Kolekcja "Niczym ptak" - do 9 lipca

Tutaj znajdziesz informacje o nowych wydarzeniach i kolekcjach, a także podyskutujesz na ich temat.
Awatar użytkownika
Casandra
Administratorka forum
Administratorka forum
Posty: 7480
Rejestracja: 14 kwie 2010, o 16:58
Lokalizacja: Katowice

Kolekcja "Niczym ptak" - do 9 lipca

Post autor: Casandra » 3 lip 2021, o 19:26

Obrazek

Drogie Panie!

Wyobraźcie sobie, że jesteście obdarzone parą przepięknych skrzydeł, na których możecie odlecieć gdzie tylko dusza zapragnie… ach, marzenie!

Pióra w branży modowej są często wykorzystywane jako symbol zarówno kobiecej emancypacji, wolności czy siły, jak i kuszącego seksapilu. Nie da się konkurować z ich doskonałością!

Kolekcja NICZYM PTAK będzie dostępna od 2 lipca do piątku 9 lipca 2021, do godziny 13.00.

Życzymy udanych zakupów!
Zespół Areny Mody
Poznaj świat Mystificity - rekrutacja trwa
Obrazek
"Życie bez czekolady jest jak plaża bez morza"

Awatar użytkownika
Alice Morset
Miss Podwórka
Miss Podwórka
Posty: 580
Rejestracja: 21 kwie 2020, o 17:40
Lokalizacja: Czechy/Zielona Góra/Bolesławiec

Re: Kolekcja "Niczym ptak" - do 9 lipca

Post autor: Alice Morset » 6 lip 2021, o 15:43

Moim zdaniem kolekcja nie jest zła, mam kilka rzeczy i na tym poprzestanę. :)
„Przeszłość ma ogromne znaczenie dla przyszłości, niejako ją kształtuje i determinuje pewne cechy charakteru”.

Cytat z książki: Miłość szyta na miarę

Awatar użytkownika
Mandaloriana
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 394
Rejestracja: 18 wrz 2010, o 19:16

Re: Kolekcja "Niczym ptak" - do 9 lipca

Post autor: Mandaloriana » 6 lip 2021, o 17:47

Kolekcja jest cudowna :) taki rarytasek pomiedzy innymi wypocinami.
Obrazek

"Bądź tym kim jesteś, i mów to co czujesz, ponieważ ci, którzy mają z tym problem nie są ważni, a ci, którzy są ważni nie mają z tym problemu." 8o

"Złapałam się na tym, że ludzie wiedzą o moim życiu więcej niż ja sama" 8o

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Kolekcja "Niczym ptak" - do 9 lipca

Post autor: Katriel Tremaine » 6 lip 2021, o 18:40

Cudowną bym jej nie nazwała. Są rzeczy ładne i mega brzydkie. Trochę jednak kupiłam.
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Awatar użytkownika
Mandaloriana
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 394
Rejestracja: 18 wrz 2010, o 19:16

Re: Kolekcja "Niczym ptak" - do 9 lipca

Post autor: Mandaloriana » 7 lip 2021, o 13:40

Zależy kto co lubi i w czym gustuje, i co mu się podoba. Jak dla mnie cudowna, inna od innych i nie oklepana na jedno kopytko :) O gustach się nie dyskutuje... Jedni wolą breję a inni coś co się wyróżnia od pozostałości. Mnie breja nie interesuje :)
Obrazek

"Bądź tym kim jesteś, i mów to co czujesz, ponieważ ci, którzy mają z tym problem nie są ważni, a ci, którzy są ważni nie mają z tym problemu." 8o

"Złapałam się na tym, że ludzie wiedzą o moim życiu więcej niż ja sama" 8o

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Kolekcja "Niczym ptak" - do 9 lipca

Post autor: Katriel Tremaine » 7 lip 2021, o 15:51

Wręcz przeciwnie, o gustach się dyskutuje. Ba! należy to robić, bo jak inaczej kształtować cokolwiek, chociażby ów gust? Nie powinno się czegoś cytować bez zrozumienia prawdziwego sensu. Dlatego więc, idąc za tym sensem, nie będziemy się o to kłócić, bo w kwestii gustu nie ma jednej racji. Możemy za to wymienić się poglądami. Potrafisz to zrobić, nie obrażając przy tym nikogo i nie nazywając jego, odmiennego od twojego, zdania breją?
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Awatar użytkownika
Mandaloriana
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 394
Rejestracja: 18 wrz 2010, o 19:16

Re: Kolekcja "Niczym ptak" - do 9 lipca

Post autor: Mandaloriana » 8 lip 2021, o 11:25

A przepraszam jaśnie panią gdzie ja tu kogo obraziłam i czym? Pisząc prawdę? Jeszcze raz powtórzę dla mnie zwykłe i przeciętne kolekcje są breją! Równie dobrze ktoś może napisać to samo o innych kolekcjach, i co w związku z tym? Mam pisać wtedy, że obraża... Szukasz problemu na siłę gdzieś gdzie go nie ma? Ten wątek tyczy się kolekcji a więc odnoszę się do nich, i to ty moja droga szukasz wiecznie dziury w całym. Mam propozycję dla Ciebie, kup sobie żądło i przytwierdź na stałę do swojego szanownego kupra, albo zajmij się szydełkowaniem i spuść ciśnienie.! Bo póki co to jedyną, która wierci, szuka, czepia się jesteś ty.... Tak jak ty nie zgadzasz się z moim zdaniem, tak ja i nie muszę zgadzać się z twoim, a opinię zawsze mogę wyrazić, czy ci się ona podoba, czy też nie. Ja twoich opinii nie neguję, i nie doszukuję się w nich czegoś na siłę... Gdzie mogłabym przytoczyć ich bardzo dużo i to takich, w których obrażasz innych... Więc naprawdę odpuść sobie i poszukaj innej zabawy. Zapomniałam przecież, że tylko tobie można wyrażać się negatywnie, a innym już niestety nie... A jak chcesz dyskutować o stylu to proszę Cię bardzo... Tobie go brakuje!
Obrazek

"Bądź tym kim jesteś, i mów to co czujesz, ponieważ ci, którzy mają z tym problem nie są ważni, a ci, którzy są ważni nie mają z tym problemu." 8o

"Złapałam się na tym, że ludzie wiedzą o moim życiu więcej niż ja sama" 8o

Awatar użytkownika
Amantis
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 288
Rejestracja: 16 lut 2017, o 20:56

Re: Kolekcja "Niczym ptak" - do 9 lipca

Post autor: Amantis » 8 lip 2021, o 13:44

Istnieje taka mala delikatna roznica miedzy powiedzeniem -cos mi sie nie podoba, a napisaniem - ze tez innym podoba sie ten szmelc...Taka roznica ,delikatna istnieje takze w przypadku napisania np-nie lubie tej i tej osoby a napisaniem-ta osoba jest ohydna,brzydka,wulgarna,nie wiem jak inni moga ja lubic itd.Jedno zdanie jest opinia,drugie jest juz krytyka.Takie drobne niuanse ,ale jakze istotne.Kazdy ma prawo do wyrazania swojego zdania i prezentowania swojego gustu ,do momentu gdy ta opinia nie jest krytyka gustow innych.

Wracajac do kolekcji.jestem nia rozczarowana.Nie dlatego ze mi sie nie podoba,bo wrecz przeciwnie ,sa elementy ktore mnie zachwycily.Nie podoba mi sie format,ktory ostatnio jest dosc czesty.5 ciuchow za diaksy ,3 ciuchy za szmarki i cala kupa dodatkow ,ktorych nie potrzebuje.Piorka na oczy zrobione dosc marnie i co smiejszniejsze te za diaksy wygladaja duzo gorzej od tych za szmarki.Wielka szkoda ,bo akurat wlasnie takie elementy lubie najbardziej i to one tutaj najbardziej mnie zawiodly.

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Kolekcja "Niczym ptak" - do 9 lipca

Post autor: Katriel Tremaine » 8 lip 2021, o 14:29

Adrastea pisze:
8 lip 2021, o 11:25
A jak chcesz dyskutować o stylu to proszę Cię bardzo... Tobie go brakuje!
Lubisz przysłowia? to mam dla ciebie jedno... Przyganiał kocioł garnkowi. To co reprezentujesz wymawia się spam, a nie styl. Co do reszty tej jakże przyjaznej wypowiedzi, która nikogo przecież nie atakuje i nie obraża, to już wszystko zostało napisane wyżej, nic dodać, nic ująć. Choć przyznam, że bawi mnie sytuacja, gdy osoba, która jako jedyna napisała coś obraźliwego, biega potem i pokazując palcem krzyczy "ale to ona, to ona". Ja wyraziłam swoją opinię grzecznie, za to ty, tradycyjnie najpierw stwierdziłaś, że to co podoba się innym to breja, by w następnym poście pojechać po bandzie, bo tobie przecież wolno. I nie musisz mnie tytułować, choć, nie przeczę, że rozumiem tę głęboko ukrytą potrzebę.

A kończąc ten przykry off top i wracając do tej jakże opiewanej kolekcji, to nie podoba mi się jak jest narysowana część rzeczy. I żadna samozwańcza ikona stylu mi nie wmówi, że coś tak koszmarnie narysowane jak chociażby spodnie, jest cudne, bo nie jest. Wygląda to tak, jakby grafik zaczął i nie wyrobił się w terminie, a co za tym idzie nie skoczył. @Amantis ostatnio jest taka tendencja, że zapychają kolekcje dodatkami ale rzadko kiedy jest to coś przydatnego. Niby kolekcja ma 3 strony, ale połowa to takie tam nic.
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

ODPOWIEDZ