Wydarzenie "Flashback: Wiktoriańska moda" - do 22 września

Tutaj znajdziesz informacje o nowych wydarzeniach i kolekcjach, a także podyskutujesz na ich temat.
Awatar użytkownika
Casandra
Administratorka forum
Administratorka forum
Posty: 7480
Rejestracja: 14 kwie 2010, o 16:58
Lokalizacja: Katowice

Wydarzenie "Flashback: Wiktoriańska moda" - do 22 września

Post autor: Casandra » 8 wrz 2020, o 13:18

Obrazek
Kochane panie!

Wbrew obiegowym opiniom moda damska epoki wiktoriańskiej nie należała do najsubtelniejszych.
Ciasne gorsety, czepki, wysokie kapelusze oraz ogromne spódnice to tylko niewielka część ówczesnej garderoby każdej szanującej się elegantki.

Czego jednak nie robi się, by wyglądać olśniewająco, prawda?

Dzięki temu powtórkowemu wydarzeniu z wyspami macie szansę dołączyć do wyższych klas społecznych okresu wiktoriańskiego, zdobywając najwykwintniejsze z kreacji! Dołożyliśmy bowiem wszelkich starań, aby każdy element możliwy do wygrania dopracowany został w najdrobniejszym szczególe.

Zasady gry:
Na planszy z wydarzeniem znajdziesz 7 niezależnych stref, skrywających różne nagrody. Każda z nich zostanie odblokowana określonego dnia, a co 4 godziny otrzymasz jedną darmową próbę na odkrycie pola w ramach strefy. Cały proces możesz oczywiście przyspieszyć i przy pomocy diamentów oraz szmaragdów zarówno wykupywać dodatkowe ruchy na planszy, jak i wcześniej odblokowywać poszczególne strefy.
W każdej ze stref czekają na Ciebie przepiękne kreacje oraz inne nagrody. Dodatkowo za znalezienie wszystkich elementów w poszczególnych strefach otrzymasz nagrodę specjalną!

Wydarzenie Wiktoriańska moda będzie dostępne do wtorku 22 września, do godziny 13.00.

Zapraszamy do wspólnej zabawy i życzymy powodzenia!
Zespół Areny Mody

PS. Jest to powtórka z 2018 roku, a spis rzeczy znajdziecie tutaj: -> klik <-
PSS. W nowej wersji Areny Mody zmieniły się ceny dodatkowych ruchów, a więc wachlarzy i wyglądają następująco:
Obrazek
Poznaj świat Mystificity - rekrutacja trwa
Obrazek
"Życie bez czekolady jest jak plaża bez morza"

Awatar użytkownika
Gatta
Miss Podwórka
Miss Podwórka
Posty: 549
Rejestracja: 7 maja 2012, o 14:45

Re: Wydarzenie "Flashback: Wiktoriańska moda" - do 22 września

Post autor: Gatta » 11 wrz 2020, o 17:56

Nie moje klimaty akurat, ale duży plus za możliwość dokupienia ruchów w tym typie eventu za szmaragdy, a nie wyłącznie za diamenty :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Alice Morset
Miss Podwórka
Miss Podwórka
Posty: 580
Rejestracja: 21 kwie 2020, o 17:40
Lokalizacja: Czechy/Zielona Góra/Bolesławiec

Re: Wydarzenie "Flashback: Wiktoriańska moda" - do 22 września

Post autor: Alice Morset » 11 wrz 2020, o 19:09

Cieszę się bardzo z tej powtórki ponieważ mogę sobie na spokojne zdobyć to czego bardzo mi potrzeba a czego nie mogłam zdobyć 3 lata temu :thumbsup: Teraz aktualnie zdobyłam 2 mapy i jestem bardzo zadowolona. Myślę, że zdobędę cały ewent tyle o ile czas pozwoli. ^^
„Przeszłość ma ogromne znaczenie dla przyszłości, niejako ją kształtuje i determinuje pewne cechy charakteru”.

Cytat z książki: Miłość szyta na miarę

charmed
Miss Podstawówki
Miss Podstawówki
Posty: 472
Rejestracja: 7 lut 2014, o 14:00

Re: Wydarzenie "Flashback: Wiktoriańska moda" - do 22 września

Post autor: charmed » 14 wrz 2020, o 22:57

Cieszę się w związku z powtórki - bardzo podobają mi się stroje z epoki. Zmiany gry na ogromny plus. Dzięki stosunkowo małej ilości szmaragdów można z łatwością zdobyć wszystko. Jeden ruch to ubranie, albo równie atrakcyjny bonus, prezent lub zwrot 1-2 szmaragdów. W takiej formie mogę robić event na 100%. :D

ODPOWIEDZ