Wydarzenie "Bal" - do 30 maja

Awatar użytkownika
Enove
Miss Liceum
Miss Liceum
Posty: 1738
Rejestracja: 29 cze 2012, o 13:30
Lokalizacja: Kraków

Re: Wydarzenie "Bal" - do 30 maja

Post autor: Enove » 28 maja 2020, o 23:17

Jesli ubierasz do niej odpowiednie buty to warto je wrzucic „przed” sukienke :) Wtedy az tak sie nie rzuca w oczy, ale fakt, ten cien irytuje.

Ja w zasadzie moge juz podsumowac event - mam odhaczone trzy plansze - 4, 5 i 6 - czyli dwie najbrzydsze fryzury i oczy :p Czwarta i piata zebralam dla ciuszkow, no a fryzury coz... niech juz sobie beda. Event calkiem fajny :)

Awatar użytkownika
Regelinda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2568
Rejestracja: 16 paź 2014, o 00:14

Re: Wydarzenie "Bal" - do 30 maja

Post autor: Regelinda » 29 maja 2020, o 21:41

Buty przed sukienką wyglądały by dziwnie. A przecież każdy przedmiot rzuca cień.

Fryzury w tym wydarzeniu mało ciekawe. Pierwsza to takie "ale to już nie raz było", trzecia wygląda jak tylna część ciała poniżej pasa, a czwartej nie jestem w stanie określić, a połączenie jej z diademem to już zupełna pomyłka.

Podobają mi się za to fryzury 2 i 5. Szczególnie 5 to coś innego niż dotychczas. A i zamknięte oczka przytulę.

Awatar użytkownika
Enove
Miss Liceum
Miss Liceum
Posty: 1738
Rejestracja: 29 cze 2012, o 13:30
Lokalizacja: Kraków

Re: Wydarzenie "Bal" - do 30 maja

Post autor: Enove » 29 maja 2020, o 22:45

Zależy od butów - jeśli nie zahaczają w żaden sposób o kontur sukienki to nie wyglądają źle, gorzej przy dłuższych, bo wtedy "nachodzą"

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Wydarzenie "Bal" - do 30 maja

Post autor: Katriel Tremaine » 30 maja 2020, o 14:08

Tym razem nie zrobiłam całości, ale był to zabieg całkowicie celowy. Fryzury były tym razem takie sobie, a najbrzydsza ta z 5 planszy, więc sobie ją darowałam i dlatego akurat tej planszy nie zrobiłam w całości.
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

charmed
Miss Podstawówki
Miss Podstawówki
Posty: 473
Rejestracja: 7 lut 2014, o 14:00

Re: Wydarzenie "Bal" - do 30 maja

Post autor: charmed » 5 cze 2020, o 14:15

Udało mi się zdobyć oczy - z czego się niezmiernie cieszę. Reszta nagród w postaci fryzur mnie nie interesowała. Może innym razem.

Zablokowany