Wydarzenie "Cyberpunk" - do 22 stycznia

Tutaj znajdziesz informacje o nowych wydarzeniach i kolekcjach, a także podyskutujesz na ich temat.
Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Wydarzenie "Cyberpunk" - do 22 stycznia

Post autor: Katriel Tremaine » 18 sty 2021, o 12:58

Ta fryzura za free jest tak obleśna, że aż żałuję, że nie da się jej upchnąć do archiwum, bo nie ma archiwum.
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Awatar użytkownika
Mandaloriana
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 394
Rejestracja: 18 wrz 2010, o 19:16

Re: Wydarzenie "Cyberpunk" - do 22 stycznia

Post autor: Mandaloriana » 19 sty 2021, o 15:05

[CIACH]

Co do fryzury, ktora dostalismy :thumbdown: gdyby nie miala wstawki to bylaby do przyjecia, tak tylko w 2-3 kolorach wydaje sie byc przyzwoita.
Co do ciuszkow ....jak dla mnie bomba, cos innego, nietuzinkowego, i nie na jedno kopyto ...
Ostatnio zmieniony 22 sty 2021, o 15:11 przez Casandra, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

"Bądź tym kim jesteś, i mów to co czujesz, ponieważ ci, którzy mają z tym problem nie są ważni, a ci, którzy są ważni nie mają z tym problemu." 8o

"Złapałam się na tym, że ludzie wiedzą o moim życiu więcej niż ja sama" 8o

FantometkaQ
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 13
Rejestracja: 10 maja 2019, o 23:33

Re: Wydarzenie "Cyberpunk" - do 22 stycznia

Post autor: FantometkaQ » 20 sty 2021, o 13:09

Mój ulubiony typ wydarzenia kostka. Fajnie, że można dokupywać ruchy za szmaragdy bardzo ułatwia przejście planszy i zdobycie większej ilości nagród.

Awatar użytkownika
Alice Morset
Miss Podwórka
Miss Podwórka
Posty: 580
Rejestracja: 21 kwie 2020, o 17:40
Lokalizacja: Czechy/Zielona Góra/Bolesławiec

Re: Wydarzenie "Cyberpunk" - do 22 stycznia

Post autor: Alice Morset » 21 sty 2021, o 11:49

Chyba labirynt stanie się moim ulubionym wydarzeniem, ukończony w całości przy pomocy samych zielonych kamyków :thumbsup:
„Przeszłość ma ogromne znaczenie dla przyszłości, niejako ją kształtuje i determinuje pewne cechy charakteru”.

Cytat z książki: Miłość szyta na miarę

Awatar użytkownika
Mandaloriana
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 394
Rejestracja: 18 wrz 2010, o 19:16

Re: Wydarzenie "Cyberpunk" - do 22 stycznia

Post autor: Mandaloriana » 21 sty 2021, o 13:08

No sa eventy, ktore spokojnie mozna zrobic z samymi szmaragdami, i to jest wlasnie fajne. Choc tak naprawde wiele ich nie ma xD

[CIACH]
Ostatnio zmieniony 22 sty 2021, o 15:13 przez Casandra, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

"Bądź tym kim jesteś, i mów to co czujesz, ponieważ ci, którzy mają z tym problem nie są ważni, a ci, którzy są ważni nie mają z tym problemu." 8o

"Złapałam się na tym, że ludzie wiedzą o moim życiu więcej niż ja sama" 8o

Awatar użytkownika
Alice Morset
Miss Podwórka
Miss Podwórka
Posty: 580
Rejestracja: 21 kwie 2020, o 17:40
Lokalizacja: Czechy/Zielona Góra/Bolesławiec

Re: Wydarzenie "Cyberpunk" - do 22 stycznia

Post autor: Alice Morset » 21 sty 2021, o 14:28

Cieszę się bo o ile będą powtórki labiryntu z innych wydarzeń to mam szanse je zdobyć w całości i nadrobić braki w garderobie ^^

[CIACH]
Ostatnio zmieniony 22 sty 2021, o 15:14 przez Casandra, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Usunięto fragment wypowiedzi odnoszący się do postów zawierających trolling
„Przeszłość ma ogromne znaczenie dla przyszłości, niejako ją kształtuje i determinuje pewne cechy charakteru”.

Cytat z książki: Miłość szyta na miarę

ODPOWIEDZ