Kolekcja "Syreny" - do 19 sierpnia

Awatar użytkownika
Aurelie
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 5860
Rejestracja: 12 lis 2014, o 21:22

Kolekcja "Syreny" - do 19 sierpnia

Post autor: Aurelie » 12 sie 2019, o 17:20

Obrazek

Drogie Panie,

Pewnie wiele z nas w dzieciństwie zasypiało marząc o byciu syreną, o eksploracji oceanów czy oddychaniu pod wodą! To coś magicznego móc zobaczyć podwodny świat!

Kolekcja Syreny będzie dostępna do 19 sierpnia, do godziny 13:00!

Udanych zakupów!
Zespół Areny Mody
Obrazek
Żadna dama nie będzie walczyć sama

Awatar użytkownika
Van Der Elayra
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 257
Rejestracja: 4 mar 2019, o 15:43
Lokalizacja: Česká Praha

Re: Kolekcja "Syreny" - do 19 sierpnia

Post autor: Van Der Elayra » 12 sie 2019, o 18:29

Podoba mi się ta kolekcja a po dodaniu tła z obecnych prezentów to po prostu bajka.
Obrazek

Awatar użytkownika
Mili29
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 345
Rejestracja: 11 mar 2016, o 19:34
Lokalizacja: Bielsko-Biała.

Re: Kolekcja "Syreny" - do 19 sierpnia

Post autor: Mili29 » 12 sie 2019, o 21:14

Kolekcja jest Przepiękna :). Cudne syrenie Ogony :). Ale brakuje jakiś skał, żeby syrenki mogły usiąść. Ale Najmniej jest to Ważne; załuje, że nie mam tego Podwodnego tła, ale może kiedyś uda mi się je kupić, czy coś ;). Wydałam wtedy wszystko na event z syrenkami a'la bohaterki, i brakło szmaragdów i czasu na kupno tła. A co mi jeszcze przyszło do głowy..... Że nie ma delfinów w kolekcji, albo jako zwierzątka oraz, iż..... Niema takiej pozy z ogonem albo stanikiem, że Syrenka płynie. To Dopiero byłaby Frajda :) :D.
Ostatnio zmieniony 13 sie 2019, o 15:16 przez Mili29, łącznie zmieniany 1 raz.
Mili29

Joanka
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 167
Rejestracja: 11 lis 2014, o 19:49

Re: Kolekcja "Syreny" - do 19 sierpnia

Post autor: Joanka » 12 sie 2019, o 22:34

Ja jestem zachwycona, jedna z najpiękniejszych kolekcji :love:
Wreszcie się postarali. I nawet nie jest taka droga, ogon za dolary 8o A najlepszy ten za szmaragdy :love:
I nawet pozy nie spartolili, no szok 8|

A kamień jakiś żeby usiąść się znajdzie, było takie jedno tło plażowe z idealnym głazem.
I wreszcie to podwodne tło mogę wykorzystać!

Awatar użytkownika
Lyanna
Miss Gimnazjum
Miss Gimnazjum
Posty: 956
Rejestracja: 12 wrz 2012, o 15:53

Re: Kolekcja "Syreny" - do 19 sierpnia

Post autor: Lyanna » 12 sie 2019, o 23:11

Świetna kolekcja :love:
Trójząb to chyba moja ulubiona rzecz z kolekcji :love: Ogromny plus za to, że pozy znajdują się w stanikach, a nie z bluzkami :thumbsup:
Jednak od razu po zobaczeniu kolekcji poczułam, że brakuje czegoś do "siedzenia". Mamy tła, ale moim zdaniem to trochę za mało. Fajnie by było gdyby np. podczas rozgrywania pojedynków nasza lala nie lewitowała, tak samo na stronie głównej :S Mogłaby to być skała jak w zeszłorocznym wydarzeniu lub podwodny tron z muszelkami, rozgwiazdami i wodorostami. Świetnym pomysłem byłaby też otwarta muszla, w której nasza pani mogłaby usiąść. Marzenie :love:
Obrazek

Awatar użytkownika
Mandaloriana
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 394
Rejestracja: 18 wrz 2010, o 19:16

Re: Kolekcja "Syreny" - do 19 sierpnia

Post autor: Mandaloriana » 13 sie 2019, o 12:05

Też jestem bardzo zadowolona z obecnej kolekcji....takich rzeczy mi brakowało :love: Mam nadzieję , że będzie takowych więcej .....z odpowiednim tłem wygląda to super... :love: będę teraz pływać , i pływać ...aż ogon i płetwy mi zgniją 8o
Obrazek
Ostatnio zmieniony 13 sie 2019, o 22:39 przez Mandaloriana, łącznie zmieniany 2 razy.
Obrazek

"Bądź tym kim jesteś, i mów to co czujesz, ponieważ ci, którzy mają z tym problem nie są ważni, a ci, którzy są ważni nie mają z tym problemu." 8o

"Złapałam się na tym, że ludzie wiedzą o moim życiu więcej niż ja sama" 8o

Awatar użytkownika
Van Der Elayra
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 257
Rejestracja: 4 mar 2019, o 15:43
Lokalizacja: Česká Praha

Re: Kolekcja "Syreny" - do 19 sierpnia

Post autor: Van Der Elayra » 13 sie 2019, o 13:00

Podoba mi się to, że z tą kolekcją można kombinować na różne sposoby. Nawet Avatara:{} udało mi się przerobić gdzie wygląda równie obiecująco :D
Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Hellsing
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 302
Rejestracja: 22 lip 2014, o 16:05

Re: Kolekcja "Syreny" - do 19 sierpnia

Post autor: Hellsing » 13 sie 2019, o 22:33

Piękna kolekcja, najchętniej wykupiłabym całość. Poza z rękami jest idealnie zrobiona, bardzo praktyczna

Awatar użytkownika
xjeloneek
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 8
Rejestracja: 19 sty 2018, o 22:05

Re: Kolekcja "Syreny" - do 19 sierpnia

Post autor: xjeloneek » 13 sie 2019, o 22:47

W końcu nie zasłaniają rąk/nóg jakimś elementem tylko po prostu znikają przy pozach! Brawa dla grafików, postarali się ;)

Awatar użytkownika
Regelinda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2561
Rejestracja: 16 paź 2014, o 00:14

Re: Kolekcja "Syreny" - do 19 sierpnia

Post autor: Regelinda » 13 sie 2019, o 23:02

Ta kwestia została ogarnięta już jakiś czas temu

Awatar użytkownika
Amantis
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 288
Rejestracja: 16 lut 2017, o 20:56

Re: Kolekcja "Syreny" - do 19 sierpnia

Post autor: Amantis » 14 sie 2019, o 07:23

Jestem chyba jedyna osoba ktorej ta kolekcja sie nie podoba...Ogonie syreny maja swoj urok,fakt...ale czy naprawde nikt nie widzi ze tak naprawde ta kolekcja nie jest dopracowana? Korony leza dziwnie na glowie...ciezko je dopasowac do wlosow,same ogony tez wygladaja dosc nienaturalnie i wybaczcie ze to napisze ale jeden z nich wyglada tak jakby lala siedziala z ciezkim zatwardzeniem na klopie :P
Inna sprawa-co kolekcja to mamy recykling starych przedmiotow...grafikom brak pomyslow?I do tego wciskaja nam je za diaksy...

Obrazek

Joanka
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 167
Rejestracja: 11 lis 2014, o 19:49

Re: Kolekcja "Syreny" - do 19 sierpnia

Post autor: Joanka » 14 sie 2019, o 09:35

Tak korony to totalny niewypał, są jakby przesunięte i do niczego nie pasują... może do jakichś nowych twarzy?
Ale za pozę z rączkami i włosy na szmaragdy wiele im jestem w stanie wybaczyć :P

Awatar użytkownika
Amantis
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 288
Rejestracja: 16 lut 2017, o 20:56

Re: Kolekcja "Syreny" - do 19 sierpnia

Post autor: Amantis » 14 sie 2019, o 10:24

Wlosy jak wlosy..ale lapy to tez tragedia,jedna wyglada jak patyk ,druga jak belka...i powiem szczerze ze ta machajaca lapami lala zaczyna mnie irytowac :P

Zablokowany