Kolekcja - "Flashback: Jacht" - do 26 sierpnia

Awatar użytkownika
Aurelie
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 5860
Rejestracja: 12 lis 2014, o 21:22

Kolekcja - "Flashback: Jacht" - do 26 sierpnia

Post autor: Aurelie » 19 sie 2019, o 13:26

Obrazek

Drogie Panie,

Wszystkie panie błyszczą w cekinach podczas imprezy na jachcie, dlatego czas najwyższy ubrać narzeczonego w coś odpowiedniego! Zabierzcie swoich ukochanych ze sobą i cieszcie się ostatnimi dniami lata!

Kolekcja Jacht dla niego będzie dostępna do 26 sierpnia, do godziny 13:00!

Udanych zakupów!
Zespół Areny Mody

PS. Jest to powtórka kolekcji z 2015 roku.
Obrazek
Żadna dama nie będzie walczyć sama

Awatar użytkownika
Mili29
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 345
Rejestracja: 11 mar 2016, o 19:34
Lokalizacja: Bielsko-Biała.

Re: Kolekcja - "Flashback: Jacht" - do 26 sierpnia

Post autor: Mili29 » 19 sie 2019, o 14:57

Beznadzieja.
Mili29

Awatar użytkownika
Libby
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 345
Rejestracja: 16 wrz 2014, o 23:32
Lokalizacja: Mazowsze

Re: Kolekcja - "Flashback: Jacht" - do 26 sierpnia

Post autor: Libby » 19 sie 2019, o 22:13

Mała i bardzo droga.. 12k$ za rzecz, no chyba to są jakieś jaja..
Jak dla mnie ta kolekcja to niewypał.
Obrazek
Życie trwa tylko chwilę, więc spal się jak najjaskrawszym płomieniem...

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Kolekcja - "Flashback: Jacht" - do 26 sierpnia

Post autor: Katriel Tremaine » 19 sie 2019, o 22:23

Kolekcja droga nie jest. Ceny są adekwatne do ilości punktów za każdą z rzeczy. Nie patrz tylko na dolary, a również na to co za ni dostajesz.
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Awatar użytkownika
Regelinda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2568
Rejestracja: 16 paź 2014, o 00:14

Re: Kolekcja - "Flashback: Jacht" - do 26 sierpnia

Post autor: Regelinda » 20 sie 2019, o 00:25

Widzę, że nie tylko ja zauważyłam, ze przy wyższej cenie jest więcej punktów mody.

A swoją drogę, jeśli chodzi o rzeczy za dolary, to jest jakieś 100 $ za 1 pkt mody. Jednak w przypadku szm czy di nie nie jest to już takie oczywiste, bo zdarza się, ze dwie rzeczy w takiej samej cenie mają różną ilość punktów mody.

Awatar użytkownika
Mandaloriana
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 394
Rejestracja: 18 wrz 2010, o 19:16

Re: Kolekcja - "Flashback: Jacht" - do 26 sierpnia

Post autor: Mandaloriana » 20 sie 2019, o 09:55

Ja jestem bardzo zadowolona ....pierwszy raz odkad gram widze by rzeczy w sklepie mialy taka punktacje :) Badz co badz stratna na tym nie bede, punkciki mile widziane, a dolary sie odrobia....coz tu chciec wiecej :) Co do kolekcji, to nie jest ona wcale taka najgorsza....
Obrazek

"Bądź tym kim jesteś, i mów to co czujesz, ponieważ ci, którzy mają z tym problem nie są ważni, a ci, którzy są ważni nie mają z tym problemu." 8o

"Złapałam się na tym, że ludzie wiedzą o moim życiu więcej niż ja sama" 8o

Awatar użytkownika
LaFemmeNikita
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 340
Rejestracja: 27 cze 2015, o 11:15

Re: Kolekcja - "Flashback: Jacht" - do 26 sierpnia

Post autor: LaFemmeNikita » 20 sie 2019, o 10:46

Kolekcja nie jest zła? Ciekawe czy w realu kupiłabyś swojemu facetowi koszulkę w banany i ananasy, o kwiatkach nie wspomnę :)

Chyba już nadchodzi powoli czas na kolekcję LGBT. To przecież ostatnio bardzo medialny temat jest.
Skoro kobiety chodzą w spodniach to dać im do kolekcji jeszcze kalesony, a skoro faceci kiedyś chodzili w rajtuzach to znowu powinni mieć okazję, a co. Równouprawnienie jest ;)

Awatar użytkownika
Lady_Blair
Miss Podstawówki
Miss Podstawówki
Posty: 465
Rejestracja: 31 sie 2015, o 13:13

Re: Kolekcja - "Flashback: Jacht" - do 26 sierpnia

Post autor: Lady_Blair » 20 sie 2019, o 11:19

Kolekcja jest brzydka i źle narysowana, ale to w końcu powtórka sprzed 4 lat, więc nie ma co oczekiwać cudów. Co do cen... jest po protu drogo. Bluzka za 12 tys? 8| Co z tego, że ma 120 pkt? Ja wolę iść w ilość ubrań, niż w punkty, bo to gra o modzie, a nie strategiczna gra bitewna. Wolę mieć 5 rzeczy w różnych kolorach, niż 1 za dużo punktów. Przy cenach 12 tys za bluzkę, 6,5 tys za spodnie nie będę w stanie wykupić wszystkich kolorów z danych rzeczy.

Awatar użytkownika
Amantis
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 288
Rejestracja: 16 lut 2017, o 20:56

Re: Kolekcja - "Flashback: Jacht" - do 26 sierpnia

Post autor: Amantis » 20 sie 2019, o 11:26

Nie ,to nie gra bitewna,to strategiczna gra o modzie...i wlasnie dlatego punkty mody graja w niej tak wazna role :) Zreszta moda nie zawsze jest ladna...
Obrazek

No ale to wszystko kwestia gustu o ktorym jak wiadomo sie nie dyskutuje :)
Tak samo jak o sposobie gry...Jednym zalezy na punktach ,drugim tylko na ladnych ciuchach :)

Awatar użytkownika
Lady_Blair
Miss Podstawówki
Miss Podstawówki
Posty: 465
Rejestracja: 31 sie 2015, o 13:13

Re: Kolekcja - "Flashback: Jacht" - do 26 sierpnia

Post autor: Lady_Blair » 20 sie 2019, o 12:17

Ja nie widzę różnicy między grą gdy miałam 250 na statach, a jak mam 340. Tak czy tak ktoś mnie wyzywa co godzinę. Pewnie jak będę mieć 400 to będzie tak samo. W klubie nie pamiętam walki klubowej od chyba 2 lat, także moja siła jest nieprzydatna również dla klubu. Oczywiście zbieram sobie te punkciki, podnoszę staty jak mi się przypomni, żeby to jakoś wyglądało, ale nie przedkładam punktów ponad ubrania. Czasami jak w kolekcji jest coś paskudnego za dolce to tego po prostu nie biorę, bo nie chcę zapychać garderoby rzeczami, które utrudniałyby mi szukanie normalnych ubrań.
Może jak wprowadzą zmiany to coś się zmieni. Aktualnie większość klubów jest ospała i nie ma rywalizacji międzyklubowej. Każdy trzyma pazurami swoje zdobyte lata temu puchary. Nie ma gdzie się wykazać siłą swojej Lalki.

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Kolekcja - "Flashback: Jacht" - do 26 sierpnia

Post autor: Katriel Tremaine » 20 sie 2019, o 12:38

Lady_Blair pisze:
20 sie 2019, o 11:19
Co do cen... jest po protu drogo. Bluzka za 12 tys? 8| Co z tego, że ma 120 pkt? [...]Przy cenach 12 tys za bluzkę, 6,5 tys za spodnie nie będę w stanie wykupić wszystkich kolorów z danych rzeczy.
Żartujesz, prawda? Przecież ta kolekcja nie jest tak gigantyczna by nie dać rady zebrać tych paru groszy. Szacuję, że dziś wykupię całą resztę, bo większość już kupiłam, to jak nie zbierzesz na kupienie kolekcji. Chyba, że się nie zalogujesz do jej zakończenia, wtedy to jak najbardziej możliwe.
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Awatar użytkownika
Amantis
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 288
Rejestracja: 16 lut 2017, o 20:56

Re: Kolekcja - "Flashback: Jacht" - do 26 sierpnia

Post autor: Amantis » 20 sie 2019, o 13:34

Lady Blair,wspomnialam juz wyzej ze o sposobach gry sie nie dyskutuje,kazdy robi co chce.Tak tylko dla ciekawosci ci powiem ze ja przy statach 500 nie mam zadnego wyzwania od hmmm 3 dni?A w ciagu tygodnia tych wyzwan mialam raptem sztuk dwa.Pomijam fakt ze ida znaczace zmiany w grze,gdzie moze sie okazac ze staty beda bardzo istotne..Bo o ile teraz ,nawet bedac slabsza mozna zabezpieczyc kaske i pilnowac sie zwyczajnie by tracic jak najmniej..tak przy nowej arenie im bedziesz silniejsza tym wiecej szmarkow wygrasz...bedac slabsza co prawda przy przegranej nic nie stracisz ale i....nic nie zdobedziesz.
Sa osoby,ktorych pojedynki nie interesuja,sa tu dla przebieranek i kupuja tylko to co im sie podoba..i bardzo dobrze..kazdy ma swoj sposob na gre i najwazniejsze zeby sie przy niej dobrze bawil.

Awatar użytkownika
Mandaloriana
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 394
Rejestracja: 18 wrz 2010, o 19:16

Re: Kolekcja - "Flashback: Jacht" - do 26 sierpnia

Post autor: Mandaloriana » 20 sie 2019, o 14:07

LaFemmeNikita pisze:
20 sie 2019, o 10:46
Kolekcja nie jest zła? Ciekawe czy w realu kupiłabyś swojemu facetowi koszulkę w banany i ananasy, o kwiatkach nie wspomnę :)

Chyba już nadchodzi powoli czas na kolekcję LGBT. To przecież ostatnio bardzo medialny temat jest.
Skoro kobiety chodzą w spodniach to dać im do kolekcji jeszcze kalesony, a skoro faceci kiedyś chodzili w rajtuzach to znowu powinni mieć okazję, a co. Równouprawnienie jest ;)
Zależy kto co lubi 😉 gra to nie real, sorry 8o 8o A jeżeli Ty masz takie podejście...to proszę Cię bardzo :) nikt nikomu nie broni....
Dla mnie są ważne punkty mody, bo dzięki nim mogę ugrać więcej, czy też pozwolić sobie na wykupienie wszystkiego za kasę ...
Nie jest dla mnie ważne jak ciuchy wyglądają, wykupuję wszystko po kolei jak leci 🤪 wykupuję je właśnie dla punktów ...a dla każdego coś się znajdzie.
Nie uważam też aby kwiaty, czy też inne wzory na bluzce u faceta były tragedią....
Co do Twojego pomyslu z kolekcja LGBT (mógłby okazać się ciekawy) ...jednak nie sądzę by to był odpowiedni post do dyskusji prawie, że politycznej 8o
Jednak w tych czasach już nic nie jest w stanie zadziwić ....moda rządzi sie swoimi prawami. Gra to gra, real to real...i trzeba rozgraniczyć te dwie rzeczy.
Ostatnio zmieniony 20 sie 2019, o 15:31 przez Mandaloriana, łącznie zmieniany 2 razy.
Obrazek

"Bądź tym kim jesteś, i mów to co czujesz, ponieważ ci, którzy mają z tym problem nie są ważni, a ci, którzy są ważni nie mają z tym problemu." 8o

"Złapałam się na tym, że ludzie wiedzą o moim życiu więcej niż ja sama" 8o

Awatar użytkownika
Belcia
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 80
Rejestracja: 12 kwie 2011, o 18:17

Re: Kolekcja - "Flashback: Jacht" - do 26 sierpnia

Post autor: Belcia » 20 sie 2019, o 15:10

Lady_Blair pisze:
20 sie 2019, o 12:17
Ja nie widzę różnicy między grą gdy miałam 250 na statach, a jak mam 340. Tak czy tak ktoś mnie wyzywa co godzinę. Pewnie jak będę mieć 400 to będzie tak samo. W klubie nie pamiętam walki klubowej od chyba 2 lat, także moja siła jest nieprzydatna również dla klubu.
Jeśli wszystkie dziewczyny w klubie będą tak myśleć, to słabsze kluby w końcu nas wyprzedzą i dobiorą się do ciężko zdobytych pucharów.
Bo kto się nie rozwija, ten się cofa.
Obrazek

Awatar użytkownika
LaFemmeNikita
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 340
Rejestracja: 27 cze 2015, o 11:15

Re: Kolekcja - "Flashback: Jacht" - do 26 sierpnia

Post autor: LaFemmeNikita » 20 sie 2019, o 15:55

Tomorrowland pisze:Zależy kto co lubi 😉 gra to nie real, sorry 8o 8o A jeżeli Ty masz takie podejście...to proszę Cię bardzo :) nikt nikomu nie broni....
No to podoba Ci się ta koszulka w banany i ananasy czy nie podoba :D Przecież ta kolekcja nie jest taka najgorsza... :D

Zablokowany