Wydarzenie - Kryształy - do 11 czerwca

Tutaj znajdziesz informacje o nowych wydarzeniach i kolekcjach, a także podyskutujesz na ich temat.
Awatar użytkownika
Aurelie
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 5860
Rejestracja: 12 lis 2014, o 21:22

Wydarzenie - Kryształy - do 11 czerwca

Post autor: Aurelie » 3 cze 2021, o 19:44

Obrazek

Drogie Panie!

Ludzie pod każdą szerokością geograficzną korzystają z całego arsenału talizmanów i amuletów, które mają przynieść im szczęście. Wiara w magiczną moc kryształów trwa praktycznie od zarania dziejów.

Przyciąga nas do nich ich naturalne piękno oraz przekonanie, że wywierają zbawienny wpływ zarówno na duszę, umysł, jak i ciało. Otwórzmy się zatem na ich magię!

Zasady gry są bardzo proste.


Wydarzenie rozpoczynasz klikając na jego ikonę. Dzięki temu uzyskasz dostęp do pierwszej planszy składającej się z 9 zakrytych pól. Odwracaj je, by zobaczyć co jest pod nimi ukryte.

Aby otrzymać nagrodę musisz znaleźć 3 takie same elementy.

Tym razem dajemy Wam jeszcze więcej fantastycznych rzeczy do wygrania, wraz z każdą nową planszą resetującą się co 3 godziny! Niecierpliwi mogą jednak cały proces przyspieszyć, korzystając z diamentów.

Wydarzenie KRYSZTAŁY potrwa do piątku 11 czerwca 2021, do godziny 13.00.

Zapraszamy do zabawy i życzymy powodzenia!

Zespół Areny Mody
Obrazek
Żadna dama nie będzie walczyć sama

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Wydarzenie - Kryształy - do 11 czerwca

Post autor: Katriel Tremaine » 3 cze 2021, o 20:05

To, że event jest prześliczny nie jest szczególnie zaskakujące. Ostatnio mamy całkiem sporo ładnych eventów. Jestem przy 4 zestawie i póki co wszystkie rzeczy mi się podobają.
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

ODPOWIEDZ