Wydarzenie "Tydzień Mody - Nowy Jork" - do 18 września

Tutaj znajdziesz informacje o nowych wydarzeniach i kolekcjach, a także podyskutujesz na ich temat.
Awatar użytkownika
Casandra
Administratorka forum
Administratorka forum
Posty: 7480
Rejestracja: 14 kwie 2010, o 16:58
Lokalizacja: Katowice

Wydarzenie "Tydzień Mody - Nowy Jork" - do 18 września

Post autor: Casandra » 11 wrz 2020, o 13:16

Obrazek
Drogie panie!

We wrześniu ruszamy w podróż do trzech stolic modowego świata – Nowego Jorku, Londynu oraz Mediolanu, największych wylęgarni młodych talentów. To tam właśnie bije teraz modowe serce, pulsujące twórczą energią jak nigdy przedtem!

Naszą przygodę rozpoczynamy w nowoczesnym i praktycznym Nowym Jorku.

Zasady gry:

Im więcej aparatów uda Ci się wylosować i zebrać dzięki nim zdjęć, ukrytych w różnych zakątkach gry, tym więcej fantastycznych nagród będziesz mogła odebrać! Daj sobie szansę na look godny gwiazdy filmowej i od razu zajrzyj do pudełka.

Wydarzenie Tydzień Mody - Nowy Jork potrwa do piątku 18 września, do godziny 13.00.

Zapraszamy do wspólnej zabawy i życzymy powodzenia!
Zespół Areny Mody

PS. W związku ze zmianami na Arenie również ten typ wydarzenia doczekał się zmiany: co 2 godziny masz szansę losować element z pudełka za 3 szmaragdy, jeżeli chcesz robić to częściej to zapłacisz 2 diamenty za każdą próbę, dodatkowo potrzebujesz tylko 30 aparatów zamienionych na zdjęcia znalezione w grze, by zdobyć główną nagrodę za zdjęcia (wcześniej było potrzeba 50).
PSS. Zaktualizowaną instrukcję dla tego wydarzenia znajdziecie w wątku: (Wydarzenia) O co chodzi z "pudełkiem"?

Rzeczy ukryte w pudełku:
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Rzeczy do odbioru za aparaty wymienione na zdjęcia:
Obrazek

Poznaj świat Mystificity - rekrutacja trwa
Obrazek
"Życie bez czekolady jest jak plaża bez morza"

Awatar użytkownika
Regelinda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2539
Rejestracja: 16 paź 2014, o 00:14

Re: Wydarzenie "Tydzień Mody - Nowy Jork" - do 18 września

Post autor: Regelinda » 11 wrz 2020, o 13:33

Interes życie: wydałam 3 zielone a dostalam 1 :D

Awatar użytkownika
Amantis
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 288
Rejestracja: 16 lut 2017, o 20:56

Re: Wydarzenie "Tydzień Mody - Nowy Jork" - do 18 września

Post autor: Amantis » 11 wrz 2020, o 13:52

Zrobilam wiekszy biznes.Wydalam sporo zeby zdobyc fryza-odebralam nagrode- fryza nie ma.Przekopalam caly salon fryzjerski i nic

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Wydarzenie "Tydzień Mody - Nowy Jork" - do 18 września

Post autor: Katriel Tremaine » 11 wrz 2020, o 15:09

Mogliby się szarpnąć i zwiększyć te nagrody z pudełek. Jak tak to będzie wyglądać, to nie będzie warto się w to bawić.
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

monia318
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 290
Rejestracja: 22 gru 2013, o 17:32

Re: Wydarzenie "Tydzień Mody - Nowy Jork" - do 18 września

Post autor: monia318 » 11 wrz 2020, o 17:11

Super, kolejne wydarzenie płatne. Co z tego, że to tylko 3 szm? Jak każde wydarzenie tak teraz będzie wyglądać to odechce się grać.

aniaania
Miss Podstawówki
Miss Podstawówki
Posty: 403
Rejestracja: 2 lis 2016, o 19:20

Re: Wydarzenie "Tydzień Mody - Nowy Jork" - do 18 września

Post autor: aniaania » 12 wrz 2020, o 13:23

ja rozumiem ze moze i latwiej zbiera się teraz szmarki, szczegolnie takim osobom jak ja które nie mogly sobie pozwolic na zbieranie szmaragdów z sesji co 10 min, no ale bez przesady co to kazde wydarzenie teraz nie bedzie mialo darmowych ruchów tylko wszedzie trzeba placic? jeszcze do tego kolekcje bez rzeczy za dolce, szczerze troche sie mi juz grac odechciewa. zrozumiałabym jakby jedno klikniecie bylo za 1 szm, ale wydac 3 i dostac 1 albo 100$ to sie nawet klikac nie chce. jak juz cos robią to niech w koncu zlikwiduja to szukanie zdjęc, przeciez i tak wiecej zdjęc niz aparatów miec nie można, to przeciez wystarczyloby zbierac aparaty, bo to szukanie zdjęc to mnie zawsze wkurzalo, a teraz jak jeszcze mam szm wydawac to tym bardziej szlak mnie trafia jak musze odswiezac strone zeby zdjecie znalezc

Rikki
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 119
Rejestracja: 12 wrz 2020, o 14:37

Re: Wydarzenie "Tydzień Mody - Nowy Jork" - do 18 września

Post autor: Rikki » 12 wrz 2020, o 14:49

Ja nie biorę udziału w tym evencie, tak samo jak w teleporcie. Zmiany na Gorsze!! Wolę Uzbierać Szmaragdy na fryzurki Nowe w Salonie Piękności... Masakra. Nic za $, tylko Szmary.

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Wydarzenie "Tydzień Mody - Nowy Jork" - do 18 września

Post autor: Katriel Tremaine » 12 wrz 2020, o 16:36

Oj tam, oj tam, niech tylko wygrane z pudeł podniosą, to nie będzie tak źle. Zawsze mnie to zastanawiało dlaczego w tej grze wkład często jest większy niż zysk.
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Flossia
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 2
Rejestracja: 10 lis 2017, o 22:12

Re: Wydarzenie "Tydzień Mody - Nowy Jork" - do 18 września

Post autor: Flossia » 20 wrz 2020, o 17:17

Jeej wydaj 3 szm na otwarcie prezentu, które kiedyś przypominam było bezpłatne, wygraj 2szm. Biznes życia. O szm ciężej, kolekcje też są za nie, i na eventy też trzeba by masę wydać, aż się grać odechciewa #dobrazmiana xD

ODPOWIEDZ