Wydarzenie "Świat Barbie" - do 15 października

Awatar użytkownika
Regelinda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2562
Rejestracja: 16 paź 2014, o 00:14

Re: Wydarzenie "Świat Barbie" - do 15 października

Post autor: Regelinda » 4 paź 2019, o 20:12

Pewnie na jakimś blogu

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Wydarzenie "Świat Barbie" - do 15 października

Post autor: Katriel Tremaine » 4 paź 2019, o 22:41

Regol a na naszym forum coś będzie, czy bojkotujesz ze względu na kserokopiarki?
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Awatar użytkownika
Regelinda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2562
Rejestracja: 16 paź 2014, o 00:14

Re: Wydarzenie "Świat Barbie" - do 15 października

Post autor: Regelinda » 4 paź 2019, o 23:05

Raczej nie planuję robić już eventów na forum. Nie planuję też zakładać bloga. Poza tym teraz wszystko wdać na etapie zapowiedzi, więc wklejanie ciuchów na forum mija się z celem.

aniaania
Miss Podstawówki
Miss Podstawówki
Posty: 403
Rejestracja: 2 lis 2016, o 19:20

Re: Wydarzenie "Świat Barbie" - do 15 października

Post autor: aniaania » 5 paź 2019, o 01:08

ja tam akurat lubiłam to wklejanie ciuchów w odpowiednie wątki, zawsze można było po jakimś czasie wejść i sobie przypomniec co było

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Wydarzenie "Świat Barbie" - do 15 października

Post autor: Katriel Tremaine » 5 paź 2019, o 14:32

To podziękuj koleżankom z klubu, którego nazwy nie będę wymawiać, za to że na forum już ich nie będzie.
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Awatar użytkownika
Kate
Miss Dyskoteki
Miss Dyskoteki
Posty: 1046
Rejestracja: 26 cze 2012, o 22:31
Lokalizacja: Pod łóżkiem

Wydarzenie "Świat Barbie" - do 15 października

Post autor: Kate » 5 paź 2019, o 17:55

To wydarzenie powinno być dłużej, gdyż nie ma możliwości, aby w 2-3 dni przejść jedną planszę. Ja utknęłam na pierwszej planszy i nadal brakuje mi...16 rzeczy. Z mojej obserwacji wynika, że tego typu wydarzenie dwa, trzy lata temu było łatwiej przejść. Po tygodniu maszyny czasu byłam już nie raz na 3 planszy...teraz to niemożliwe. Coś mnie się wydaję, że gra idzie w kierunku... na ilość i zarobienie, a nie na jakość i dobrą zabawę.
PS. Wciąż apeluje o zmianę tego wydarzenia, aby była możliwość wyboru koloru ubrań, mebli, aby szybciej ukończyć plansze i mieć nagrodę. Nie potrzebuje duplikatu tych samych ubrań w innych kolorach. Zawsze mogą wprowadzić opcje kupno innych kolorów.
Proszę o nie hejtowanie, tylko kulturalną wypowiedź bez agresji w moim kierunku.
My lady:
Kaja

„Nie oskarżaj niewinnych ludzi...zwłaszcza, których nie znasz. Bądź odważny i napisz, co ode mnie, chcesz. W internecie i w grze... zawsze jestem sobą”.

Obrazek
-------------------
„Nie mieszkam w Korei Północnej i nie zamierzam ukrywać swoich poglądów.
Nie dla mnie życie w cenzurze”.


-----------------
Soy una mujer y es normal que me guste el maquillaje.
Ella usa todas las ventajas de ser mujer.
Fin de la discusión sobre este tema.

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Wydarzenie "Świat Barbie" - do 15 października

Post autor: Katriel Tremaine » 5 paź 2019, o 19:31

Kaja ta uwaga na końcu była zupełnie niepotrzebna. Zwłaszcza z podkreśleniem. Całkowicie nie na miejscu, ale cóż...

Co do samego posta, to zgadzam się z nim, ale tylko po części. Owszem, event jest bardziej przeładowany, jest więcej rzeczy do zdobycia, ale to już było poruszane i to nie raz. Więcej rzeczy oznacza większą trudność przy ukończeniu. I na tym można zamknąć to w czym się zgadzam z twoją wypowiedzią. Druga jej część jest, jak dla mnie, kuriozalna. Nie wiem czemu miałyby służyć takie zmiany, ja akurat teleport lubię i nie przeszkadza mi to, że jest kilka kolorów tej samej rzeczy. A już propozycja połączenia eventu z kolekcją to dla mnie dość słaby żart. Tak więc nie zaprzeczam faktom, ale dalszym wymysłom mówię stanowcze NIE.
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Awatar użytkownika
Regelinda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2562
Rejestracja: 16 paź 2014, o 00:14

Re: Wydarzenie "Świat Barbie" - do 15 października

Post autor: Regelinda » 5 paź 2019, o 20:25

W eventach wielokolorowych czyli: telepocie, wyspach, prezentach czy maszynie losującej, a nawet wtedy, kiedy losujemy rzeczy z pudełka - zawsze kolor był nieprzewidywalny. I do tej pary nikt nie podnosił tego tematu.
Chociaż rozumiem osoby, które nie robią całych eventów, a chciałyby mieć kompletny dany strój chociaż w jednym kolorze.
Ponadto, jeśli komuś zależy na nagrodzie głównej i tak musi zrobić całą planszę.

Joanka
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 167
Rejestracja: 11 lis 2014, o 19:49

Re: Wydarzenie "Świat Barbie" - do 15 października

Post autor: Joanka » 5 paź 2019, o 20:40

Też uważam, że z ilością rzeczy na planszach to przegięcie. Początkowo ile było? Niekiedy chyba 24? Potem 30, teraz już ponad 40...
Efekt taki że naprawdę trudno zastartować z tą planszą, pierwsze 2-3 wejścia na planszę i zbieram max po 3 rzeczy (na jednej trafiłam tylko raz ;( )
Nawet jeśli nie celuję we fryzurkę i zebranie wszystkiego to ryzykuję, że trafię np po 7 wisiorków czy pierścionków w różnych kolorach, a z bardziej atrakcyjnych rzeczy nic nie wpadnie. Wiadomo kwestia szcześcia, ale teraz szanse są mniejsze.
Jeszcze mebelki mają sens, przynajmniej za każdym razem wpada coś innego.
Nie wiem czy nie lepiej by było gdyby zrobili więcej plansz do wyboru, ale w mniejszej gamie kolorystycznej.

Możliwość zmiany czy wyboru koloru.... hmmm bajka, ale to nie przejdzie.
Dobrze że jeszcze fryzurki dostajemy od razu w kilku wersjach kolorystycznych :)

Awatar użytkownika
Lady_Blair
Miss Podstawówki
Miss Podstawówki
Posty: 465
Rejestracja: 31 sie 2015, o 13:13

Re: Wydarzenie "Świat Barbie" - do 15 października

Post autor: Lady_Blair » 5 paź 2019, o 21:02

Regelinda, jak to nie będzie wstawiania ubrań na forum? 8| :wacko: :( Szkoda... ja lubiłam pooglądać rzeczy w całości i w różnych kolorach. Na forum każda rzecz była wyeksponowana osobno, w dużym formacie. Można się było przyjrzeć każdej rzeczy. Teraz np. minął tydzień, a ja wciąż nie wiem jak wygląda fryzura z 2 planszy xD Na zapowiedzi widać obrys, ale co innego obrys, a co innego zobaczyć fryz na Lalce. Jakby ktoś miał już fryzurę z 2 planszy to proszę o wstawienie tu zdjęcia swojej Lali (bez kapelusza, w prostej bluzce - tak żeby dobrze było widać uczesanie) :)

Póki co mam całą Uroczą Lalę i 9 rzeczy z Przepięknej Księżniczki. Jak dotąd pomogłam sobie 21 diamentami. Do Księżniczki już nie zaglądam, bo na te 9 rzeczy trafiłam aż 4 sukienki, także super :thumbsup: Teraz moim celem będzie chyba fryzura z Czarującej Kobiety :love:

Pomysł z tymi żeby graczki ingerowały w rzeczy i kolory jakie wygrywają? Nie...

Awatar użytkownika
Regelinda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2562
Rejestracja: 16 paź 2014, o 00:14

Re: Wydarzenie "Świat Barbie" - do 15 października

Post autor: Regelinda » 5 paź 2019, o 21:17

Bardzo proszę:

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Lady_Blair
Miss Podstawówki
Miss Podstawówki
Posty: 465
Rejestracja: 31 sie 2015, o 13:13

Re: Wydarzenie "Świat Barbie" - do 15 października

Post autor: Lady_Blair » 5 paź 2019, o 22:00

Dzięki! :D
No i teraz mam dylemat. Fryzura Atrakcyjnej Damy prezentuje się fajnie. Będzie dylemat czy jako trzeci fryz wybrać Atrakcyjną Damę czy może Stylową Dziewczynę. ?( Czterech plansz w całości na pewno nie dam rady zrobić... trzeba się będzie na coś zdecydować.

Awatar użytkownika
Regelinda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2562
Rejestracja: 16 paź 2014, o 00:14

Re: Wydarzenie "Świat Barbie" - do 15 października

Post autor: Regelinda » 5 paź 2019, o 23:04

Moja ulubiona fryzura chyba cały strój to Czarująca Kobeta.

Z fryzurami tym razem naprawdę trafili i cieszę się że do numeru 4 wrócił żółty kolor.

Awatar użytkownika
Kate
Miss Dyskoteki
Miss Dyskoteki
Posty: 1046
Rejestracja: 26 cze 2012, o 22:31
Lokalizacja: Pod łóżkiem

Wydarzenie "Świat Barbie" - do 15 października

Post autor: Kate » 5 paź 2019, o 23:28

Gram od godziny 17 i zdobyłam raptem trzy rzeczy:
Obrazek

Tak normalnie kilka wydarzeń wstecz tego typu miałam po 7-8 rzeczy, a mój rekord to 11. Zaznaczam, że nigdy nie pomagałam sobie diamentami, czasami prosiłam o małą podpowiedź. Nie wiem, czy to zmęczenie tematem, czy zmienili system grania na tych planszach.
My lady:
Kaja

„Nie oskarżaj niewinnych ludzi...zwłaszcza, których nie znasz. Bądź odważny i napisz, co ode mnie, chcesz. W internecie i w grze... zawsze jestem sobą”.

Obrazek
-------------------
„Nie mieszkam w Korei Północnej i nie zamierzam ukrywać swoich poglądów.
Nie dla mnie życie w cenzurze”.


-----------------
Soy una mujer y es normal que me guste el maquillaje.
Ella usa todas las ventajas de ser mujer.
Fin de la discusión sobre este tema.

Awatar użytkownika
Regelinda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2562
Rejestracja: 16 paź 2014, o 00:14

Re: Wydarzenie "Świat Barbie" - do 15 października

Post autor: Regelinda » 5 paź 2019, o 23:35

E5

Zablokowany