Wydarzenie "Piękno przyrody" - do 23 września

Awatar użytkownika
Van Der Elayra
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 257
Rejestracja: 4 mar 2019, o 15:43
Lokalizacja: Česká Praha

Re: Wydarzenie "Piękno przyrody" - do 23 września

Post autor: Van Der Elayra » 13 wrz 2019, o 21:23

Lady_Blair pisze:
12 wrz 2019, o 22:30
Uwielbiam klocki! :thumbsup: A najbardziej lubię układać te różowe :thumbsup:

Obrazek
Różowe moim zdaniem są najtrudniejsze do ułożenia :| :thumbdown:

Awatar użytkownika
immortal
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 174
Rejestracja: 6 sie 2014, o 01:06

Re: Wydarzenie "Piękno przyrody" - do 23 września

Post autor: immortal » 14 wrz 2019, o 08:16

Stoję są świetne, forma wydarzenia też jest w porządku. Jest szansa na przejście jej bez diamentów, ale to trudne zadanie. :pinch:

Swoją drogą czy tylko ja odnoszę wrażenie, że te rzeczy są drogie? Wydaje mi się, że w poprzednich edycjach tych klocków na daną rzecz było mniej do ubierania... (?) i ta częstotliwość występowania klocków, które są aktualnie potrzebne też jest znikoma. Nawet użycie bonusów w moim przypadku nic nie daje, bo tych klocków zwyczajnie nie ma na planszy 8o

Awatar użytkownika
Regelinda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2539
Rejestracja: 16 paź 2014, o 00:14

Re: Wydarzenie "Piękno przyrody" - do 23 września

Post autor: Regelinda » 14 wrz 2019, o 21:49

Domagam się, aby złodziejki z klubu 4 YOU zaprzestały kradzieży w celu dodania na swojego bloga cudzej pracy.

Nie zgadzam się na kopiowanie na ich bloga tego, co wklejam na forum Areny Mody w pisanych przeze mnie postach.

To wkleiłam na forum AM, screen zrobiony przeze mnie podczas robienia eventu:

Obrazek

Natomiast to znalazłam na w/w blogu:

Obrazek

Zadziwiający zbieg okoliczności w wyklikanej ilości klocków na gwiazdce nr 10. Od dawna podejrzewałam, że tam kradną czyjąś pracę. Dziś mam dowód. Może zwiększy to chwilowo ilość wejść na tego bloga, ale żywię nadzieję, że tylko chwilowo. Domagam się usunięcia z bloga tego, co ukradły.


Edit:

No i znalazłam jeszcze jeden przykład kradzieży mojej pracy:

To co wkleiłam na forum AM w wątku "Tygodnie Mody: Londyn"

Obrazek

A to znalazłam na blogu klubu 4YOU:

Obrazek

Zadziwiające, z jaką precyzją udało im się odtworzyć układ ubrać. Nie zdziwię się, jeśli pozostałe rzeczy z tego eventu zostały również bezczelnie skopiowane z mojego posta.

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Wydarzenie "Piękno przyrody" - do 23 września

Post autor: Katriel Tremaine » 15 wrz 2019, o 08:48

No cóż, nie pierwszy to i nie ostatni raz. Nie masz się co złościć, one i tak się nie przyznają, bo nie mają takiego czegoś co się nazywa honor. Konflikt z osobami z tego klubu jest nie do rozwiązania, więc nie wiem czy jest sens go jeszcze zaogniać.

Event bardzo przypadł mi to gustu, ale jeszcze się nie spieszę. Przecież mam czas. Jestem na 8 planszy... diamenty wydam w ostatnim dniu. Jakoś nie imponuje mi szastanie nimi, wolę wydawać je z rozwagą niezależnie od kupowanej ilości.
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Awatar użytkownika
Van Der Elayra
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 257
Rejestracja: 4 mar 2019, o 15:43
Lokalizacja: Česká Praha

Re: Wydarzenie "Piękno przyrody" - do 23 września

Post autor: Van Der Elayra » 15 wrz 2019, o 10:41

Od zawsze było wiadome, że laseczki z 4you kradną od Ciebie rzeczy bez żadnych konsekwencji, możesz błagać prosić. A do nich to i tak nie dotrze, bo mają wstyd ukryty w [CIACH] i 0 poszanowania dla cudzej pracy. Z tego co wiem Eladria oddała niby konto w co zresztą nie chce mi się wierzyć. A tym całym ich blogiem zajmuję się Pearl więc to zapewne jej sprawka. Zresztą oprócz kradzieży z tego forum dopuszczają się również kopiowania stylizacji od bardziej kreatywnych użytkowników Areny Mody.

3 plansza w obecnym evencie zaczyna mnie denerwować, jak już uda mi się zebrać żółte klocki to zaś niebieskich już nie i tak w kółko :(
Ostatnio zmieniony 16 wrz 2019, o 20:02 przez Casandra, łącznie zmieniany 2 razy.
Powód: Uważamy na słowa :)

aniaania
Miss Podstawówki
Miss Podstawówki
Posty: 403
Rejestracja: 2 lis 2016, o 19:20

Re: Wydarzenie "Piękno przyrody" - do 23 września

Post autor: aniaania » 15 wrz 2019, o 14:11

kiedyś lubiłam tą formę ale teraz zaczyna już mnie denerwować. klocków do zebrania raczej podobna ilość co wcześniej, ale nie wiem czy nie zmniejszyli ruchów. i co kolejny event tego typu to coraz trudniej zbiera się potrzebne klocki, i nie ważne czy trzeba 25 czy tylko 10, bo nawet te 10 jest ciężko zebrać. co z tego że skrócili czas oczekiwania na kolejną próbę, skoro coraz trudniej ukończyć planszę, nie udało mi się jeszcze ani razu zrobić planszy za pierwszym razem.

Awatar użytkownika
Psyche
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 64
Rejestracja: 5 lis 2016, o 18:29

Re: Wydarzenie "Piękno przyrody" - do 23 września

Post autor: Psyche » 15 wrz 2019, o 16:14

Event przepiękny! :love: Uwielbiam leśne motywy i styl fantasy więc to coś dla mnie :love: Najbardziej spodobał mi się komplet z peleryną, którą muszę zdobyć, mimo, że jest prawie na samym końcu i bez wydania diamentów się nie obędzie. Poza jest całkiem ładna chociaż ciężko będzie ją zmodyfikować, nie lubię takich "nierozerwalnych" elementów w garderobie. Jako nagroda główna lepsze byłoby tło, na przykład leśne, utrzymane w zielonej tonacji bez zbędnych elementów - brakuje takiego w grze :( Jednak i tak mam zamiar dojść do samego końca eventu :rolleyes:

Co do podkradania grafik z forum, stworzonych przez graczy (Reg), spodziewałam się tego, chociaż ich bezczelność wciąż mnie zadziwia... Niby źródła dodane jednak coś nie do końca wyszło, jak widać nie da się wyplenić starych nawyków i postępować uczciwie. Komuś to łatwo jest ukraść i wstawić jako swoje i wtedy jest super :sleeping: Jednak kiedy ktoś postąpi jak one i umieści grafikę z 4you na swojej grupce czy blogu wydrapią oczy. Dobrze, że o tym napisałaś Reg, nie dziwię się Twojemu zdenerwowaniu. Według mnie nie można przymykać oczu na taką jawną hipokryzję i nieuczciwość, im więcej osób się o tym dowie tym lepiej.

Awatar użytkownika
beata19888
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 289
Rejestracja: 24 sty 2015, o 10:48

Re: Wydarzenie "Piękno przyrody" - do 23 września

Post autor: beata19888 » 15 wrz 2019, o 18:11

Mam tak samo z tą 3 plansza, jak już uzbieram żółte to niebieskich jest jak na lekarstwo. Bez użycia tęczobomby to ja z tej planszy nigdy nie wyjdę.

Awatar użytkownika
Lady_Blair
Miss Podstawówki
Miss Podstawówki
Posty: 465
Rejestracja: 31 sie 2015, o 13:13

Re: Wydarzenie "Piękno przyrody" - do 23 września

Post autor: Lady_Blair » 15 wrz 2019, o 23:07

Pamiętam jak forma klockowego labiryntu pojawiła się pierwszy raz. Na 3 życiach dało się od razu dojść do połowy labiryntu. Później z eventu na event było coraz trudniej, ale czasem człowiek sobie pomógł dodatkowym ruchem, bombą itp. i jakoś szło. Teraz? Co się zrobiło z tym eventem? Ja mam momentami takie sytuacje, że nawet bomba by mi nie pomogła, bo po prostu nie ma na całej planszy np. 7 klocków potrzebnego koloru.
Śmieszna jest też ilość ruchów do zrobienia. 15 ruchów, a do zebrania 60 klocków na 2 rzeczy. Trzeba się nakombinować żeby w tych 15 ruchach zebrać 1 rzecz za 30 klocków, a gdzie jeszcze próba zdobycia tej drugiej rzeczy.
Jestem na 8 planszy - wykorzystałam 4 tęczobomby i raz kupiłam dodatkowy ruch.

Awatar użytkownika
beata19888
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 289
Rejestracja: 24 sty 2015, o 10:48

Re: Wydarzenie "Piękno przyrody" - do 23 września

Post autor: beata19888 » 16 wrz 2019, o 07:35

Lady_Blair masz rację ja miałam do zebrania 7 żółtych klocków a na planszy było 6. Dobrze że miałam 2 ruchy to użyłam tęczobombe a później fuksem pojawiły sie 2 klocki, więc udało mi sie wkońcu wyjść z 3 planszy.

Awatar użytkownika
Mandaloriana
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 394
Rejestracja: 18 wrz 2010, o 19:16

Re: Wydarzenie "Piękno przyrody" - do 23 września

Post autor: Mandaloriana » 16 wrz 2019, o 10:27

Z tymi klockami to sie zgodze, ze nie jest latwo.....mowa o tych potrzebynch i rozsypanych po calej planszy :D Czasami jest tak, ze sie odpowiednio ulokuja i jakos pojdzie, a czasami bywa tak, ze normalnie armagedon ....i teczowa bomba musi pojsc w ruch, bo wszystko jest rozsypane po calej planszy...a Ty Reg sie nie przejmuj .....wazne, ze wszyscy wiedza, ona tez wie 8o 8o [CIACH]
Ostatnio zmieniony 16 wrz 2019, o 17:41 przez Dj-ka, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Uważamy na słownictwo.
Obrazek

"Bądź tym kim jesteś, i mów to co czujesz, ponieważ ci, którzy mają z tym problem nie są ważni, a ci, którzy są ważni nie mają z tym problemu." 8o

"Złapałam się na tym, że ludzie wiedzą o moim życiu więcej niż ja sama" 8o

Joanka
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 167
Rejestracja: 11 lis 2014, o 19:49

Re: Wydarzenie "Piękno przyrody" - do 23 września

Post autor: Joanka » 16 wrz 2019, o 12:38

Ja mam pytanie ile ruchów jest na tej ostatniej planszy?
To się w ogóle da przejść?

Awatar użytkownika
LaFemmeNikita
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 340
Rejestracja: 27 cze 2015, o 11:15

Re: Wydarzenie "Piękno przyrody" - do 23 września

Post autor: LaFemmeNikita » 16 wrz 2019, o 13:03

Ostro przykręcają śrubę. Kiedyś event tego typu dało się ukończyć bez użycia diamentów, teraz to wydaje się niemożliwe. Zresztą podobnie jest z innymi eventami ostatnio, droższe 3x3, prezenty w których coraz trudniej trafić pożądane rzeczy i drogi jednoręki bandyta. Właściwie tylko teleport jest w miarę uczciwym eventem, choć bez diamentów całość trudno zrobić to przynajmniej można się skupić na rzeczach na których na naprawdę zależy i je zdobyć.

Tutaj przychodzi do głowy pewien dowcip:
Rozmowa prezesów zarządu dwóch dużych firm:
- Wiesz, muszę Ci się do czegoś przyznać. Nie płacę swoim pracownikom już od 3 miesięcy...
- Ja też Ci się do czegoś przyznam. Ja również swoim nie płacę już 3 miesiące pensji, ale mimo to oni dalej przychodzą pracować.
- No, faktycznie u mnie też dalej przychodzą do pracy.
- To może zacznijmy pobierać opłaty za wstęp do firmy? :D


Ciekawe jaką granicę wytrzymałości mają gracze tutaj, zanim przestaną przychodzić do pracy ;)

Awatar użytkownika
Hellsing
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 302
Rejestracja: 22 lip 2014, o 16:05

Re: Wydarzenie "Piękno przyrody" - do 23 września

Post autor: Hellsing » 16 wrz 2019, o 16:28

U mnie na razie z poziomem trudności nie jest najgorzej. Oczywiście są plansze, których nie ma kompletnie jak zrobić, bo np. z 15 potrzebnych klocków wpadają 3 rozrzucone w różne kąty. Obecnie jestem na 10 planszy i tylko raz użyłam wspomagacza za 10 di, bo nie chciało mi się czekać na życie :D Bardziej kwestia szczęścia. Obawiam się, że ostatnie poziomy mnie dobiją :P

Awatar użytkownika
Van Der Elayra
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 257
Rejestracja: 4 mar 2019, o 15:43
Lokalizacja: Česká Praha

Re: Wydarzenie "Piękno przyrody" - do 23 września

Post autor: Van Der Elayra » 17 wrz 2019, o 05:57

Pierwszy raz mam taką sytuację, okazało się, że w 4 planszy jest tylko 16 klocków po użyciu kolorowej bomby, pytam więc gdzie się podziały 4 brakujące klocki? Krasnale podprowadziły?
Obrazek :S
Czy wy również macie z tym problem… Czy tylko u mnie jest taki błąd w tym wydarzeniu?
Ostatnio zmieniony 17 wrz 2019, o 10:06 przez Casandra, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Zdjęcie zmniejszono - obrazki większe niż 640x640 pikseli proszę umieszczać w [rimg] zamiast [img].

Zablokowany