Wydarzenie "Gwiazdy mediów społecznościowych" - do 8 lipac

Awatar użytkownika
Casandra
Administratorka forum
Administratorka forum
Posty: 7480
Rejestracja: 14 kwie 2010, o 16:58
Lokalizacja: Katowice

Wydarzenie "Gwiazdy mediów społecznościowych" - do 8 lipac

Post autor: Casandra » 1 lip 2019, o 13:52

Obrazek

Drogie Panie,
Przedstawiamy Wam wydarzenie pełne gwiazd mediów społecznościowych: Camila Cabello, Gigi Hadid, Kylie Jenner, Lady Gaga, Rihanna, Selena Gomez. Cóż za wielka moc drzemie w tych kobietach! Piękne, bogate, utalentowane i najbardziej wpływowe ze wszystkich!

Jak grać:

1.Odwiedź wydarzenie Gwiazdy mediów społecznościowych i wybierz pierwszą planszę. Aby móc wejść do następnych plansz, musisz zdobyć wszystkie nagrody na poprzedniej planszy.

2.Po wybraniu planszy dostaniesz możliwość zakupu dodatkowych kart, które zwiększą Twoją szansę na wygranie nagród.

3.Nagrody kryją się pod kartami oznaczonymi ikonką prezentu. Jeśli zbierzesz te karty, nagrody powędrują na Twoje konto. Rozpocznij od odkrycia karty ze stosu na dole. Następnie sprawdź, czy na planszy znajdują się karty wyższe lub niższe o 1 od tej przed chwilą odkrytej i kliknij na nie, aby przenieść je na stos. Kolor kart nie ma znaczenia. Przykład: gdy na wierzchu stosu jest Królowa, to możesz na nią położyć Waleta albo Króla. Wyjątkiem jest As, na którego można kłaść Króla albo Dwójkę. Szczegółowa instrukcja znajduje się T U T A J.

4.Jeśli utkniesz w jakimś miejscu bez możliwości pasujących kart do odłożenia, możesz użyć Jokera. Na niego można położyć każdą kartę.

5.Masz jedną darmową próbę co 12 godzin, a używając diamentów możesz otworzyć planszę więcej razy.


Wydarzenie Gwiazdy mediów społecznościowych jest dostępne do 8 lipca, do godziny 13:00.

Miłej zabawy!
Zespół Areny Mody

PS. Instrukcję do tego typu wydarzenia znajdziecie tutaj: (Wydarzenia) Jak grać w "pasjansa"?
Poznaj świat Mystificity - rekrutacja trwa
Obrazek
"Życie bez czekolady jest jak plaża bez morza"

Awatar użytkownika
Lady_Blair
Miss Podstawówki
Miss Podstawówki
Posty: 465
Rejestracja: 31 sie 2015, o 13:13

Re: Wydarzenie "Gwiazdy mediów społecznościowych" - do 8 lipac

Post autor: Lady_Blair » 1 lip 2019, o 14:28

Te machy to jest TRAGEDIA :thumbdown: Odechciewa się robić tego pasjansa przy nagrodach głównych, które są do niczego.

Awatar użytkownika
Lyanna
Miss Gimnazjum
Miss Gimnazjum
Posty: 956
Rejestracja: 12 wrz 2012, o 15:53

Re: Wydarzenie "Gwiazdy mediów społecznościowych" - do 8 lipac

Post autor: Lyanna » 1 lip 2019, o 14:31

Macie jakieś informacje odnośnie kolejności strojów? :D
Obrazek

uluu
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 111
Rejestracja: 3 kwie 2017, o 22:35

Re: Wydarzenie "Gwiazdy mediów społecznościowych" - do 8 lipac

Post autor: uluu » 1 lip 2019, o 14:52

Myślałam, że Halloween jest 1 listopada, a nie 1 lipca :S Rzadko marudzę, ale twarze raczej przerażają...

Awatar użytkownika
LaFemmeNikita
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 340
Rejestracja: 27 cze 2015, o 11:15

Re: Wydarzenie "Gwiazdy mediów społecznościowych" - do 8 lipac

Post autor: LaFemmeNikita » 1 lip 2019, o 14:54

A tam od razu twarze przerażają... Botoksu może trochę za dużo się wstrzyknęło i stąd taki efekt, ale jak się pomasuje to się rozejdzie, w ostateczności dobry chirurg naprostuje każdą gębę ;)

Awatar użytkownika
Amantis
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 288
Rejestracja: 16 lut 2017, o 20:56

Re: Wydarzenie "Gwiazdy mediów społecznościowych" - do 8 lipac

Post autor: Amantis » 1 lip 2019, o 15:59

Zrobilam 1 plansze-mam kaczy dziub....dalej jest jeszcze gorzej....gram tylko za darmowe ruchy.Paskudny ewent.

Awatar użytkownika
Libby
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 345
Rejestracja: 16 wrz 2014, o 23:32
Lokalizacja: Mazowsze

Re: Wydarzenie "Gwiazdy mediów społecznościowych" - do 8 lipac

Post autor: Libby » 1 lip 2019, o 16:23

Nie podoba mi się ten event... nagrody główne nie zachęcają nawet do darmowych ruchów.. a i ubrania bywały lepsze...
Obrazek
Życie trwa tylko chwilę, więc spal się jak najjaskrawszym płomieniem...

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Wydarzenie "Gwiazdy mediów społecznościowych" - do 8 lipac

Post autor: Katriel Tremaine » 1 lip 2019, o 17:16

Ta pierwsza maska, to kto to jest? Niby podali jakie persony mają przedstawiać, ale ja ich nie znam... Nie mogli dać kogoś naprawdę znanego, jak w przypadku masek dla panów? A tu dla kobiet dali jakieś no name gwiazdki jednego sezonu... Przykro mi...
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Awatar użytkownika
Hellsing
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 302
Rejestracja: 22 lip 2014, o 16:05

Re: Wydarzenie "Gwiazdy mediów społecznościowych" - do 8 lipac

Post autor: Hellsing » 1 lip 2019, o 17:38

Aer, to tak nie działa, że skoro Ty ich nie znasz, to nie są znane i ten ,,jeden sezon" trwa już kilkanaście lat ;) A twarze są paskudne, następnym razem proponuję posiedzieć trochę dłużej niż 3 minuty... Zwłaszcza że maski się już pojawiały i najgorsze nie były (poza tym darmowym prezentem). Odpuszczam, szkoda hajsu

Awatar użytkownika
Mili29
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 345
Rejestracja: 11 mar 2016, o 19:34
Lokalizacja: Bielsko-Biała.

Re: Wydarzenie "Gwiazdy mediów społecznościowych" - do 8 lipac

Post autor: Mili29 » 1 lip 2019, o 18:45

MASAKRA. Wiadomo, Pasjans; pożeracz diaxów i szmarów. Na 1-wszej planszy podoba mi się sukienka i kurtka, ale nic poza tym.
Mili29

Awatar użytkownika
Lady_Blair
Miss Podstawówki
Miss Podstawówki
Posty: 465
Rejestracja: 31 sie 2015, o 13:13

Re: Wydarzenie "Gwiazdy mediów społecznościowych" - do 8 lipac

Post autor: Lady_Blair » 1 lip 2019, o 20:12

Dla mnie machy znanych czy mniej znanych, dopracowane czy nie... bez różnicy. Nie podoba mi się sam pomysł nakładania machy jakiejś gwiazdy Lalce. Ale jeżeli komuś się podoba taka opcja to okej. Jednak to co nam zaprezentowali teraz i w ostatnim darmowym prezencie to jest... szkoda słów. Wiecie jakie miałam pierwsze skojarzenie jak zobaczyłam te buzie na ogłoszeniu? Choroba Zespół Downa... absolutnie nie obrażając objętych tą chorobą osób... ale ludzie z tym zespołem mają charakterystyczne buzie i tak mnie się kojarzą te maski - szczególnie Rihanna i Selena. Jak się tak przypatruję to chyba najlepiej wyszła twarz Gigi Hadid.

Ktoś może zna kolejność, która gwiazda na którym stole? Podoba mi się ubiór Rihanny i gdyby była gdzieś blisko (max 3 stół :D ) to mogłabym się skusić.

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Wydarzenie "Gwiazdy mediów społecznościowych" - do 8 lipac

Post autor: Katriel Tremaine » 1 lip 2019, o 21:01

Hellsing pisze:
1 lip 2019, o 17:38
Aer, to tak nie działa, że skoro Ty ich nie znasz, to nie są znane i ten ,,jeden sezon" trwa już kilkanaście lat ;)
Skoro są takie popularne i tak dobrze je znasz, to dlaczego nie umiałaś odpowiedzieć na moje pytanie? Widać jednak nie są aż takie znane...
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Awatar użytkownika
Karodziejka
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 95
Rejestracja: 23 kwie 2010, o 20:09
Lokalizacja: Czeluści Piekła

Re: Wydarzenie "Gwiazdy mediów społecznościowych" - do 8 lipac

Post autor: Karodziejka » 1 lip 2019, o 21:43

1. Camila Cabello
2. Gigi Hadid
3. Kylie Jenner
4. Lady Gaga
5. Rihanna
6. Selena Gomez

Znalazłam na oficjalnym blogu LP Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Regelinda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2566
Rejestracja: 16 paź 2014, o 00:14

Re: Wydarzenie "Gwiazdy mediów społecznościowych" - do 8 lipac

Post autor: Regelinda » 1 lip 2019, o 22:07

Obrazek



Obrazek



Obrazek



Obrazek



Obrazek



Obrazek

Tinka
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 116
Rejestracja: 20 lip 2017, o 00:31

Re: Wydarzenie "Gwiazdy mediów społecznościowych" - do 8 lipac

Post autor: Tinka » 2 lip 2019, o 09:39

Aeryn to nie są gwiazdki jednego sezonu.Lady Gaga Selena Gomez Rihanna Kylie Jenner oraz Camila Cabello to są naprawdę bardzo znane osoby.Troche mniej znana jest ta Gigi Hadid (bynajmniej dla mnie). Posłuchaj sobie ich piosenek (oprócz Kylie Jenner i Gigi Hadid bo one nie śpiewają) a może ci się spodobają.Mozliwe jest też to że nie znasz ich bo masz inny gust muzyczny.

Co do strojów... strój Rihanny mnie się najbardziej podoba lecz chyba nie będę się starać bo mam podobne rzeczy w garderobie.Najgorsze jednak są te maski.. Każda wygląda jakby zatwardzenie miała :grimey;
Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich.

Zablokowany