Wydarzenie "Gwiazdy mediów społecznościowych" - do 8 lipac

Awatar użytkownika
Regelinda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2539
Rejestracja: 16 paź 2014, o 00:14

Re: Wydarzenie "Gwiazdy mediów społecznościowych" - do 8 lipac

Post autor: Regelinda » 2 lip 2019, o 09:58

Stylki są w takiej kolejności w jakiej pojawiają się na planszach. Dodatkowo układ rzędów i ilość rzeczy do zdobycia za jednym razem:
Plansza 1-3 - 3 rzędy po 3 rzeczy w dwóch rozdaniach
Plansza 4 - 3 rzędy, ilość rzeczy 3-3-1 w trzech rozdaniach
Plansza 5-6 - 4 rzędy po 2 rzeczy w trzech rozdaniach

Awatar użytkownika
Hellsing
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 302
Rejestracja: 22 lip 2014, o 16:05

Re: Wydarzenie "Gwiazdy mediów społecznościowych" - do 8 lipac

Post autor: Hellsing » 2 lip 2019, o 15:14

Aeryn Sun pisze:
1 lip 2019, o 21:01
Skoro są takie popularne i tak dobrze je znasz, to dlaczego nie umiałaś odpowiedzieć na moje pytanie? Widać jednak nie są aż takie znane...
Dlaczego mam odpowiadać na pytanie, na które odpowiedź możesz wygooglać w 5 sekund? Naprawdę mniej ignorancji, nie muszę ich znać, żeby były znane, niestety w Twoim przypadku jest tak samo, choćbyś nie wiem, jak chciała inaczej.

Event uznam za zakończony po zdobyciu kurtki z pierwszej planszy. Całe stylizacje są takie bez szału, można było wybrać coś dużo ciekawszego.
A tak przy okazji, oprócz tego, że te maski są strasznie, niedopracowane, to cała ich grafika jest jakaś wklęsła. Chyba tylko Rihanna wygląda na w miarę wypukłą.

aniaania
Miss Podstawówki
Miss Podstawówki
Posty: 403
Rejestracja: 2 lis 2016, o 19:20

Re: Wydarzenie "Gwiazdy mediów społecznościowych" - do 8 lipac

Post autor: aniaania » 2 lip 2019, o 17:26

może i znane ale co z tego skoro ciężko skojarzyć o kogo chodzi po tych maskach. ja kojarzę 3 gwiazdy: lady gage i rihannę cięzko poznać po tych maskach, selena może i podobna ale strasznie ją oszpecili

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Wydarzenie "Gwiazdy mediów społecznościowych" - do 8 lipac

Post autor: Katriel Tremaine » 2 lip 2019, o 20:20

Cóż... jakie pokolenie, takie gwiazdy... Połowy z nich nie znam i jak tak patrzę, to nie mam czego żałować.
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Awatar użytkownika
Lady_Blair
Miss Podstawówki
Miss Podstawówki
Posty: 465
Rejestracja: 31 sie 2015, o 13:13

Re: Wydarzenie "Gwiazdy mediów społecznościowych" - do 8 lipac

Post autor: Lady_Blair » 2 lip 2019, o 20:25

Aeryn Sun... Co do popularności Pań od masek to nie można im jej odmówić... przynajmniej niektórym. Pamiętam jak będąc chyba w podstawówce hitami było wówczas Pon de Replay czy SOS Rihanny. W głowie mam też Umbrella albo Unfaithful. Te 4 utwory pierwsze przychodzą mi na myśl jeżeli chodzi o Rihannę - takie z początków jej kariery. Później im byłam starsza tym mniej się interesowałam jej wyczynami, ale jakby nie patrzył od około 15 lat wciąż z sukcesem trzyma się na rynku muzycznym. Lady Gaga to wgl chyba jedna z bardziej znanych współczesnych wokalistek plus w ostatnich latach oprócz sceny muzycznej podbija też film czego dowodem jest wygrany Złoty Glob czy nominacja do Oscara w tym roku. Selena Gomez radzi sobie coraz lepiej z roku na rok, ale początki jej kariery sięgają samego początku XXI wieku, kiedy to zaczynała w Disney Channel, czyli też już działa prawie 20 lat. Gigi Hadid jest modelką, znaną w branży, więc jak najbardziej uzasadnione jest że pojawia się z maską na AM. Kylie Jenner to taka bardziej celebrytka, ale zrobiło się o niej głośno jak ogarnęła własną markę kosmetyczną, bo jej produkty dają radę. Wgl nie znam, nie słyszałam, nie wiem kto to Camila Cabello ?( ale może inni ją kojarzą.

Co do eventu to ogromna szkoda, że strój Rihanny jest tak daleko. Oryginalne elementy garderoby, ale są za daleko dla mnie żeby po nie iść. Idę więc powoli, żółwim tempem, wydaje jakieś pojedyncze szmaragdy i co wpadnie to wpadnie. Póki co mam 2 rzeczy z 1 planszy.

Awatar użytkownika
Lyanna
Miss Gimnazjum
Miss Gimnazjum
Posty: 956
Rejestracja: 12 wrz 2012, o 15:53

Re: Wydarzenie "Gwiazdy mediów społecznościowych" - do 8 lipac

Post autor: Lyanna » 3 lip 2019, o 19:11

Lady_Blair pisze:
2 lip 2019, o 20:25
Wgl nie znam, nie słyszałam, nie wiem kto to Camila Cabello ?( ale może inni ją kojarzą.
Jej piosenka "Havana" była bardzo popularna :) Właśnie z tego teledysku jest ten strój :D

Myślę, że panie z wydarzenia są popularne, ja sama znam wszystkie, ale fakt znajomości ich wyglądu wcale nie sprawia, że potrafiłabym je rozpoznać na twarzach przygotowanych przez grafików :whistling: Jedynie Selenę potrafię rozpoznać, mimo że została strasznie oszpecona :pinch:

Mógłby mi ktoś powiedzieć czy czarny strój (Rihanna) jest na 100% czwartej planszy? :?:
Obrazek

Awatar użytkownika
Regelinda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2539
Rejestracja: 16 paź 2014, o 00:14

Re: Wydarzenie "Gwiazdy mediów społecznościowych" - do 8 lipac

Post autor: Regelinda » 4 lip 2019, o 00:10

Tak. Stroje wstawiłam w kolejności w jakiej znajdują się na planszach.

charmed
Miss Podstawówki
Miss Podstawówki
Posty: 472
Rejestracja: 7 lut 2014, o 14:00

Re: Wydarzenie "Gwiazdy mediów społecznościowych" - do 8 lipac

Post autor: charmed » 9 lip 2019, o 15:35

Korzystając z 2 prób dziennie dało mi się zdobyć tylko 1 gwiazdę. Niestety ciągle nie miałam szczęścia do kart. Poza Camilą Cabelo z nazwy kojarzyłam wszystkie, ale z twarzy podobne do nikogo...

Zablokowany