Wydarzenie "Kalendarz świąteczny"

Tutaj znajdziesz informacje o nowych wydarzeniach i kolekcjach, a także podyskutujesz na ich temat.
Awatar użytkownika
Casandra
Administratorka forum
Administratorka forum
Posty: 7480
Rejestracja: 14 kwie 2010, o 16:58
Lokalizacja: Katowice

Wydarzenie "Kalendarz świąteczny"

Post autor: Casandra » 1 gru 2020, o 12:47

Obrazek
Drogie Panie,
Świąteczna atmosfera rozkwita w Arenie Mody!

Powrócił ten niesamowity czas, kiedy oglądamy wspaniałe klasyczne filmy bożonarodzeniowe, pieczemy pyszne ciasteczka i robimy świąteczne listy życzeń.

Aby poczuć ten świąteczny nastrój, udekorujmy nasze domy i bawmy się z najbliższymi!
Jeśli to Twoje pierwsze Święta Bożego Narodzenia w Arenie Mody, przygotuj się na wiele wspaniałych niespodzianek!

Zgodnie z tradycją, co roku mali pomocnicy Świętego Mikołaja tworzą dla Ciebie ten niesamowity kalendarz adwentowy.
W kalendarzu jest 25 pozycji, po jednym na każdy dzień, aż do Bożego Narodzenia.

Jedyne co musisz zrobić, to zalogować się codziennie i odebrać nagrodę. Jeśli przegapisz dzień, nie martw się - możesz go kupić później!
Kiedy zbierzesz wszystkie przedmioty, otrzymasz niesamowitą nagrodę końcową - tło! Tło możesz kupić w dowolnym momencie za 50 diamentów.

Kalendarz bożonarodzeniowy będzie dostępny od 01.12.2020 od godziny 00:00 do 05.01.2021 do godziny 00:00 więc nie przegap żadnego dnia!

Rozpoczęło się ostateczne odliczanie do 2021 roku!

Pozdrawiamy
Zespół Areny Mody
Poznaj świat Mystificity - rekrutacja trwa
Obrazek
"Życie bez czekolady jest jak plaża bez morza"

Rikki
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 119
Rejestracja: 12 wrz 2020, o 14:37

Re: Wydarzenie "Kalendarz świąteczny"

Post autor: Rikki » 1 gru 2020, o 13:02

Tło jest Przepiękne... Jest ono do profilu i do mieszkania, tak?

lady_gaga
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 6
Rejestracja: 26 kwie 2020, o 22:18

Re: Wydarzenie "Kalendarz świąteczny"

Post autor: lady_gaga » 1 gru 2020, o 19:37

Uwielbiam kalendarze świąteczne, ale ten i zeszłoroczny mnie rozczarował :S
Meble to takie buble, zwłaszcza domki i wyciąg, a jedzenie przypomina bardziej te z wielkanocnego śniadania (owoce lasu, rogale i kwiaty);
Na tle do wygrania jest też puf, całkiem ładny w porównaniu do reszty, a jednak nie jest dostępny do zebrania, może to błąd gry? Największym jednak rozczarowaniem jest choinka; podobna już kiedyś była w grze i to w dużo lepszej grafice:
ObrazekObrazek
Dokładając stylizacje, która w ogóle nie przypadła mi do gustu, stwierdzam, że ten kalendarz to jeden wielki niewypał :thumbdown:

Awatar użytkownika
Rosemary Grimmwood
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 29
Rejestracja: 24 lis 2019, o 19:38

Re: Wydarzenie "Kalendarz świąteczny"

Post autor: Rosemary Grimmwood » 1 gru 2020, o 21:34

Też nie do końca jestem zadowolona :wacko:
Te wszystkie domki to takie "zapchaj dziury" żeby coś tylko było. Przyznaję, że np. kominek i dywan są super i na pewno wykorzystam :love: , ale ogólnie nie powala :thumbdown:

Rzeczywiście! Te choinki są bardzo do siebie podobne. Szok :P A tło jak najbardziej się przyda :thumbsup:

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Wydarzenie "Kalendarz świąteczny"

Post autor: Katriel Tremaine » 1 gru 2020, o 22:27

Szczerze mówiąc, to mnie się z tego kalendarza podobają ze trzy rzeczy: tło, kominek i puszysty telefon. Poza tym szklanka z kawą i kurteczka mają status "ok, może być". Reszta, jak dla mnie, jest pomijalna.
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Awatar użytkownika
Hellsing
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 302
Rejestracja: 22 lip 2014, o 16:05

Re: Wydarzenie "Kalendarz świąteczny"

Post autor: Hellsing » 2 gru 2020, o 21:01

Jak paskudny jest ten strój, to aż słów brakuje. Az mógłby konkurować z połową strojów vip

Awatar użytkownika
Amantis
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 288
Rejestracja: 16 lut 2017, o 20:56

Re: Wydarzenie "Kalendarz świąteczny"

Post autor: Amantis » 3 gru 2020, o 10:28

Dla mnie na plus.Stroj jak stroj ale tlo ladne,poszczegolne rzeczy mozna uzyc do innych pomieszczen ,bo nie sa typowo swiateczne , i szczerze mowiac wole te domki niz kolejne 10 dziwacznych choinek czy bombek,ktore mi zalegaja w grajdolku.

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Wydarzenie "Kalendarz świąteczny"

Post autor: Katriel Tremaine » 3 gru 2020, o 11:48

A ja przyznam, że chyba wolałabym żeby zmienili formułę kalendarza, jeśli z roku na rok ma być coraz słabszy. Niech mi tam nawet wkładają po kilka kamyków i energii :P Zresztą sama nie wiem, ale to co jest, nie jest tym czym można by się cieszyć.
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Awatar użytkownika
Latika
Miss Gimnazjum
Miss Gimnazjum
Posty: 841
Rejestracja: 24 lut 2014, o 19:55
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Wydarzenie "Kalendarz świąteczny"

Post autor: Latika » 3 gru 2020, o 12:19

A ja jestem zadowolona, zwłaszcza, że dostajemy te rzeczy za darmo. Może akurat strój zupełnie nie jest w moim stylu, ale mebelki z pewnością się przydadzą i są bardzo ładnie narysowane :) A też nie wiem, co mogliby innego do tego kalendarza włożyć, były już prezenty, choinki, bombki, więc w sumie nie ma tej monotonni, że coś sie powtarza. Rzeczywiście może w tym roku rzeczy są po prostu w zimowym klimacie, mało tu ducha świąt, ale dzięki temu są dość uniwersalne więc można będzie je wykorzystać w różny sposób.

Awatar użytkownika
Alice Morset
Miss Podwórka
Miss Podwórka
Posty: 580
Rejestracja: 21 kwie 2020, o 17:40
Lokalizacja: Czechy/Zielona Góra/Bolesławiec

Wydarzenie "Kalendarz świąteczny"

Post autor: Alice Morset » 3 gru 2020, o 15:17

Meble z kalendarza przydadzą mi się na pewno, jeszcze nie mam pomysłu na to, jak je wykorzystam, ale nie od razu Kraków zbudowano. Futerko najpewniej wykorzystam w zimowych stylizacjach także dla mnie na plus :)
„Przeszłość ma ogromne znaczenie dla przyszłości, niejako ją kształtuje i determinuje pewne cechy charakteru”.

Cytat z książki: Miłość szyta na miarę

Awatar użytkownika
co.ma
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 127
Rejestracja: 23 wrz 2010, o 16:30

Re: Wydarzenie "Kalendarz świąteczny"

Post autor: co.ma » 4 gru 2020, o 19:16

A ja będę bronić tego kalendarza. :) Jest coś innego niż typowy świąteczny pokój albo zimowy widoczek z motywem świąt. Przecież nie wszystko musi być uniwersalne - to tematyka świąteczna, trudno, żeby wszystkie/większość elementów dało się wykorzystać przy innych okazjach.
Strój nie jest zachwycający, ale jest ciekawy. Jego elementy na pewno się przydadzą kiedyś w konkursie piękności.
I też nie wiem, co musieliby dać w kalendarzu, żeby było docenione. Szmaragdy i energia jest ok, ale to takie nijakie by było, zaraz się zużyje i nie ma. Zresztą, od aktualizacji hojność producentów bardzo się zmniejszyła, więc prezent w postaci 2-3 szm to żaden prezent. :P

ODPOWIEDZ