Wydarzenie "Powrót do budy xD" - do 13 września

Awatar użytkownika
Casandra
Administratorka forum
Administratorka forum
Posty: 7480
Rejestracja: 14 kwie 2010, o 16:58
Lokalizacja: Katowice

Wydarzenie "Powrót do budy xD" - do 13 września

Post autor: Casandra » 2 wrz 2019, o 13:59

Obrazek

Drogie Panie,

Gotowe na powrót do szkoły/budy? Trochę smutno kończyć wakacje, ale jest jedna fajna rzecz w powrotach - nowa wyprawka i nowe stylizacje! Zajrzyj do wydarzenia i przygotuj się odpowiednio!

Pierwszy raz gracie w ten typ wydarzenia? Odwiedźcie nasz kanał na YOUTUBE!

Wydarzenie Powrót do budy xd jest dostępne do 13 września, do godziny 13:00.

Miłej zabawy!
Zespół Areny Mody
Poznaj świat Mystificity - rekrutacja trwa
Obrazek
"Życie bez czekolady jest jak plaża bez morza"

Awatar użytkownika
Mili29
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 345
Rejestracja: 11 mar 2016, o 19:34
Lokalizacja: Bielsko-Biała.

Re: Wydarzenie "Powrót do budy xD" - do 13 września

Post autor: Mili29 » 2 wrz 2019, o 14:27

Beznadziejna Forma eventu. Mogli dać jako kolekcje. Pożeracz diaxów i szmarów. No cóż...... Do przeżycia jest to, że nudy na grze, i że nic nie będę miała z tego eventu. Nie pierwszy i nie ostatni zapewne.
Mili29

Awatar użytkownika
Lady_Blair
Miss Podstawówki
Miss Podstawówki
Posty: 465
Rejestracja: 31 sie 2015, o 13:13

Re: Wydarzenie "Powrót do budy xD" - do 13 września

Post autor: Lady_Blair » 2 wrz 2019, o 16:24

Ale badziewie w tym evencie. Prawie nic mi się nie podoba. Spoko są jakieś pojedyncze sztuki, jak książki na głowę i plecak z trzeciego pudła. Reszta... szkoda gadać. Nie wiem do jakich szkół chodzili twórcy tej kolekcji ubrań ?( Jest 5 modeli spódnic, każda z wielkim trudem zasłaniająca okolice... 5 modeli bluzek, każda odsłaniająca połowę brzucha. Mini ledwo zakrywająca majty i bluzka przed pępek... gdzie uczennice chodzą tak ubrane? Chyba w telenowelach brazylijskich albo w filmach... dla dorosłych :whistling:
Cała kolekcja w tych pudłach jest na jedno kopyto. Brak różnorodności, pomieszania stylów. Uczniowie ubierają się różnie. Jedni luźno i na sportowo, drudzy elegancko, jeszcze inni zgodnie z najnowszymi trendami itp. Prawie 200 elementów w tym evencie do wygrania, a wszystko takie samo... miniówki, trampki i plecaki :thumbdown:

Awatar użytkownika
Heidi
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 31
Rejestracja: 15 sie 2019, o 13:15
Kontakt:

Re: Wydarzenie "Powrót do budy xD" - do 13 września

Post autor: Heidi » 2 wrz 2019, o 17:15

Dla mnie absurdalnym jest, że aktywowanie dodatkowych rzędów jest NA CZAS. Nie dość, że wydajesz diaxy, to jeszcze masz to z ograniczeniem czasowym xD raczej odpuszczam.
Obrazek

Tutaj jestem na AM -> Heidi

Awatar użytkownika
Amantis
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 288
Rejestracja: 16 lut 2017, o 20:56

Re: Wydarzenie "Powrót do budy xD" - do 13 września

Post autor: Amantis » 2 wrz 2019, o 17:17

Fryzki nie sa zle,plecaczki tez ,jest kilka perelek..ale reszta fakt ,niezbyt ciekawa..najbardziej jednak rozczarowaly mnie pozy..serio?Dwie pozy praktycznie identyczne....jedyna roznica w dloniach..Jak na taki szamaragdozerny ewent to dosc slabo..

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Wydarzenie "Powrót do budy xD" - do 13 września

Post autor: Katriel Tremaine » 2 wrz 2019, o 17:56

Ten event jest kontrowersyjny od samego początku, ponieważ jest płatny w całości. Nie ma darmowych ruchów jak w innych eventach. Coś się postaram zebrać, ale nie wiem jaki będzie poziom mojego zaangażowania.
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Joanka
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 167
Rejestracja: 11 lis 2014, o 19:49

Re: Wydarzenie "Powrót do budy xD" - do 13 września

Post autor: Joanka » 2 wrz 2019, o 18:14

Event jest drogi to fakt, ale przynajmniej każdy los wygrywa :) W 3x3 ostatnio też wydałam sporo szmaragdów i nawet nie ukończyłam pierwszej planszy. Tutaj minęło pół dnia i już mam 6 rzeczy, więc nie jest tak źle.

Ciuszki są w porządku, nie są jakieś powalające, ale ładne, takie zwyczajne. Bardzo mi się podoba pierwsza fryzurka.

Awatar użytkownika
Hellsing
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 302
Rejestracja: 22 lip 2014, o 16:05

Re: Wydarzenie "Powrót do budy xD" - do 13 września

Post autor: Hellsing » 2 wrz 2019, o 19:45

Fryzury okej, pozy są ładne. Część ubrań mi się podoba, ale same recolory są jakieś dziwne, jakby ktoś nałożył grafikę na szybko w photoshopie. Zdecydowanie za drogi, żeby zrobić całość. Dobrze, że przynajmniej kwoty punktów są trochę niższe

Awatar użytkownika
Magiczna_Róża
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 68
Rejestracja: 16 sty 2015, o 15:20

Re: Wydarzenie "Powrót do budy xD" - do 13 września

Post autor: Magiczna_Róża » 3 wrz 2019, o 11:27

Co z tego ze kwoty prezentów obniżyli o 5 jak trafność tych punktów zmniejszyli u mnie aż polowe! Bez di to nie wiem czy polowe rzeczy z jednego pudła wylosuje taką mam porażkę. A przy użyciu di też nie lepiej. Co do rzeczy to faktycznie są jakieś nijakie. :thumbdown: Tylko dwa plecaki ciekawe, a jedne spodnie wyglądają jak od piżamy. Fryzury poza tą z warkoczami wyglądają jakby lala wpadła pod kosiarkę lub kombajn. Z póz podobają mi się dwie ale z moim fartem będzie cud jak zdobędę jedną. Jednym słowem nie ma to jak ponowne rozczarowanie korektami eventu gdzie nie liczą się stare graczki tylko by wysępić kasę i liczyć na ich miejscu żeby nowe graczki nie poczuły tego co my. (Miałam nie marudzić, ale czasami się nie da gdy widzi się event, którego lepiej by było gdyby nie było niż był i robił smaka na nieosiągalne i to takimi rzeczami)
Ostatnio zmieniony 4 wrz 2019, o 15:17 przez Magiczna_Róża, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Awatar użytkownika
Lady_Blair
Miss Podstawówki
Miss Podstawówki
Posty: 465
Rejestracja: 31 sie 2015, o 13:13

Re: Wydarzenie "Powrót do budy xD" - do 13 września

Post autor: Lady_Blair » 3 wrz 2019, o 12:09

Mnie się wgl nie podoba zawartość pudeł w tym evencie, ale z samą formą wydarzenia nie mam problemu. Bardzo pasuje mi ta maszyna losująca. Dodatkowo zmniejszyli ceny na poszczególnych pudłach, co jest spoko. Fakt, losowanie tych układów to duża kwestia szczęścia, ale tak czy inaczej można naprawdę sporo rzeczy upolować za free (za szmaragdy). Ja mam póki co 8 rzeczy z 1 pudła i 2 rzeczy z 3, także może być.
Tak jak powiedziała Joanka... w 3x3 można se klikać przez cały czas trwania wydarzenia, nie wyjść nawet z 1 planszy, a wydać kilkadziesiąt szm. W pasjansie żeby ściągnąć 1 albo 2 rzeczy ze stołu trzeba wydać 100 szm. Tutaj za 100 szm (czyli 100 kręceń) można naprawdę zgarnąć dużo rzeczy. W porównaniu do niektórych eventów, zasada działania tej maszyny losującej nie wypada wcale źle.

FantometkaQ
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 13
Rejestracja: 10 maja 2019, o 23:33

Re: Wydarzenie "Powrót do budy xD" - do 13 września

Post autor: FantometkaQ » 11 wrz 2019, o 08:58

Pożeracz szmaragdów nic więcej. Więcej pustych ruchów niż wygranych.

Awatar użytkownika
Lady_Blair
Miss Podstawówki
Miss Podstawówki
Posty: 465
Rejestracja: 31 sie 2015, o 13:13

Re: Wydarzenie "Powrót do budy xD" - do 13 września

Post autor: Lady_Blair » 11 wrz 2019, o 11:33

A ja nie wiem, naprawdę nie wiem jak można narzekać na ten event xD
U mnie to wygląda tak... nie używałam di i nie kupowałam jokerów. Tylko za te szmaragdowe ruchy zdobyłam już 36 rzeczy z pierwszego pudła (w tym fryzura), nic z drugiego, bo nic mnie w tym pudle nie urzekło, 21 z trzeciego (w tym fryzura i książki na głowę). Zostały jeszcze 2 dni, więc na pewno jeszcze kilka rzeczy wpadnie. Podsumowując, wydałam na pewno koło 400 szmaragdów, ale mam za to 57 rzeczy, a w tym 2 fryzury. Fakt, że czasami mozolnie idzie zbieranie monet, ale jednak moneta do monety i można za nie naprawdę dużo elementów zgarnąć.
Ostatnio zmieniony 11 wrz 2019, o 11:35 przez Lady_Blair, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Wydarzenie "Powrót do budy xD" - do 13 września

Post autor: Katriel Tremaine » 11 wrz 2019, o 11:34

Udało mi się skończyć wszystkie pudła. Ile wydałam, nie wiem, bo nie liczę.
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Awatar użytkownika
Casandra
Administratorka forum
Administratorka forum
Posty: 7480
Rejestracja: 14 kwie 2010, o 16:58
Lokalizacja: Katowice

Re: Wydarzenie "Powrót do budy xD" - do 13 września

Post autor: Casandra » 11 wrz 2019, o 12:04

To powiem Ci Lady, że masz ogromne szczęście w losowaniu :D Też wydałam mniej więcej tyle szmaragdów, a rzeczy mam... Aż 10 z ostatniego pudełka, 1 rzecz z pierwszego i 34 niewykorzystane monety... Niestety u mnie losowanie wygląda tak, że jak uda mi się zgadnąć na 5 kręceń więcej niż 4-5 monet to jest cud i święto. Niestety, ale w moim przypadku częściej nie wpada żadna moneta niż wpada większa ich suma... :whistling:

Niemniej te rzeczy, które zdobyłam są przynajmniej w tych najbardziej chcianych kolorkach :D
Poznaj świat Mystificity - rekrutacja trwa
Obrazek
"Życie bez czekolady jest jak plaża bez morza"

Joanka
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 167
Rejestracja: 11 lis 2014, o 19:49

Re: Wydarzenie "Powrót do budy xD" - do 13 września

Post autor: Joanka » 11 wrz 2019, o 13:32

Ja tam coraz bardziej lubię tą formę eventu.
Narazie mam 17 rzeczy z pierwszego pudełka, 10 z drugiego, 18 z trzeciego, w tym dwie fryzurki na których mi zależało i książki :D Całkiem niezły łup, a ubranka mi się podobają. Na pozach mi nie zależało, pierwsza jest brzydka, w drugim pudełku znów nasłabsze ciuchy, a na trzecią jednak nie da rady uzbierać.
Są jeszcze 2 rzeczy na których mi zależy, więc kręcę dalejj :)

Zablokowany