Wydarzenie "Piękno przyrody" - do 23 września

Awatar użytkownika
ivy78
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 150
Rejestracja: 6 wrz 2013, o 12:33

Re: Wydarzenie "Piękno przyrody" - do 23 września

Post autor: ivy78 » 17 wrz 2019, o 09:20

World Club Dome Tęczobomba usuwa tylko te klocki, które w danej chwili znajdują się na planszy. Było 16 i tyle zbiło. To żaden błąd, trzeba dla pewności, przed użyciem dopalacza, zliczyć ilość klocków na planszy, wtedy wiadomo czy opłaca się go użyć.
Obrazek

Awatar użytkownika
Regelinda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2562
Rejestracja: 16 paź 2014, o 00:14

Re: Wydarzenie "Piękno przyrody" - do 23 września

Post autor: Regelinda » 17 wrz 2019, o 09:26

Ja tęczobomb zwykle używam, kiedy wykorzystam wszystkie ruchy, oprócz jednego koniecznego, żeby odpalić wspomagacza. Wtedy łatwiej zdobyć tą mniejszą ilość potrzebnych kloców, niż przy wejściu na planszę. Bardzo rzadko wchodząc na planszę w 2-3 ruchach zbijam cały jeden kolor.

Awatar użytkownika
Lady_Blair
Miss Podstawówki
Miss Podstawówki
Posty: 465
Rejestracja: 31 sie 2015, o 13:13

Re: Wydarzenie "Piękno przyrody" - do 23 września

Post autor: Lady_Blair » 17 wrz 2019, o 13:43

World przecież na planszy nie musi być tyle klocków danego koloru ile jest akurat do zdobycia... powiedziałabym, że zwykle tak nie ma, więc i tak masz szczęście, że zielonych było aż 16. Trochę bez sensu jako pierwszy ruch walnąć tęczobombę. Na początku dobrze pozbierać sparowane, zgrupowane klocki potrzebnych kolorów, a tęczobombą pomóc sobie na koniec zbierając samotniki, których nie da się połączyć.

Awatar użytkownika
Van Der Elayra
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 257
Rejestracja: 4 mar 2019, o 15:43
Lokalizacja: Česká Praha

Re: Wydarzenie "Piękno przyrody" - do 23 września

Post autor: Van Der Elayra » 17 wrz 2019, o 15:16

Dziękuję wam za pomoc i przepraszam za zamieszanie

Awatar użytkownika
Lacosta
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 172
Rejestracja: 18 cze 2014, o 18:03

Re: Wydarzenie "Piękno przyrody" - do 23 września

Post autor: Lacosta » 17 wrz 2019, o 16:05

Ubrania cudowne, ale różowe klocki koszmarna ;x I faktycznie poziom utrudnienia ewidentnie wzrósł, pamiętam również pierwszy tego typu event i nie było tak trudno zdobyć klocki...
A promise of heaven pushed us right back to hell,
Turned three sevens into three sixes again.

Awatar użytkownika
Heidi
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 31
Rejestracja: 15 sie 2019, o 13:15
Kontakt:

Re: Wydarzenie "Piękno przyrody" - do 23 września

Post autor: Heidi » 17 wrz 2019, o 20:30

Ja tam nie wiem czemu wy macie problem z różowymi, ja z każdymi hehe. Żadnej planszy nie przeszłam jeszcze bez użycia diamentów. Tak jak już wspominałam, event warty wydania diaxów, ale przerażające, że żadnego elementu nie dałabym rady bez nich zdobyć.
Obrazek

Tutaj jestem na AM -> Heidi

aniaania
Miss Podstawówki
Miss Podstawówki
Posty: 403
Rejestracja: 2 lis 2016, o 19:20

Re: Wydarzenie "Piękno przyrody" - do 23 września

Post autor: aniaania » 17 wrz 2019, o 21:58

u mnie niebieskie szczególnie gdy potrzeba ich tylko 10 sprawiają mi największy problem. robię teraz planszę i fajnie kolorek którego trzeba 25 zebrany szybciutko, a niestety tego którego trzeba 10 brak i nawet jakbym pod koniec użyła tęczobomby to i tak by mi zabrakło...a jak na złość udawało mi się nawet dość duże skupiska innych kolorów zbierać, ale niestety ten co potrzebny nie chciał zlatywać
LaFemmeNikita pisze:
16 wrz 2019, o 13:03
Ostro przykręcają śrubę. Kiedyś event tego typu dało się ukończyć bez użycia diamentów, teraz to wydaje się niemożliwe. Zresztą podobnie jest z innymi eventami ostatnio, droższe 3x3, prezenty w których coraz trudniej trafić pożądane rzeczy i drogi jednoręki bandyta. Właściwie tylko teleport jest w miarę uczciwym eventem, choć bez diamentów całość trudno zrobić to przynajmniej można się skupić na rzeczach na których na naprawdę zależy i je zdobyć.
z teleportem też trochę utrudnili, dają więcej rzeczy do planszy a co za tym idzie bez di trzeba poświecić na planszę więcej czasu a event trwa tyle co wcześniej. dodatkowo jest więcej plansz niż wcześniej, więc albo trzeba wydać więcej di albo więcej rzeczy nie uda nam się zdobyć

Awatar użytkownika
Mandaloriana
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 394
Rejestracja: 18 wrz 2010, o 19:16

Re: Wydarzenie "Piękno przyrody" - do 23 września

Post autor: Mandaloriana » 18 wrz 2019, o 07:31

No powiem wam, ze ten event to nie takie hop siu :D ....Bez diamentow jest bardzo ciezko, na bulgarskiej wersji utknelam na 2 planszy i nie idzie....bez dodatkowych ruchow, bomb, itp.. koszmar :D
Obrazek

"Bądź tym kim jesteś, i mów to co czujesz, ponieważ ci, którzy mają z tym problem nie są ważni, a ci, którzy są ważni nie mają z tym problemu." 8o

"Złapałam się na tym, że ludzie wiedzą o moim życiu więcej niż ja sama" 8o

Awatar użytkownika
Mili29
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 345
Rejestracja: 11 mar 2016, o 19:34
Lokalizacja: Bielsko-Biała.

Re: Wydarzenie "Piękno przyrody" - do 23 września

Post autor: Mili29 » 18 wrz 2019, o 08:22

Ja zdobyłam 3 plansze ZA DARMO!!! Ale Ciężko jest rzeczywiście z Uzbieraniem klocków. Jak już jedne uzbieram, to drugich nie mogę. Stopień Trudności? Najwyższy. Ale Nie Używam diaxów. Specjalnie tak jest zrobione, żeby naciągnąć na ich kupno. Wolę Kupić, i wydać na Kolekcje.
Mili29

Awatar użytkownika
beata19888
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 289
Rejestracja: 24 sty 2015, o 10:48

Re: Wydarzenie "Piękno przyrody" - do 23 września

Post autor: beata19888 » 18 wrz 2019, o 08:52

Cieżko to mało powiedziane, jak już wyszłam z 3 planszy to znów utknełam na 4 planszy. Bez di to się nie da daleko ujść.
Kiedyś można było swobodnie dojść do połowy .

Awatar użytkownika
Aureolkaa
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 2
Rejestracja: 19 cze 2012, o 19:12

Re: Wydarzenie "Piękno przyrody" - do 23 września

Post autor: Aureolkaa » 18 wrz 2019, o 12:15

Czytam o tych tęczobombach, że to fajne rozwiązanie aby dać sobie radę, a ja ich nigdy w życiu nie używałam. Zatem mam pytanko, jak one konkretnie działają? Mam do zebrania np 20 żółtych klocków, użyje tęczobomby na żółtych, które pozostały na planszy i one mi się tylko usuną, czy usuną, ale również zbiorą? Całe życie myślałam, ze tylko usuwają i nie naliczają klocków do ubrania, ale teraz po przeczytaniu Waszych wypowiedzi mam mętlik w głowie :-p

Joanka
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 167
Rejestracja: 11 lis 2014, o 19:49

Re: Wydarzenie "Piękno przyrody" - do 23 września

Post autor: Joanka » 18 wrz 2019, o 12:29

Tęczobomba zbiera wszystkie klocki danego koloru jakie masz na planszy i zlicza je, tak że śmiało próbuj.

Awatar użytkownika
Regelinda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2562
Rejestracja: 16 paź 2014, o 00:14

Re: Wydarzenie "Piękno przyrody" - do 23 września

Post autor: Regelinda » 18 wrz 2019, o 13:35

Tylko, żeby użyć któregokolwiek ze wspomagaczy, musisz mieć przynajmniej jeden wolny ruch.

Awatar użytkownika
Aureolkaa
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 2
Rejestracja: 19 cze 2012, o 19:12

Re: Wydarzenie "Piękno przyrody" - do 23 września

Post autor: Aureolkaa » 18 wrz 2019, o 15:31

[CIACH]

Przekonałam się o tym kupując młotek bez darmowego ruchu. Jakie było potem moje zdziwienie, że jeden ruch jest, młotka nadal brak, a co najgorsze, diamentów też nie ma :-p
Ostatnio zmieniony 18 wrz 2019, o 18:02 przez Casandra, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Nie cytujemy posta bezpośrednio nad naszym

Awatar użytkownika
Lady_Blair
Miss Podstawówki
Miss Podstawówki
Posty: 465
Rejestracja: 31 sie 2015, o 13:13

Re: Wydarzenie "Piękno przyrody" - do 23 września

Post autor: Lady_Blair » 20 wrz 2019, o 13:52

Skończyłam. Wykorzystałam 8 tęczobomb (kupione w dwóch pakietach - 5 i 3) i raz ruch za di, więc poszło na ten event 72 di.

Zablokowany