: Powrót do budy xD - do 17 września

Post autor: Katriel Tremaine » 7 wrz 2021, o 23:12

Ten automat zrobiłam poprzednio w całości.
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Awatar użytkownika
Alice Morset
Miss Podwórka
Miss Podwórka
Posty: 580
Rejestracja: 21 kwie 2020, o 17:40
Lokalizacja: Czechy/Zielona Góra/Bolesławiec

Re: Wydarzenie - Flashback: Powrót do budy xD - do 17 września

Post autor: Alice Morset » 8 wrz 2021, o 15:53

Chyba tylko ja potrafię cieszyć się z powtórek. Możliwe, że nie zrobię jej w całości, ale po troszku z każdego pudła, jeśli wpadnie to i tak będzie super :thumbsup:
„Przeszłość ma ogromne znaczenie dla przyszłości, niejako ją kształtuje i determinuje pewne cechy charakteru”.

Cytat z książki: Miłość szyta na miarę

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Wydarzenie - Flashback: Powrót do budy xD - do 17 września

Post autor: Katriel Tremaine » 8 wrz 2021, o 17:01

Dość dziwaczne założenie, bo wątpię by wśród tylu graczy nikt poza tobą się nie cieszył z powtórek. No ale niech ci będzie.
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...


ODPOWIEDZ